poniedziałek, 1 lipca 2019

Jesteśmy wszyscy połączeni

Jedną z najważniejszych rzeczy, których nauczyłam się do tej pory podczas mojej wędrówki, jest to, że wszyscy jesteśmy połączeni. Nie tylko jako ludzie, ale jesteśmy połączeni z naturą, zwierzętami, z każdą żywą istotą!

Myślę, że jest to coś, co my jako ludzie możemy łatwo stracić z oczu, ze względu na pewien nawyk skupienia się tylko na tym, co dzieje się w naszym życiu. Ale kiedy się nad tym zastanowić, wszyscy pochodzimy z tego samego miejsca, tego samego stwórcy i wszyscy jesteśmy stworzeni z tej samej energii. Z tej samej energii, która stworzyła planetę, którą nazywamy domem, z tej samej energii, która stworzyła gwiazdy czy Wszechświat! Jak można myśleć o sobie w odmienny sposób?

Biorąc to pod uwagę, musimy zacząć brać odpowiedzialność za to, co wysyłamy do tego świata, ponieważ nawet jeśli nie jesteś negatywnie nastawiony do kogoś konkretnego... to negatywne nastawienie w powietrzu najprawdopodobniej będzie miało wpływ na wszystkich. Dlatego tak ważne jest, by kochać siebie i dbać o siebie. Jeśli będziesz mieć w sobie dużo negatywnych myśli, ludzie to zauważą, a energia jest zaraźliwa, więc na pewnym poziomie będzie to miało negatywny wpływ też na nich. Dotknie to nie tylko ludzi, ale także środowisko wokół ciebie.

Nie zdajemy sobie sprawy, jak wiele może zdziałać dobre słowo lub nawet miły gest! W dzisiejszych czasach jesteśmy o wiele bardziej zajęci tym, co dzieje się na ekranie przed nami, niż w otaczającym nas realnym świecie.  Postaraj się codziennie poświęcać trochę czasu na zrobienie czegoś miłego dla kogoś, powiedzieć komplement czy posłać uśmiech - są miliony rzeczy, które możemy zrobić, aby wspomóc ludzi i planetę.

Istnieją naukowe dowody, które pokazują, że słowa o pozytywnych lub negatywnych konotacjach zmieniają strukturę molekularną wody. A ponieważ my, ludzie, jesteśmy zbudowani w 70-80% z wody, to jak możemy zaprzeczyć, że słowa nie mają na nas wpływu? Słowa, które mówimy sobie na co dzień, mają wiele wspólnego z tym, jak kształtuje się nasza własna rzeczywistość.

Pamiętaj, że to prawo Wszechświata jest tym, co myślimy, mówimy, i energia, którą wysyłamy do Wszechświata jest tym, co kształtuje nasz własny świat. To dlatego, że Wszechświat słyszy nas przez cały czas i daje nam to, na czym się skupiamy. Nie zwraca uwagi na to, czego chcemy lub nie chcemy, po prostu ciągle daje nam to, na czym się koncentrujemy. Życie w strachu tylko to utrwala. Bycie pełnym nienawiści da ci tylko więcej powodów do złości. Życie z otwartym sercem, robienie tego, co naprawdę się kocha, przekazywanie życzliwych słów i dobrych wibracji na zewnątrz świata da nam lepsze życie, lepsze niż można sobie wyobrazić!

Chodzi mi o to, że wszyscy żyjemy we własnych małych bąbelkach, koncentrując się na tym, co dzieje się przed nami i tylko na tym (w przeważającej części). Nie ma w tym nic złego, ale ważne jest również, aby pamiętać, że wszyscy jesteśmy połączeni energicznie i im więcej "dobrego" robisz nie tylko dla innych, ale i dla siebie, tym lepiej! Przybyliśmy tutaj, aby podnosić wibracje tej planety, a najlepszy sposób, aby zacząć to robić, to podnieść wibracyjnie siebie samego. Daj sobie szansę. Co masz do stracenia?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz