Profesjonalna analiza numerologiczna

Liczby towarzyszą nam przez całe życie. Każda rzecz czy litera ma przyporządkowaną swoją liczbę. Dzięki znajomości liczb poznasz ich ukryte znaczenie i symbolikę. W logiczny sposób wyjaśnisz charakter, talenty, zdolności czy predyspozycje każdego człowieka. Będziesz mógł z łatwością interpretować swoje cechy. Na podstawie daty urodzenia czy imienia i nazwiska odczytasz to, jak jesteś postrzegany przez najbliższe Ci osoby oraz otoczenie, co jest Twoim przeznaczeniem oraz jakie masz mocne czy słabe strony. Kobieta wychodząca za mąż lub wybierająca imię dla nowo narodzonego dziecka powinna skorzystać z porad numerologa. Podobnie jest w przypadku osób, które planują założyć firmę, gdyż właściwie dobrana nazwa pozwoli osiągnąć wymarzony sukces. Liczby pomogą Ci wybrać idealny zawód, ponieważ z łatwością odkryjesz predyspozycje do jego wykonywania. Odkryjesz nowe perspektywy w życiu i dostosujesz idealny czas na dokonywanie zmian. Żadna decyzja nie będzie przypadkowa, ponieważ zaczniesz rozumieć sens swojego życia i to, co masz tu do zrobienia - będziesz miał poczucie, że jesteś na właściwej drodze. Kiedy poznasz symbolikę liczb, będziesz mieć dostęp do wiedzy, która umożliwi Ci zinterpretowanie konkretnych wydarzeń w swoim życiu i potraktowanie ich ze zrozumieniem, a przede wszystkim bez uprzedzeń. Liczby zmienią Twoje życie. 


Do wykonania analizy konieczne jest podanie:

1. Data urodzenia
2. Imię pierwsze (oraz drugie lub z chrztu, z bierzmowania)
3. Nazwisko (rodowe, po mężu, inne)
4. Forma podpisu (np. pełne imię oraz nazwisko, pierwsza litera imienia i nazwiska, jedynie nazwisko)

Analiza numerologiczna zawiera odpowiedź na Twoje 3 pytania dotyczące:

1. Związku/ małżeństwa (potrzebuję datę urodzenia partnera, imiona i nazwisko, datę poznania <przynajmniej miesiąc i rok>, datę ślubu)
2. Pracy (potrzebuję datę podpisania umowy o pracę)
3.Wyznaczenia aktualnych Cyklów, Szczytów, Wyzwań, Lat osobistych
4. Długów i Lekcji karmicznych do odrobienia
5. Wibracji imiennych i odpowiedzi na pytanie czy konieczna jest zmiana numerologiczna
6. Analizy numerologicznej Podpisu
7. Wyznaczenia roku osobistego na kolejne 9 lat
8. Predyspozycji zawodowych
9. Inne Twoje pytanie

Odpowiedzi na 3 pytania na podstawie wskazanych przez Ciebie danych kosztuje 200,- zł, przesyłam je mailem w ciągu 5 dni na maila.

Jeśli jesteś zainteresowany/a analizą, proszę o wiadomość na poniższy email.
Kontakt: numerologblog@gmail.com

3 komentarze:

  1. Witam :) Tez jestem 33 i w dodatku w tym roku kończę 33 lata. Właśnie dziś się tego dowiedziałam i zaciekawiło mnie to chociaż jestem do tego sceptycznie nastawiona. Zaciekawiło mnie to, ponieważ wiele się zgadza i wiele to wyjaśnia. Chociaż jako dziecko i później jako nastolatka byłam przekonana, że urodziłam się nie bez przyczyny i w jakimś celu to jednak dziś już myślę bardziej racjonalnie i bardziej "przyziemnie". Już nawet nie umiem spojrzeć inaczej i wydaje mi się, że zmieniłam swój tor życia na zupełnie inny niż miał być... No zobaczymy... W każdym bądź razie w życiu dalej posługuję się intuicją, a ta mi mówi, że to jednak nie koniec i czeka mnie "coś" jeszcze. Czy to będzie to, po co się urodziłam? No zobaczymy :)

    OdpowiedzUsuń
  2. WITAM DUŻO SIĘ ZGADZA Z MOIM CHARAKTEREM

    OdpowiedzUsuń