czwartek, 13 listopada 2014

7 rok numerologiczny (osobisty) | Numerologia partnerska

7 rok numerologiczny, 7 rok osobisty, własny, numerologia partnerska

Siódmy rok numerologiczny (osobisty)

To rok, w którym możemy skupić się na zagłębianiu się w życie duchowe, tym bardziej, że ostatnie 6 lat naznaczone było podążaniem za dobrami materialnymi. To czas, w którym warto zadać sobie najistotniejsze pytania, a także zastanowić się nad sensem dotychczasowych działań. Jeśli pojawią się wątpliwości, to warto utwierdzić się w przekonaniu, że podążamy właściwą drogą. Najbliższych 12 miesięcy to czas wycofania, zagłębiania się w swoim wnętrzu, skoncentrowanie na rozwoju wewnętrznym.


7 rok numerologiczny, 7 rok osobisty, własny, numerologia partnerska6 rok numerologiczny sprzyjał pielęgnowaniu miłości i rodzinnej atmosferze. Liczbę siedem charakteryzuje indywidualizm oraz introwertyczne zachowania, dlatego możesz mieć olbrzymią potrzebę odosobnienia, przebywania w samotności, a także wyciszenia i uspokojenia się. Wskazany jest kontakt z naturą, kontemplowanie i medytacja. Powinieneś znaleźć czas na przemyślenia i pogłębioną analizę, by zastanowić się nad swoim życiem, ocenić jakość relacji z najbliższymi oraz popełnione błędy. Dzięki temu, będziesz w stanie stwierdzić, co obecnie jest dla Ciebie najważniejsze, a także zmienić się wewnętrznie.


7 rok numerologiczny to czas refleksji, w którym rozwijamy się duchowo, gromadzimy życiową mądrość, a także skupiamy się na prawdziwych wartościach. To dobry moment na uświadomienie sobie kim jesteśmy i po co tu jesteśmy oraz zrozumienie tego, że jesteśmy duszą, która posiada ciało, a nie na odwrót. Wyostrza się intuicja, to świetny czas a modlitwę, medytację. Warto odważyć się i zagłębić się w życie wewnętrzne, nawet jeśli odnajdziemy wewnątrz siebie bolesne uczucia i niezagojone rany. Może to czas na przebaczenie oraz uwolnienie się od żalu i trudnych przeżyć? Należy pamiętać, że nie jest nam potrzebny żaden guru, bo każdy z nas ma bezpośrednie połączenie ze Stwórcą.

W 7 roku osobistym nie wydarzy się nic spektakularnego czy godnego uwagi, największe zmiany mogą nastąpić w Tobie. To czas izolacji, zmniejszonej liczby kontaktów z innymi, choć należy podkreślić, że będą one dużo bardziej pogłębione. W 7 roku nie powinniśmy gonić za dobrami materialnymi, a skupić się na swoim wnętrzu i budowie silnego charakteru oraz etyki wewnętrznej. Osoby o Drodze Życia o bardziej materialistycznym zapatrzeniu mogą czuć się nieswojo (np. 4 lub 8). Należy uważać, aby podczas tych 12 miesięcy nie "odlecieć" za bardzo, gdyż można stracić kontakt z rzeczywistością - trzeba pamiętać o codziennym życiu oraz obowiązkach. To niestety także czas, w którym może dopaść nas smutek i depresja.


7 rok numerologiczny, 7 rok osobisty, własny, numerologia partnerska
Podczas najbliższego roku nie powinniśmy się spieszyć, konieczna będzie tutaj wykazanie się cierpliwością. Będziemy mieć wrażenie, że inni nas izolują, staniemy się bardziej wrażliwi i głodni wiedzy. Rok ten sprzyja również nauce oraz zdobywaniu wiedzy.

W związkach możliwe niewielkie odchłodzenie, a niekiedy dochodzić może do nieporozumień i wzajemnych pretensji. Możliwe jest spotkanie bratniej duszy i porozumienie na płaszczyźnie duchowej, choć nie jest to rok, który sprzyja budowaniu trwałych związków.

W 7 roku osobistym nie powinniśmy uganiać się za pieniędzmi, jeśli tylko przestaniemy o nich myśleć, same pojawią się w naszym życiu, zwłaszcza jeśli zajmiemy się tym, co przynosi nam spełnienie w życiu. Dla osób, które prowadzą działalność gospodarcza może to być rok neutralny. Możliwe jest odejście wspólnika ze spółki. To świetny czas, aby zadbać o swoje zdrowie fizyczne i psychiczne.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz