sobota, 31 stycznia 2015

Wybory prezydenckie 2015 okiem numerologa, czyli polityczna numerologia

Wkrótce w Polsce odbędą się wybory prezydenckie. Co prawda dokładna data, ani lista kandydatów nie zostały jeszcze ogłoszone, ale myślę, że można spojrzeć wstępnie na daty urodzenia osób, które będą ubiegać się o to stanowisko. Dzięki numerologii jesteśmy w stanie odczytać to, pod wpływem jakich liczb znajduje się dana osoba, ich interpretacja jest już osobną kwestią. Niestety, mam do swojej dyspozycji jedynie daty urodzenia - imion i nazwisk nie biorę pod uwagę, bo podejrzewam, że część z kandydatów ma także inne imiona, których nieuwzględnienie mogłoby wpłynąć na nieprawdziwy obraz. Nie posiadam także daty wyborów, zatem pozostaje mi jedynie bazowanie na dacie urodzenia. I co widać na pierwszy rzut oka? Dużo liczb mistrzowskich, których przecież w świecie polityki oraz mediów i tak nie brakuje.


Magdalena Ogórek, ur. 23 lutego 1979 roku - Droga Życia 33 (mistrzowska)

Spośród wszystkich kandydatów na urząd prezydenta to właśnie Magdalena Ogórek ma najwyższą wibrację urodzeniową. Numerologiczna 33 - jeśli realizuje swój mistrzowski potencjał - oznacza mistrza, nauczyciela, który powinien prowadzić innych. To wibracja wiedzy, mądrości, miłości, współczucia oraz ewolucji. Liczba mistrzowska 33 charakteryzuje osoby łagodne i spokojne, bardzo zrównoważone, dążące do harmonii.
Przeczytaj więcej o numerologicznej 33.

Drugi cykl o wibracji 5, w którym przebywa od 30 roku życia, wprowadza dużą dawkę energii, chęć zmian, aktywność, dynamizm, ruch, chęć poznawania poprzez doświadczanie (zapewne ta 5 sprawiła, że zdecydowała się kandydować na urząd prezydenta). Liczba 5 nie jest harmonijna z urodzeniową 6/33, gdyż 6 dąży do harmonii i stabilizacji, natomiast 5 wprowadza element chaosu. Obecnie znajduje się w drugim szczycie o wibracji 4 oznacza, że należy uzbroić się w cierpliwość, bo okoliczności nie będą zbyt sprzyjające. Jedyną drogą w 4 szczycie jest solidna praca. Należy być rozsądnym i rozważnym. Szczyt ten potrwa do 39 roku życia.


Pierwszym i drugim wyzwaniem oraz wyzwaniem głównym jest komunikacja - mamy tutaj liczbę 3. Największy problem to moment, gdy wypada przedstawić własne poglądy lub pomysły. Trójka wyzwaniu przynosi wewnętrzne zahamowania, które utrudnią właściwą komunikację z otoczeniem. Liczba ta oznacza też konieczność podjęcia nauki korzystania ze swoich wrodzonych zdolności i potencjału twórczego. Należy nauczyć się komunikować swoje emocje (nawet poprzez sztukę), unikać plotkowania i marnowania czasu na jałowe dyskusje.Andrzej Duda, ur. 16 maja 1972 roku - Droga Życia 22 (mistrzowska)

Kandydujący Andrzej Duda również posiada wibrację mistrzowską - 22. Liczba 22 oznacza budowniczego, przynosi moc wewnętrzną, geniusz konstrukcyjny, błyskotliwość oraz inteligencję. Podobnie jak inne wibracje mistrzowskie, 22 potrafi znaleźć wyjście z sytuacji, które dla podstawowych wibracji są nie do przejścia. W przeciwieństwie do 11 i 33, 22 dotyczy sfery materialnej, wprowadzania idei w czyn.


Drugi cykl o wibracji 7 - sprzyjający poznaniu, doświadczeniu, izolacji, kontemplacji - jest zarazem lekcją karmiczną miłości (więcej - liczba 16). Ponadto drugie wyzwanie o wibracji 6, które oddziałuje po 40 roku życia, również wskazuje na to, by traktować swoje zobowiązania w sposób odpowiedzialny. Należy dbać o ognisko domowe bez nadmiernego poświęcania własnych aspiracji i ambicji. 

Droga Życia i cykl drugi są wibracjami pasywnymi, zamykającymi. Od 32 do 42 roku życia znajdował się w drugim szczycie o wibracji 8, które konfrontowały go ze światem materii, pieniędzy, władzy. Obecnie, od 41 roku życia znajduje się w trzecim szczycie o wibracji 2/11. Oznacza podniesienie standardu życia i pozycji zawodowej, często dzięki przyjaciołom lub współpracownikom. (Przypomnę, że Jarosław Kaczyński jest mistrzowską 11). Jeśli wibruje negatywnie - straty są bardzo poważne, rozstania bardzo bolesne, służące ewolucji wewnętrznej, dojrzewaniu wiedzy.

Oprócz wspomnianego wyzwania wtórnego o wibracji 6, problemem może być wyzwanie główne o wibracji 4, tym bardziej, że jest urodzeniową 4/22, a więc oznaczać może trudności w realizacji Drogi Życia, czyli to za co odpowiada 4.


Bronisław Komorowski, ur. 4 czerwca 1952 roku - Droga Życia 9

Bronisław Komorowski jest numerologiczną 9, która symbolizuje ideały, otwartość, służbę innym, uniwersalność. Przeczytaj więcej o numerologicznej 9.

Co ciekawe, od 54 roku życia znajduje się pod wpływem czwartego szczytu o wibracji 5, który przynosi zmiany, energię, nerwowość, wiele niespodziewanych wydarzeń, przeprowadzki (w tym przypadku do Belwederu). Cykl żniwny o wibracji 8 oznacza okres pracy i ambitnych realizacji. Projekty, które wcześniej były nierealne, mogą teraz zostać zrealizowane. Udane transakcje i podróże. Aktywność. Gospodarowanie nagromadzonym do tej pory majątkiem.

Od października do końca września znajduje się w 9 roku osobistym, który może być wyczerpujący, oznacza też zamknięcie 9 letniego cyklu.


Janusz Korwin-Mikke, ur. 27 października 1942 roku - Droga Życia 8

Numerologiczna 8 z podliczby 26, która jest karmiczna (przeczytaj o liczbie 26). Ścieżka Życia o wibracji 8 to droga władzy, przywództwa, przebojowości, odwagi, ambicji, pewności siebie, autorytetu, pieniędzy, wojowniczości, realizacji zamierzeń, a także mistycyzmu. Osoba, która jest ósemką ma zazwyczaj silną wolę. To najsilniejsza z wibracji w skali numerologicznej.

Obecnie znajduje się w trzecim cyklu o wibracji 7/16 (przeczytaj o karmie miłości), co jest znamienne w kontekście życia prywatnego (posiadania 2 małych dzieci). Dodatkowo znajduje się pod wpływem wyzwania głównego o wibracji 6 (rodzina, miłość, opieka) - wskazuje na to, by traktować swoje zobowiązania rodzinne w sposób odpowiedzialny.

Od 46 roku życia znajduje się pod wpływem szczytu o wibracji 8, co oznacza karierę, aktywność, podniesienie standardu życia i pozycji społecznej. Konfrontuje ze światem materii, władzy i pieniędzy. Trzeba być ostrożnym z podejmowaniem zobowiązań i angażowaniem się w spółki, nauczyć się zachować równowagę wewnętrzną w każdej sytuacji. Zrozumieć prawdziwa wartość pieniądza i używać go do realizacji celów wyłącznie uczciwych.

Podobnie jak Bronisław Komorowski, od października do końca września znajduje się w 9 roku osobistym, który może być wyczerpujący, oznacza też zamknięcie 9 letniego cyklu.

Janusz Palikot, ur. 26 października 1964 roku - Droga Życia 11 (mistrzowska)

Mistrzowska 11 (przeczytaj więcej o numerologicznej 11), dodatkowo o drugim cyklu o wibracji 8/26, któremu podlega od około 28 roku życia do końca września 2016 roku. Tak jak wspomniałam wcześniej, jest to liczba karmiczna, najsilniejsza, mocna, droga władzy, przywództwa, przebojowości, odwagi, ambicji, pewności siebie, autorytetu, pieniędzy, wojowniczości. Jednak już wkrótce ten etap będzie mieć za sobą i od października 2016 wejdzie w swój trzeci cykl o wibracji 2, który jest dość pasywny; to opieka i bezpieczeństwo. Spokój sprzyjający odpoczynkowi. Przyjaźnie i życie towarzyskie. Wyraźna obecność kobiet i ich łagodzący wpływ. Nowe zainteresowania. Nie ryzykować na planie materialnym. Podkreśla wibrację Drogi Życia 11. Dodatkowo od 34 roku życia przebywa w szczycie o wibracji 1, to okoliczności zewnętrzne, które narzucają dynamikę, nowe okazje, wyzwania, początki. Jednak również od października 2016 roku przejdzie w ostatni szczyt o wibracji 3, który przynosi kontakty towarzyskie, życie wśród przyjaciół, radość z życia.

Drugie wyzwanie o wibracji 6 wskazuje na konieczność koncentracji na życiu rodzinnym.

Od października 2015 do końca września 2016 znajdować się będzie w 9 roku osobistym, który może być wyczerpujący, oznacza też zamknięcie 9 letniego cyklu. A po nim zmiany.

Paweł Kukiz, ur. 24 czerwca 1963 roku - Droga Życia 22 (mistrzowska)

Nie wiem, czy Paweł Kukiz będzie startować w wyborach, wspomnę tylko, że to również mistrzowska 22.

PS. To analiza raczej na szybko.

PS2. Mistrzowskie liczby realizują się różnorodnie, a to co, kto zrobi ze swoim potencjałem to inna sprawa ;-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz