niedziela, 28 lipca 2019

Numerologia 44 2021 - liczba mistrzowska | Liczba 44 | Cyfra 44 | Symbolika i Znaczenie liczby 44 | Numerologia partnerska

numerologia 44, numerologia partnerska, numerologiczna 44, cyfra 44, liczba 44, liczba mistrzowska, symbolika 44, znaczenie liczby 44

NUMEROLOGIA 44 2021

Numerologiczna 44 - BUDOWNICZY


Liczba mistrzowska 44 jest to jedna z najrzadszych wibracji, które pojawiają się w Drodze Życia. Liczba 44, znacznie bardziej niż liczba 22, obdarza olbrzymią mocą, charyzmą, inteligencją, zdolnością do osiągania sukcesów, bogactwa, władzy. Osoby, które posiadają 44 w swoim portrecie numerologicznym są zdolne do podejmowania się wielkich przedsięwzięć i czynów - podobnie jak 22 - na polu materialnym. Oto numerologia 44.

Numerologiczna 44 - charakterystyka ogólna

Zazwyczaj uważa się, że wibracja mistrzowska 44, podobnie zresztą jak wibracja 11, 22 i 33 oznacza, że jest to tzw. stara dusza, która przeszła już kilka lub więcej wcieleń i ma obecnie, dzięki swojej wiedzy i wysoko rozwiniętej intuicji, wypełnić jakieś ważne zadanie lub misję, podjąć się wielkich czynów, odkryć lub innowacji. W swoim postępowaniu powinna kierować się jedynie wzniosłymi ideałami.

numerologia 44, numerologia partnerska, numerologiczna 44, cyfra 44, liczba 44, liczba mistrzowska, symbolika 44, znaczenie liczby 44
Numerologiczne 44 mają odpowiednie warunki ku temu, aby zajść bardzo wysoko, zdobyć sławę i uznanie, sięgnąć po najwyższą władzę, ale pod warunkiem, że właściwie wykorzystają swoje zdolności i moc. Liczba 44 obdarza swojego właściciela ponadprzeciętną mocą i siłą, wyobraźnią, silną wolą, umiejętnością tworzenia dalekosiężnych planów, wytrwałością, systematycznością, a także łatwością w pokonywaniu wszelkich przeciwności losu. Osoby o Drodze życia 44 nienawidzą stagnacji, są czynne, aktywne i żywotne. Cenią sobie ład, porządek i praworządność. Ich intuicja zawsze podpowiada to, co jest najważniejsze i najbardziej słuszne w danym momencie, i nigdy nie powinni w nią zwątpić.Osoby o wibracji 44 posiadają zdolności organizacyjne, są pomysłowe i kreatywne, z łatwością znajdują proste, lecz innowacyjne rozwiązania danego problemu. Numerologiczne 44 potrafią opanować swoje emocje, nawet w kryzysowych sytuacjach są w stanie zapanować nad nerwami, nie poddają się, a wręcz przeciwnie - podwójnie zmotywowane i silniejsze w obliczu podbramkowych sytuacji, szukają rozwiązań, które pomogą znaleźć wyjście. To sprawia, że stają się profesjonalistami i specjalistami w wybranej przez siebie dziedzinie, bo naturą 44 jest dyscyplina, hart ducha, systematyczność, wytrwałość oraz profesjonalizm.numerologia 44, liczba mistrzowska, numerologia partnerska


Numerologiczne 44 charakteryzują się silną osobowością. Cieszą się szacunkiem i poważaniem otoczenia. Są pracowite, zdyscyplinowane, systematyczne i skuteczne. 44 jest prawa, godna zaufania, honorowa i opanowana, często lgną do niej ludzi słabsi, potrzebujący wsparcia i pomocy. Osoby znajdujące się pod wpływem tej wibracji czują nieodpartą potrzebę opiekowania się potrzebującymi i doskonalenia świata. Niekiedy takie osoby oddają swoją energię, a nawet władzę i bogactwa, jeśli w ten sposób mogą przyczynić się do stworzenia lepszego świata. To co je wyróżnia spośród innych wibracji mistrzowskich, to niespotykana umiejętność panowania ducha nad materią - przekuwania idei w rzeczywistość. W działaniu Numerologicznej 44 cechuje spryt i zapobiegliwość, posiada zawsze jasną wizję całości i nie poddaje się chaosowi. Umiejętnie stawia czoła trudnościom, godząc sprzeczności.

numerologia 44, numerologia partnerska, numerologiczna 44, cyfra 44, liczba 44, liczba mistrzowska, symbolika 44, znaczenie liczby 44
Numerologiczne 44 posiadają wewnętrzną siłę oraz wysoką odporność fizyczną i psychiczną. Zwykle podjęte cele spełniają się, gdyż ich siła pozwala na przezwyciężenie wszelkich trudności, jakie napotkają w życiu. Nie boją się przygód i wyzwań.

W swoim codziennym życiu osoby o Drodze życia 44 postępuje w etyczny sposób, jest prawdomówna i uczciwa. Jest osobą głęboko uduchowioną, mądrą i natchnioną. Podobnie jak inne mistrzowskie wibracje, numerologiczna 44 chce naprawiać świat, aby stał się bardziej przyjaznym miejscem. Jednak u osób o tej wibracji przejawia się to najczęściej w dążeniu do zdobycia władzy. Zdaje sobie sprawę z problemów nękających społeczeństwo i uważa za swój obowiązek przyczynić się do ich rozwiązania.

Numerologiczna 44 często sprowadza się do jej wibracji podstawowej - cyfry 8. Jak wiadomo, numerologiczne 8 są wspaniałymi szefami, organizatorami pracy, odważnymi przedsiębiorcami i mają smykałkę do interesów. Potrafią zarządzać ludźmi oraz firmą, a przez to zdobywają uznanie i bogactwo. Wibracja 44 jest niemal skazana na wygraną w każdej dziedzinie, szczególnie jeśli dotyczy ona sfery materialnej lub finansowej.

Cechą charakterystyczną dla numerologicznej 44 jest popadanie w skrajności. Ma ona olbrzymią siłę i wytrwałość w dążeniu do celu, jednak kiedy powinie się jej noga, może całkowicie się załamać. Jeśli nie podda się pesymizmowi, to jest zdolna wyjść obronną ręką z najbardziej zawiłych i groźnych sytuacji. W końcu jest mistrzem.

numerologiczna 44, znaczenie, numerologia 44
Osoby o wibracji 44 chętnie pomagają innym, także obcym ludziom. Poświęcają się dla innych, aby bronić skrzywdzonych i słabszych. Często biorą udział w akcjach charytatywnych i zbiórkach pieniędzy dla najuboższych. Chętnie pomagają również znajomym i przyjaciołom.

Numerologiczna 44 jest oddanym i wiernym przyjacielem, nie wybacza zdrady, jest bardzo pamiętliwa i potrafi zemścić się na osobie, która skrzywdzi ją lub osobę jej najbliższą.

Osoba o Drodze życia 44 powinna pamiętać o swoim powołaniu i żyć zgodnie z własnym wnętrzem i przekonaniami, powinna stanąć na wysokości zadania i iść trudną drogą oddania, pokory i rozwagi, a nagrodą niech będzie satysfakcja i poczucie spełnienia misji.

numerologia 44, numerologia partnerska, numerologiczna 44, cyfra 44, liczba 44, liczba mistrzowska, symbolika 44, znaczenie liczby 44

Numerologiczna 44 - wersja negatywna

Numerologiczna 44, która realizuje się negatywnie może dążyć do zdobycia władzy i bogactwa za wszelką cenę. W końcu to silna osobowość, która jest w stanie wywalczyć sobie wszystko, co tylko sobie zamarzy - często oznacza to rozpychanie się łokciami. Negatywna 44 odurzona swymi własnymi sukcesami porzuca wzniosłe ideały na rzecz dążenia do zdobywania pieniędzy i rzeczy materialnych oraz niepohamowanych ambicji. Jest materialistą, pracoholikiem, snobem, wykorzystuje biedniejszych i słabszych od siebie, wywyższa się i jest żądny poklasku i pochwał. Upojone swoimi sukcesami, władzą i bogactwem, stanie się zapatrzonym w siebie egoistą. Taka osoba zaniedbuje najbliższych, zależy jej tylko na karierze i pieniądzach, jest apodyktyczna, arogancka i bezwzględna. Wibracja mistrzowska 44 jest tak silna, że osoba, która realizuje się negatywnie ma niszczycielską moc.

numerologiczna 44, znaczenie, numerologia 44
Warto przypomnieć, że wibracje mistrzowskie posiadają nie tylko olbrzymią moc, ale także niosą ze sobą wielką odpowiedzialność. Dlatego, aby żyć w zgodzie ze swoim przeznaczeniem, 44 powinna iść drogę niezwykle trudną, wymagającą wiele pokory, samodyscypliny, mądrości, rozwagi i całkowitego oddania, bardzo często nie dając nic w zamian.

Numerologia 44 - praca

W pracy numerologiczne 44 są świetnie zorganizowane, sumienne, punktualne, mają genialne pomysły, z łatwością osiągają wytyczone cele. 44 może być dobrym dyrektorem banku, prawnikiem, policjantem, inżynierem, architektem.

Numerologia 44 - miłość, numerologia partnerska

numerologiczna 44, znaczenie, numerologia 44
Numerologiczna 44 jest w stanie poświęcić wszystko dla miłości, choć ukochana osoba będzie musiała rywalizować nie tylko z innymi adoratorami, ale i z pracą, do której numerologiczna 44 jest bardzo przywiązana. Osoba o tej wibracji w związku potrafi być też bardzo despotyczna, zazdrosna i zaborcza. W miłości 44 są uczciwe i oddane, można na nich polegać. Można im także zaufać i liczyć, że odwzajemnią każde uczucie.
 

Życie numerologicznej 44 - Numerologia 44


44 to najbardziej zrównoważona forma 8. Daje niesamowity poziom koncentracji i determinacji, który można wykorzystać do osiągnięcia wszystkiego, w co włożysz w swoje serce, umysł i uczucia. 44 po prostu zabiera się do pracy i nie ma czasu na fanaberie czy nieśmiałość. Dlatego łatwość, z jaką osoba z energią liczby 44 może się uczyć, rozwijać i przeobrażać siebie samą, może wydawać się dość niezwykła dla innych ludzi, którzy są na podobnej częstotliwości - i przytłaczająca dla tych, którzy nie wiedzą jak działa wibracja 44.

Niektórzy ludzie postrzegają Cię jako "dziwnego" lub ekscentrycznego. Inni zachwycają się Twoją wszechstronną wiedzą i spójnością Twojej osobowości. Przynajmniej taki jest Twój potencjał. Liczba 44 nie jest najłatwiejszą z Liczb Mistrzowskich, ale kiedy sprostasz jej wymaganiom, możesz wywoływać u innych mnóstwo emocji i inspiracji.

Z pewnością nie jesteś odporny na stres, który generują wszystkie liczby mistrzowskie. Jednakże, ponieważ Twoja energia cyfry 4 chce zrozumieć "mechanikę" wszystkiego, łącznie z własnymi uczuciami, to właśnie to połączenie logiki i intuicji może pomóc Ci rozpoznać i łatwiej poradzić sobie z nieuniknionymi stresami. Jesteś przecież na misji, którą traktujesz bardzo poważnie. Z energii liczby 44 rodzi się wielkie poczucie celu, tak jakbyś przybył tutaj, aby w jakiś sposób uratować świat - i prawdopodobnie takie było Twoje zamierzenie.

Pamiętaj tylko, że cyfra 4 to liczba ograniczeń. Oznacza to, że ogromny potencjał, który oferuje liczba 44 jest kwestią znalezienia drogi poprzez (lub dookoła) przeszkód i blokady stworzonych przez cyfrę 4. "My zwyciężymy" może być Twoją mantrą. I podkreślam "my", a nie ja, ponieważ 8 reprezentuje WSZYSTKIE inne liczby - i tworzy 9. (1+2+3+4+5+6+7+8=3+6=9).

Liczba ta daje impuls lub motywację, która prowadzi do przełomu, szczególnie w sprawach korygowania błędnego rozumowania. Liczba 44 pozwala być katalizatorem rzeczywistych i znaczących zmian w bardzo dużej, być może globalnej skali.

Liczba 44 oznacza potrzebę lepszego zrozumienia i zrównoważenia (uzdrowienia) przepaści pomiędzy światem fizycznym i metafizycznym. Prawdopodobnie masz instynktowne zrozumienie w tym zakresie, nawet jeśli początkowo nie jesteś w stanie wyrazić ich w słowami. W końcu, jeśli naprawdę chcesz zrozumieć, najbardziej efektywny sposób komunikacji i język pojawi się.

Energia ta może być wykorzystana do zbudowania fundamentów pokojowego sposobu życia poprzez dostarczanie prawidłowych informacji o tym, w jaki sposób może się to zdarzyć, w języku, do którego ludzie będą potrafili się odnieść i zrozumieć.

numerologia 44, numerologiczna 44, cyfra 44, liczba 44, liczba mistrzowska, symbolika 44, znaczenie liczby 44

Liczba Drogi Życia ma charakter ogólny, jest tym, czym w astrologii Znak Zodiaku. Aby dowiedzieć się więcej, należy wykonać Portret Numerologiczny, który tworzy się na podstawie daty urodzenia oraz imienia i nazwiska. Taki portret jest swoistą Mapą Życia, dzięki której rozumiemy wydarzenia z naszego życia, sens naszych związków, a także to dokąd zmierzamy, a przede wszystkim - po co.

numerologia 44

numerologia

13 komentarzy:

 1. W 90 % zgadzam się z tym co napisano dopiero zaczynam się tym interesować a już wierzę w to co napisano

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam dylamat - 18.11.1977 to będzie również 44, czy niekoniecznie? Tylko z jednego sposóbu tak wychodzi oh :)

  Pozdrowienia,
  Justyna, numerologiczna 11 😊

  OdpowiedzUsuń
 3. w zadnym wypadku 44, nie wiem skad takie bledne informacje,date urodzenia obliczamy w ten sposob 1+8+1+1+1+9+7+7=35 co daje nam 8 jesli wyjdzie nam na koncu liczba mistrzowska 11 22 33 44 to taka osoba moze prowadzic zycie liczby mistrzowskiej lub poprostu 2 4 6 lub 8.pozdrawiam numerolog :)

  OdpowiedzUsuń
 4. A 10.12.1966 to jaka liczba?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1+1+2+1+9+6+6=26 czyli 8

   Usuń
  2. A jednak ciagle dostaje natchnienia ze jestem 44. Dziwne co?

   Usuń
 5. 1+9+8+1+9+8+8=44 😉
  Zgadzam się z tym co opisano.

  OdpowiedzUsuń