piątek, 1 września 2017

Na czym polega zmiana numerologiczna?

umerologia, zmiana numerologiczna, transformacja, liczby
Poprzez praktyczne zastosowanie numerologii - zmianę numerologiczną, czyli dodanie imienia (lub kilku) możliwa jest zmiana wibracji imiennych, które umożliwią nam realizację Drogi życia. Jednak należy tutaj podkreślić, że pewnych tendencji, które wynikają z daty urodzenia (cykle, szczyty), nie można zmienić. Wibracje imienne są rodzajem pojazdu, dzięki któremu przemierzamy życie, dlatego ich właściwe dopasowanie, wpływa korzystnie na realizację Drogi Życia. Jak przebiega transformacja?

Zmiana numerologiczna polega na dodaniu nowego imienia, które uzupełni braki w wibracjach, a dodatkowo będzie dopasowane do Drogi życia. Dodane imię przetransformuje świadomość, dlatego bardzo ważna jest praca z nowym imieniem.
Zmianę w zachowaniu można dostrzec u dziecka, które przyjmuje nowe imię na bierzmowaniu, bądź u kobiety, która wychodząc za mąż - zmienia nazwisko. Wówczas zmianie ulegają dotychczasowe dążenia, pragnienia, sposób postrzegania, zamiary i cele życia. Zmiana numerologiczna ma na celu takie ustawienie wibracji, aby można było bez przeszkód realizować swoją Drogę życia, wraz z Cyklami i Szczytami.

Na czym polega praca z nowym imieniem? 

Do podświadomości osoby, która przechodzi zmianę numerologiczną musi dotrzeć wiadomość o nowym imieniu – tylko w takim przypadku możliwa będzie transformacja. Aby dokonała się zmiana, konieczne jest wykonanie pracy z nowymi wibracjami. Ustanowienie dodatkowego imienia przez numerologa nie jest transformacją, a jedynie znakiem, dzięki któremu dana osoba może rozpocząć proces zmiany. Transformacja trwa zazwyczaj od 3 do 6 miesięcy, jednak w niektórych przypadkach jak np. rok własny o wibracji 9, proces ten może się wydłużyć. Co należy robić, aby zmiana się dokonała?- należy rozrysować nowe wibracje na kartce (np. 1-9-1 lub 3-8-11) oraz pełne imiona i nazwiska, a następnie ustawić je w widocznym miejscu, np. w miejscu, w którym pracujemy, przy komputerze, na tapecie w telefonie lub w miejscu gdzie często przebywamy. Ważne jest to, aby mieć częsty kontakt z kartą, by dotarło do naszej podświadomości to, że obecnie mamy dodane nowe imię.
- aby utrwalić nowe wibracje można powtarzać w całości wszystkie imiona oraz nazwiska, przepisywać je na kartce papieru po kilkadziesiąt (np. 20-30) razy dziennie (zapisanych kartek nie należy wyrzucać, można je spalić),
- zmianę numerologiczną wspomaga także afirmacja, czyli wiadomość skierowana do podświadomości. Dzięki takim informacjom nasza podświadomość zapisuje w sobie wzorce, cechy jakie będą rozwijane czy reakcje na pewne życiowe sytuacje. Afirmacje będą najbardziej efektywne, jeśli będziemy powtarzać je w stanie największego relaksu – fazie alfa, który ma miejsce tuż przed zaśnięciem. Dlatego dobrze jest nagrać sobie taką afirmację na odtwarzaczu MP3 i słuchać jej przed zaśnięciem, drzemką czy w czasie, kiedy odpoczywamy. Treść afirmacji może być dowolnie modyfikowana, powinny być w nim użyte pełne imiona (także te dodane) i nazwiska oraz to, jacy od tej pory będziemy. Warto przy tym pamiętać, aby nie używać słowa „nie” (np. zamiast „już się nie boję” - „jestem odważna”).W okresie transformacji możliwe jest odczuwanie zmiany w zachowaniu oraz psychice, dlatego w tym okresie (około 3 miesięcy) nie należy podejmować żadnych kluczowych decyzji życiowych, gdyż po transformacji zmieniają się dążenia i sposób podchodzenia do problemów. Początkowo nowe imię/imiona mogą wyglądać dość dziwnie obok starych, ale to kwestia przyzwyczajenia się.

1 komentarz:

  1. jak dobierać nowe imiona - w jaki sposób wyliczyć, które imiona są dobre do dodania do starych, a które nie spełnią roli wspomagającej dla drogi życia?

    demirja.blog.pl

    OdpowiedzUsuń