poniedziałek, 23 września 2019

Szczęśliwe i nieszczęśliwe liczby | Numerologia parterska

szczęśliwe i nieszczęśliwe liczby, numerologia partnerska
Wiele osób szuka odpowiedzi na pytanie, która liczba przynosi szczęście, a która jest pechowa i lepiej jej unikać. Niektórzy uważają, że liczbą, której należy się wystrzegać jest 13, a szczęście przyniesie liczba 7. Oczywiście to błędne wioski. Każda liczba jest inna, jedyna w swoim rodzaju i niesie ze sobą inny rodzaj energii. Jednak wśród numerologów panuje przekonanie, że jest jedna liczba, która uważana jest za tą szczęśliwą.

Gdyby tylko można było wybrać sobie Liczbę Drogi Życia to pewnie wybrałabym liczbę 3. Niestety w moim portrecie liczba ta nigdzie nie występuje. I wielka szkoda... A dlaczego?Tak jak wspominałam wcześniej - nie ma lepszych i gorszych liczb, ale podobnie jak jedna z najbardziej znanych, zwłaszcza w Polsce numerologów - Gladys Lobos, uważam, że szczęśliwą liczbą jest właśnie trójka. Udzieliła ona wywiadu Radiu Zet, w którym przyznała, że właśnie liczba 3 przynosi więcej szczęścia niż inne cyfry. Trójka oznacza, czar, urok, szczęście, otwartość, komunikację, sztukę, piękno, optymizm i nadzieję. Znamienne jest to, że często osoby, które posiadają liczbę 3 w Drodze Życia wcale nie odczuwają, że mają szczęście. Wynika to zapewne z faktu, że od dziecka są przyzwyczajone do tego, że wszystko łatwo im przychodzi, to dla nich norma, że ludzie im pomagają, a oni uważają, że tak właśnie powinno być, że to wcale nie jest szczęście.

Dla kontrastu, po drugiej stronie można postawić urodzeniową 4, przypatrzeć się jej życiu i przeanalizować portret numerologiczny. Numerologiczna 4, aby osiągnąć coś w życiu musi się bardzo napracować, a aby awansować musi przebić się przez tzw. szklany sufit. Natomiast numerologiczna 3 zawsze dostrzeże uchylone gdzieś drzwi. Cóż, trójki mają o wiele łatwiej w życiu, nawet jeśli nie zdają sobie z tego sprawy. Nawet nie wiedzą, że mają prawdziwy skarb.Kolejną cechą trójki jest "to coś" - urok i czar, który sprawia, że przyciągają innych ludzi. Sztukę komunikacji opanowały do perfekcji, z łatwością znajdują wspólny język nawet z obcymi osobami i nie muszą specjalnie starać się, aby zostały polubione.

Numerologiczne trójki często obdarzone są jakimś talentem, zwykle artystycznym - potrafią albo ładnie malować, śpiewać, grać, albo pisać. Trójce przytrafiają się atrakcyjne propozycje współpracy i można odnieść wrażenie, że wcale nie musi się wiele natrudzić, aby coś uzyskać. Trójce sprzyjają i ludzie, i okoliczności, w których się znajduje, widzi okazje i zawsze wykorzystuje je w 100%.Czwórka wie, że nigdy nie otrzyma nic za darmo, musi na wszystko zapracować sobie sama - poświęcić się solidnej i sumiennej pracy, bo tylko wtedy osiągnie sukces. Ma ona pod górkę i musi się bardzo napracować. W jej przypadku nie ma drogi na skróty, ale z drugiej strony ma ona w sobie cechy, które pozwalają jej na wykonywanie tak ciężkiej pracy. W końcu żadna inna liczba nie jest tak wytrwała i solidna jak 4.

No cóż, nie ma co rozpaczać, jeśli nie mamy trójki w swoim portrecie numerologicznym, choć oczywiście szkoda. Warto jednak docenić liczby, które już mamy i wydobyć z nich (a właściwie z nas samych) to co najlepsze.

W końcu nikt ...
... nie ma takiego talentu przywódczego jak jedynka,
... nie ma takich umiejętności dyplomatycznych jak dwójka,
... nie jest tak solidny jak czwórka,
... nie jest tak energiczny jak piątka,
... nie potrafi stworzyć ciepła domowego ogniska jak szóstka,
... nie potrafi zagłębić się w życie duchowe jak siódemka,
... nie jest tak świetnym szefem i biznesmenem jak ósemka,
... nie jest tak otwarty i wspaniałomyślny jak dziewiątka. numerologia

Może nawet jeśli nie mamy w portrecie trójki to warto nauczyć się być tak jak one - pozytywnie nastawione do świata i ludzi, komunikatywne, zawsze uśmiechnięte, przyjacielskie. Nauczmy się cieszyć z każdej małej rzeczy i dostrzegać nadarzające się okazję, by potem umiejętnie je wykorzystać :)

1 komentarz:

  1. Witam, jak obliczyć te liczbę, z daty urodzenia czy imienia i nazwiska?

    OdpowiedzUsuń