niedziela, 27 stycznia 2019

Klub 27 - życie i śmierć słynnych muzyków w Numerologii

numerologia, klub 27
Od samobójstw, poprzez przedawkowanie leków, aż po wypadki. Świat na przestrzeni lat stracił wielu niesamowitych muzyków. Jednak jakiś czas temu ludzie zaczęli dostrzegać dziwne podobieństwo wśród wielu z tych zmarłych muzyków - wszyscy oni umarli w wieku 27 lat. Ponieważ w tym "przypadkowym" wieku odchodzi wielu muzyków, grupa ta stała się znana pod nazwą "Klubu 27".


W 27 klubie jest mnóstwo mało znanych muzyków, ale są tam również i wielkie nazwiska. Ostatnio Amy Winehouse zmarła w 2011 roku w wieku 27 lat, dołączając do grona takich piosenkarzy jak Kurt Cobain i ikony lat 60. jak Janis Joplin, Jimi Hendrix, Jim Morrison i Brian Jones. Co ciekawe, basista Kristen Pfaff jest również członkiem Klubu 27 - był częścią zespołu Hole (grunge z lat 90. ubiegłego stulecia), którego wiodąca wokalistka, Courtney Love, wyszła za mąż za wspomnianego Kurta Cobain'a; Pfaff i Cobain zginęli w krótkim odstępie czasu.

Co to oznacza? Czy liczba 27 jest strasznie pechowa? Oczywiście nie. Istnieje wiele pozytywnych cech związanych zarówno z 2 i 7, jak również z 9, do których się redukują. Musimy więc spojrzeć poza podstawy liczby 27, aby zobaczyć, czy jest tu coś, co ma rzeczywiste znaczenie. I jest....

W Numerologii liczba 1 i 9 są dość znaczące, ponieważ poza indywidualnymi znaczeniami, połączone - reprezentują koncepcję wielkich przejść - liczba 9 oznacza koniec cyklu, a 1 - nowy początek. Podczas gdy uczenie się i odpuszczanie i pójście naprzód są pozytywnymi aspektami życia, przejścia są bardzo naładowane i mogą być zbyt duże dla niektórych osób, aby sobie z nimi poradzić. Kiedy ludzie stają w obliczu czegoś, co jest nieznane i czujemy się niewygodnie, wielu zwraca się ku narkotykom i alkoholowi, aby sobie z tym poradzić, szuka drogi wyjścia przez samobójstwo lub angażuje się w lekkomyślne zachowania, które kończą się przekraczaniem linii. Jaka jest więc historia 1 i 9 w Klubie 27?

Liczba Drogi życia


Janis Joplin, Jim Morrison i Brian Jones urodzili się z 1 w Drodze życia. Kurt Cobain, Jimi Hendrix i Kristen Pfaff urodzili się z 9 w Drodze życia. To samo w sobie jest dość interesujące, ale nie musi tłumaczyć tego dziwnego zjawiska.

Cykle


Zakończenie Pierwszego Cyklu (formującego) i rozpoczęcie następnego Cyklu (produktywnego) odbywa się w przedziale wiekowym od 25 do 34 lat, w zależności od Liczby Drogi życia. Istnieją tylko dwie możliwe Drogi życia, które obejmowałyby przejście między cyklami w wieku 27 lat: Droga życia 1 i 9. Przejście między pierwszym i drugim cyklem może być czasem wstrząsające, ponieważ do tego momentu cykl pierwszego okresu jest wszystkim, co znamy od narodzin. Każdy z tych sześciu muzyków (nie licząc Amy Winehouse) doświadczał tego przejścia w chwili śmierci.

Szczyty


Przejście z jednego z długookresowych Szczytów na następny może nastąpić w każdym miejscu w wieku od 27 do 36 lat, również w zależności od Drogi życia. Istnieje tylko jedna możliwa Liczba Drogi Życia, która będzie przechodziła przez zmianę szczytu w wieku 27 lat: Droga życia 9. Oznacza to, że Cobain, Hendrix i Pfaff mieli do czynienia nie tylko z niepewnością przesunięcia Cyklu około 27 roku życia, ale także ze zmieniającymi się Szczytami. 

Lata osobiste


Na pewno nie będziecie zbytnio zaskoczeni, gdy usłyszycie, że każdy z tych muzyków, w tym Amy Winehouse,znajdował się w 1 lub 9 roku osobistym w momencie śmierci. (Z wyjątkiem Jima Morrison'a, który był w 2 roku osobistym - ale jest on jedyną osobą z klubu 27, która znajdowała się w szczycie o wibracji mistrzowskiej 11.)

Przypadek Amy Winehouse


Liczby Amy Winehouse nieco odbiegają od tego wzoru 1 i 9, na którym się skupiliśmy, ale z pewnością mają do opowiedzenia swoją własną historię. Powszechnie wiadomo, że Winehouse przez całe życie walczyła z zaburzeniami jedzenia i uzależnieniami od alkoholu i narkotyków. Ludzie urodzeni 14 dnia miesiąca, podobnie jak Amy Winehouse, często stają w obliczu życiowego wyzwania z różnymi swoimi wadami. A w chwili śmierci Amy, nie tylko była na etapie przejściowym swojego 9-letniego cyklu roku osobistego i zmiany w Cyklach (w wieku 28 lat), ale od urodzenia, Amy walczyła z 5-ką w pierwszym szczycie - i ta 5-ka to właśnie liczba, która związana jest z uzależnieniami. Podczas gdy 5-ki są w rzeczywistości najlepsze jeśli chodzi o radzenie sobie ze zmianami, to gdy są używane niewłaściwie, to 5-ka może powodować wielką niestabilność, a narkotyki i alkohol zbyt łatwo stają się wtedy metodą radzenia sobie z cięższymi okresami w życiu. numerologia

Z definicji, w Numerologia chodzi tylko i wyłącznie o liczby - ale nie zawsze wszystko jest tak oczywiste. Coś, co nazywamy "Klubem 27" nie oznacza automatycznie, że to liczba 27 jest problemem. Poza liczbami, Numerologia jest zakorzeniona w idei synchroniczności i widzimy teraz, że liczy się nie tylko wiek tych muzyków, ale to że każdy z nich doświadczał ogromnej przemiany w życiu (przejście z jednego Cyklu w drugi, lub przejście ze Szczytu w drugi). Zmiany w życiu połącz z substancjami i ego, które często otacza gwiazdy muzyki, i masz potencjalny przepis na katastrofę.

1 komentarz:

  1. Straciłam syna w wieku 27 lat.. Urodził się 3-03.1989... Próbuję zrozumieć, czy data śmierci była mu "pisana" numerologicznie?

    OdpowiedzUsuń