poniedziałek, 17 grudnia 2018

6 rok numerologiczny (osobisty, własny) 2021 | Numerologia partnerska

6 rok numerologiczny, 2021, 6 rok osobisty, własny, numerologia partnerska

6 rok numerologiczny (osobisty) 2021

6 rok numerologiczny to świetny czas na podejmowanie życiowych decyzji - np. o powiększeniu rodziny, zawarcie związku małżeńskiego, stworzeniu spółki. Jest to przede wszystkim okres, w którym należy skupić się na rodzinie, stworzeniu ogniska domowego i umocnieniu więzi. Należy odsunąć na dalszy plan realizowanie swoich własnych celów, czy koncentrowanie się tylko na sobie, kluczowe jest tu zachowanie równowagi pomiędzy dawaniem a braniem, to czas odpowiedzialności za rodzinę.6 rok numerologiczny, 6 rok osobisty, własny, numerologia partnerska6 rok numerologiczny to czas, który należy poświęcić rodzinie, partnerowi, małżonkowi, pielęgnować miłość i podsycać uczucia. Najbliższych 12 miesięcy przyniesie szczęście, harmonię oraz spełnienie w życiu rodzinnym, to czas, w którym będziemy chcieli odzyskać równowagę. Po poprzednim, 5 roku, będziemy chcieli odpocząć i odetchnąć w gronie rodzinnym. Osoby samotne mają szansę poznać miłość swojego życia - ich urok osobisty jest silniejszy niż zazwyczaj. Jednak w tym okresie może dużo bardziej doskwierać im samotność, zatem mogą marzyć i dążyć do spotkania tej jedynej/ tego jedynego. To też świetny czas na prowadzenie intensywnego życia towarzyskiego, budowanie relacji oraz na rozrywkę, zwłaszcza w wąskim gronie, wśród przyjaciół.W 6 roku warto zakończyć wszelkie spory i pojednać się, gdyż wibracja liczby 6 sprzyja tego rodzaju gestom. Możliwe jest nie tylko pojednanie wrogów, ale także odnowienie starej miłości czy przyjaźni. Osoby będące w wieloletnich związkach mogą w końcu zawrzeć związek małżeński - to świetny czas na tego typu decyzje. Możliwe jest także powiększenie rodziny. Osoby, którym nie układa się w związkach mogą definitywnie się rozstać.

6 rok numerologiczny, 6 rok osobisty, własny, numerologia partnerskaTo świetny czas na wprowadzanie zmian w domu, w wystroju, dekorowanie wnętrz, a także zmiany w wyglądzie, zabiegi upiększające czy wymianę garderoby. W pracy nastąpi czas rozwoju, podobnie w przypadku, gdy prowadzimy własną firmę. To okres, w którym warto negocjować i podpisywać umowy, gdyż liczba 6 niesie ze sobą pozytywne wibracje, jednak należy być czujnym i nie przesadzać z nadmiernymi zobowiązaniami.

Na pomyślność w sferze zawodowej nie mogą liczyć osoby, które unikają odpowiedzialności, zobowiązań, są leniwe oraz egoistyczne. Mogą pojawić się wówczas problemy ze współpracownikami oraz ciężka atmosfera w pracy.Wibracja liczby 6 sprzyja wszelkiej działalności artystycznej, sztuce i twórczości własnej. Warto w tym roku zadbać o to, aby zrelaksować się przy czynnościach, które wymagają zmysłu artystycznego, jak malowanie czy rzeźbienie. Dobrze jest zaangażować się w działalność charytatywną, gdyż rok ten służy wielkoduszności oraz niesieniu bezinteresownej pomocy. Rok ten sprzyja osobom pracującym w zawodzie lekarza, nauczyciela, opiekuna społecznego, a także tym, którzy związani są z estetyką - fryzjerzy, projektanci, kosmetyczki, dekoratorzy wnętrz itp. numerologia
Niektóre osoby 6 rok może przytłoczyć ilością obowiązków i odpowiedzialnością, które ograniczają niezależność. Mogą pojawić się problemy w rodzinie, które trzeba będzie rozwiązać. Postaraj się nie spieszyć i skończyć wszystkie zaczęte sprawy. Warto zauważyć, że to w tym roku pojawiają się pierwsze pomysły, które będziesz realizować w przyszłym cyklu (od 1 roku osobistego).
  

* 6 rok numerologiczny (osobisty) 2021

  
6 rok numerologiczny to czas na ponowne odkrycie siebie - czas odpowiedzialności, relacji, równowagi, miłości i uzdrawiania.

Naszym najbardziej podstawowym instynktem jest przetrwanie. Ale kiedy my, nasi bliscy lub nasze przekonania są zagrożone, możemy podjąć się zadziwiająco ekstremalnych środków ochronnych. Często jednak nie zdajemy sobie nawet sprawy z tego, że ekstrema, na które się decydujemy, mogą okazać się bardziej niebezpieczne niż pierwotne zagrożenia. Istnieją teraz trzy potężne ścieżki energii, które są dla Ciebie dostępne. Po lewej i prawej stronie znajdują się chwiejne i skrajne przeciwieństwa. Środkowy pas to równowaga, na której należy się skupić. W 6 roku osobistym poczujesz rosnące poczucie obowiązku i priorytetów.

Zaakceptuj to, że masz obowiązki, ale nie zakładaj, że wiesz już, czym one są. W miarę upływu roku, zdasz sobie sprawę, że przynajmniej jeden obowiązek nie należy już do Ciebie, albo nigdy nie był Twoim zadaniem. Przeoczone obowiązki mogą teraz wymagać uwagi. Twoim podstawowym obowiązkiem jesteś Ty sam i jeśli nie zadbasz o siebie, to nie będziesz w stanie zadbać o innych.

W 6 roku numerologicznym będziesz chciał stać się bardziej samodzielny i zabezpieczony, a także znaleźć swoje "miejsce" w świecie. Być może będziesz musiał również skupić się na potrzebach kogoś innego i znaleźć sposób na pogodzenie jego sytuacji z własną. Być może trzeba będzie dokonać pewnych zmian i poświęceń. W większości przypadków najlepszym sposobem, aby pomóc innym, jest pozwolić im być odpowiedzialnymi za siebie. Inne przypadki będą wymagały niezwykłego poziomu cierpliwości, współczucia i zrozumienia. Być może trzeba będzie również ponownie rozważyć pomysły i przekonania, które nie są już odpowiednie w tych czasach lub w danej sytuacji. Nie ma potrzeby zniewalać się w imię potrzeb innych, zwłaszcza jeśli działasz z miłością. Ale jeśli Twoje reakcje wynikają z poczucia winy lub strachu, który wywołuje to poczucie winy, możesz znaleźć się w trudnym położeniu.

Cyfra 6 kładzie nacisk na miłość i sprawy serca, w tym małżeństwo, rodzinę, dzieci, rodziców, bliskich przyjaciół, obowiązki, dom, uzdrowienie, edukację, bezpieczeństwo, spokój i kreatywność. Dominować będą zarówno przyjemności, jak i problemy życia osobistego. Kiedy miłość jest Twoją motywacją, możesz osiągać prawie wszystko. Po pierwsze, może być konieczne, aby nauczyć się różnicy między miłością a kontrolą. Miłością i poczuciem winy. Miłością i lękiem. Miłością i przyciąganiem. Miłością i nienawiścią.

Miłości nie można kupować, sprzedawać, manipulować nią czy kontrolować w żaden sposób. Niezrozumienie tego doprowadziło do błędnego przekonania, że miłość boli. Miłość nigdy nie może zranić. Boli jedynie utrata miłości. I to nasz wielki strach przed utratą miłości powoduje, że zbyt mocno się jej trzymamy. A potem sama miłość zostaje zraniona. Jednak aby zdać sobie sprawę z tego, że przebaczenie jest konieczne, może zaistnieć konieczność wyrażenia gniewu i poczucia winy.

Pozwalając ludziom być tym, kim naprawdę są, wszelkie manipulacje nie będą konieczne, a Twoje emocje będą płynąć w otwarty i pełen miłości sposób. Inni będą czuć się swobodnie w Twojej obecności. To stworzy prawdziwą jedność..... i to wszystko dlatego, że zaczynasz kochać i doceniać siebie bardziej! I tak powinno być! Jesteś zupełnie inną osobą niż ta, którą byłeś kilka lat temu. Urosłaś. Ewoluowałeś. I nadszedł czas, abyś bardziej dostrzegł 'nowego' siebie.

Nie składaj obietnic, których nie możesz dotrzymać i nie bierz na siebie odpowiedzialności, które nie są Twoimi. Jeśli tak zrobisz, niechęć i frustracja z pewnością się pojawią. Zaakceptuj to, że w tym roku zostaną postawione pewne wymagania dotyczące Twoich emocji, czasu i zasobów. Zaakceptuj to, że teraz masz moc uzdrawiania siebie i że jesteś w stanie pomóc w uzdrowieniu innych. Tak, zdrowie i uzdrawianie są głównymi sprawami 6 roku. Często w 6 roku osobistym pojawiają się konkretne symptomy, abyś mógł dotrzeć do źródła tego, co je wywołało. Przyczyną są prawie zawsze niewyrażone emocje, które są uwięzione w Twoim ciele i muszą zostać uwolnione.

Chociaż będziesz mieć własne problemy, możesz czuć się jak psycholog lub osoba rozwiązująca problemy innych osób. Energia wibracji 6 jest tak magnetyczna - tak bogata w uczucia - że może przyciągnąć do Ciebie ludzi, nawet obcych, którzy odczuwają, że możesz im pomóc. Ale nie wolno Ci zachęcać nikogo do nadmiernego uzależnienia się od Ciebie, ani nie możesz zgodzić się na to, aby Twoja potrzeba pomocy innym kolidowała z Twoimi faktycznymi priorytetami. Powinieneś wiedzieć, kiedy powiedzieć NIE.

W 6 roku numerologicznym prawie zawsze pojawiają się nowe obowiązki. Pojawiają się też nowe możliwości. Odkrywane są nowe miejsca. W 6 roku często poszukuje się lub kupuje nowe domy, ponieważ ludzie szukają swojego prawdziwego miejsca w świecie - miejsca, w którym można poczuć się jak u siebie. Firmy mające swoje siedziby w domach są zakładane lub rozbudowywane. Dodatkowe obowiązki powstają też w miejscach pracy. Relacje i sytuacje mogą być postrzegane jako to, czym tak naprawdę są, jeśli tylko poświęci się im czas, spojrzy na nie i przeanalizuje głębiej. Jest to czas, w którym małżeństwa i związki partnerskie są tworzone lub zmieniane. Rodzą się dzieci i powstają nowe twórcze przedsięwzięcia. Dawno zagubieni krewni i przyjaciele wyskakują znikąd. Nieszczęśliwe związki lub relacje są leczone lub kończą się.

Emocje są i silne i słabe. W 6 roku toczy się walka o sprawiedliwość i sprawiedliwy osąd. Twoja koncepcja sprawiedliwości może się zmienić, ponieważ uświadomisz sobie, że sprawiedliwość dla jednego oznacza często pozbawienie czegoś na rzecz kogoś innego i że prawdziwa sprawiedliwość odbywa się na znacznie wyższym poziomie niż większość ludzi jest zdolna zrozumieć.

Wszędzie tam, gdzie istnieje poczucie winy wobec siebie lub kogoś innego, jest również nienawiść. Dlatego poprzednie osądy muszą być ponownie zbadane, a uczucia muszą być wyrażane na zewnątrz. Przestrzeń zajmowana w Twoim umyśle przez nienawiść jest przestrzenią, która w innych okolicznościach mogłaby być zajmowana przez miłość. W końcu nienawiść pochłonie Twoje ciało i pojawi się jako choroba lub wściekłość. Jest to czas na zaakceptowanie, zrozumienie, przebaczenie i uzdrowienie - co nie może się zdarzyć, jeśli uczucie nienawiści jest zaprzeczane.

Nienawiść nie może opuścić Ziemi, jeśli zaprzecza się jej istnieniu w każdym z nas. Nasze zamiary mogą być tak pełne miłości, że trudno jest nawet wziąć pod uwagę, że możemy trzymać w sobie nienawiść. Ale tak jest z nami wszystkim. I im szybciej się do tego przyznamy i postaramy się uzdrowić ją u jej źródła, tym szybciej miłość może uwolnić się od uwarunkowań i zasad.

W 6 roku osobistym, chcesz być postrzegany jako niezawodny i rzetelny, i to może być dla Ciebie pocieszające, że jesteś zaakceptowany i "należysz" do pewnego kręgu. Ale musisz przestać osądzać siebie i innych po tym, co społeczeństwo lub jakiś autorytet uznaje za "dopuszczalne". Na Ziemi nie ma nikogo, kto byłby wystarczająco przygotowany i godny zaufania, aby odkryć Twoją prawdę dla Ciebie lub wyznaczać kierunek Twojego życia. Nie szukaj nikogo innego, jak tylko swojej własnej aprobaty i podążaj za własnymi uczuciami, aby odkryć prawdę. To jest właśnie wolna wola. To jest też odpowiedzialność.

6 rok numerologiczny oznacza edukację - zwłaszcza taką, która polega na osobistym poszukiwaniu i odkrywaniu prawdy ponad wyobrażeniami. Wszyscy mamy wiele do nauczenia się o życiu, a większość rzeczy dowiemy się z daleko od szkolnej klasy, nauczycieli, polityków, guru czy kaznodziei. Nie zakładaj, że Ty lub ktokolwiek inny znacie odpowiedzi na wszystkie pytania. Ekstremalna i skrajna energia pojawia się, kiedy upieramy się, że cały czas mamy rację lub kiedy zakładamy, że jesteśmy w błędzie i oczekujemy, że inni powiedzą nam, co jest właściwe.

Rok 6 daje Ci siłę magnetyzmu. Łatwiej przyciągniesz to, na czym się skoncentrujesz w tym roku. Oczywiście, może to mieć też swoje wady. Kiedy skupisz się na niebezpieczeństwie, znajdziesz się w niebezpiecznych sytuacjach. Skoncentruj się na niedoskonałościach innych ludzi i będziesz otoczony przez negatywne zachowania. Kiedy będziesz szukać problemów, znajdziesz je. Spróbuj skupić się na dobru w innych. Zastąp przestarzałe przekonania bardziej realistycznym zrozumieniem cennej różnorodności życia. Szukaj pokojowych rozwiązań wszystkich problemów i pozwalaj innym żyć swoim życiem bez ciągłego osądu.

Jeśli zmagasz się z obowiązkami niechętnie lub z niezadowoleniem, to prawdopodobnie robisz to z niewłaściwego powodu. Odpowiedzialność zbyt często oznacza coś, na co nie masz wpływu; czasami poczucie odpowiedzialności odbiera Ci wolność, jest mało doceniane lub zostało na Ciebie wymuszone. Miłość nie może wymuszać. Poczucie winy może - i to robi!

Należy dokładnie zastanowić się nad motywami, które sprawiają że bierzesz na siebie odpowiedzialność. Tegoroczne okoliczności dają Ci wolność, by z miłością i w sposób oczywisty zająć się Twoimi prawdziwymi obowiązkami. Zrównoważona energia 6 odnawia, przywraca i leczy.

Ten rok to czas dużej energii i ustalenia priorytetów. Jest to droga do poznania prawdy o tym, jak czujesz się w różnych relacjach. Jest to wyprawa w celu uzdrowienia różnic między pokoleniami, płciami, osądami i jednostkami. Jest to podróż do pokoju. To podróż do miłości.

4 komentarze:

 1. opis jest prawdziwy i tylko umacnia mnie w przekonaniu że wolę dawać niż brać. ubiegły rok (5ka) był niezwykły ponieważ wiele się działo, choroby, wyjazdy,kłopoty.Fizycznie byłam zmęczona. Jednak preferuję ten rok pełen rodziny,znajomych i goszczenie ich w swoim życiu.Czekam zawsze na ten okres szóstkowy a zwłaszcza że jestem 6stką numerologiczną.
  Poza tym zajmuję się numerologią na co dzień, bo jest bardziej wnikliwa niż wróżba.

  OdpowiedzUsuń
 2. Wspaniała interpretacja numerologiczna, pozbawiona banałów skłaniająca do głębokich przemyśleń. Gratulacje dla autora.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo profesjonalna wnikliwa analiza. Gratuluję intuicji i rozeznania.

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetny opis! Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń