czwartek, 20 grudnia 2018

9 rok numerologiczny (osobisty, własny) 2021 | Dlaczego nie warto wiązać się, ani brać ślubu w 9 Roku Osobistym? | Numerologia partnerska

numerologia partnerska, 2021, 9 rok osobisty, 9 rok numerologiczny

9 rok numerologiczny (osobisty) 2021

Każdy, kto interesuje się numerologią z pewnością słyszał o tym, że nie należy wiązać się, ani podejmować żadnych ważnych, życiowych decyzji w 9 Roku Osobistym. Co może przynieść te 12 miesięcy, które kończą cykl? Co warto zrobić, a czego unikać? Czy w 9 Roku Osobistym rzeczywiście możemy spodziewać się wyłącznie dramatycznych sytuacji? Jak do tego ma się numerologia partnerska? Przeczytaj i dowiedz się więcej na temat 9 Roku Numerologicznego.Numerologia daty ślubu - jak ją obliczyć?

Przede wszystkim należy obliczyć Rok Osobisty. Zrobić to można poprzez dodanie dnia i miesiąca urodzenia do bieżącego roku do pierwszego nowiu Księżyca we wrześniu, a po nowiu już rok, który rozpocznie się od nowego roku. (Umownie można przyjąć, że jest to koniec września, zatem od 1 października 2014 do dnia i miesiąca urodzenia dodaje się już rok 2015).

Przykład:
Osoba urodzona 14.05.1990 roku planuje ślub 12.09.2015 roku.
W tym przypadku dodajemy dzień i miesiąc urodzenia 14.05= 1 oraz rok bieżący (czyli 2015)
1+2+1+5=18=9
Powyższa osoba w dniu ślubu będzie znajdować się w 9 Roku Osobistym.
Takie samo wyliczenie stosujemy u przyszłego małżonka.numerologia partnerska, 9 rok osobisty, 9 rok numerologiczny
Małżeństwa nie powinno się zawierać w 9 Roku Osobistym, gdyż jest to czas na robienie porządków, kończenie starych spraw. W tym czasie nie powinno zawierać się małżeństw, podpisywać umów o pracę, kupować mieszkania itp. Jest to okres rozwiązywania starych więzów, oczyszczania, a nie rozpoczynania nowych spraw, związków, przedsięwzięć. Związek małżeński, który zostaje zawarty w 9 Roku Osobistym skazany jest na porażkę.

Rok numerologiczny (osobisty) 9 - czego możemy się spodziewać?

9 rok osobisty jest bilansem poprzednich lat, to czas, w którym należy przygotować się do kolejnego etapu drogi. Ten okres przygotowuje nas do nowego, innego, twórczego okresu w naszym życiu. To czas refleksji nad poprzednimi ośmioma latami i marzeń o przyszłości. To, jak wyglądać będzie 9 rok osobisty, zależy przede wszystkim od tego, czy podejmowałeś się wyzwań poprzednich lat. W tym roku będziesz mieć silniejszą niż wcześniej potrzebę porzucenia nawyków, tego, w jaki sposób widzi Cię otoczenie, a także zerwanie niektórych więzi. To czas w którym stare powinno odejść, aby ustąpić miejsca nowemu. W dokonaniu właściwego wyboru pomoże Ci Twój wewnętrzny głos, intuicja, która jest w tym roku wyjątkowo wyostrzona. W tym czasie będziesz zbierać plony z dokonań minionych lat.Dziewiąty rok numerologiczny może być trudny, a nawet bolesny, jeśli nie umiemy żegnać się ze starym i otwierać na nowe. Jeśli w Twoim życiu jest wiele spraw nierozwiązanych, czy zamiecionych pod dywan, to 9 je wydobędzie i przyniesie Ci prawdę. Jeśli żyjesz w kłamstwie - sprawa się wyda, jesteś w związku bez miłości - relacja się rozpadnie. 9 przynosi chaos i wyprowadza z dotychczasowych schematów. Możesz stracić grunt pod nogami, a także doświadczyć strachu przez zmianą. To wszystko jest jednak konieczne, aby dokonała się transformacja. Jeżeli jednak żyłeś w zgodzie ze sobą, z wyznawanymi przez Ciebie zasadami, nie zdradzałeś siebie i innych, to zbierzesz takiego postępowania plon. Doświadczysz spełnienia w sferze emocjonalnej i finansowej.

Warto zwrócić uwagę na to, że rzeczy rozpoczęte w roku numerologicznym 9 nie trwają długo, zatem jeśli jesteś zainteresowany związkiem z jakąś osobą, czy pracą, to poczekaj do 1 roku osobistego. Do 9 roku osobistego należy przygotować się umysłowo i duchowo, aby z pozytywnym bilansem przejść do następnego cyklu. Musisz liczyć się z tym, że w tym roku będziesz zmuszony do zerwania niektórych, ważnych dla Ciebie relacji, które są pomostem, łączącym Cię z przeszłością. W tym czasie mogą mieć także miejsce straty na polu materialnym, jak również emocjonalnym. Jeśli Twoja intuicja podpowiada Ci, że musisz zakończyć jakąś sprawę lub zerwać relację, to jest to dobry okres na podjęcie takiego typu decyzji, bo to czas wielkich porządków, które są niezbędne, aby rozpocząć nowy cykl bez obciążeń z przeszłości. Cały rok podporządkowany będzie właśnie robieniem remanentów we wszystkich aspektach życia

numerologia partnerska, 9 rok osobisty, 9 rok numerologiczny
Często uważa się, że jest to ciężki rok. Nie bez powodu. Możliwa jest w nim strata, zdrada bliskiej osoby, rozczarowanie. Z przeszłością powinniśmy rozstać się bez żalu, bo w miejsce starego przyjdzie nowe, a określone osoby spełniły już swoją rolę w Twoim życiu. Z pewnością rozstanie nie przyjdzie Ci z łatwością, wywoła niepokój i wewnętrzne rozdarcie, lecz jeśli zdasz sobie sprawę z tego, że to konieczne i po co się dzieje, to będzie to dla Ciebie łatwiejsze do zniesienia.

Oprócz rozstań, w tym czasie możliwe jest znaczne osłabienie oraz zmniejszona odporność, dlatego konieczne jest zadbanie o swoje zdrowie. Warto zadbać zdrowie, bo w tym czasie możesz by szczególnie podatny na przeróżne infekcje. Zamiast połykać tabletki, wypróbuj naturalne sposoby leczenia oraz zioła. W razie pogorszenia nastroju - idź na spacer, pobiegaj. W 9 roku osobistym możliwe są także problemy z pieniędzmi, w pracy oraz w małżeństwie czy przyjaźni. Możesz mieć uczucie uwięzienia, lecz jest to poczucie na wyrost, spowodowane wpływem 9. Rok 9 niesie ze sobą wiele zagrożeń. Pojawić się może wiele kłopotów - finansowych, zdrowotnych, zawodowych czy osobistych. W tym roku będziesz rozdrażniony, skłonny do apatii, zdenerwowania, zmęczenia, a nawet depresji. Będziesz mieć poczucie uwięzienia w klatce, z której ciężko wyjść.

W życiu zawodowym i biznesie nie warto zaczynać niczego nowego, gdyż podjęte w tym czasie działania nie przyniosą oczekiwanych korzyści. Właściciele firm, przedsiębiorcy zakończą pomyślnie w tym roku wszelkie interesy. W 9 roku mogą skupić się na dostosowaniu przedsiębiorstwa do nowych wyzwań, które nadejdą wraz z 1 rokiem osobistym.

numerologia partnerska, 9 rok osobisty, 9 rok numerologiczny
Rok numerologiczny 9 ma kilka plusów. W tym czasie łatwiej nawiązujemy znajomości, jesteśmy bardziej otwarci, poznajemy ludzi z przeróżnych środowisk i kręgów. Możliwe jest prowadzenie intensywnego życia towarzyskiego czy otaczanie się wieloma osobami.

W miłości i związkach możliwe będą zgrzyty, zwłaszcza jeśli pojawiały się dotąd napięcia, to w tym czasie mogą przybrać one na sile. W małżeństwach, w których nie dzieje się dobrze i które żyją obok siebie, możliwe jest podjęcie decyzji o rozwodzie. Zdarzają się w tym okresie zdrady i romanse, głownie dlatego, że za sprawą 9 jesteśmy bardziej kochliwi i mamy potrzebę, aby inni darzyli as uczuciem. Wiele kwestii odbywa się poza naszą wolą, można powiedzieć, że działa tutaj przeznaczenie, które oczyszcza.

W 9 roku osobistym należy unikać podpisywania ważnych dokumentów, wchodzenia w nowe relacje, nie należy zmieniać pracy, unikać zaangażowania uczuciowego. Warto podkreślić, że jeśli czekasz na rozstrzygnięcie jakiejś ważnej sprawy, to w tym roku masz szansę na jej pomyślne zakończenie.

W czasie trwania 9 roku osobistego możesz mieć bogate doświadczenia wewnętrzne, które sprawią, że przewartościujesz swoje życie. Może też dojść do tego, że jeśli samodzielnie nie dokonasz zmian i nie zrobisz porządków w swoim życiu, los lub przeznaczenie zrobi to za Ciebie, zwykle w drastyczny sposób. Te 12 miesięcy warto wykorzystać na naukę, myślenie o przyszłości i planowanie czynności bądź zajęć, które podejmiesz w 1 roku osobistym.

Powinieneś oswoić się z pożegnaniami oraz rozstaniami z ważnymi dla Ciebie osobami. Kiedy zamkniesz pewne etapy w swoim życiu, pojawią się inne możliwości, których dotąd nie zauważałeś. Poszukaj nowych zajęć oraz kontaktów, to świetny czas na poznawanie nowych ludzi, podróże oraz naukę. Jeśli marzysz o dalekich i egzotycznych podróżach, to jest to wspaniały czas na zorganizowanie tego typu wypraw. Zatem z miłych rzeczy spotkać Cię mogą: podróże, możliwość zrobienia czegoś nietuzinkowego, niezwykłego, co pozwoli Ci zaistnieć. Mogą Cię spotkać miłe sytuacje i wydarzenia.

W kwestii finansów powinieneś się liczyć z niespodziewanymi wydatkami, pamiętaj o tym, aby regulować swoje zobowiązania, abyś w nowy cykl nie wchodził z niezapłaconymi rachunkami i długami. Jeśli natomiast chodzi o karierę czy pracę zawodową, to powinieneś przyjrzeć się jej na spokojnie i ocenić jak chcesz, aby ona wyglądała. Z podejmowaniem decyzji warto zaczekać do 1 roku osobistego. W 9 roku zajmij się zaległymi sprawami, które dotychczas odkładałeś na później.

Jeśli marzysz o spotkaniu miłości na całe życie, to na pewno nie zdarzy się to w tym roku. Jeżeli natomiast tkwisz w związku bez perspektyw, to jest to odpowiedni czas, aby wyjść z takiej relacji.

numerologia partnerska, 9 rok osobisty, 9 rok numerologiczny
9 rok może nie będzie pasmem sukcesów, ale z pewnością będziesz mieć sposobność zajrzenia we własne wnętrze oraz wyciszenia się, a przede wszystkim uporządkowania swojego życia. Unikaj gwałtownych reakcji i kierowania się emocjami. Jeśli jesteś niezadowolony ze swojego życia osobistego, kariery, to musisz uzbroić się w cierpliwość, bo wraz z 1 rokiem osobistym nadejdą zmiany. Ważne jest to, abyś nie trzymał się kurczowo przeszłości, ludzi i spraw. Dokonaj bilansu poprzednich lat i uwolnij się od wszelkich obciążeń - tych emocjonalnych oraz materialnych. Takie oczyszczenie jest konieczne, aby wejść w nowy cykl i rozpocząć nowy cykl z nową energią. Warto podkreślić, że choć rok 9 jest trudniejszy niż pozostałe, to możesz się wiele w tym czasie nauczyć i zdobyć całkiem spore doświadczenie.

Jak się zachowywać w 9 roku osobistym? Przede wszystkim należy wykazać się cierpliwością oraz hartem ducha. Nie warto zanadto patrzeć w przeszłość, lecz zwrócić się ku przyszłości. Z racji podsumowywania minionych dziewięciu lat, pewne fakty, wydarzenia oraz osoby będą do ciebie wracać, ponownie pojawią się w Twoim życiu, ale w konkretnym celu - aby się z Tobą symbolicznie pożegnać. Nie poddawaj się nazbyt fali sentymentalizmu, ani nie wpadaj w histerię, to naturalna kolej rzeczy. Odejdzie wszystko, co nie przyda nam się już w życiu, co straciło już swą ważność i odegrało swoją własną rolę w naszym świecie. W nowy etap powinieneś wejść z nadzieją, ale to od Ciebie zależy czy rzeczywiście będzie on szczęśliwy. Należy też podkreślić, że rok 9 nie musi być taki jak powyżej, niekiedy zaznacza się jedynie ogólna tendencja, wszystko zależy od tego jak przebiegały poprzednie lata i jak wygląda ogólna dynamika życia.
numerologia
W 9 roku warto na nowo odkryć to, kim jesteśmy, czego pragniemy, dokąd zmierzamy oraz to, co już nam nie odpowiada w dotychczasowym życiu. W tym czasie możesz czuć pokusę, by być samemu, by w oddaleniu od ludzi usłyszeć swój wewnętrzny głos. Dzięki wyostrzonej intuicji będziesz mógł obrać nowy kierunek, ale z konkretnymi decyzjami lepiej jest poczekać do 1 roku osobistego. To dobry czas na przewartościowanie. Jeśli żyłeś w zgodzie ze sobą, swoim przeznaczeniem, to w tym roku doświadczysz poczucia wolności, bezwarunkowej miłości, radości podróżowania, a także licznych kontaktów zagranicznych. Bo w końcu to koniec pewnego etapu. Kolejny będzie już zupełnie nowym wyzwaniem.
  

* 9 rok numerologiczny (osobisty) 2021

  
Rok numerologiczny 9 jest końcem pewnej ery, ale tuż za zakrętem czeka na Ciebie nowy początek.

9 rok numerologiczny to koniec pełnego dziewięcioletniego cyklu życia. Jest to rok na zakończenie niedokończonych spraw, wyciągnięcie wniosków i zapięcia wszystkiego na ostatni guzik. Te działania pomogą Ci wkroczyć w następne dziewięć lat Twojego życia bez presji nierozwiązanych spraw z przeszłości, które mogłyby Cię odciągać.

"Gdy jedne drzwi się zamykają, inne się otwierają", ale jeśli nie zaakceptujesz tego, że niektóre drzwi naprawdę się zamknęły, nie będziesz w stanie rozpoznać nowych możliwości. 9 rok osobisty pomoże Ci zmierzyć się z realiami przeszłości - i jak wpływa ona na Twoją teraźniejszość, a następnie zdecydować, jak chcesz ukształtować swoją przyszłość. Twoja rzeczywistość to nie tylko kwestia tego, gdzie dziś się znajdujesz lub gdzie chcesz być jutro. Składa się ona ze wszystkiego, co ci się kiedykolwiek przydarzyło, wszystkich ludzi, których kiedykolwiek poznałeś, wszystkiego, co kiedykolwiek zrobiłeś, i wszelkich uczuć, które kiedykolwiek doznałeś - lub którym zaprzeczyłeś.

To, gdzie dziś się znajdujesz, jest wynikiem tego, gdzie byłeś. Ale zanim będziesz mógł się rozwijać, musisz uwolnić się emocjonalnie, psychicznie lub fizycznie od tych aspektów, które nie służą już Twoim celom i przywiązują Cię do sytuacji, które już nie istnieją. Nadszedł czas na zintegrowanie swojej przeszłości z teraźniejszością, tak aby perspektywa i potencjał Twojej przyszłości był widoczny i odczuwalny. Osiąga się to poprzez akceptację przeszłości dokładnie takiej, jaką była.

9 rok numerologiczny przynosi znaczące przemiany - zmiany i ulepszenia we wszystkich dziedzinach życia, nawet jeśli nie od razu widać pozytywne zalety pewnych sytuacji. Kiedy stare zakopane emocje, które Cię obciążały, zostają uwolnione, życie nagle staje się lżejszym doświadczeniem i staje się bardziej zrozumiałe i łatwiejsze do przeżywania. Jeśli czujesz odrętwienie lub stagnację, to dlatego, że jesteś bardzo blisko zaakceptowania swojej prawdziwej rzeczywistości, ale wciąż trzymasz się emocji w niej zawartych, zamiast je po prostu wyrazić. Ta presja zapobiega ruszeniu do przodu i wciąga Cię z powrotem do powtórzenia tych samych sytuacji, których wolałbyś unikać. Wszyscy mamy zakodowane, że ekspresja emocjonalna oznacza słabość i jest "negatywna". W rzeczywistości ekspresja emocjonalna jest naszą siłą, naszym własnym mechanizmem samouzdrawiania, naszym jedynym źródłem wolności i ostatecznym narzędziem rozwoju kreatywności.

Ludzie, którzy odmawiają zaakceptowania przeszłości, spędzają swoje życie powtarzając te same stare sytuacje, popełniając te same stare błędy, nie mogąc zaakceptować nowych realiów i są niezadowoleni ze wszystkiego. Usprawiedliwiają oni swoje niesatysfakcjonujące życie poprzez obwinianie innych, obwinianie czasu, obwinianie samego życia i obwinianie samych siebie.

Niektórzy ludzie twierdzą, że są poza lub ponad podróżą, którą odbywa ludzkość, ale przy tym cały czas żałując, że za bardzo się boją, aby być jej częścią. A ponieważ nikt z nas nie rozwinął się jeszcze w Wolną Wolną Wolę, wszyscy jesteśmy dotknięci tymi nieporozumieniami.

W tym roku nie wystarczy po prostu intelektualne zrozumienie Wolnej Woli. Dowiesz się, że Twoje uczucia są jedynym sposobem aktywowania wolności osobistej. Ten rok zakończeń i wniosków daje Ci szansę uwolnienia się od błędnych przekonań, które zawsze powodowały nieszczęście, niezadowolenie i stagnację. 9 rok numerologiczny uczy, jak uwolnić się od przeszłości poprzez puszczenie jej. Bez tego zrozumienia na zawsze staniesz się ofiarą czegoś, co kiedyś Ci się przydarzało. Nadszedł czas na uzdrowienie.

Nic nowego nie wydarzy się w 9 roku osobistym, aż do momentu, w którym zakończy się to, co powinno. Im bardziej starasz się rozpocząć coś nowego bez uprzedniego wypuszczenia starego, tym więcej odczujesz oporu. Jeśli nie podejmiesz wysiłku, aby zaakceptować swoją emocjonalną rzeczywistość, może się okazać, że pewne wydarzenia będą się powtarzać w ciągu następnych dziewięciu lat.

To jest rok, aby wrócić do swojej nieustannej życiowej podróży i zastanowić się nad wszystkim, co się Tobie przydarzyło. Będą rzeczy, których nie chcesz pamiętać - wspomnienia, które możesz próbować wyrzucić ze swojej świadomości. To są właśnie te wydarzenia i sytuacje, którymi należy się zająć. Są to duże obciążenia, które ważą Ci jak kotwica, uniemożliwiając ruszanie do przodu. Im więcej szczerych chęci, aby zapomniane wspomnienia na nowo się pojawiły, tym łatwiej będzie zaakceptować proces uzdrawiania, który odbywa się w 9 roku osobistym.

To właśnie ciężar emocji z przeszłości i teraźniejszości powoduje depresję, nawet jeśli staramy się oszukać samych siebie, wierząc, że depresji można uniknąć poprzez unikanie tych emocji. To udawanie powoduje głębsze zaprzeczenie i, w końcu, głębszą depresję. Jeśli odczuwasz pewne emocje, takie jak gniew, strach lub smutek, w takim stopniu, że nie możesz żyć konstruktywnie, istnieje duża szansa, że używasz tych emocji jako pretekstu do dalszego zaprzeczania innym emocjom, które są jeszcze głębiej zakopane. Zaprzeczanie nie jest już dłużej opcją na tej Ziemi. To właśnie zaprzeczenie spowodowało wiele tragicznych problemów, przed którymi stoi dziś ludzkość. Dotyczy to w takim samym stopniu Twojego życia osobistego, jak i życia w ogóle.

Naturalną odpowiedzią jest lęk przed odczuwaniem uczuć. Ale strach, podobnie jak wszystkie inne uczucia, musi mieć możliwość przejścia własnego procesu ewolucyjnego. Musi mieć możliwość poruszania się. Kiedy trzymasz się strachu, odmawiasz jego zdolności do pomocy. Zatrzymując jego ruch, stajesz się przez to sparaliżowany. Poczuj swój strach, zaakceptuj jego obecność. Pozwól mu poruszać się w Tobie i poza Tobą. Ten proces rozwija odwagę i zdolność rozpoznawania tych rzeczy, których naprawdę trzeba się bać, i tych, których nie trzeba. Twoje uczucia są Twoimi zmysłami oraz instynktami i są niezbędne dla Twojego przetrwania.

Bądź szczery wobec siebie. Samo pozytywne myślenie może czasami wyrządzić więcej szkody niż pożytku, jeśli nie postrzegasz odpowiednio rzeczywistości. Twoje myśli i uczucia są dwiema bardzo różnymi energiami i muszą być doświadczane oddzielnie, abyś mógł je od siebie odróżnić. A kiedy Twoje męskie myśli i kobiece uczucia zbalansują się i połączą siły, to Twoja osobista moc przetrwania i powodzenia znacznie wzrośnie, a Twoja dusza będzie się rozwijać.

9 rok numerologiczny zabiera Cię w kierunku, który wydaje się być niewłaściwy - w tył - ale jest to kierunek, który musisz obrać, aby znaleźć niedokończone kwestie, które uniemożliwiają Ci dalszy rozwój. To naturalne, że 9 rok osobisty to rok emocjonalny. Nie tylko będziesz miał do czynienia z emocjami z przeszłości, ale także z nowymi sytuacjami emocjonalnymi w teraźniejszości, które pomagają wywołać stare uczucia, które muszą być uwolnione.

Tegorocznymi okolicznościami mogą być odtworzeniem przeszłości, w różnych formach, reprezentujących konsekwencje pewnych działań, bezczynności, przekonań i postaw. Nie możesz żyć w pełni w teraźniejszości, jeśli część z Ciebie tkwi w przeszłości. Dlatego będziesz chciał wrócić i odzyskać te części siebie, które tam utknęły.

Hojność i współczucie odgrywają teraz ważną rolę. Poprzez większą głębię uczuć w sobie, staniesz się bardziej przychylny dla innych ludzi i bardziej świadomy tego, jak Ty i inni komplikujecie pewne problemy poprzez zaprzeczanie uczuciom. Uświadomisz sobie również różnicę między współczuciem a poczuciem winy.

Jeśli jesteś zaangażowany w coś, czego nie lubisz, to właśnie poczucie winy mogło Cię przekonać, że jest to właściwe. Może tak jest. Może nie jest. Ale jedynym sposobem, aby być pewnym, jest pozwolić, aby Twoje uczucia Cię prowadziły. To w 9 roku numerologicznym zdajemy sobie sprawę, w jakim stopniu poczucie winy powstrzymuje nas przed osiągnięciem szczęścia i jak bardzo zaprzeczamy poczuciu winy, poprzez przeinaczenie go w obwinianie.

W 9 roku osobistym pojawiają się nieszczęśliwe wspomnienia, aby można było je wyleczyć, tworząc więcej wewnętrznej przestrzeni dla szczęścia. Niesłuszne przekonania są zastępowane przez nowe prawdy i nowe możliwości. Akceptując to, co się z Tobą stało, tworzysz jaśniejszy obraz tego, co chcesz aby się wydarzyło. Stary Ty przekształca się w Obecnego Ciebie, a Twoja Wola - Twoje pragnienie - determinuje Twoją przyszłość.

Nie wszystkie zakończenia mają w sobie nieszczęśliwe emocje. Niektóre sytuacje zostaną zakończone, przynosząc Ci wiele ulgi. Nie zakładaj najgorszego. Zaakceptuj to, że Twoja przeszłość to ziemia, którą musiałeś zasłonić, aby dotrzeć tam, gdzie chcesz. Twoje zrozumienie tego faktu sprawi, że Twój 9 rok osobisty będzie jedną z najbardziej ekscytujących i dynamicznych podróży, jakie kiedykolwiek odbyłeś.

5 komentarzy:

 1. Wzięliśmy ślub gdy byłam w 4. roku osobistym, a mój mąż w 9. r.o. Jesteśmy rodzicami dwóch córek oraz właścicielami króliczki i kotki. Mamy wspaniały i ciepły dom. Zobaczymy co czas pokaże ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Właśnie doświadczam rok 9.straciłam pracę, mam się wyprowadzić ale nie mam gdzie. Mam dlugi. Koszmarny rok. :(

  OdpowiedzUsuń
 3. Właśnie mam 9 rok osobisty, wykończył mnie na maxa, ale już wiem czego chcę - zaplanowałam najblizsza przyszlosc.

  OdpowiedzUsuń
 4. Właśnie kończę 9 rok numerologiczny, był to okres wytężonej pracy, i zaraz na początku nie że swojej winy bardzo poważnie pokłóciłam się z partnerem i rozstaliśmy się na 3 miesiące, ale wróciliśmy do siebie po wielu przemyśleniach i jest dużo lepiej niż było, zatem nie jest to koniecznie rok definitywnych rozstan raczej oczyszczających burz. Rzeczywiście rok przyniósł pewne zawirowania, ale nie były wcale takie straszne, doceniono mnie w pracy, dostałam podwyżkę, poprawiłam relacje z wieloma osobami. Nie było tak złe jak w opisie, 9 rok okazalal się bardziej refleksyjny, bardzo pracowity i rzeczywiście wyczerpujący ale to pewnie ze względu na wszechobecna pandemię strachu.

  OdpowiedzUsuń
 5. Właśnie weszłam w 1 rok numerologiczny. Czytam ten opis i zgadza się wiele. Po wieloletnim zamrożeniu emocji, powracałam do ponownego odczuwania. Pogodziłam się z przeszłością i naprawiłam relację, która od 10 lat była tragiczna. Świadomie przyglądałam się temu, jak ponownie zmagałam się ze starymi schematami i je uwalniałam. Kupa pracy za mną ale zdecydowanie nie było to bolesne. Dodało mi nowych sił w swoje możliwości, samostanowienia o sobie, to, że mogę i mogę samodzielnie. Chętnie przywitam 1 rok i przekonam się jakie cuda ze sobą niesie. Dziękuję za Twojego bloga, który w moim odczuciu jest najlepszym źródłem wiedzy o numerologii w Polsce.

  OdpowiedzUsuń