poniedziałek, 10 listopada 2014

3 rok numerologiczny (osobisty) | Numerologia partnerska

3 rok numerologiczny, 3 rok osobisty, własny, numerologia partnerska

Trzeci rok numerologiczny (osobisty)

Trzeci rok numerologiczny będzie pozytywny i korzystny. Rok ten przynosi szczęście w miłości, pracy, twórczości, a także w sferze finansów. To czas, w którym energia liczby 3 popycha nas do przodu i sprawia wiele miłych niespodzianek. Powoduje ona również rozproszenie i działanie na wielu polach. W tym roku możliwe jest zrealizowanie kreatywnych i twórczych zadań. Konieczne jest jednak ukierunkowanie swoich działań, po to, aby nie trwonić swojej energii.


3 rok numerologiczny to czas, w którym pojawią się pierwsze efekty (a właściwie kiełki) działań, które zostały podjęte w 1 roku, a które wyklarowały się i ustabilizowały w 2 roku. Nie musimy już podejmować żadnych odważnych decyzji, warto skoncentrować się teraz na sobie. Można ewentualnie wprowadzić niewielkie poprawki w nasz plan działania. W 3 roku osobistym powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na to, aby sprawiać sobie samemu małe przyjemności, pamiętać o swoich potrzebach, dbać o swoje ciało.

3 rok numerologiczny, 3 rok osobisty, własny, numerologia partnerska
3 rok numerologiczny to przede wszystkim 12 miesięcy czerpania z życia, bycia radosnym, beztroskim. Przyciągamy obfitość, cuda oraz niespodzianki. Ważne są w tym okresie: relacje z innymi, komunikacja, możliwość wyrażania swoich emocji. W tym roku chcemy zostać zauważeni i docenieni, wzrasta potrzeba wyrażania się poprzez twórczość. Teraz należy wchodzić z domu, spotykać się z przyjaciółmi i znajomymi, cieszyć się każdą chwilą.


Należy zwrócić szczególną uwagę na sposób w jaki gospodarujesz swoją energią, unikaj rozpraszania i postaraj się zawsze kończyć podjęte przez siebie działania, zanim podejmiesz się realizacji kolejnych przedsięwzięć. Swoją energię należy równomiernie rozłożyć na wszystkie dziedziny życia. To ważna uwaga zwłaszcza dla tych, którzy gonią za przyjemnościami, ignorując inne sfery swojej aktywności, a także dla tych, którzy lubią zaczynać wiele rzeczy, nigdy ich nie kończąc.

3 rok numerologiczny to także czas rozwoju w życiu osobistym, pracy, finansach. Nowy przypływ energii sprawi, że poczujesz się pełny energii i pozytywnych myśli. To czas, w którym spodziewać się możesz podjęcia ciekawej współpracy, nawiązania nowych znajomości, czy zakończenia problemów. W końcu to czas otwarcia! Odczuwamy w sobie potrzebę zwrócenia na siebie uwagi, błyszczenia i popularności.


W 3 roku numerologicznym rozkwitniesz i zyskasz więcej pewności siebie. Można wyczuć od Ciebie wiele pozytywnej energii, magnetyzmu oraz uroku. To sprawia, że te rok sprzyja sprawom sercowym. Możesz umocnić dawne znajomości lub nawiązać nowe. Osoby bez stałego partnera mają szansę znaleźć w końcu miłość. W 3 roku łatwo się zakochać, przeżyć ekscytującą miłość i romantyczną przygodę. Rok 3 może być trudniejszy dla kobiet urodzonych w bardziej męskich wibracjach, jak 1 lub 4. Kobiety te są bardziej konkretne i w trzecim roku mogą poczuć się trochę nieswojo.

Obecnych 12 miesięcy sprzyja zmianie miejsca zamieszkania, a także wszelkim remontom czy dekorowaniu wnętrz, w końcu liczba 3 to kreatywność oraz tworzenie. Warto zadbać też o własny wygląd, zmianę garderoby. To świetny czas na naukę języków obcych czy zdobycie nowych kwalifikacji. Warto wykorzystać ten sprzyjający czas na rozwinięcie swoich zainteresowań, działalności czy zakończenie starych spraw.

3 rok numerologiczny, 3 rok osobisty, własny, numerologia partnerska
W 3 roku numerologicznym możliwe jest powiększenie się rodziny czy małżeństwo. To czas, w którym realizują się nasze oczekiwania. Możliwe jest też zdobycie nagrody czy wygranie konkursu.

Osoby bezrobotne mają szansę na zdobycie pracy, może im zostać przedstawionych nawet kilka ofert. Natomiast ci, którzy mają pracę, mają spore szanse na awans, podwyżkę czy na zmianę warunków na lepsze. Jeśli posiadasz własną firmę, to możesz liczyć w tym roku na poprawę finansów, większą liczbę klientów, czy ogólny rozwój. Istnieje szansa, że problemy rozwiążą się bez Twojej ingerencji.

Rok o wibracji 3 sprzyja osobom, których praca związana jest z działalnością artystyczną oraz komunikacją. Na powodzenie mogą liczyć aktorzy, malarze, fotografowie, pisarze, dziennikarze, muzycy itd. To czas, w którym możliwe jest wyrażenie siebie w pełni. Można liczyć w tym roku także na przypływ gotówki, jednak należy pamiętać o tym, by pieniądze nie przesłoniły tego, co jest istotne.

W 3 roku osobistym nie należy zamykać się w domu i unikać ludzi. Warto wyjść i otworzyć się na nowe znajomości i doświadczenia, a przede wszystkim należy cieszyć się każdą chwilą. Taki rok zdarzy się dopiero za 9 lat!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz