wtorek, 11 listopada 2014

4 rok numerologiczny (osobisty) | Numerologia partnerska

4 rok numerologiczny, 4 rok osobisty, własny, numerologia partnerska

Czwarty rok numerologiczny (osobisty)

4 rok numerologiczny to przede wszystkim rok siewu oraz wytężonej pracy. Nie należy oczekiwać, że nasze działania przyniosą natychmiastowy skutek, do tego potrzebny jest czas. Jest to także okres, w którym decyzje podjęte w 1 roku domagają się urzeczywistnienia. To czas pracy nad udoskonaleniem swojego dzieła.


3 rok upłyną pod znakiem rozrywki. W 4 roku konieczna jest ciężka, systematyczna oraz metodyczna praca. W tym roku forma energii może być spadkowa, można powiedzieć, że jest to raczej rok stagnacji, lecz z każdym kolejnym miesiącem będzie coraz lepiej. Postęp będzie możliwy tylko wtedy, gdy włożysz dostatecznie dużo wysiłku w realizację przedsięwzięcia. To czas, w którym najważniejsza jest Twoja praca w określonych ramach czasowych. W ciągu tych 12 miesięcy konieczne jest zadbanie o stabilizację materialną poprzez wytężoną pracę, ale należy przy tym unikać drogi na skróty, gdyż takie podejście zemści się na Tobie. Aby w pełni wykorzystać to, co czeka Cię w przyszłym roku i w następnych latach, powinieneś poświęcić się i "siać, plewić i budować".


4 rok numerologiczny, 4 rok osobisty, własny, numerologia partnerska
Pomimo tego, że w najbliższym czasie nie zobaczysz efektów swojej pracy, to jednak warto zrobić plany i dążyć wytrwale do ich realizacji. Do wszelkich przedsięwzięć należy podjeść metodycznie i logicznie, konieczne jest zachowanie ostrożności w działaniach, które wymagają nakładów finansowych, gdyż rok ten nie sprzyja ryzykownym zachowaniom. Wibracja liczby 4 nie lubi ryzyka, za to nakazuje poruszanie się w sferze tego co znane i bezpieczne. Warto podczas tych 12 miesięcy inwestować w coś pewnego, co będzie miało wpływ na poprawę warunków życia w przyszłości. Może to być chociażby zdobycie nowych umiejętności, zapisanie się na kurs językowy czy specjalistyczny lub nabycie przedmiotów, które pozwolą na rozwój w pracy.


W 4 roku powinniśmy zrozumieć istotę pracy i nauczyć się szacunku do niej. Należy zrozumieć, że praca nie powinna być przykrym obowiązkiem, a wynikać z naszej pasji i zainteresowań, sprawiać nam przyjemność. W tym roku niektórzy mogą poczuć, że praca, którą wykonują nie daje im poczucia spełnienia i satysfakcji, dlatego mogą mieć potrzebę poszukiwania nowego zajęcia. Z drugiej jednak strony kontynuacja podjętych wcześniej działań przyniesie wymierne zyski. 4 rok numerologiczny to czas, w którym powinniśmy uczyć się konsekwencji, starannego działania i podejmowania się codziennego wysiłku.

Warto wspomnieć o tym, że w tym roku powinniśmy liczyć przede wszystkim na samych siebie, a nie oczekiwać, że ktoś wyciągnie do nas pomocną dłoń. Należy uzbroić się w cierpliwość, niczego nie przyspieszać, a skoncentrować się na tym, co jest do zrobienia. Pracy z pewnością Ci nie zabraknie, a nawet możesz mieć poczucie nadmiaru obowiązków, za którym nie zawsze idzie wynagrodzenie.

W 4 roku mogą się pojawić także problemy, które będą dotyczyć kwestii zawodowych, finansowych bądź prawnych. Nie należy jednak dopuszczać do siebie czarnych myśli, skoncentrować się na wytężonej pracy i uzbroić się w cierpliwość oraz wytrwałość.

W tym roku flirty i romanse raczej się nie przytrafiają. W związkach, w których nie dzieje się najlepiej może dojść do ochłodzenia i kryzysu. Natomiast w innych - do umocnienia więzi, w sam związek ten rok niczego nowego nie wniesie. Jest to świetny czas na zamieszkanie razem czy sformalizowanie związku, zawarcie związku małżeńskiego. Jeśli jesteśmy wolni to jest duża szansa na poznanie życiowego partnera, w końcu 4 sprzyja budowaniu trwałych relacji. Choć nie będzie to raczej szalona miłość, a bardziej trwały i poważny związek.

4 rok numerologiczny, 4 rok osobisty, własny, numerologia partnerskaW 4 roku należy unikać ryzykownych i niepewnych inwestycji oraz trwonienia pieniędzy na prawo i lewo. Warto bardziej przyjrzeć się podpisywanym umowom i kontraktom. Koniecznie powinniśmy przyjrzeć się swoim dokonaniom i zastanowić się, czy nadal chcemy iść w tym samym kierunku, co nas ogranicza i spowalnia.

4 rok może przynieść pieniądze, pracę, budowę domu, remonty, nowe obowiązki, czyli wszystko to co związane jest z energią 4 - budowa stabilnych, trwałych fundamentów. To świetny czas na szukanie i zmianę pracy, oszczędzanie, budowanie i ogólnie - ulepszanie. Jednak 4 niesie ze sobą także zagrożenia. Mogą pojawić się problemy z pieniędzmi, pracą, zwłaszcza jeśli nie zrealizowaliśmy tego co do nas należało w poprzednich latach, a wolny czas zmarnowaliśmy. Wtedy może być ciężko i przyjdzie nam pracować dużo, za niewielkie pieniądze, lub w ogóle nie będziemy mieć pracy.

Rok ten może być też problematyczny i wyjątkowo ciężki dla osób niecierpliwych, chcących wszystko "na już", lubiących zmiany. W czwórce dążymy do budowy fundamentów, udoskonalania, koncentrujemy się na wytężonej, starannej i rzetelnej pracy, zatem warto potraktować ten rok jako jedną wielką lekcję.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz