środa, 19 grudnia 2018

8 rok numerologiczny (osobisty, własny) 2021 | Numerologia partnerska

8 rok numerologiczny, 2021, 8 rok osobisty, własny, numerologia partnerska

8 rok numerologiczny (osobisty) 2021

Ten rok to przede wszystkim okres żniw, czas w którym będziesz zbierać to, co zasiałeś. To czas sukcesów, ale pod warunkiem, że włożyłeś odpowiednio dużo pracy i wysiłku w poprzednich latach. Jeśli w swoim działaniu nie byłeś wystarczająco wytrwały i konsekwentny, nie masz co liczyć na nagrodę. Jeżeli zatem w 8 roku numerologicznym spotykają Cię niemiłe niespodzianki, to znaczy, że w poprzednich latach nie przyłożyłeś się wystarczająco do swojej pracy. 8 rok to czas ciężkiej pracy, która jest odpowiednio nagradzana.W ciągu najbliższych 12 miesięcy będziesz ponosić konsekwencje swoich czynów z przeszłości, to czas wymierzania sprawiedliwości. 8 rok to przede wszystkim rok materii, dlatego jeśli dołożyłeś wystarczająco dużo wysiłki, to możesz spodziewać się poprawy warunków materialnych w postaci podwyżki, dodatkowych pieniędzy, nagrody, możesz też dostać awans w pracy czy pomoc od wpływowych ludzi. Jeśli zatem przez ostatnie lata nie próżnowałeś, teraz przyjdzie zasłużony sukces. Pieniądze, władza, szczęście, miłość oraz poczucie spełnienia - to właśnie czeka na Ciebie w 8 roku osobistym.

8 rok numerologiczny, 8 rok osobisty, własny, numerologia partnerska
Wibracja liczby 8 przynosi dużą dawkę energii i dynamiki, doda Ci pewności siebie i siły przebicia, poczujesz przypływ mocy. Zatem to czas, w którym należy zrobić ważne kroki, wykorzystać swoją siłę i moc, nawiązać ważne kontakty, planować i działać. Wszystko to może okazać się bardzo ważne w przyszłości. Ważna też jest koncentracja na tym, co chcemy osiągnąć, a w tym roku należy skoncentrować się przede wszystkim na finansach oraz sprawach materialnych i zawodowych. Wibracja 8 obdarza dodatkową siłą woli, która pozwala wpływać na ludzi i materię. Numerologiczne 2 i 6, które nie mają natury materialnej, mogą poczuć się w tym roku nieswojo, gdyż konfrontacja ze sprawami materialnymi może okazać się dla nich bardzo bolesna.Niektórzy będą musieli zmierzyć się w tym roku z utratą pracy czy obniżeniem zarobków, będzie to rezultat zaniedbań lub niewłaściwego postępowania. To czas, w którym na wierzch mogą wypłynąć sprawy tj. korupcja czy nieetyczne postępowanie. Ponieważ to rok żniw, to jeśli poprzednie lata spędziłeś na rzetelniej i sumiennej pracy - możesz prosić o podwyżkę, zwłaszcza jeśli od dawna nie była Ci ona przyznawana. W przeciwnym razie, jeśli poprzednie lata spędziłeś na zabawie, rozrzutności czy lenistwie - możesz spodziewać się strat i problemów finansowych. W pracy mogą pojawić się zmiany (np. zmiana pracy) oraz okazja do nauki obchodzenia się z pieniędzmi. Będziesz konfrontowany z kwestią oszczędzania, inwestowania lub trwonienia pieniędzy.Osoby prowadzące działalność gospodarczą mogą liczyć na wzrost dochodów i powiększenie firmy. To idealny czas na inwestycje na giełdzie czy w nieruchomości, a także na realizację planów dotyczących biznesu. Pieniądze będą Cię w tym roku wyjątkowo lubiły. W tym roku pojawiają się okazje do wszelkiego rodzaju biznesowych przedsięwzięć jak np. zakładania spółek, łączenia się, zarabiania pieniędzy. Jeśli planujesz założyć własną działalność albo kupić dom lub mieszkanie, to zrób to właśnie teraz.

8 rok numerologiczny, 8 rok osobisty, własny, numerologia partnerska
Liczba 8 sprawi, że będziesz miał duży wpływ na otoczenie oraz działał w magnetyczny sposób. To rok, w którym może dojść do zawarcia małżeństwa czy poznania swojej drugiej połówki, lecz przez najbliższych 12 miesięcy należy skoncentrować się przede wszystkim na działalności zawodowej i finansach, także na uporządkowaniu małżeńskich spraw majątkowych.

W 8 roku numerologicznym należy wyszukiwać nadarzające się okazje, a tych z pewnością nie zabraknie. Warto w tym roku przyjrzeć się własnym poglądom na kwestię bogactwa i biedy, hojności i skąpstwa, pracowitości i lenistwa. Liczba 8 ma w sobie elementy materii i ducha, dlatego powinniśmy wykazać się miłością, współczuciem, wrażliwością i hojnością wobec biedniejszych, należy pogodzić miłość z pracą i pieniędzmi. numerologia
  

* 8 rok numerologiczny (osobisty) 2021

  
8 rok numerologiczny to czas na rozwój osobistej mocy, podróż do prawdziwego zrozumienia, nagrody, równowagi i osiągnięć.

W roku osobistym 8 dostajesz to, czego chcesz. Jeśli jednak to, czego chcesz, jest nierealne, może to skończyć się zobowiązaniem, a jeśli nie wiesz, czego chcesz, życie zareaguje z tym samym poziomem nieświadomości i niewiedzy! W tym roku musisz być konkretny i realistyczny. Rok 8 to czas samostanowienia, który zaczyna się od często zaskakującej świadomości tego, jak mało masz władzy w świecie, i że to do Ciebie należy odzyskanie władzy i znalezienie sposobu na życie tak wolne jak to tylko możliwe.

W tym roku będziesz odnosić sukcesy w zależności od siły Twojej determinacji, trafności informacji, którymi się kierujesz, oraz głębi Twojej świadomości. Przez cały rok, Twoja zdolność do realizacji zadań i produktywność wzrośnie. Twoje oczekiwania, wraz z pewnością siebie i poczuciem satysfakcji, również wzrosną.

Ostatni rok był dla Ciebie głęboko emocjonalny i dezorientujący, ale pozwolił Ci odpowiedzieć na wiele pytań dotyczących tego, kim naprawdę jesteś i dlaczego Twoje życie jest takie, jakie jest. Musiało to odbyć w taki sposób, abyś wiedział, jakie są Twoje potrzeby. Jednak to jest już przeszłość. Czas zabrać się do pracy! Instynktownie wiesz, że musisz stać się silniejszy niż kiedykolwiek wcześniej.

8 to liczba władzy, zysków materialnych i finansowych, osiągnięć, nagród, statusu i satysfakcji. 8 rok numerologiczny zapewni środki - osobistą moc, dzięki której będziesz mógł zmienić status quo i osiągnąć znaczący cel, który zmieni kierunek i jakość Twojej podróży.

Ale jest jeszcze jeden aspekt jeśli chodzi o cyfrę 8, o którym rzadko się mówi. Tak, 8 to liczba mocy w świecie materialnym, ale to również liczba dokładnych informacji, bez których władza nie może się utrzymać. W rzeczywistości dokładne informacje to za mało. Musi również istnieć właściwe zrozumienie tej informacji, w przeciwnym razie będzie ona dla Ciebie bezużyteczna.

Prawdziwe zrozumienie tworzy doskonałą równowagę, w której wizje mogą być przekształcone w rzeczywistość materialną, i dzięki której doświadczenie materialne staje się głęboko duchowe. Uczucie wewnętrznej satysfakcji (zadowolenia) jest ostateczną nagrodą w 8 roku numerologicznym, ale może zająć Ci cały rok, aby prawidłowo zrozumieć dlaczego jego wartość jest tak wielka.

To do Ciebie należy decyzja, co dokładnie chcesz osiągnąć i jakie nawyki i postawy chcesz wyeliminować, a które powstrzymywały Cię w przeszłości. Na początku roku możesz zacząć działać w jednym kierunku, aby później znaleźć się w zupełnie nowej sytuacji. Postęp będzie pochodził z informacji lub spostrzeżeń, które zgromadziłeś na swojej drodze.

Tegoroczne osiągnięcia są tylko początkiem długotrwałego rozwoju. Pamiętaj, że pożądanie przychodzi w dwóch formach: z miłości lub nienawiści. Kiedy jesteś w zgodzie z pragnieniem, które pochodzi z miłości, jego moc może Cię napędzać, a często niesie Cię od wewnątrz, w kierunku zewnętrznego sukcesu. Zaufaj. Wydarzenia i okoliczności 8 roku numerologicznego poprowadzą Cię od jednego doświadczenia ewolucyjnego do następnego. Każdy z nich przybliży Cię do Twojego "właściwego miejsca" w świecie. Poczucie przynależności jest jedną z najcenniejszych nagród oferowanych w tym roku, ale to poszukiwanie musi się zacząć od miejsca, w którym się obecnie znajdujesz.

Jeśli nie jesteś szczęśliwy, gdzie obecnie jesteś, to do Ciebie należy zrobienie tego, co jest konieczne, aby zmienić okoliczności. Twoje "właściwe miejsce" niekoniecznie jest kwestią położenia geograficznego. Bycie tam, gdzie chcesz być, może również odnosić się do spraw miłości, związku, zdrowia, statusu, finansów lub każdego obszaru, w którym pożądana jest poprawa. Niezależnie od tego, jakie jest Twoje pragnienie, ważne jest, aby traktować je jako coś osiągalnego. Nawet jeśli Twoje cele mają charakter zewnętrzny, ostatecznym celem musi być wewnętrzne poczucie satysfakcji, którym jest szczęście.

Materialne prezenty i wsparcie od innych łatwiej będą przychodzić w tym roku. Możesz również spotkać ludzi, którzy szukają ciepła, osobistej satysfakcji, prawdy i wolności. Nie możesz już dłużej znosić ograniczeń tych, którzy nie podzielają lub nie rozumieją Twojej potrzeby niezależności i spełnienia.

Na początku inni mogą Ci się sprzeciwiać; to ci, którzy myślą, że możesz mierzyć zbyt wysoko, lub ci, którzy czują się niepewnie z Twoimi ambicjami. Możesz też mieć wątpliwości co do tego, jak sprawić, aby Twoje pragnienia stały się rzeczywistością, gdy nie posiadasz środków lub wiedzy, aby to zrobić. Albo, możesz poczuć silny potencjał wibracji 8, ale nie będziesz w stanie dokładnie określić, co naprawdę chcesz osiągnąć. Kiedy już uwierzysz, że możesz stworzyć to, co chcesz, jeśli tylko wiesz JAK to zrobić, zdasz sobie sprawę, że jesteś dokładnie tam, gdzie musisz być, aby znaleźć niezbędną inspirację i zasoby.

8 rok numerologiczny nie jest szczególnie łatwy. Płaszczyzna materialna może być chłodnym i konkurencyjnym miejscem. Konieczna jest konsekwentna, ciężka praca i determinacja. Trzeba będzie podjąć trudne decyzje, wraz ze zmianami, na które być może nie jesteś przygotowany. Może to spowodować stres fizyczny, psychiczny i emocjonalny. Musisz poświęcić odpowiednią ilość czasu na odpoczynek i uzupełnienie energii, nawet jeśli może Ci się wydawać, że tego nie potrzebujesz. Pamiętaj o częstych przerwach w pracy, w przeciwnym razie możesz się wyczerpać.

Tegoroczne wydarzenia wystawią Cię na działanie wielu różnych form władzy. Niektóre z nich będą Cię ekscytować - podczas gdy inne umożliwią Ci dostrzeżenie tragicznych konsekwencji władzy, gdy jest ona nadużywana lub zaniedbywana. Jednak tylko z silniejszej pozycji będziesz w stanie zachować swoją wolność i zaspokoić swoje potrzeby. Jest to rok działania, skuteczności, inteligencji i wiary. Jest to czas na czerpanie korzyści z tego, co "zainwestowałeś" w życie. Nagrody te w dużej mierze zależą od tego, jak dużo miłości wkładasz w to, co robisz. W końcu nauczysz się, że miłość ma wiele różnych form i jest największą siłą.

Być może będziesz musiał ponownie przemyśleć samą koncepcję pieniądza, władzy i sukcesu, ponieważ rzeczywistość tych rzeczy zmienia się na Twoich oczach. Prawdziwy sukces w XXI wieku nie może być już mierzony tym, co bierzesz z życia, ale raczej tym, co w nie wkładasz. Nie jesteś tu, by trudzić się dla innych, ale by tworzyć własne, niepowtarzalne przeznaczenie. Jeśli pragnienie pieniędzy lub władzy są wszystkim, co cię napędza, to prawdopodobnie osiągniesz pewne cele, ale ich długoterminowy potencjał będzie znacznie mniej satysfakcjonujący. Dostrzeż władzę, jaką mają nad Tobą inni. Znajdź sposoby, aby uwolnić się od ich kontroli lub, przynajmniej, nie pozwalaj się kontrolować.

8 rok numerologiczny to dążenie do wewnętrznej satysfakcji, zadowolenia i szczęścia. Jedną z pierwszych nagród w tym roku może być... okazja, aby w końcu robić to, co chcesz robić - to zwrot z inwestycji, polegającej na tym, że masz odwagę szukać tego, czego naprawdę pragniesz w pierwszej kolejności. Albo, możesz mieć szansę, aby przenieść to, co już masz lub robisz na znacznie wyższy poziom. Skorzystaj z okazji i postaw na siebie.

Jesteś jedyną osobą, na którą możesz liczyć pod względem zapewnienia dobrobytu i bezpieczeństwa. Bądź świadomy tego, co dzieje się na świecie. Zwiększy to poziom Twoich sił i umożliwi Ci podjęcie środków ostrożności w celu ochrony Twoich zasobów i renomy. Jesteś gotowy, aby zmienić swoje życie i sprawić, że będzie naprawdę satysfakcjonujące. Tym razem traktujesz siebie poważniej. Tym razem będziesz miał rację!

Zwiększone poczucie własnej wartości może być odczuwalne i jest to dobry znak, że czujesz zarówno potrzebę, jak i przyjemność związaną z przejęciem kontroli nad własnym życiem. To nie jest czas na fałszywą skromność czy zupełną arogancję; jest to po prostu czas na skuteczne zrobienie tego, co należy zrobić.

Przeciwstawne emocje pojawią się w celu zrównoważenia Twojego ego, a nie jego stłumienia. Twoje ego (Twoje poczucie siebie) schowa się, kiedy dojdzie do zacisznego miejsca pomiędzy nadętością a nadmierną skromnością, a wówczas Twoje zdolności wzrosną. Jest to czas, aby odzyskać swoją wolę i zacząć być tym, kim z natury jesteś.

Bądź świadomy. I bądź ostrożny. To, co kiedyś uważano za zdrowy rozsądek w biznesie, dziś może nie mieć zastosowania. Konkurencja nie jest odpowiedzią na utrzymanie jakości. Jakość nie pomoże, ale ucierpi, kiedy konkurencja przerodzi się w wojnę, a w pewnym momencie zawsze zamienia się w wojnę. Najwyższą jakość można utrzymać tylko dzięki miłości do jakości. Pamiętaj o tym, gdy w tym roku przedstawiasz siebie i swoje pomysły światu. Skoncentruj się na ważniejszych sprawach i odejdź od małostkowości i zależności. Oddeleguj jak najwięcej spraw i jak najbardziej sprawiedliwie. Celuj wyżej niż kiedykolwiek wcześniej. Idź za tym, czego naprawdę chcesz i wierz w to, że Ci się to uda.

4 komentarze:

 1. no to jestem teraz w 8 czas na działania bo mam takie plany :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. wszystko mi się sprawdziło w pozytywnym znaczeniu, widocznie wcześniej nie próżnowałam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. w 8-ym roku poznalam bylego meza, ktorego poslubilam w 9-tym roku niestety nie znajac jeszcze numerologiii-tak mialo byc widocznie. Rzeczywiscie wiele mnie nauczyly te lata spedzone razem-istna lekcja zycia.

  OdpowiedzUsuń
 4. Mi akurat nic nie sprawdza, ani 8 - mym ani w żadnym innym. Urodziłem się 26.08.1968 i z taką datą żadne horoskopy się nie sprawdzają.

  OdpowiedzUsuń