niedziela, 9 listopada 2014

2 rok numerologiczny (osobisty) | Numerologia partnerska

2 rok numerologiczny, 2 rok osobisty, własny, numerologia partnerska

Drugi Rok Numerologiczny (osobisty)

W 2 roku osobistym nie wydarzy się nic spektakularnego, bo to czas na zmniejszenie aktywności, relaksu, a także wyklarowanie celów, które zostały wyznaczone w 1 roku. Całkiem prawdopodobne, że rok ten wyda Ci się nudny i nużący zwłaszcza po poprzednich intensywnych 12 miesiącach. W 2 roku osobistym konieczne jest przede wszystkim zwolnienie tempa oraz wyciszenie, gdyż to czas przystosowania się do nowych warunków. Twoja energia ulegnie niewielkiemu zmniejszeniu, a zapały ostudzone.


2 rok numerologiczny sprzyja podejmowaniu współpracy oraz pracy w grupie. Wszelkie wspólne działania zmierzające do osiągnięcia wspólnego celu zakończą się sukcesem.

Z powodu zmniejszonej ilości energii możliwe jest odczucie zmęczenia psychicznego i fizycznego. To czas, w którym jesteśmy bardziej wrażliwi i niezdecydowani niż zwykle. Może zdarzyć się tak, że przez spowolnienie tempa w 2 roku, będziesz czuć się nieco zniechęcony. Zaplanowane w 1 roku numerologicznym zmiany nie następują tak szybko jak zaplanowałeś i realizacja działań trochę się opóźnia. Nie warto jednak przejmować się tym spowolnieniom, bo z pewnością wkrótce dojrzysz korzyści tego stanu rzeczy. 2 rok numerologiczny to czas przede wszystkim na refleksję - co było niemożliwe w poprzednim roku.

2 rok numerologiczny, 2 rok osobisty, własny, numerologia partnerska
W 2 roku należy ponownie przyjrzeć się swoim dokonaniom oraz planom i zastanowić się nad tym, które z nich warto kontynuować. Trzeba przy tym podkreślić, że realizacja decyzji, podjętych w 1 roku wymaga czasu i cierpliwości. To czas wycofania i uczenia się cierpliwości. Należy poczekać na efekty, zatem można poświęcić 2 rok np. na naukę.


Jeśli Twoje relacje z bliskimi wymagają naprawy, to 2 rok numerologiczny jest idealnym czasem na odbudowywanie wszelkich kontaktów. To dobry rok na pojednanie, na wyjaśnienie wszelkich sporów, a także poprawę kontaktów zawodowych. W tym czasie jesteś szczególnie otwarty i przyjaźnie nastawiony, co spowoduje podjęcie dyplomatycznych działań. To rok partnerstwa i wyjątkowego porozumienia w związkach oraz pomiędzy małżonkami. W 2 roku jesteśmy szczególnie kochliwi, więc niewykluczone, że w tym czasie poznamy i pokochamy kogoś. Jest to świetny rok do wchodzenia w związek, podejmowanie się współpracy oraz podpisywanie umów.


Jest to rok na wyhamowanie wszelkich działań, których nie należy oczywiście zaprzestawać i dalej pracować. Należy jednak wprowadzić w swoje życie nieco więcej spokoju i harmonii, przy jednoczesnym kontynuowaniu pracy, lecz już bez zbędnego pośpiechu. Ten rok upływa przede wszystkim pod znakiem pracy dla innych, a także z innymi ludźmi. Warto również zaangażować się w prace społeczne i charytatywne jako wolontariusz.

Dzięki energii wibracji dwa, która sprzyja dyplomacji i podejmowaniu współpracy, możliwe jest rozwiązanie problemów, także tych natury prawnej. Warto podpisać w tym czasie korzystną umowę bądź ugodę kończącą spór.

2 rok numerologiczny, 2 rok osobisty, własny, numerologia partnerskaWarto zająć się swoim zdrowiem, zwłaszcza jeśli odkładasz wszelkie operacje czy okresowe badania. To idealny czas na zajęcie się tego typu sprawami. Konieczna jest regeneracja sił po poprzednim okresie. 2 rok to również czas zwiększonej intuicji, dlatego dobrze jest zwrócić uwagę na swoje sny, przeczucia i naszą podświadomość. Jeśli jednak znajdziesz się pod wpływem negatywnej wibracji liczby 2, to możesz czuć się niepewny, rozedrgany, a nawet przygnębiony czy płaczliwy. Możesz mieć problemy z podejmowaniem decyzji, bo to czas wycofania, spowolnienia, spokoju oraz zamknięcia. Dużo chętniej będziesz przebywać w samotności, po to, aby oddawać się kontemplacji i rozmyśleniom. Będziesz unikać hucznych imprez i tłumnych zgromadzeń. Przy bardzo negatywnych okolicznościach, mogą pojawić się nawet stany depresyjne.

W 2 roku należy zachować spokój i być otwartym, to czas w którym wszystko samo przybędzie. Czas na podejmowanie kluczowych decyzji był w 1 roku numerologicznym, w tym roku niezbędny jest otwarty umysł. Wówczas dostrzeżesz szanse, które podsuwa Ci los.

Postaraj się nie przyspieszać żadnych spraw, rób to co do Ciebie należy, a wszystko inne pojawi się w Twoim życiu. Pośpiech w 2 roku numerologicznym nie jest wskazany - nic na siłę.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz