środa, 31 lipca 2019

Anielskie liczby - czym są? Sekwencje liczbowe i powtarzające się liczby | Numerologia

numerologia, sekwencje liczbowe, liczby anielskie, powtarzające się liczby, powtarzające się cyfry, anioł
Zjawisko "sekwencji liczbowych", czasami znane jako "anielskie liczby", z dnia na dzień staje się coraz powszechniejsze. Dziesiątki tysięcy ludzi ze wszystkich środowisk, z całego świata, z każdego wyznania i religii zauważają zjawiska poszczególnych sekwencji liczbowych na zegarach, tablicach rejestracyjnych samochodów, na bilbordach, czy wyświetlaczach.

Według cenionych autorów, terapeutów i spirytystów na całym świecie, zjawisko to zachodzi jako nowa Świadomość Duchowa, nabierająca rozpędu na naszej planecie. Ludzie jako rasa ewoluują również na poziomie duchowym, a sekwencje liczbowe są "wiadomościami" z Wyższego Źródła.

Aniołowie (i/lub duchowi przewodnicy) prowadzą Cię przez myśli, uczucia, słowa i wizje. Pokazują też Tobie "znaki" - to znaczy rzeczy, które widzisz wielokrotnie fizycznymi oczami. Jednym z tych znaków są powtarzające się sekwencje cyfr.

Aniołowie i ci z kręgu duchowego dokładają wszelkich starań, aby zwrócić naszą uwagę i komunikować się z nami. W ten sposób pomagają nam uzdrawiać własne życie. Często jednak nie doceniamy znaków, które nam dają, określając je jako zwykły zbieg okoliczności lub naszą wyobraźnię.

Aniołowie często przekazują Ci komunikaty, pokazując sekwencje liczb. Czynią to na dwa sposoby. Po pierwsze, subtelnie, szeptem do ucha tak, że spojrzysz w odpowiednim czasie i zauważysz czas wyświetlany na zegarze, numer telefonu na reklamie lub coś podobnego. Aniołowie mają nadzieję, że będziesz świadomy i dostrzeżesz tę samą sekwencję liczb cały czas.

Drugi sposób, w którym aniołowie pokazują Ci znaczące sekwencje liczb polega na fizycznym ułożeniu czegoś w rodzaju np.: samochodu jadącego przed Tobą, który ma określone tablice rejestracyjne i mają nadzieję, że uświadomisz sobie ponownie, że widzisz sekwencję liczb. Chcą, abyś zauważył, a następnie dostrzegł kolejne wiadomości.

Kiedy zauważysz konkretną sekwencję liczb powracających do Ciebie, zapytaj aniołów, co próbują Ci powiedzieć, a zorientujesz się, że Twoi aniołowie podadzą Ci dodatkowe informacje. Śledź uważnie swoje myśli i zastanów się tylko nad tym, co chcesz, a nie nad tym, czego nie chcesz.

Wielki Pitagoras powiedział, że wszystko we Wszechświecie jest matematycznie precyzyjne, a każda liczba ma swoje własne wibracje i znaczenie. Szczególne znaczenie ma umieszczenie liczb w sekwencji.

Numerologia jest świętą nauką, która zachowała swoje znaczenie od czasów starożytnych po czasy współczesne. Liczby wskazują na znaczenie widzenia i postrzegania wiadomości trójwymiarowo, aby pokazać nam lekcje, możliwości rozwoju i wskazówki zawarte w każdym doświadczeniu.

Rozpoznając i interpretując liczby wokół siebie, możesz czuć się bardziej związany z aniołami. To połączenie pozwala aniołom otworzyć drzwi do niewiarygodnego połączenia, które przynosi pokój, nadzieję i miłość.

Interpretacja sekwencji numerów jest prostym sposobem otrzymywania wiadomości od aniołów. Numery są wszędzie, od zegarów cyfrowych po tablice rejestracyjne. Każda liczba ma często wibracyjny charakter, odnoszący się bezpośrednio do jej znaczenia.

Aniołowie zawsze starają się dać nam wskazówki i odpowiedzi. Gdy zwracają naszą uwagę na sekwencje liczbowe, jest to pozytywny znak ich poświęcenia, miłości i mocy. Kiedy zauważysz sekwencję liczbową, posłuchaj anioła przewodnika, który przechodzi przez Twoje uczucia, wizje i myśli. Im bardziej będziesz zauważać te znaki, tym częściej pojawią się one w Twoim życiu. Gdy zrozumiesz znaczenie "znaków" i zaakceptujesz, że nie są one zwykłymi "zbiegami okoliczności", ale ważnymi i celowymi wydarzeniami i przesłaniami, przeżyjesz bliskie i jasne komunikowanie się ze swoimi aniołami. Będziesz odkrywać duchowe znaki i przesłania wszędzie wokół Ciebie - przez cały czas.

Możesz również zauważyć sekwencje liczb, które oznaczają rzeczy o znaczeniu osobistym, takie jak daty urodzenia, rocznice, numery telefonów itp. W tych przypadkach aniołowie dają Ci jeszcze głębsze, bardziej dosadne i osobiste przesłanie.

Powtarzalność sekwencji liczbowych jest subtelnym i ciągłym przypomnieniem, że coś magicznego.... coś boskiego dzieje się właśnie teraz. Kiedy widzisz sekwencje liczbowe ("Anielskie liczby"), wiedz, że aniołowie mówią Ci, że jesteś na swojej prawdziwej ścieżce i mów im "Dziękuję Ci" za możliwość komunikowania się z Tobą.

Liczby anielskie są dla nas wiadomościami - lepiej zwracajmy na nie uwagę

Najważniejszą rzeczą przy dostrzeganiu powtarzających się sekwencji liczb (lub Liczb anielskich) jest to, że świadomie je widzisz. W tym czasie aniołowie komunikują się bezpośrednio z TOBĄ. Przekazy przeznaczone są dla CIEBIE, są o TOBIE i dotyczą TWOJEGO życia.... To zależy od Ciebie czy posłuchasz intuicji i prawdziwego ja i będziesz chciał się dowiedzieć, co przez tę wiadomość mówi do Ciebie i co może to znaczyć. Tylko Ty wiesz, co tkwi w Twojej duszy....
numerologia
Twoja najważniejsza wskazówka jest tylko dla Ciebie, a wszystkie odpowiedzi masz w sobie.

2 komentarze:

  1. Dziś przez przypadek natrafiłam na ten wpis,i tak bardzo ucieszyło mnie że znalazło się wytłumaczenie tego co dosyć często mnie spotyka.Kiedys myślałam że to muszą być przypadkowe zabiegi okoliczności i że pewnie wszyscy tak mają.Nawet mój partner podsmiewywal się ze mnie kiedy mu o tym mówiłam.Moja sekwencja czy też układ cyfr to 23.Nie wiem co to oznacza ale od tad nie będę na to obojętna, i będę bardziej przyglądała się swiatu kiedy ponownie go ujżę.Wiem ze moje aniołki czuwaja.Dziekuje, pozdrawiam:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Od trzech tygodni, co spojrzę na zagarek to widzę anielskie liczby. Cały czas wiem, że anioły czuwają nade mną

    OdpowiedzUsuń