środa, 23 stycznia 2019

Preferencje i Ukryta cyfra pasji w imieniu i nazwisku | Numerologia

Preferencje, Ukryta cyfra pasji, Numerologia, motyl
Liczby pojawiające się kilkukrotnie w Twoim imieniu i nazwisku reprezentują szczególną siłę lub zdolność - wyznaczony przez Ukryty Numer Pasji - i dlatego reprezentują pole, na którym się sprawdzisz - Twój talent lub dziedzinę wiedzy specjalistycznej.


Najpierw oblicz swój Ukryty Numer Pasji korzystając z poniższego przewodnika, a następnie przeczytaj, gdzie ukrywa się Twoja pasja!

Jak znaleźć Ukryty Numer Pasji?


Aby rozpocząć, wypisz swoje imię (pierwsze, drugie, z bierzmowania) i nazwisko (pierwsze, po mężu) i zaznacz każdą literę cyfrą - w zależności od jej miejsca w alfabecie - korzystając z poniższej tabeli. Po przypisaniu cyfry do każdej litery imienia i nazwiska, wypisz wszystkie liczby.

Ukryta Cyfra Pasji jest jednocyfrowym numerem, który najczęściej pojawia się w Twoim imieniu i nazwisku. Ale możesz mieć więcej niż jeden Ukryty Numer Pasji.... jeśli w Twoim imieniu jest kilka cyfr, które są przypisane do najczęściej występujących w Twoim imieniu, to masz wiele ukrytych numerów Pasji.Jak znaleźć Ukrytą Cyfrę Pasji?


Na poniższym przykładzie Cyfrą Pasji jest Cyfra 1 (ponieważ cyfra ta występuje w imionach i nazwisku aż 6 razy).Ukryta Pasja numer 1


Jesteś zwycięzcą, wojownikiem, przywódcą. Wielu wielkich sportowców i polityków ma tę liczbę jako ukrytą pasję.

Masz silny pęd, aby się wyróżniać. Masz wielkie ambicje i pragnienie do ich osiągnięcia. Stwarzasz poważną konkurencję dla innych i chcesz być najlepszy i pierwszy we wszystkim co robisz. Jesteś bardzo energiczny, kreatywny i zdolny do wpływania na innych, a nawet zdominowania. Posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności polityczne, ulegasz też manipulacjom.

Jak na ironię, zdarzają się sytuacje, w których brakuje Ci pewności siebie, zwłaszcza we wczesnym wieku, ale masz w sobie dużo siły, by pokonać tę przeszkodę.

Ukryta Pasja numer 2


Wysoce rozsądne, wrażliwe i intuicyjne, szukasz spokojnego i przyjemnego otoczenia, a także często pełnisz funkcję mediatora. Harmonia wśród Twoich rówieśników i współpracowników jest czymś, do czego nieustannie dążysz. Dla Ciebie hałas i chaos są dużymi przeszkodami i możesz się wtedy wydawać nieśmiały i wycofany; lubisz ludzi, ale czasami czujesz wewnętrzny strach.

Jesteś zaangażowany w swoją pracę i wykonujesz ją z dużą cierpliwością i wytrwałością. Często jesteś jednym z filarów każdej organizacji, a ludzie naturalnie na Tobie polegają.

Masz tendencję do martwienia się trywialnymi szczegółami i możesz tracić zbyt dużo czasu na drobne sprawy. Możesz być zbyt wrażliwy i łatwo Cię zranić się, a Twoje uczucia mogą przeszkadzać w rozsądnej ocenie zdarzeń.

Ukryta Pasja numer 3


3 to cyfra, która uwielbia imprezę! Jesteś bardzo towarzyski i masz dar do wyrażania siebie. Uwielbiasz bawić się i uczestniczyć w imprezach. Talenty w sztuce pojawiają się w sposób naturalny - np. pisanie, aktorstwo, muzyka czy malarstwo. Jesteś prawdziwym artystą, potrzebujesz ekscytacji; kiedy jest nudno, masz tendencję do fantazjowania i czasem przesadzasz.

Twoje towarzyskie usposobienie sprawia, że jesteś inspirujący i motywujący dla innych. Jesteś obdarzony urokiem osobistym i charyzmą. Jesteś bardzo optymistycznie nastawiony, co może sprawić Ci czasami trochę problemów.

Czasami możesz być za bardzo rozproszony, więc potrzebujesz dyscypliny i skupienia, aby maksymalnie wykorzystać swoje talenty. Powinieneś wystrzegać się egoizmu i pobłażania oraz nagradzania siebie zbyt często.

Ukryta Pasja numer 4


4 to skała wśród wszystkich liczb. Systematyczne i zorganizowane, jest tylko kilka celów poza Twoim zasięgiem. Masz determinację, wytrwałość i samodyscyplinę, jesteś praktyczny i realistyczny. Rodzina i przyjaciele polegają na Tobie z powodu Twojego poczucia lojalności i niezawodności. Obawiasz się również o dobro swojej społeczności. To niezwykle ważne, abyś kochał swoją pracę. Potrzebujesz bezpieczeństwa, stałości, codziennych zaplanowanych rytuałów, nie lubisz nieoczekiwanych wydarzeń.

Uwielbiasz naturę, piękno i efektywność, które charakteryzuje prawo naturalne.

Masz zdrowy osąd i zrozumienie, jeśli chodzi o oszacowanie  wykonalności planu lub przedsięwzięcia.

Ukryta Pasja numer 5


5-ka jest poszukiwaczem przygód, uwielbia podróżować, zmieniać i stawiać czoła nowym wyzwaniom. Jesteś wysoce elastyczny i wszechstronny. Masz talent do posługiwania się językami i ogólnie rzecz biorąc jesteś dobry w posługiwaniu się słowem. Pisanie, reklama i public relations doskonale pasują do Ciebie.

Jesteś zmysłowy i nieco impulsywny. Uwielbiasz zaspokajać zmysły, które mogą Cię wepchnąć w kłopoty. Nieumiarkowanie w jedzeniu, piciu, seksie i uwielbienie narkotyków jest powszechne wśród osób, które mają za dużo 5-ek - gdy występuje ich sześć lub więcej.

Jesteś pomysłowy i oryginalny, z dobrym poczuciem humoru oraz ostrą i ciętą ripostą.

Twoje pragnienie wolności jest niezwykle silne i potrzebny jest wysiłek i dyscyplina, aby trzymać się wszystkiego, co zaczniesz - masz tendencję do przedwczesnego porzucania projektu lub planów. Możesz być zainteresowany zbyt wieloma sprawami, które mogą utrudniać Ci skuteczne realizowanie się w jednym obszarze.

Jesteś bardzo niekonwencjonalny. Zaangażowanie w związku i Twoja praca mają fundamentalne znaczenie dla Twojego szczęścia. Możesz mieć tendencję do wędrówek od osoby do osoby lub od pracy do pracy, co utrudnia stworzenie głębokich relacji i ugruntowania doświadczenia w jednej dziedzinie.
 

Ukryta Pasja numer 6


Twoim marzeniem jest, aby służyć swojej społeczności oraz tym, których kochasz. Masz talent do bycia doradcą, nauczycielem, mediatorem a nawet uzdrowicielem.

Jesteś osobą wysoce odpowiedzialną, gotową poświęcić wiele, ale musisz uważać, aby nie stać się wycieraczką dla tych, którzy nie doceniają Ciebie lub starają się Ciebie wykorzystać.

Jesteś idealistą i masz silne i ugruntowane opinie. Masz również skłonność do stawania się samozwańczymi prawymi i sprawiedliwymi obywatelami.

Jesteś wspaniałym małżonkiem lub rodzicem, ponieważ jesteś pomocny i zawsze gotowy by wysłuchać cudzych problemów i doradzić - ale musisz uważać, aby nie wtrącać się za bardzo.
  

Ukryta liczba Pasji 7


Masz wysoko rozwinięty umysł i doskonałą intuicję. Jesteś intelektualistą i dobrze radzisz sobie z abstrakcyjnymi pomysłami. Lubisz samotność, kontemplację, medytację i studiowanie, masz pociąg do filozofii i metafizyki. Niemniej jednak możesz być bardzo sceptyczny, a nawet cyniczny wobec rzeczy, których nie możesz udowodnić. Jesteś głębokim myślicielem o niezwykłym zrozumieniu i wnikliwości. Nie lubisz tracić czasu na trywialne i drobne sprawy.

Możesz być również specjalistą i perfekcjonistą. Wymyślasz unikalne rozwiązania problemów, które Cię przyciągają, gdy zainteresuje Cię dany temat.

Możesz też być skoncentrowany na sobie, melancholijny i przygnębiony. Samotność jest dość powszechna wśród ludzi z wieloma 7-kami - muszą nauczyć się być samotni, ale będąc w tłumie. Wiara w porządek i równowagę natury jest koniecznością. Możesz wydawać się inny, obcy i trudny do poznania dla innych, ale kiedy tylko Cię poznają, pokochają i obdarzą Cię szacunkiem. Nawet jeśli masz skłonność do trzymania się na uboczu, jesteś szczodry, obdarzasz innych swoją miłością i naprawdę interesuje Cię szczęście ludzi wokół Ciebie.
   

Ukryta Pasja numer 8


Największą motywacją do działania jest dla Ciebie sukces i nagroda materialna. Wierzysz w wysiłek i jesteś bardzo zorientowany na cele. Możesz być osobą dominującą i zachwycać innych wizją, zmysłem biznesowym i zdrowym rozsądkiem. Jesteś urodzonym menadżerem i organizatorem. Dla Ciebie przywództwo i władza są oczywistością, ale nie powinieneś być zbyt wymagający i dominujący.

Jesteś dobrym sędzią z niesamowitą zdolnością wyczuwania mocnych i słabych stron innych ludzi. Możesz mieć tendencję do nadużywania tego talentu - wszystkie 8-ki muszą uważać na swoją chciwość i bezwzględność.

Wiele 8-ek, choć dobrze radzi sobie w świecie biznesu i osiąga sukces, to życie może być dla nich czasami ciężkie. Należy przejść przez wiele prób i frustracji, a co najważniejsze, należy osiągnąć właściwą równowagę i perspektywę w odniesieniu do ducha i materii. Chcesz, aby rodzina była dumna z Ciebie, a osiągnięty status jest nagrodą. Możesz wykazywać skłonności do obnoszenia się swoim bogactwem i sukcesem.
  

Ukryta Pasja numer 9


Ciepłe, hojne i pełne współczucia, najlepsze zajęcie dla Ciebie to takie, które nie tylko zapewnia Ci przyzwoite życie, ale jest także ukierunkowane na dobro wszystkich. Jesteś artystą - 9-ka jest odpowiedzialne za wiele z talentów twórczych, jednak te talenty są często tłumione, a ujawniają się dopiero w średnim lub starszym wieku. Masz silne pragnienie zdobycia uniwersalnej wiedzy.
numerologia
Jesteś emocjonalny, ale Twoje uczucia nie zawsze są rozsądne i mogą być często tłumione. Możesz żyć marzeniami i ideałami, nie będąc praktycznym, ale mimo to masz wystarczająco dużo entuzjazmu, aby przyciągnąć wsparcie. Lubisz zajmować się swoimi sprawami i jesteś przy tym całkowicie niezależny.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz