środa, 31 lipca 2019

Numerologia a astrologia - Jaka jest różnica?

numerologia, astrologia, przyszłość, numerologia partnerska, kosmos
Często zadaje mi się to pytanie. Wydaje się, że większość ludzi zna swój znak zodiaku, ale nie znają swojej liczby (Drogi życia). Jeśli nawet znają swoje znaki zodiaku i liczby, najprawdopodobniej nie wiedzą, jak pracują one osobno i razem. Liczby sprawiają, że świat się kręci. Wszystko składa się z wymiernej energii i używamy cyfr, aby ją zidentyfikować. Każde źdźbło trawy składa się ze związków chemicznych, które są liczbami. Tak samo jak my!

Dwie nauki metafizyczne, astrologia i numerologia są dziś niezwykle popularne. Niepowodzenia człowieka i jego niepewność skłaniają go do szukania ukojenia, a zarówno Astrologia jak i Numerologia mają swoje rzesze wierzących i mogą być używane jako narzędzia do nauki o sobie samym.

Astrologia jest nauką opartą na gwiazdach i planetach. Astrologiczny wykres osoby jest zbiorem skomplikowanych obliczeń pochodzących z pozycji planetarnych słońca, gwiazd i księżyca, tak jak były one w czasie narodzin określonej osoby. Stąd data urodzenia osoby wraz z czasem jej urodzenia jest niezmiernie ważna w astrologii.

Numerologia jest nauką liczb i nazwisk. Uważa się, że każda osoba wibruje energią pewnej liczby numerologicznej. Numer numerologiczny jest obliczany na podstawie daty urodzenia osoby i na podstawie jej imienia i nazwiska. Uważa się, że każda liczba od 1 do 9 wibruje inaczej i jest odpowiedzialna za sukces lub porażkę danej osoby.

Jeśli numerologiczna interpretacja imienia osoby sugeruje, że w jakiś sposób gromadzi ono negatywne wibracje, to czasami rozwiązaniem jest zmiana litery lub samogłoski w imieniu lub dodanie nowego imienia. Wszystkie wibracje przyciągają energie, zarówno pozytywne jak i negatywne. Jeżeli pozytywne energie są przyciągane, to osoba będzie szczęśliwa i zadowolona. Jeżeli numerologiczna liczba osoby przyciąga negatywne wibracje, to skutkiem może być nieszczęście, rozczarowanie i pech.

Zarówno Astrologiczne i Numerologiczne interpretacje mogą dostarczyć rozwiązań i wgląd poszukiwaczowi, który szuka rozwiązań z głębi serca.

Kiedy rodzimy się i bierzemy pierwszy oddech, jesteśmy namagnesowani przez planetarny układ, które następuje w tym momencie. To namagnesowanie przez całe życie niesie nas razem i tworzy szczególny pakiet energetyczny, z którym uczymy się żyć i pracować, i z którym identyfikujemy się.  Na przykład, jeśli urodziłeś się ze słońcem w raku i księżycem w strzelcu, działałbyś w tym życiu z cechami raka.  Twój makijaż emocjonalny jest regulowany przez księżyc, a więc twoja emocjonalna natura nabrałaby cech strzelca.  Od miejsca położenia każdej planety znajdującej się w czasie, gdy bierzesz pierwszy oddech, zależy Twoja unikalna osobowość, zachowanie, karma itp.  Cały Twój pakiet energetyczny jest podyktowany konstelacjami w niebiosach w momencie Twoich narodzin.

Ponieważ konstelacje zmieniają miejsca na niebie (obserwowane też z ziemi), mówimy, że planety te są w tranzycie. Ruchy wpływają na każdego z nas na nasz własny, niepowtarzalny sposób.

Cały ten system planetarny ma unikalne właściwości geometryczne.  Możemy powiedzieć, że wszechświat jest w jakiś sposób unikalnym gigantycznym mózgiem wypełnionym synapsami, neuronami itp.  Struktura jest analogiczna do magazynu, w którym znajdują się wszystkie konstelacje.  Projekt domu nazywany jest świętą geometrią, a łatwiejszy sposób pracy z świętą geometrią nazywany jest Numerologią.

W dniu Twoich urodzin otrzymałeś kierunek i ramy czasowe dla Tego życia. Wiedziałbyś, kiedy coś zacząć, zakończyć, zatrzymać, odpocząć, uruchomić, zmienić itp. Nazywamy to Drogą życia.  Imię, które wybrałeś przed narodzinami i zarejestrowane przy narodzinach, zawiera litery, które maskują Twoją osobowości, dotychczasowe/ przeszłe doświadczenia życiowe, motywacje i przeznaczenie na to życie. To bardzo wymowne dla tych, którzy potrafią interpretować te litery i liczby by odkryć przykryte informacje.

Kiedy wyruszamy w podróż w momencie narodzin, wkradamy się w spiralę, oddychamy naszym pierwszym oddechem, wykorzystujemy pakietu energetycznego danego nam przez niebiosa i pracujemy w numerycznym planie przez cały czas pozostawania na Ziemi. Numerologia i astrologia idą razem. Nie można tu być bez planu zawartego w dacie urodzenia i i imieniu. Nie można tu być również bez pakietu energetycznego.

Wszystkie planety i litery (cyfry) stale się przenikają, więc może to być trudny rok, a przyszły rok może być lepszy.  Możesz być nieśmiały lub odważny. To wszystko jest po to, abyś mógł to zbadać i zgłębić.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz