Kontakt

Można się ze mną skontaktować mailowo:

numerologblog@gmail.com

Anna

3 komentarze:

 1. Świetna jest ta strona. Pewnie dużo pracy kosztowała, ale efekt jest piorunujący. Chyba najlepsza strona o numerologii po polsku. Dzięki!

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzień dobry p.Aniu
  Od nastu lat interesuję się amatorsko numerologią,astrologią ,psychologią ...,,Wsiąkłam" w to ,kiedy miałam potrzebę zrozumienia siebie, swoich ,,wywrotowych" decyzji zmieniających diametralnie moje życie. Na poradnictwo było za późno, natomiast znalazłam potwierdzenie swoich reakcji w fachowej literaturze no i początkowo w czytaniu horoskopów..:-)Teraz jestem mentalnie zupełnie w innym miejscu swego życia..Moja /chyba/właściwa samoświadomość pozwala odkrywać własną naturę w kontakcie z innymi..Cały czas się uczę siebie i przy moim charakterze sprostać wyzwaniom w relacjach wymaga wielu poświęceń.Nie zawsze wychodzi mi to na dobre,ale coś za coś.:-)
  Pozdrawiam i gratuluję ciekawie pomyślanej strony .Trafiłam tu przypadkiem i liczę na większą ilość rozmówców .Bardzo podoba mi się weryfikacja treści wpisów. Mam przykre doświadczenia z innych for, gdzie trudno było o wzajemny szacunek .
  Chwatka Babka 60+

  OdpowiedzUsuń