piątek, 1 sierpnia 2014

Numerologia 1 | Droga życia 1 | Liczba 1 | Cyfra 1 | Symbolika i Znaczenie liczby 1 | Numerologiczna jedynka | Numerologia partnerska

cyfra 1, droga życia 1, liczba 1, numerologia 1, numerologiczna jedynka, symbolika 1, numerologiczna 1, znaczenie liczby 1

DROGA ŻYCIA 1

Numerologiczna 1 - PIONIER


Numerologiczna jedynka to przede wszystkim pionier, który wciąż głodny jest sukcesów i awansu. Na tej drodze jedynka może skutecznie realizować swoje przedsięwzięcia i zamiary, a także określić siebie. Wibracja jeden obdarza swojego właściciela potencjałem twórczym, siłą oraz olbrzymią ambicją. Niestety, numerologiczne jedynki mogą mieć tendencję do koncentrowania uwagi głównie na sobie, a przez to myślenia o sobie jako o kimś lepszym. Oto numerologia 1.Numerologiczna 1 ma talent do kierowania i przewodzenia innymi. Lubi być podziwiana i znajdować się w centrum uwagi. Numerologiczna jedynka idealnie nadaje się na szefa czy lidera, gdyż jej zdolności przywódcze pozwolą jej na sprawne pokierowanie dużym przedsięwzięciem.

Jedynka bez trudu realizuje własne pomysły, robi wszystko po swojemu, jednak niekiedy potrzebuje wsparcia bliskich jej osób. Ceni sobie wolność i niezależność, co czasami prowadzi do tego, że może mieć problemy ze współpracą z innymi osobami.

cyfra 1, droga życia 1, liczba 1, numerologia 1, numerologiczna jedynka, symbolika 1, numerologiczna 1, znaczenie liczby 1Numerologiczna jedynka cechuje się dużą wytrzymałością i odpornością fizyczna, a także ogromną siłą woli. Lubi życie w ruchu. Wszelkie przeszkody postrzega jak kolejne wyzwanie, któremu należy podołać, i które bardziej ją ekscytuje i cieszy niż przeraża. Jedynka wyjątkowo źle znosi porażki, a jeśli już coś jej się nie udaje, to wtedy zaszywa się w domu i cierpi w samotności.
Szybko ulega pozytywnym i negatywnym emocjom innych, zwłaszcza z łatwością udziela się jej nastrój zwątpienia czy zniechęcenia. Jest krytyczna i wymagająca nie tylko wobec siebie, ale także innych osób. Ciężko znosi krytykę podjętych przez siebie działań i choć nie przyzna się do tego, to jest wrażliwa. Kiedy zdarzenia nie idą po myśli jedynki, to staje się ona agresywna, nerwowa oraz rozkojarzona. Prowadzi to do tego, że zaniechuje ona wszelkich działań i popada w despotyzm. Zaczyna ona w lekceważący sposób odnosić się do innych i zazdrościć tym, którym się udaje. Numerologiczna 1 powinna uważać na swoje decyzje, które podejmuje pod wpływem chwili, a nad którymi nie zastanawia się zbyt długo. Z podjętych działań nie lubi się już wycofywać, nawet jeżeli były błędne.
Numerologiczna jedynka powinna nauczyć się w sposób kreatywny dysponować swoją energią, a także nie narzucać innym swojego zdania. Powinna również żyć w chwili obecnej, a przestać nieustannie wybiegać w przyszłość, gdyż należy najpierw zrealizować to, co się zaczęło robić. Jedynki lubią podejmować nowe wyzwania, ale ciężko im doprowadzić do końca podjęte już działania, dlatego wiele z ich przedsięwzięć może nie ujrzeć końca - głównie za sprawą pośpiechu i niecierpliwości.

Numerologiczna jedynka nie powinna kierować się swoim własnym ego. Powinna nauczyć się pokory, słuchać innych, porzucić przekonanie o własnej wyjątkowości, posłuchać rad bliskich oraz współpracowników, a także nieustannie pogłębiać wiedzę.

Jedynki zawsze mają mnóstwo pomysłów i są przebojowe, uwielbiają wszelką aktywność w przeróżnych dziecinach życia, od pracy zawodowej, przez przyjaźnie, a kończąc na życiu rodzinnym. Choć same lubią rządzić, to ciężko im jest znosić cudzą dominację, są swoim własnym sterem, żeglarzem i okrętem, samodzielnie podejmują nierzadko odważne decyzje i ponoszą ich, czasami przykre, konsekwencje. Numerologiczne 1 wywierają ogromny wpływ na otoczenie. Z reguły posiadają pozytywne i optymistyczne nastawienie do życia. Z odwagą podchodzą do wszelkich planów i zadań. Dążą za wszelką cenę do realizacji swoich celów oraz starają się pozostawić tym samym po sobie ślad.

Numerologiczne 1 są pełne wiary we własne możliwości, co dodaje im siły. Są otwarte na nowe przygody i doświadczenia. Jedynki często są samodzielne i samowystarczalne, cenią niezależność. Nie lubią stagnacji, za to uwielbiają kiedy wiele dzieje się w ich życiu. Są komunikatywne i towarzyskie, co zapewnia im stałe grono znajomych i przyjaciół. Jedynki lubią robić nowe rzeczy, a w pracy i życiu prywatnym nie znoszą nudy.

Wiele numerologicznych jedynek uwielbia niespodzianki, adrenalinę, ryzyko i spontaniczność. To co ich odstrasza to nuda, biurokracja i formalności, dlatego rozpoczynają tak wiele spraw, a niewiele z nich udaje się im zakończyć. Jedynki bywają nieprzejednane i ciężko zmienić jej poglądy oraz nawyki.

Do negatywnych cech numerologiczne 1 można zaliczyć brak dyplomacji, szorstkość, złośliwość, chęć dominacji, nieumiejętność podporządkowania się nakazom i zakazom, czasami agresja.

cyfra 1, droga życia 1, liczba 1, numerologia 1, numerologiczna jedynka, symbolika 1, numerologiczna 1, znaczenie liczby 1

Numerologia 1 - miłość

Numerologiczne jedynki są bardzo namiętne, ukochaną osobę potrafią zaskoczyć romantyzmem, ale też porywczością. W swoich związkach chcą dominować i mieć zawsze ostatnie zdanie. Z pewnością nie można im odmówić czułości i ciepła. Jedynki nie mają zazwyczaj większych problemów z nawiązywaniem kontaktów, toteż potrafią szybko podbić serce płci przeciwnej. Pomaga im w tym również nieprzeciętna osobowość oraz elokwencja.

numerologiczna 1, znaczenie, miłość, numerologia 1
Związek jedynki, jeśli nie zapragnie ona w nim władzy, jest harmonijny oraz tolerancyjny. Powinna ona popracować nad swoją zaborczością i nadmiernym krytycyzmem. Jedynki powinny uważać na to, aby problemy w pracy nie przenosiły się na życie rodzinne.

Numerologia 1 - kariera zawodowa

Jedynki są bardzo ambitne, są dobrymi i sumiennymi pracownikami. Jedynki świetnie się sprawdzą jako szefowie, zatem swoją pracę powinny powiązać z biznesem. Mają błyskotliwy umysł, wiele pomysłów, są dynamiczne i charyzmatyczne, co powoduje, że nadają się do kierowania ludźmi. Idealnie odnajdą się też jako kierownicy, dyrektorzy, przywódcy, naukowcy oraz wynalazcy. Jednak największe sukcesy odnoszą, jako szefowie oraz pracownicy wyższego rzędu. Jako szefowie jedynki potrafią być wspaniałymi organizatorami pracy, ale i bardzo zmienne, dlatego dla podwładnych mogą być surowym i wymagającym szefem. Praca jedynki powinna być powiązana z kreatywnością, tworzeniem nowych rozwiązań i rzeczy, a także z kierowaniem i rządzeniem.

Numerologiczne 1 charakteryzują się olbrzymią energią, a także zapałem. Nie mają problemów z podejmowaniem odważnych decyzji, ale wcześniej muszą ją dobrze przemyśleć, aby była ona w pełni słuszna. Jedynki mają ścisły umysł, dlatego mogą zostać świetnymi inżynierami. Sprawdzą się także w zawodach medycznych.

Idealnie poradzą sobie w zawodzie dziennikarza, dokumentalisty, fotografa. A ponieważ nie boją się ryzyka, to mogą zdecydować się na bardziej wymagające zawody, tj. spadochroniarz czy pilot.

Nie powinny jednak wybierać zawodów, które wymagają od nic umiejętności pracy w grupie.

cyfra 1, droga życia 1, liczba 1, numerologia 1, numerologiczna jedynka, symbolika 1, numerologiczna 1, znaczenie liczby 1

Sławne numerologiczne Jedynki

Napoleon Bonaparte, Arystoteles Onassis, Alfred Nobel, Paco Rabanne, Michaił Gorbaczow, Karol Marks, Lew Tołstoj, Charlie Chaplin.

Liczba Drogi Życia ma charakter ogólny, jest tym, czym w astrologii Znak Zodiaku. Aby dowiedzieć się więcej, należy wykonać Portret Numerologiczny, który tworzy się na podstawie daty urodzenia oraz imienia i nazwiska. Taki portret jest swoistą Mapą Życia, dzięki której rozumiemy wydarzenia z naszego życia, sens naszych związków, a także to dokąd zmierzamy, a przede wszystkim - po co.

Zobacz także:

Numerologiczna 1 w miłości i związku

Numerologiczna 1 w związkach z innymi wibracjami

1 komentarz: