niedziela, 16 grudnia 2018

5 rok numerologiczny (osobisty, własny) 2021 | Numerologia partnerska

5 rok numerologiczny, 2021, 5 rok osobisty, własny, numerologia partnerska

5 rok numerologiczny (osobisty) 2021

Ten rok to przede wszystkim czas, w którym występują nieoczekiwane zdarzenia oraz zmiany w sferze uczuciowej, rodzinnej czy zawodowej. Może ich być tak wiele, że nie będziesz na nie przygotowany. Energia liczby 5 charakteryzuje się ogromną dynamiką oraz aktywnością. 5 rok numerologiczny to burzliwy okres, w którym możesz być niecierpliwy i nerwowy.
Należy jednocześnie podkreślić, że przebieg tego roku uzależniony jest od poprzedniego, od tego, czy został on właściwie wykorzystany.W poprzednim roku rządziły rutyna, praca oraz staranne planowanie. 5 rok jest przeciwieństwem 4 - tu możesz spodziewać się dynamiki i olbrzymiego tempa. Jeśli rok 4 zamiast na wytężoną pracę przeznaczyłeś na zabawę, to w ciągu tych 12 najbliższych miesięcy będziesz ponosić konsekwencje swojego postępowania i będziesz zmuszony rozpoczynać wszystko od nowa.

5 rok numerologiczny, 5 rok osobisty, własny, numerologia partnerska
5 rok numerologiczny obfituje w zmiany, niespotykane wydarzenia, duże emocje, huśtawki nastrojów, chaos, podróże, możesz mieć też potrzebę wolności oraz niezależności. W tym czasie warto podejmować się nowych przedsięwzięć, wyszukiwać okazję, ale jednocześnie należy unikać ryzykownych zachowań i uważać - zwłaszcza jeśli podpisujemy ważne dokumenty. Na pewno 5 nie jest dobra na zaciąganie kredytów (zwłaszcza hipotecznych), rozpoczynanie długoterminowych zadań, które wymagają cierpliwości. 5 to okres cieszenia się życiem. W 5 roku możesz czuć się swobodnie, czasami nawet zbyt swobodnie. Warto jednak otworzyć się w tym roku na nowe znajomości oraz sytuacje. Nie marnuj energii - spożytkuj ją na nauczenie się czegoś nowego.Ten rok niesie ze sobą wiele okazji, dlatego warto być czujnym i nie bać się podejmowania nowych wyzwań. Energia liczby 5 skłania do podejmowania się nowych przedsięwzięć, nie warto w tym roku być biernym, ale brać sprawy we własne ręce, bo wszystko się może zdarzyć, nawet rzeczy najmniej prawdopodobne.

W 5 roku osobistym możliwa jest zmiana miejsca zamieszkania, wyprowadzka z miasta, a nawet za granicę, zmiany w życiu uczuciowym, śluby czy zawieranie nowych znajomości. 5 sprzyja zmianom - także w pracy. Nawet jeśli nie planujesz żadnych zmian, to energia wibracji 5 wymusi je na Tobie, zwłaszcza jeśli zasiedziałeś się zbyt długo w jednym miejscu.To też czas, w którym oddziałujemy na płeć przeciwną, mamy w sobie dużo magnetyzmu i zmysłowości, tak więc będziemy przeżywać wielkie emocje. Możliwe, że w tym roku będziesz uwikłany w romanse, a być może przeżyjesz szaloną miłość. Warto jednak zapanować nad swoją zmysłowością, aby przelotne znajomości nie zakończyły się źle. Osoby, które mają stałych partnerów mogą liczyć na ożywione życie uczuciowe, a pary niezadowolone ze swojego związku mogą spodziewać się rozstania, gdyż 5 niesie ze sobą dużą potrzebę niezależności i wolności.

5 rok numerologiczny, 5 rok osobisty, własny, numerologia partnerska
Ten rok może być ciężki zwłaszcza dla osób, które nie podążały dotąd za swoimi pasjami, to oni odczują największy brak zadowolenia w ciągu tych 12 miesięcy. A w 5 roku osobistym może przydarzyć się wiele, możemy być zaskoczeni nagłymi wydarzeniami, które odwrócą nasze życie o 180 stopni. To czas, w którym możesz wydać zgromadzone w 4 roku pieniądze

5 rok to także świetny czas na podróże, wycieczki, wyjazdy służbowe, a także na odpoczynek. Warto dokształcać się, zdobyć nowe umiejętności, zapisać się na warsztaty, zajęcia, zdawać egzaminy, czyli wszystko to, co może przynieść nam dodatkowe zyski. W tym roku tryskamy energią, zatem trzeba to wykorzystać.

Jeśli nie brakuje Ci odwagi, jesteś przedsiębiorczy i kreatywny, to możesz liczyć na zarobienie dużych pieniędzy. W końcu to właśnie teraz przytrafią Ci się największe okazje. Możesz dokonać postępu w wybranej przez siebie dziedzinie, dokonać ulepszeń, zmienić swoją sytuację - także poprzez udział w grach losowych.

Ponieważ życie w 5 roku osobisty mija szybko, jest intensywne i dynamiczne, to zaleca się wyciszenia, uprawianie sportu, a nawet medytowanie. Warto zwrócić też uwagę na swoje zdrowie, gdyż wiele chorób może być spowodowanych nadmiernym stresem.
  

* 5 rok numerologiczny (osobisty) 2021

  
5 rok numerologiczny to podróż do wolności, zmian, przygód, nowych doświadczeń, a także uczenie się na błędach.

Wchodzisz w 5 rok osobisty jako w okres wolności, w momencie kiedy to właśnie wolność sama w sobie jest jednym z najważniejszych elementów naszych czasów. Będziesz zmuszony wymyślić innowacyjne sposoby na zachowanie i poszerzenie granic swojej wolności (cokolwiek to może oznaczać dla Ciebie), podczas gdy będziesz namawiany do zrobienia czegoś zupełnie przeciwnego.

5 to cyfra różnorodności, podróży i różnych kultur. Niezależnie od tego, z czym masz do czynienia, poszukaj głębszego zrozumienia tego, co się z tym wiąże. Świadomość rzeczywistości jest najlepszym zabezpieczeniem, jakie można mieć w tym ekscytującym i nieprzewidywalnym roku. 5 to również liczba zmian, szansa, różnorodność, wybory, różne systemy przekonań, ale też oznacza nagłe, niespodziewane i niezwykłe wydarzenia. W tym roku będzie to dla Ciebie całkiem spore doświadczenie - nowe doświadczenie.

Stoisz teraz w połowie drogi całego dziewięcioletniego cyklu swojego życia. Pierwsze cztery lata już za Tobą. Ostatnie cztery mają jeszcze nadejść. Wydarzenia tego "środkowego" roku pozwolą Ci poznać różnicę między Tobą starym, obecnym Tobą i Twoim potencjałem. Oczekuj istotnych zmian w swoim życiu lub sekwencji mniejszych zmian, które doprowadzą nie tylko do zupełnie nowego sposobu życia, ale także zupełnie nowego pojmowania samego życia.

5 rok numerologiczny to okazja, aby zmienić swoje życie, podążając w zupełnie innym kierunku niż ten, który obrałeś wcześniej. Najlepszym sposobem podejścia do tej podróży jest całkowita zmiana nastawienia. Ubiegłoroczny 4 rok numerologiczny był ograniczający i restrykcyjny. W tym roku musisz skupić się na tym, aby być nieograniczony i wolny, i być w stanie rozpoznać możliwości, jakie się pojawiają. Będzie to wymagało otwartego i przedsiębiorczego umysłu.

W 5 roku osobistym, musisz starannie wybierać pomiędzy różnymi opcjami. Weź pod uwagę tylko te, które odnoszą się do Twoich prawdziwych pragnień, a nie do Twoich chwilowych zachcianek. Jeśli spróbujesz skorzystać z każdej okazji, która nadarzy się w tym roku, zamieszanie związane z tak dużą różnorodnością ograniczy Twoją zdolność koncentracji, a to może uniemożliwić sukces w każdej dziedzinie.

Gdyby energia cyfr mogła być postrzegana jako drogi lub autostrady, trasa nr 5 byłaby najszersza i najbardziej ruchliwa. W tym miejscu cały ruch szuka zmiany kursu. Bez określenia celu lub wyczucia kierunku, zdarzają się wypadki i ludzie znajdują się w miejscach, w których nie chcieliby być. Zacznij od konkretnego celu; określonego celu podróży. Ale bądź też elastyczny. Nawet najlepiej ułożone plany mogą się zmienić bez żadnych ostrzeżeń. 5 rok osobisty przynosi to, co jest nagłe i niezaplanowane - to, co jest nieprzewidziane.

Jesteś teraz na dynamicznej trasie, która jest wypełniona opcjami, działaniem i podnieceniem. To wyprawa w głąb życia. Jest to czas, aby odkryć swój prawdziwy potencjał, doświadczając rzeczy, których wcześniej nie doświadczyłeś. Ten rok będzie prawdopodobnie pełen nowych ludzi, miejsc i możliwości. Szansa może spaść prosto w Twoje ręce, albo możesz iść w tę i z powrotem, ponieważ będziesz zastanawiać się, czy dana zmiana kursu jest tym, czego chcesz, czy nie. W końcu trzeba podjąć decyzję i potrzebna będzie odwaga.

Oprzyj swoje wybory na uczuciach, które wynikają z Twojej znajomości rzeczywistości i zrozumienia prawdopodobnego rezultatu Twoich wyborów. Nie oznacza to, że powinieneś coś osądzać zanim tego doświadczysz. Oznacza to, że musisz być świadomy tego, jak jedna zmiana może stworzyć łańcuch reakcji wielu zmian. Ważne jest, abyś wiedział, co czujesz w danej chwili. Zaprzeczone uczucia pozostają uwięzione w Tobie i uszczuplają Twoją wolność. W tym roku uwalniasz wszystkie niewyrażone emocje, które zbyt długo Cię obciążały.

Niezależnie od tego, co dzieje się na świecie, świat otwiera się dla Ciebie teraz i zaprasza Cię do jak najpełniejszego doświadczenia. Tak, doświadczanie samo w sobie jest tym, co jest oferowane Ci w tym roku. Aby je otrzymać i aby zachować wolność, konieczne może być popełnienie kilku błędów. Pamiętaj, że błąd staje się doświadczeniem, kiedy lekcja jest wyciągnięta i nie trzeba jej powtarzać. Pozwól, aby Twoje błędy przekształciły się w wiedzę. Na przykład Alexander Graham Bell wymyślił telefon przez pomyłkę. Próbował wymyślić aparat słuchowy.

Jednym z największych błędów, jakie możesz popełnić w tym roku, jest rezygnacja z czegoś, zanim dasz sobie możliwość doświadczenia tego w atmosferze wolności. Nie zawsze musisz tracić to, co masz, aby uzyskać to, czego chcesz. Poczucie winy, przebierając się za strach, sprawia, że czujesz się w ten sposób.

W 5 roku numerologicznym uświadomisz sobie często popełniane błędy, które zawsze prowadzą do rozczarowania. Energia cyfry 5 pomoże Ci w końcu wziąć odpowiedzialność za swoje błędy, a jeśli naprawdę jesteś otwarty na wolność i znaczące zmiany, zapewni Ci alternatywy, których szukasz! Z tych doświadczeń staniesz się silniejszy, bardziej sprawny, skuteczny, zrelaksowany i zachwycający jako istota ludzka, ponieważ nauczysz się, wyrośniesz z błędów i nie będziesz ich powtarzać. Twój błąd nie będzie już źródłem nieszczęścia, winy i rozczarowania. To już nie będzie błędem. To będzie doświadczenie.

Każdy miesiąc 5 roku osobistego daje możliwość zauważenia pomyłek, zmiany podejścia i zdobycia nowych doświadczeń. Wkrótce zdasz sobie sprawę, że wolność jest zawsze kwestią wyborów, których dokonujesz.

Rozluźnij się i poczuj wolność, która istnieje wewnątrz, niezależnie od Twojej sytuacji zewnętrznej. To silne uczucie pomoże Ci zmienić swoje zewnętrzne położenie. Wibracja cyfry 5 jest mocno dopasowane do Twoich oczekiwań i pragnień. Jest to również główna energia związana z seksem i reprodukcją. Poczęcie najczęściej ma miejsce, gdy energii cyfry 5 jest aktywna. Co poczniesz w tym roku? Dziecko? Pomysł? Plan? Czego oczekujesz? W co wierzysz?

Bez zmian stoimy w miejscu. Niektóre zmiany pojawią się nagle i niespodziewanie, podczas gdy inne zostaną zainicjowane przez Ciebie samego. Spodziewaj się tego, co nieoczekiwane. Bądź przygotowany na wszystko. Niech wolność stanie się Twoją główną wartością. Zrozum, że jesteś tam, gdzie jesteś, abyś mógł czerpać korzyści ze swoich doświadczeń. Jeśli chcesz dokonać odpowiednich zmian i trafnych decyzji, musisz być świadomy rzeczywistości w każdej chwili. Naprawdę istnieją alternatywy dla obecnej sytuacji, ale najpierw musisz rozpoznać, co należy zmienić wewnątrz siebie.

W pewnym momencie w tym roku, być może od samego początku, poczujesz głęboką, silną potrzebę większej wolności i spontaniczności w swoim życiu. A jeśli chcesz być wolny, musisz zacząć żyć bardziej swobodnie! Oderwij się od dawnych przyzwyczajeń i rób rzeczy inaczej. Szukaj tylko nowych kierunków. Nie rozpraszaj swojej uwagi, w przeciwnym razie może się okazać, że skaczesz z jednej rzeczy do drugiej, nie osiągając niczego. Twoja ciekawość może zaprowadzić do sukcesu lub rozczarowania, więc upewnij się, że koncentrujesz się na tym, co ma znaczenie!

Cyfra 5 to bardzo seksualna i fizyczna energia, zatem te obszary Twojego życia będą w tym roku w centrum uwagi. Pobłażliwość jest w porządku, ale nie wpadaj w pułapkę nadmiernej rozpusty w fizycznych aspektach życia, które obejmują przejedzenie, alkohol, narkotyki, hazard, lekkomyślność i ekstrawagancję. Takie zachowanie może dawać pozory wolności, ale w rzeczywistości jest pewnego rodzaju uzależnieniem. Pobłażliwość i rozpusta mogą powodować nieoczekiwane zmiany, które będą hamować Twój postęp. A to byłoby smutne i niepotrzebne w tym roku.

5 rok numerologiczny przypomina o tym, żebyś dbał o swoje ciało. Szanuj, uzdrawiaj i wzmocnij je. Stań się bardziej świadomy swoich zmysłów i zdolności fizycznych. Używaj ich twórczo. Zapewnij sobie odpowiedni odpoczynek i relaks. Kochaj swoje ciało i zwiększ swój komfort fizyczny. Bądź świadomy seksualnej natury energii liczby 5. To przecież właśnie seks daje początek życiu!

Rzeczywistość jednego człowieka nie jest taka sama jak rzeczywistość innego. Uczciwość jest niezbędna, ponieważ wolność nie może płynąć poza rzeczywistością. Zacznij od szczerości wobec siebie, a przekonasz się, że uczciwość nie ma nic wspólnego z prawami, zasadami i przepisami. Ma za to związek z prostolinijnością, prawdą i samoakceptacją. Gry i manipulacje zwrócą się przeciwko Tobie. Staraj się być autentyczny przez cały czas.

Twoje horyzonty są teraz znacznie szersze. 5 rok numerologiczny ma wszystkie elementy by być uznanym za "drogę ekspresową". Jeśli wyruszysz pewnie, mając na uwadze konkretny cel, będziesz mógł się zrelaksować i cieszyć z tych emocjonujących odcinków. Ustaw swoje cele wysoko i doświadczaj zmieniającej się rzeczywistości, różnorodności, przygody, możliwości, a przede wszystkim własnej bezcennej Wolnej Woli. numerologia

5 komentarzy:

 1. Tak właśnie się już dzieje

  OdpowiedzUsuń
 2. Jestem chyba w trzecim roku numerologicznym i szkoda, ze nie potrafię doszukać się czegoś na ten temat.. Poprzedni rok był dla mnie dramatem.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wspaniałe, dziękuję!!
  Cały opis roku osobistego 5 czytałam z uśmiechem na twarzy i podekscytowaniem w sercu ❤️

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też jestem w 5, rzeczywiście szykują się duże zmiany, choć trochę mnie to wszystko przytłacza i męczy :)

   Usuń