środa, 12 grudnia 2018

1 rok numerologiczny (osobisty, własny) 2021 | Numerologia partnerska

1 rok numerologiczny, 1 rok osobisty, pierwszy rok, numerologia partnerska, 2021

1 Rok Numerologiczny (osobisty) 2021

Po 9 roku możesz czuć się wyczerpany fizycznie oraz psychicznie, ale w 1 roku osobistym z pewnością poczujesz przypływ energii! Wibracja 1 przyniesie nowe możliwości, a co najważniejsze - nadzieję, dzięki której szybko zapomnisz o poprzednich 12 miesiącach. Będzie wspaniale, jeśli już na początku 1 roku zapomnisz o wszelkich nieprzyjemnościach.1 rok numerologiczny to początek nowego 9-letniego cyklu, to czas, w którym można zacząć wszystko od nowa, gdyż to właśnie w tym momencie masz możliwość zbudowania solidnych fundamentów. Warto ten rok rozpocząć z pozytywnym nastawieniem i nadzieją, gdyż będzie on miał wpływ na kolejne 8 lat.

1 rok numerologiczny, 1 rok osobisty, pierwszy rok, numerologia partnerska
Oprócz nowych możliwości, 1 rok numerologiczny przyniesie nowe znajomości, możliwość rozpoczęcia wspaniałych przedsięwzięć, nowe plany, pomysły oraz wydarzenia, które będą zwiastowały rozpoczęcie "nowego". Mówiąc krótko - będzie się działo! Przez najbliższe 12 miesięcy będziesz mieć możliwość zmiany swojego życia, jeśli tylko wcielisz w życie nowe pomysły.W 1 roku osobistym będziesz pełen energii, optymizmu i entuzjazmu, pojawi się wiele możliwości, które do tej pory nie istniały. Warto wykorzystać możliwość rozpoczęcia nowych przedsięwzięć i budowy od podstaw. Ten rok przyniesie sukces oraz niezależność, przynosi możliwość przeorganizowania swojego życia. Wystarczy, że włożysz dostatecznie wiele wysiłku, a do tego wykażesz się inicjatywą oraz pomysłowością. W tym roku potrzebna jest wiara w siebie, gdyż możliwe jest bardzo wiele. Nie można przespać swojej życiowej szansy, bo istnieje możliwość zmiany, która poprawi aktualną sytuację życiową.

Jest to świetny czas nie tylko na realizację nowych pomysłów, ale także na zmianę miejsca zamieszkania, kupno mieszkania, zmianę pracy. Ważne jest to, aby wykazać się aktywnością i inicjatywą, gdyż to z jakim podejściem przejdziesz przez ten czas, będzie miało wpływ na kolejne lata. Obecnie stoisz na peronie i czekasz na pociąg, który ma za chwilę nadjechać. Zabierze Cię w nowe miejsce, warto do niego wsiąść i udać się w tę podróż.1 rok to czas siania oraz sadzenia. Zatem odważnie planuj i wprowadzaj w swoje życie zmiany. Nie trać z oczy tego, co chcesz osiągnąć oraz tego, co chcesz robić przez kolejne lata. W tym czasie należy unikać lenistwa, a na zbieranie plonów przyjdzie jeszcze poczekać!

W sprawach zawodowych możesz liczyć na nowe wyzwania oraz zmiany. Możliwy jest w tym czasie awans, objęcie nowej posady, a może nawet założenie własnej firmy.

Jeśli natomiast prowadzisz już swoją działalność gospodarczą, to tu także możesz liczyć na zmiany. Możliwe jest poszerzenie pola działania, czy wprowadzenie na rynek nowych produktów. W tym roku możesz wdrażać nowe technologie i rozwiązania, które w znaczący sposób podniosą jakość oferowanych przez Ciebie produktów. Dobrze jest zatrudniać w tym czasie nowych pracowników, dokonywać kupna oraz sprzedaży, a także załatwiać wszelkie urzędowe sprawy.

Również w kwestii finansów można spodziewać się poprawy. To idealny czas na przeprowadzkę, ale także na usamodzielnienie się (np. od rodziców).

1 rok numerologiczny, 1 rok osobisty, pierwszy rok, numerologia partnerska
W sprawach uczuciowych także nadchodzą zmiany. Przede wszystkim osoby samotne mają możliwość znalezienia życiowego partnera. Natomiast osoby mające problemy w życiu prywatnym - mogą przeżyć rozstanie, a nawet rozwód. W 1 roku numerologicznym czekają nowe znajomości, zmiana stanu cywilnego, śluby oraz narodziny dzieci. To wspaniały czas (w przeciwieństwie do 9 roku) na to, aby podejmować ważne decyzje. Warto wykorzystać tę nową energię do wprowadzania zmian w swoim życiu.

Może się wydarzyć także coś nieplanowanego, warto wtedy zachować spokój i wykazać się aktywnością, zdecydowaniem oraz niezależnością. Należy pamiętać, aby nie wykazywać się w tym czasie egoizmem, bo może się to obrócić przeciwko Tobie.

1 rok numerologiczny to czas w którym planujemy cele na kolejne 9 lat. Warto pamiętać, że to jest nasze życie i my mamy na nie wpływ. Konieczne jest pytanie: kim jestem i dokąd zmierzam? To czas zastanawiania się nad wymarzoną pracą, przyszłym partnerem oraz życiem, a następnie wprowadzanie zmian. Konieczne jest obranie konkretnego kierunku.

9 rok zmuszał do analizy przeszłości, poprzednich 9 lat, dlatego na początku 1 roku możliwa będzie potrzeba samotności. Ale należy wejść w nowy etap i dać o sobie znać światu. Z kolejnymi mijającymi dniami pierwszego roku będziemy odczuwać coraz większą witalność, będzie nam się coraz więcej chciało.
numerologia

Energia liczby 1 jest bardzo silna i dynamiczna, i nawet jeśli nie chcemy "nowego", to ono i tak przyjdzie. Pojawi się coś nowego w miejsce starego, któremu pozwoliliśmy odejść w 9 roku numerologicznym. A nawet jeśli jakieś decyzje zostały podjęte, a my nie podejmujemy się żadnych czynności, aby zaistniały, to liczba 1 i tak wprowadzi zmiany. Nie warto się opierać zmianom. Wyposażeni w odwagę i nową energię, możemy w 1 roku podbijać świat!
  

* 1 rok numerologiczny (osobisty) 2021

  
Rok 1 to czas zmian, nowych początków, niezależności i stawania się tym, kim naprawdę jesteś....

Bez względu na to, jak dobrze znane stare rzeczy się wydają, jesteś teraz na zupełnie innej drodze. 1 rok jest pierwszym rokiem zupełnie nowego dziewięcioletniego cyklu Twojego życia. Wzywa do stworzenia bardziej satysfakcjonującej rzeczywistości poprzez rozpoznanie nowego potencjału, który się rozwija. To czas zmian i nowych początków.

Ostatni rok przyniósł był końcem dziewięcioletniego okresu Twojego życia i był prawdopodobnie emocjonalnie zagmatwany. Ale doświadczenia te były niezbędne, aby mogła się pojawić okazja na nowe początki w tym roku. Przeszłość się skończyła, ale trzeba będzie uwolnić uczucia i przekonania, które Cię w niej zatrzymują. Wtedy zamiast być zszokowanym lub zdezorientowanym przez tegoroczne zmiany, łatwiej będzie Ci zrozumieć ich cel.

Rok 1 to czas nowych zainteresowań, doświadczeń, celów i zrozumienia: życia, samego siebie, gdzie byłeś, gdzie jesteś teraz i gdzie chciałbyś być. A ponieważ tak radykalna zmiana jest wymagana, będziesz musiał również uczyć się znaczenia odwagi.

Cyfra 1 to liczba JA, dlatego w tym roku zdobędziesz znacznie większą samoświadomość. Dowiesz się czym jest indywidualność i jakie istotne zmiany muszą zajść w tobie, abyś mógł osiągnąć to, czego pragniesz.

Będziesz się uczyć niezależności, przywództwa i oryginalności, będziesz też potrzebować wielkiej wiary w siebie, aby podjąć odpowiednie działania. Spotkasz się z sytuacjami wymagającymi najgłębszych uczuć, wyjątkowego umysłu i talentu oraz potrzeby większej wolności.

W roku numerologicznym 1 musisz nauczyć się przystosowywać do zmian zachodzących wewnątrz Ciebie i wokół Ciebie, podczas gdy twoja zdolność do przewodzenia samemu sobie i innym zostanie przetestowana. Twoje poczynania będą wspomagane przez nowe możliwości i zrozumienie. Pamiętaj tylko, że 1 to liczba indywidualności i że nikt nie może zdefiniować wolności drugiego człowieka bez ograniczania wolności.

Zacznij od uświadomienia sobie konieczności prawdziwej i całkowitej zmiany. Rozwijaj realistyczne poczucie własnej wartości. Słuchaj i podążaj za swoimi uczuciami. To co robisz w tym roku wyznaczy kurs na następne dziewięć lat. Powinno to dostarczyć wszelkich zachęt, których potrzebujesz, aby podejmować decyzje ostrożnie i realistycznie. Akceptując swoją przeszłość, staniesz się bardziej świadomy tego kim naprawdę jesteś. Jeśli uważasz, że znasz już swoją prawdziwą tożsamość, bądź przygotowany na zadziwiające nowe prawdy, które pojawią się w Twoim życiu.

Możesz zacząć wątpić w przekonania i poglądy, które zawsze wyznawałeś, ponieważ zdajesz sobie sprawę, że nie są one już dopasowane do aktualnych okoliczności. Możesz zacząć czuć się nie na miejscu wokół ludzi, z którymi zawsze czułeś się komfortowo i możesz kwestionować ich dalszą rolę w Twoim życiu.

Mogą pojawić się wątpliwości co do tego, w jaki sposób możesz być wolny, kiedy na Twojej drodze pojawiają się nowe obowiązki. Poczuj każde wrażenie, które powstaje wokół takich spraw. W pewnym momencie instynktownie będziesz wiedzieć, że nadszedł czas, aby iść w zupełnie innym kierunku, nawet jeśli oznacza to działanie w pojedynkę.

1 rok uczy nas być niezależnymi - ale uzyskanie niezależności często przynosi poczucie izolacji i samotności. Ci, na których myślałeś, że możesz liczyć, mogą stać się niedostępni. Osiągnięcie niezależności zawsze rodzi poczucie winy, które musi być postrzegane za niszczycielską siłę, jaką w istocie jest, w przeciwnym razie utkniesz w dotkliwej niechęci i zdezorientowaniu,.

Zmień stare przyzwyczajenia i ciesz się z nowych zajęć. Bez zmian - drastycznych zmian - przez długi czas możesz znaleźć się w sytuacji, w której nie będziesz miał siły decydowania o samym sobie. Jest to też okazja, aby wybrać kierunek, w którym chcesz podążać. Umożliwia to pojawienie się siły i woli jako jedynej alternatywy dla poczucia winy i strachu. Problemy pojawią się tak długo, jak długo będziesz się opierał zmianom. Bądź elastyczny, ponieważ Twoje najważniejsze cele mogą zostać przekierowane w nieoczekiwane nowe kierunki.

Jedyną rzeczą, której można oczekiwać z całą pewnością w tym roku, jest zmiana. Jedna zmiana doprowadzi do drugiej, druga do kolejnej, przenosząc Cię fizycznie, emocjonalnie i duchowo daleko od miejsca, w którym się znajdujesz. Zastanów się, co jest dla Ciebie najlepsze, a następnie idź w tym kierunku. Zacznij od nowa. Zdecyduj, w którym miejscu chcesz się znaleźć w dłuższej perspektywie czasowej i nawet jeśli oznacza to małe zmiany, podejmij niezbędne pierwsze kroki w kierunku tych celów. Małe początki mogą mieć wielkie zakończenie!

Wszystkie Twoje relacje są dla Ciebie bardzo ważne. Możesz doświadczyć w nich wiele miłości i szczęścia. Jednak nie można polegać na kimś innym jeśli chodzi o Twoje szczęście lub sukces. Polegaj tylko na Tobie.

Staraj się otaczać realistycznie myślącymi ludźmi, którzy nie oceniają i nie krytykują każdego Twojego ruchu. Poczucie winy sprawi, że będziesz czuć się źle z tym, że skupiasz się tak bardzo na sobie w tym roku, i że ego jest tu problemem. To w istocie tak nie jest. Rozwiązaniem jest zaprzestanie osądzania siebie. Pozwoli Ci to zrównoważyć ego pomiędzy nadmiernymi falami rozchwiania. Być może będziesz musiał uwolnić się od ludzi, którzy zazwyczaj nie aprobują Ciebie lub Twoich planów, lub tych, którzy chcą sprawować nad Tobą kontrolę.

Dowiedz się, czego chcesz i uwierz w siebie. Jeśli nie posiadasz jakichś zdolności, poświęć trochę czasu, aby dowiedzieć się, co jest konieczne do spełnienia Twoich planów.

Gdy dążysz do wolności, inni staną się mniej zależni lub krytyczni. Im więcej samakceptujesz siebie, tym szczęśliwsi będą wszyscy dookoła. Pewność siebie nie jest "aktem", który ukrywa Twój strach lub ignorancję. Jest to naturalne uczucie, które wynika z Twojej akceptacji rzeczywistości. Kiedy zaakceptujesz swoje pragnienia i możliwości oraz to, co musisz zrobić, aby je zaspokoić, zrozumiesz, że chociaż nie znasz jeszcze wszystkich odpowiedzi, przyjdą one do Ciebie. Masz prawdziwy zamiar się uczyć i otwartość, która pozwoli Ci wykorzystać nowe informacje. Pewność siebie jest zdolnością do akceptowania zmian w miarę ich powstawania i nastąpi to w tym roku.

Bądź świadomy tego, co się dzieje lokalnie, na szczeblu krajowym i globalnym, i odpowiednio planuj. Zaplanuj rozpoczęcie czegoś istotnego. W 1 roku numerologicznym, niepowodzenie w rozpoczęciu nowego projektu, pracy, hobby, a nawet nowego podejścia, spowoduje, że powstanie bałagan, która przywiąże Cię do niepożądanych ludzi, miejsc i okoliczności. Rozpocznij przynajmniej nową fazę aktualnych projektów.

Bądź świadomy swoich różnych zależności. Wyobraź sobie wolność, którą cieszyłbyś się bez nich. Mogą one obejmować uzależnienie od innych, potrzebę zachowania zależności od Ciebie; potrzebę uzyskania zgody; potrzebę akceptacji; substancje takie jak tytoń, alkohol, narkotyki; lub rozproszenie uwagi, takie jak "rozrywka", komputery, lub rozrzutność. Możesz ukrywać uzależnienia tak, że są one nierozpoznawalne, nawet dla Ciebie. Kluczem do tego jest prześledzenie emocjonalnej przyczyny, dla której pewne rzeczy są Ci tak bardzo potrzebne.

Osiągnięcie określonych rezultatów może trwać lata, ale projekty lub pomysły rozpoczęte trzy lata temu mogą się zmaterializować w tym właśnie roku, wywołując miłe zdziwienie, ponieważ niezałatwione sprawy z poprzedniego dziewięcioletniego cyklu mogą znaleźć swój finał właśnie teraz. Zrozum, że potrzeba czasu na przejście od jednego doświadczenia do następnego, a w tym roku będziesz się cieszyć wieloma przyjemnymi niespodziankami. Celuj wysoko, wierz w swoje cele i nigdy nie rezygnuj z nowatorskiego podejścia, które jest niezbędne w 1 roku. Pamiętaj, że uczenie się na błędach jest sposobem zdobywania doświadczenia.

Przepracuj przez swoje lęki zamiast im zaprzeczać, a będziesz w stanie odkrywać ludzką naturę z otwartym umysłem i wspierać swoje własne marzenia i zainteresowania na tej drodze. Wiele z tego, co dzieje się w tym roku, będzie odzwierciedlone w wydarzeniach, które mają miejsce. Kiedy już nawiążesz połączenie sam ze sobą, będziesz w stanie dokładnie zobaczyć, gdzie dokładnie pasujesz, w co się wpisują Twoje cechy i talenty. W tym roku dowiesz się, że życie nie powinno być walką, ale ciągłą swobodną podróżą energii, która porusza się, przemieszcza, wibruje i ewoluuje poprzez cykle nauki.

6 komentarzy:

 1. Zgadza sie juz pod koniec zeszlego roku zaczelo sie przejasniac i po latach stagnacji raptem wystrzelily nowe mozliwosci, ktore zaczynaja rozwijac sie teraz. I prawda jest, ze analizowalam poprzednie lata. I ze czuje te nowa eneregie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ciekawie napisane. Liczę na więcej.

  OdpowiedzUsuń
 3. Zgadza się. Wszystko potwierdzam i dziękuję. Ostatni rok był bardzo trudny, a dziś mam wrażenie, że się budzę do nowego życia. Nie wiem czy będzie lepiej, na pewno będzie ciekawie:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawe ze wszystko się zgadza. Ja 3tyg temu wystawiłam mieszkanie na sprzedaż. A tu piszą że to najlepszy moment na przeprowadzkę. Pozatym ostatni rok nie byl dla mnie łaskawy wszystko się zgadza

  OdpowiedzUsuń
 5. Zgadza się, również czułam że czas na przeorganizowanie życia i zmiane otoczenia. 3 tygodnie temu złożyłam wypowiedzenie i zaczynam nową pracę. Czuje wiatr w żaglach :)

  OdpowiedzUsuń
 6. pod koniec roku dostałam zawał życie wywróciło się do góry nogami i nie wiem zupełnie jak mam to rozumieć

  OdpowiedzUsuń