niedziela, 30 czerwca 2019

Dzień urodzenia 29 znaczenie • numerologia • horoskop • urodzony 29 dnia miesiąca

dzień urodzenia 29, znaczenie, numerologia, horoskop, 29
Inni mogą zazdrościć Ci intuicji. Jesteś marzycielem i masz wizualny typ umysłu. Informacje, które przychodzą Ci do głowy to coś niezwykłego, coś nie z tego świata. Patrzysz prosto na esencję rzeczy. Widzisz to, co inni chcą ukryć. Możesz spędzić cały dzień myśląc o rzeczach o charakterze globalnym, oraz o ideach i sprawach filozoficznych, a w swoich myślach często chcesz uchwycić te idee i uczynić je materialnymi, realnymi.


Nie jesteś osobą kierującą się logiką, ale inspirującą i intuicyjną. Twoja intuicja prowadzi Cię do właściwych wniosków. Działasz na podstawie emocji, a nie racjonalnych praw.

Twoje wewnętrzne odczucia sprawiają, że jesteś empatyczny: czujesz radości i smutki innych. Możesz być wspaniałym doradcą lub psychologiem, ponieważ intuicyjnie znajdziesz najlepszy sposób na złagodzenie napięcia u danej osoby. Ludzie kochają Twoje towarzystwo i widzą Twoją dojrzałą mądrość.

Twoje zamiłowanie do harmonii jest spowodowane obserwacją natury, która inspiruje i motywuje do różnych działań. Uwielbiasz znajdować się w centrum uwagi i słuchać ludzi pochwalających Twoją osobowość lub wygląd. Chociaż jesteś drażliwy, możesz być też wyrozumiałym i silnym przywódcą. Jesteś dobrze wychowany, masz świetny gust i umiesz rozmawiać z innymi i przekonać ich.
  

Twoje niedoskonałości

   
Głęboko w środku uświadamiasz sobie, że nie masz władzy nad swoim życiem, i że intuicja i uczucia są jedynymi rzeczami, które pomagają Ci, lecz przede wszystkim podążasz za zmiennym nurtem życia. Jesteś dość dojrzały, stajesz się krytyczny wobec siebie i oczekujesz zbyt wiele. Twój prawdziwy potencjał będzie ukryty aż do drugiej połowy trzydziestki, a wtedy w pełni zrozumiesz swój cel w życiu. Do tego czasu będziesz szukać sensu w życiu, a to poszukiwanie może sprawić, że będziesz rozczarowany.

Zbyt łatwo się denerwujesz i jesteś narażony na gwałtowne wahania nastroju ze względu na swoją empatię.

*
     

Twoje mocne strony

       
Jesteś bardzo intuicyjny i kreatywny. Twój umysł myśli obrazami. Wyglądasz, jakbyś czerpał informacje i pomysły z kosmosu. Twoja intuicja wraz z potężnym dążeniem do poznania jedności wszystkich rzeczy, jest Twoim największym darem. Jesteś tak bardzo popychany duchowymi dążeniami, że bez względu na to, co robisz w życiu, świat ducha i filozofii będzie centralnym punktem Twojego codziennego życia. Czujesz się związany z większymi uniwersalnymi siłami i nic tego nie zmieni.

Masz piękny umysł i wnikliwe spojrzenie, ale nie wynika to z logiki lub racjonalnego myślenia. Bardziej prawdopodobne jest, że będziesz kierował się w swoim życiu poprzez inspirację, a nie poprzez obliczone przemyślenia.

Twoja wysoko rozwinięta intuicja czyni Cię wspaniałym doradcą, uzdrowicielem lub lekarzem. Masz dar inspirowania ludzi. Wielu ludzi podziwia Cię, nawet bez Twojej wiedzy. Jesteś wizjonerem, a inni wyczuwają Twoją mądrość.

Jesteś bardzo wrażliwy i łatwo ulegasz wpływom otoczenia. Kochasz piękno i harmonię. Pragniesz interakcji społecznych i dużo uwagi. Możesz być bardzo emocjonalny, często doświadczając skrajności np. szczęścia i smutku. Pomimo swojej wrażliwości, posiadasz zdolności przywódcze. Jesteś skromny, dyplomatyczny i uprzejmy. Masz umiejętność przekonywania i potrafisz być bardzo silny.

Twoja wysoka wrażliwość na innych sprawia, że jesteś współczujący, miły i łagodny. Masz szansę na sławę i sukces tak długo, jak długo nie będziesz dążył do tego, by stać się sławny i bogaty. Poszukaj sposobów pomagania innym i przekazywania przesłania, którym zostałeś pobłogosławiony. To przyniesie Ci materialne i społeczne korzyści, których pragniesz.
      

Twoje wyzwania

        
Na pewnym poziomie wiesz, że Twój los jest w rękach przeznaczenia i że musisz poddać się wyższym siłom, które kształtują Twoje życie. Zazwyczaj późno rozkwitasz. Twoje wczesne lata i połowa trzydziestki to zazwyczaj lata spędzone na praktykach i powolnym rozwoju. W tym okresie możesz być sfrustrowany swoim powolnym rozwojem lub jego pozornym brakiem. Musisz rozwijać wiarę. Jesteś osobą wysoce energetyczną i masz wiele do zrobienia, ale zanim zaczniesz wykorzystywać swój prawdziwy potencjał, musisz najpierw rozwinąć charakter i zdrowy rozsądek. Tak jak drzewo potrzebuje korzeni, aby rosnąć wysoko, tak i Ty musisz rozwinąć głębię charakteru, aby zacząć rozwijać się w sposób, którego pragniesz i oczekujesz.

Zazwyczaj zbyt łatwo Cię zranić. Łatwo wpadasz w przygnębienie, a w momentach, gdy jesteś w ponurym nastroju, czujesz brak pewności siebie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz