niedziela, 31 maja 2015

I po wyborach prezydenckich...

numerologia
Z wielką uwagą oraz przeogromną ciekawością śledziłam tegoroczne wybory prezydenckie.  Te debaty, niespodziewane zwroty akcji były wyjątkowo ciekawe ;) Oczywiście dla mnie tym bardziej - z punktu widzenia numerologii.

Klika miesięcy temu pokusiłam się o napisanie kilku słów na temat kandydatów...


Pisałam wówczas, że (jeszcze) obecny prezydent Bronisław Komorowski od października 2014 r. do końca września 2015 r. znajduje się w 9 roku osobistym, który może być wyczerpujący, oznacza też zamknięcie 9 letniego cyklu. Jak widać liczby mu nie sprzyjały, ale pisałam ten post w momencie, gdy miał on według sondaży 70% poparcie i chyba sama nie dowierzałam, że może przegrać te wybory, które - jak twierdziło wielu - ma wygrane.

Natomiast Andrzej Duda, który do końca września 2015 roku przebywa w 2 roku osobistym, koncentruje się obecnie na współpracy, kompromisie, dialogu. Od października wejdzie on w 3 rok osobisty, który obfitować będzie w liczne spotkania. 3 rok nie jest zbyt komfortowy dla numerologiczne 4/22, która zazwyczaj lubi sprawdzone schematy, pracę u podstaw i lubi podążać wydeptanymi ścieżkami, dodatkowo z dnia urodzenia jest 7/16, która jest liczbą zamykającą i izolującą, zatem obecny prezydent-elekt musi wykonać niemały wysiłek, aby wydobyć się ze swojego kokonu. Jednak jest on mistrzowską 22 w zakresie pracy, budowy, to wielki budowniczy, więc jest zdolny go podjąć. Podczas kampanii przemierzył całą Polskę Dudabusem, uścisnął tysiące dłoni, po prostu - wykonał tytaniczną pracę, aby z zupełnie nieznanego polityka zostać Prezydentem RP. Trzeba przyznać, że jest to godne podziwu.


Swoją drogą ciekawie wyglądają daty urodzenia autorów sukcesu Andrzeja Dudy.

Andrzej Duda ur. 16 maja 1972 roku = 4/22
Jarosław Kaczyński ur. 18 czerwiec 1949 roku = 2/11
Beata Szydło ur. 15 kwietnia 1963 roku = 2/11

Jak widać wszyscy mają mistrzowską Drogę życia. Numerologiczne 11 są mistrzami idei, inspiratorami, co można zauważyć w przypadku J. Kaczyńskiego oraz B. Szydło. Jarosław Kaczyński, który uznał, że to właśnie Duda wystartuje w wyborach prezydenckich jako kandydat PiS, natomiast B. Szydło została szefową sztabu wyborczego. A. Duda potrafił przekuć pomysły w realne działania. Duda stał się wykonawcą pomysłów stojących za nim dwóch mistrzowskich 11. Numerologiczne 11 powinny uczyć się od 22 wcielania teorii w praktykę. Swoją drogą ciekawie wygląda również portret Pawła Kukiza, który także jest mistrzowską 22. Coś wiele ich ostatnio w polityce ;)


Co ciekawe B. Szydło jest obecnie w 9 roku osobistym i wychodzi obecnie z z szczytu 8, który upływał pod znakiem władzy, polityki, sukcesu i pieniędzy... a od października 2015 roku wchodzi w szczyt o wibracji 5, w którym może spodziewać się w swoim życiu wielu zmian i zwrotów. Liczba 5 to najbardziej energetyczna liczba, zatem może się tutaj wydarzyć niemal wszystko.

4 komentarze:

 1. Po dwóch miesiącach "ciszy" martwiłam się, że blog zakończył swoją aktywną "działalność". Ogromne cieszę się, że jest inaczej :) Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie, nie zakończyłam pisania bloga, ale pewnie rzadziej będę tu zaglądać ;) Pozdrawiam

   Usuń
 2. Zobaczymy za 4 lata :)

  startujzfirma.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak można twierdzić, że gadanie tych socjalistów to coś ciekawego? Premierem Polski jest kobiecina, która nie wiedziała kiedy Polska weszła do UE. Już nawprowadzali nowe podatki, a z ludzi robią żebraków. Program PiSu to powrót do PRL. Populizm i Socjalizm. Żenada.

  OdpowiedzUsuń