piątek, 2 sierpnia 2019

Numerologia lotto, czyli jak zwiększyć szansę na wygraną w loterii?

numerologia lotto, jak zwiększyć szansę na wygraną w loterii
Każdy marzy o wielkiej wygranej w grze losowej typu lotto. W internecie powstało mnóstwo stron z systemami, które mogą zwiększyć szansę na wylosowanie zwycięskich liczb. Tylko czy rzeczywiście odnoszą one jakikolwiek skutek? Oprócz technicznych metod można posłużyć się również numerologią, dzięki której pojawi się większe prawdopodobieństwo na wytypowanie szczęśliwych liczb. Zatem jak wykorzystać znajomość liczb?Szansa na trafienie szóstki w lotto wynosi 1 do 13 983 816, a więc wytypowanie zwycięskich liczb jest bardzo trudne, ale... możliwe. Numerologia ma wiele zastosowań - stosuje się ją w różnych dziedzinach życia - takich jak biznes, praca, związki, określanie przyszłości. Dlaczego zatem nie wykorzystać tej wiedzy o liczbach w grach losowych typu lotto? Numerologia ma w sobie olbrzymi potencjał, a znajomość poszczególnych cyfr pomoże nam wybrać odpowiedni moment, w którym powinniśmy zagrać i zakreślić właściwe liczby.

Różne metody

Niektórzy proponują obliczenie naszych szczęśliwych liczb. Oczywiście każdy, kto interesuje się choć trochę numerologią wie, że nie ma czegoś takiego. Nie jest możliwe obliczenie na podstawie daty urodzenia, czy imienia i nazwiska "liczby szczęśliwego dnia", "liczby losu", czy zestawu cyfr, które będą nam sprzyjać. 

Choć numerologia liczy już kilka tysięcy lat, to nadal nie udało się w żaden sposób za pomocą symboliki liczb odczytać liczb, które mogą paść w grach losowych. Należy wziąć pod uwagę to, że wygrana musi być nam pisana. Jeśli nie jest - to żadne liczby nam w tym nie pomogą. Istnieje jednak jeden sposób, dzięki któremu możemy zwiększyć swoje szanse na wylosowanie wymarzonej szóstki...Jak zostać milionerem? Wybierz odpowiedni dzień!

Także i w przypadku wyboru odpowiedniej daty, która będzie na sprzyjać narosło wiele legend. Zasada jest jedna - aby zwiększyć swoją szansę na wygraną należy zaleźć się w 5 roku osobistym. Dlaczego akurat w 5 roku? 5 w numerologii oznacza zmianę totalną - o 180 stopni, to właśnie w tym roku dzieją się rzeczy, których nawet się nie spodziewamy, przeprowadzamy się, zmieniamy pracę, udajemy się w daleką podróż, przytrafiają się nam przedziwne przygody. 5 to energia, ruch, nieoczekiwane zmiany, odmiana losu. Dobrze by było, aby w dniu zakreślania liczb i losowania znajdować się również w 5 miesiącu osobistym i 5 dniu osobistym. Kolejną szczęśliwą liczbą jest 8, która oznacza sukces finansowy, ale ta cyfra ma dużo mniejsze oddziaływanie na tego typu wydarzenia losowe. 8 zapewnia dobrobyt i pieniądze, ale po wytężonej i sumiennej pracy.Jak obliczyć rok osobisty?

Rok Osobisty należy obliczyć poprzez dodanie dnia i miesiąca naszego urodzenia (tzw. Klucz Wcielenia) do bieżącego roku do pierwszego nowiu Księżyca we wrześniu, a po nowiu już rok, który rozpocznie się od nowego roku. (Zatem umownie można przyjąć, że jest to koniec września, więc od 1 października 2014 do dnia i miesiąca naszego urodzenia dodaje się już rok 2015). Zatem rok numerologiczny rozpoczyna się w innym momencie niż rok kalendarzowy - data ta każdego roku jest inna.

Przykład:

Osoba urodzona 10.05.1990 roku

W tym przypadku dodajemy dzień i miesiąc urodzenia 10.05= 6 oraz rok bieżący (czyli 2015)
6+2+0+1+5=14=5 Wynik, który otrzymamy zawsze musi być sprowadzony do jednej cyfry.
Powyższa osoba od 1 października 2014 roku do 30 września 2015 roku będzie znajdować się w 5 Roku Osobistym.

Miesiąc osobisty i dzień osobisty

Według powyższego schematu możemy teraz obliczyć miesiąc osobisty (sumujemy Rok Osobisty i liczbę danego miesiąca kalendarzowego). Czyli jeśli znajdujemy się w 5 Roku Osobistym, a losowanie odbywa się we wrześniu, to znajdziemy się wówczas w 5 miesiącu osobistym. Bo: 5 (rok osobisty) + 9 (wrzesień) = 14= 1+4= 5

Dzień osobisty obliczamy dodając Miesiąc Osobisty do dnia kalendarzowego. Np. 5 miesiąc osobisty + 9 dzień miesiąca= 14= 1+4= 5

Oczywiście powyższa metoda nie zagwarantuje wygranej, ale to właśnie w 5 Roku Osobistym znajdujemy się pod wpływem wibracji liczby 5, która zapowiada duże zmiany, które mogą odmienić nasz los.
numerologia

Powodzenia w losowaniu! :-)

5 komentarzy:

 1. Witam,
  w szóstym wersie od końca, cytuję: "w 5 miesiącu osobistym. Bo: 5 (rok osobisty) + 9 (wrzesień) = 14= 1+4= 5" jest błąd. Powinno być zamiast "w 5 miesiącu osobistym", - "w 5 roku osobistym".

  OdpowiedzUsuń
 2. a czy taka wróżka sms, która specjalizuje się w wróżbach numerologicznych może okazać się pomocna? czy raczej dostanę odpowiedź "z automatu"?

  OdpowiedzUsuń
 3. Czyli 9 wrzesnia ide z mama na losowanie lotka, bo jestesmy w 5 roku numerologicznym ;) dam znac jak nam pojdzie haha

  OdpowiedzUsuń
 4. Czy ja dobrze to rozumiem, że osoba będąca w 5 Roku Osobistym, zawsze będzie miała dzień i miesiąc osobisty - 9 września?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No właśnie, też doszłam do tego wniosku, że u wszystkich będzie tak samo, skoro zawsze dodaje się tę piątkę:)

   Usuń