wtorek, 2 lipca 2019

Twoja wymarzona wersja ciebie już istnieje

Wszyscy czasami jesteśmy zbyt surowi wobec samych siebie. A może wynajdujemy w sobie wady łatwiej niż inni. Jesteśmy zbyt krytyczni wobec siebie - to całkiem naturalne, że to robimy. A gdybym ci powiedziała, że twoja idealna wersja siebie i twoje idealne życie już istnieje? Fajne, prawda?
 

Poświęć chwilę na przemyślenie i zapisanie informacji o twojej idealnej wersji siebie.

   
Zwłaszcza jak myślisz, co czujesz i jak działasz. Czy zawsze jesteś optymistą, pomocny, pewny siebie? Postaraj się być tak szczegółowy, jak to tylko możliwe i pamiętaj, że nie ma żadnych ograniczeń, ponieważ jesteś nieskończoną istotą stworzoną z tej samej energii co wszechświat. Opisz jak ta idealna wersja ciebie działa i funkcjonuje. Upewnij się, że nie skupiasz się na tych stronach, które ci się nie podobają. Może masz skłonność do wybuchów gniewu? Nie zastanawiaj się nad tym. Nie musisz być realistą - musisz być idealistą! To jest zadanie dla ciebie, aby stworzyć wymarzoną wersję siebie.
 

Wiedz, że ta wersja ciebie już istnieje!

  
Wierz lub nie, twoja idealna wersja ciebie już istnieje, podobnie jak twoje wymarzone życie. Chodzi o to, czy jesteśmy zanurzeni w tej rzeczywistości, czy też nie. W tym samym czasie istnieje wiele różnych rzeczywistości i to właśnie twoja wibracja dostosowała się do tej, której doświadczasz w tym momencie. Dobrym tego przykładem jest telewizor lub radio, które oglądasz lub słuchasz na co dzień. Telewizor nie jest tym programem, który oglądasz, a radio nie jest piosenką, której słuchasz, ale raczej pozwala przepływać przez nie tej częstotliwości. To naprawdę może być proste, wystarczy włączyć przycisk i wybrać program życia, który właśnie przedstawiłeś na papierze. Możesz być tą osobą, ponieważ w gruncie rzeczy JESTEŚ tą osobą.
 

Teraz, kiedy jesteś idealną wersją siebie, jak możesz doświadczyć swojego idealnego życia?

  
Ponownie, ważne jest, abyś pamiętał, że już stworzyłeś i zamanifestowałeś wszystkie piękne i wielkie rzeczy, które chciałeś mieć w swoim życiu. Chodzi tylko o to, aby wykorzystać i zmienić swoje wibracje do tej konkretnej rzeczywistości. Dobrą techniką jest zobaczyć ją, poczuć ją, być nią. Zamknij oczy i zobacz swoje życie marzeń. Przejdź przez cały dzień, zobacz jak chciałbyś doświadczyć swojego życia. Z kim się porozumiewasz? Co jesz i czy to odżywia twoje ciało? Jakie aktywności podejmujesz i jak pobudzają one twojego ducha? Spraw, by wszystko nabrało kolorów! Zobacz dokładnie, czego chcesz!

Wtedy poczuj, jakby to było twoje życie. Poczuj wszystko, co tylko możesz. Na początku może to być trudne i wydawać się dziwne, ale nie wolno ci myśleć, że to nie jest twoje życie. Ponieważ przez to nie będziesz w stanie doświadczyć tego wymarzonego życia. Tak naprawdę musisz się na chwilę oszukać, że to jest twoje życie (bo to jest po prostu inna rzeczywistość, która jest odległa, ale i łatwo dostępna).

Kiedy już zrobisz to wszystko, będziesz musiał całkowicie zrezygnować z wizualizacji, jednak pamiętaj by zachować to przyjemne uczucie, które stworzyłeś wcześniej. Puszczając to, co wizualizowałeś, pozwalasz swojemu wyższemu ja i Wszechświatowi to zrealizować, nie skupiaj się na tym, jakie wydarzenia w twoim życiu zachodzą i co pojawia się w twoim życiu. Jeśli skupiasz się na tym, jak to osiągasz, to za bardzo się ograniczasz. Powinieneś pozwolić Wszechświatowi działać na twoją rzecz.

Po czasie zaczynasz zachowywać się tak, jakbyś doświadczał całkowitej błogości w swoim wymarzonym życiu. To również może być trudne, ponieważ możesz jeszcze nie być w tym miejscu. Tu właśnie przychodzi wdzięczność, zatem poświęć trochę czasu na docenienie tego, z czego jesteś zadowolony w swoim życiu; przygotuj listę, która ci w tym pomoże. Warto pamiętać, że skupienie się na dobrych rzeczach i bycie najlepszą wersją samego siebie przyniesie rezultaty, których pragniesz dużo szybciej. Jak byś się zachowywał, gdybyś żył swoim życiem marzeń? Stwórz sobie sytuacje, które pozwolą ci żyć w sposób, w jaki chcesz. Chcesz mieć więcej przygód? Zapisz się do klubu miłośników wędrówek! Chcesz być bardziej odważny? Weź lekcję skoków ze spadochronem; jeśli nie próbujesz żyć aktywnie w sposób, jaki sobie wymarzyłeś, to nie stanie się to tak jak byś tego chciał. Wszechświat nie może zrobić tego wszystkiego za ciebie, ale kiedy tylko dostrzegasz małe możliwości, które pojawiają się w twoim życiu, wykorzystaj je! One nie przychodzą przez przypadek, one pojawiają się, ponieważ ich pragniesz i przywołałeś je do swojej rzeczywistości.

Pamiętaj, że Wszechświat działa w tajemniczy sposób i prawdopodobnie będziesz zaskoczony widząc dziwne "zbiegi okoliczności", kiedy zaczniesz wizualizować swoje życie.

Przygotuj się na życie swoich marzeń jako swoje idealne "ja", ponieważ ono czeka na Ciebie!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz