poniedziałek, 21 stycznia 2019

Numerologia na walentynki

numerologia, serce, love, portret, analiza, walentynki
Wkrótce będziemy obchodzić Walentynki, zatem dziś przyjrzyjmy się, jak numerologia może umożliwić głębszy wgląd w Twoje relacje z partnerem. Poniżej znajdziesz klika informacji dotyczących tego jak poszczególne wibracje funkcjonują w miłości i związkach, a także tego, jak z nimi postępować

Jednym z kluczowych składników zdrowych relacji i kochających się nawzajem par jest zrozumienie - to znaczy zrozumienie swojego partnera, jego pragnień i potrzeb, oraz sposobu wyrażania się - oraz oczywiście zrozumienie siebie samego, własnych pragnień i potrzeb, a także tego, jak wyrażasz sam/ sama siebie.

Jeśli szukasz dokładnego wglądu w osobowość i zachowanie danej osoby, spójrz w datę urodzenia. Numerologia zapewnia szybką drogę do psychiki człowieka i trwa tylko kilka sekund. Poniżej znajdziecie informacje, jak wasze liczby mogą wpłynąć na wasze życie miłosne.

Zacznijmy od wyliczenia swojej liczby Drogi Życia, najważniejszego elementu w portrecie numerologicznym. (Pamiętaj o tym, że istnieją inne cyfry w portrecie, które mogą zmodyfikować analizę numerologiczną, a większą dokładność można uzyskać znając pozostałe liczby).

Jak obliczyć liczbę Drogi Życia?


Krok 1: Dodaj poszczególne cyfry daty urodzenia. Upewnij się, że piszesz cały rok urodzin - to znaczy 1969, a nie tylko 69.

Na przykład: data urodzenia 11 grudnia 1969 r. (11-12-1969) = 1+1+1+2+1+9+6+9 = 30

Krok 2: Kontynuuj dodawanie dwucyfrowych liczb razem, aż do uzyskania jednocyfrowego numeru Drogi życia, chyba że ich całkowita liczba wynosi 11, 22, 33 lub 44, a następnie staje się ona numerem 11/2, 22/4 lub 33/6.

3+0 = 3 To Liczba Drogi życia

Opisy ścieżek życia znajdziesz poniżej:

Numer 1 w miłości


Numer 1 nie są nieśmiałe i są w stanie zrobić wiele by podpić serce obiektu swoich uczuć, ale mogą być także perfekcjonistami. Kiedy uświadomią sobie, że nie ma czegoś takiego jak doskonała osoba czy związek, są w stanie kochać z całego serca.

Jak poprawić Twoją relację z numerologiczną 1?

Numerologiczne 1 to liderzy, którzy lubią być szefem, ale muszą jednak nauczyć się żyć obok innych, a nie próbować ich kontrolować. Można pozwolić im przejąć inicjatywę (bo i tak są w tym naprawdę dobrzy), jednak nie można się w tym procesie stracić, ani pozwolić sobie na kontrolę i dominację 1.

Numer 2 i 11/2 w miłości


Liczba 2 to darczyńcy świata, którzy uwielbiają być w związkach. Poświęcają się miłości i robią wszystko dla swojego partnera, jednak w dążeniu do zadowolenia drugiej osoby często zaniedbują w tym procesie własne potrzeby. W miłości często dają więcej niż otrzymują.

Jak poprawić Twoją relację z numerologiczną 2 i 11/2?

2-ki nie lubią być uciążliwe dla innych i trudno im powiedzieć nie, więc zachęcaj je do szczerości w uczuciach. Rozwijają się one zwykle w emocjonalnym i psychicznym związku. Ich uczucia łatwo zranić, więc jeśli masz zły dzień, wyjaśnij, co się dzieje.

Numer 3 w miłości


Kiedy numerologicze 3-ki zakochują się, świat będzie o tym wiedział. 3 to osoby wylewne z dużymi sercami, którzy uwielbiają wyrażać swoje myśli i uczucia. Łatwo się nudzą i lubią być trzymani w lekkim stanie ekscytacji, jednak jeśli relacja będzie stymulująca i zabawna, będą wracać po więcej emocji.

Jak poprawić Twoją relację z numerem 3?

3-ki uwielbiają skupiać na sobie uwagę i czasami lubią flirtować, więc nie bierzcie tego osobiście, jeśli widzicie 3-kę flirtującą z kelnerką lub kasjerką. Czasami mogą one robić z igły widły, ale jeśli jesteś gadułą z dużym poczuciem humoru, będziesz miał 3-kę podaną na tacy.

Numer 4 i 22/4 w miłości


Nie zakochują się łatwo i nie mają serca na dłoni. Wolą być w stabilnym, monogamicznym związku i nie boją się zobowiązań. Są niezawodni, uczciwi i zrobią wszystko, aby stworzyć bezpieczny związek oraz życie rodzinne.

Jak poprawić Twoją relację z numerem 4?

4-ka docenia szczerość, więc nie mów rzeczy, których nie chcesz powiedzieć. 4-ki nie są zbyt emocjonalne i mogą mieć trudności z wyrażeniem swoich emocji - więc bądźmy dla nich cierpliwi i wyrozumiali. 4-ki mogą chodzić utartymi ścieżkami, więc proponuj im każdą zmianę w życiu delikatnie i stopniowo.

Numer 5 w miłości


Czasem może im zająć trochę czasu, aby się zaangażować, ponieważ 5-ki nie lubią być przypierane do muru, ale kiedy pojawia się intelektualna i seksualna chemia, są szczęśliwe. Zakochany numer 5 zaskoczy i zachwyci. Sprawią, że poczujesz się jak gdyby życie było wielką przygodą, a Ty masz bilet wstępu do tej przygody.

Jak poprawić Twoją relację z numerem 5?

5-ki zwykle potrzebują wolności, więc daj im dużo miejsca do doświadczania i odkrywania. Kochają wyzwanie i radość pościgu, więc trzymaj je w niepewności. Akcja i przygoda przemawiają do 5-ek, więc powinieneś być towarzyską osobą, aby stworzyć harmonijne połączenie z numerologiczną 5-ką.

Numer 6 i 33/6 w miłości


Numer 6 jest "zakochany w stanie zakochania" i nie boją się zobowiązań. Dołożą wszelkich starań, aby spełnić potrzeby swoich partnerów. Z drugiej strony, mogą mieć nierealistyczne oczekiwania wobec innych i siebie samych.

Jak poprawić Twoją relację z numerem 6?

Są perfekcjonistami, którzy mierzą bardzo wysokim standardem, jednak jedną z ich lekcji życiowych jest nauczenie się akceptować niedoskonałości u siebie i innych. Pomagając im w zaakceptowaniu siebie samych i innych takich jakimi są, zwiększasz swoje szanse na sukces.

Numer 7 w miłości


7-ki nie ufają łatwo, więc najpierw musicie zdobyć ich zaufanie, jednak gdy przejdziesz test, zaczną otwierać swoje serce.... powoli. Rzadko pokazują wszystkie swoje karty na raz, wolą pozostać ostrożne i tajemnicze, ale gdy tylko zdobędziesz ich serce, będziesz wiedział i czuł, że jesteś kochany.

Jak poprawić Twoją relację z numerem 7?

7-ki potrzebują przestrzeni i ciszy, aby myśleć, czytać lub po prostu być - to jest bardzo ważne dla ich dobrego samopoczucia! Kiedy uciekają do jaskini, nie traktuj tego jako osobistego odrzucenia. To nie jest rzecz "osobista", taka jest natura 7-ki - bądź cierpliwy i wyrozumiały.

Numer 8 w miłości


8-ki rozwijają się dzięki osiąganiu celów i pokonywaniu wyzwań, więc jeśli będą musieli walczyć, aby zdobyć Twoją miłość, jeszcze bardziej Cię docenią. 8-ki muszą być doceniane i uwielbiane w związkach, ale także 8-ki muszą szanować swojego partnera. Jeśli nie będzie szacunku, związek nie będzie trwał zbyt długo.

Jak poprawić Twoją relację z numerem 8?

Wiele 8-ek może być agresywnych, lubią też być szefem, więc nie możesz dać się zastraszyć. Pokazując 8-ce, jak wykorzystać ich siłę w pozytywny sposób i zachęcić do zdrowego związku, zwiększasz swoją szansę na sukces.

Numer 9 w miłości


9-ki są pełne pasji, a kiedy się zakochają, będą wychodzić poza swoje obowiązki, abyś czuł się doceniany i uwielbiany. 9-ki nie boją się zdobywać tego, co chcą, a jeśli tylko zechcą, użyją wszelkich środków, dopóki nie zdobędą Twojego serca.

Jak poprawić Twoją relację z numerem 9?

9-ki są bardzo hojne i lubią robić różne rzeczy dla innych, więc jeśli wiesz, co jest dobre dla Ciebie, będziesz wspierać ich w ich poszukiwaniach, a nie krytykować ich hojność. Wiele z 9-ek ma nierozwiązane problemy z dzieciństwa, więc zachęcajmy je, aby patrzyli w przyszłość, a nie żyli w przeszłości. numerologia

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz