sobota, 9 sierpnia 2014

Numerologia 9. Charakterystyka numerologicznej DZIEWIĄTKI

numerologia 9, numerologia partnerska

DROGA ŻYCIA 9

Numerologiczna 9 - MISJONARZ


Droga życia dziewiątki symbolizuje ideały, otwartość, służbę innym, uniwersalność, talent. Jest to droga nauczycieli, którzy powinni przekazywać swoją wiedzę. Dziewiątki są humanistami, idealistami, osobami pełnymi wiedzy. Dążą do poznania odpowiedzi na nurtujące je pytania, skupiają się często na poszukiwaniach intelektualnych. Dziewiątka chciałaby żyć w lepszym świecie, gdzie wszyscy są szczęśliwi, a często nawet podejmuje w tym kierunku wiele kroków. Oto numerologia 9.Liczba 9 zamyka Skalę Numerologiczną, tym samym informując nas o osiągnięciu najwyższego etapu rozwoju duchowego. Niestety, im wyżej wchodzą, tym wyżej podnosi się poprzeczka i tym więcej trudności je spotyka. To, obok Siódemki, wibracja najbardziej uduchowiona z całej Skali Numerologicznej. Wśród dziewiątek jest wielu mistyków, misjonarzy, wizjonerów oraz altruistów.numerologiczna 9, znaczenie, numerologia 9
Numerologiczna 9 jest współczująca, posiada wysoko rozwiniętą intuicję, zdarza się często, że obce osoby zwierzają się jej. Niekiedy dziewiątkę tak pochłaniają problemy innych, że zapomina ona o sobie i swoich bliskich. Nie potrafi też czasami odróżnić komu powinna pomóc, a kto tej pomocy nie potrzebuje. Chciałaby pomóc całemu światu i często odczuwa cierpienie innych. To sprawia, że może mieć poczucie frustracji z powodu tego, że nie żyje własnym życiem i nie jest w stanie pomóc tym, którzy tej pomocy oczekują. Można zatem uznać, że lekcją dziewiątki jest to, aby nigdy nie zapominać o sobie, bo tylko jeśli sama rozwija się i jest spełniona, może przekazać innym swoją wiedzę i ma się czym dzielić.Wibracja dziewięć obdarowuje zdolnościami psychicznymi, dobrocią, altruizmem, tolerancją, a także szczodrością. Dziewiątki są trochę oderwane od rzeczywistości. To artystyczne dusze lubiące bujać w obłokach, żyjące trochę w innej bajce. Wielu jest wśród nich ekscentryków, których zachowanie odbiega od przyjętych norm. Dysponują świetnym umysłem, dlatego niejednokrotnie zabłysną swoją inteligencją i mądrością. Lubią spędzać aktywnie swój wolny czas.

Numerologiczna 9 w wersji negatywnej będzie dbać jedynie o swoje interesy, będzie egoistyczna, niecierpliwa oraz uparta. Będzie podatna na wpływy innych, nieśmiała, bojaźliwa i kłamliwa. Osoby znajdujące się pod wpływem wibracji dziewięć narażone są na skrajne emocje, a wewnętrzne napięcie może prowadzić do zaburzeń nerwowych.

Numerologiczne dziewiątki powinny poświęcać się innym, służyć im i przekazywać swoją wiedzę, zatem osoby, które dążą do bogactwa i zdobycia jak największej ilości pieniędzy będą bardzo ubogie duchowo. Będzie to spełnienie się negatywne. Celem dziewiątki jest odkrycie prawdziwej natury człowieka i dostęp do wiedzy, która przekracza możliwości jej zdobycia drogą zmysłową. Rezygnacja z pogoni za dobrami materialnymi to jedynie konsekwencja osiągniętego przez nią poziomu wiedzy i mądrości.

Numerologiczna 9 w związku jest czuła, kochająca i dobra. Jeśli realizuje się w negatywny sposób to może być niewierna, dominująca i wykorzystująca drugą stronę. Potrzebuje wiele czułości i poczucia, że jest kochana. Jednak epatowanie niezależnością powoduje, że ich związki są przeważnie krótkotrwałe. Niezależność nie pozwala wepchnąć jej w jakiekolwiek ramy.

Dziewiątka oznacza czułość, altruizm, oddanie. Jest nastawiona na poświęcanie się, opiekę i pomoc innym. Osoby, które mają w portrecie numerologicznym dziewiątkę są uczuciowe, wrażliwe i empatyczne. Nie potrafią odmówić pomocy nawet obcym ludziom, są bardzo uczynne i mają dobre serce. Są wyczulone na krzywdę, ból i cierpienie. Zawsze gotowi, aby nieść pomoc. Czasami ich wielka mądrość jest nierozumiana przez proste osoby.

Numerologiczne dziewiątki lubią towarzystwo innych ludzi, uwielbiają zawierać nowe znajomości, są otwarte i ciekawe świata. W relacjach z innymi są przyjazne i tolerancyjne, czasami bywają zbyt uległe, co mogą wykorzystywać inni ludzi. Kiedy dziewiątka odkryje, że ktoś wykorzystał jej dobre serce, to jest jej przykro, ale nie zmienia to jej podejścia.

Dziewiątki charakteryzują się tym, że są bardzo uduchowione, lubią poświęcać swój czas na zdobywanie wiedzy i rozwój. Są inteligentne, dążą do samodoskonalenia, mają chłonny umysł i cechują się dużą intuicją. Numerologiczne dziewiątki są bardzo wrażliwe, cierpliwe, współczujące, wyrozumiałe, delikatne, z łatwością komunikują się z innymi. Mają potrzebę opiekowania się innymi, dbania o najbliższych i pomagania im w codziennych problemach.

Jeśli numerologiczna 9 nie skoncentruje się na pomocy innym, może mieć poczucie niespełnienia i być nieszczęśliwa. W niesieniu pomocy pomaga dziewiątce intuicja i empatia, wysoko rozwinięty altruizm oraz wrażliwość. Dziewiątki to zwykle wesołe osoby, aktywne i gadatliwe, jednak mogą mieć gorszy czas - pełen apatii i wahań nastroju. Pomimo towarzyskości zazwyczaj nie dążą do pozyskiwania większej liczby znajomych. Bardzo często decydują się na samotny tryb życia, który pozwala im wyciszyć się i odnaleźć spokój.

numerologia 9, numerologia partnerska

Numerologia 9 - kariera zawodowa

Dziewiątki nie powinny dążyć do bogactwa, jednak cenią sobie wolność finansową i komfort. Może zdarzyć się tak, że będą negatywnie patrzeć na kwestie finansowe, gdyż ich ideałem jest bezinteresowność i pomoc innym. Numerologiczne dziewiątki dobrze czują się w pracy, w której mogą przysłużyć się społeczeństwu, to właśnie wtedy mogą czerpać największą radość. Czują się wówczas potrzebni. Mądrość, inteligencja i nabyte doświadczenie pozwala dziewiątkom odnieść sukces w każdej dziedzinie. 

Numerologiczne 9 świetnie sprawdzą się w roli psychologa, negocjatora, fizjoterapeuty, osoby duchownej, polityka, prawnika, doradcy życiowego, lekarza, pielęgniarki, opiekuna osób starszych, pisarza, poety. Wiele dziewiątek pracuje w wolontariacie, co przynosi im wiele radości i satysfakcji. Będą również wspaniałymi, twórczymi artystami. Ich dziedziny to: kino, muzyka, teatr, taniec oraz malarstwo. Natomiast na stanowiskach kierowniczych będą szanowani przez swoich podwładnych. Wśród dziewiątek można spotkać także hipnotyzerów oraz magów.

Numerologia 9 - miłość, numerologia partnerska

numerologiczna 9, znaczenie, miłość, numerologia 9
Zazwyczaj dziewiątki mają wspaniałe życie uczuciowe. Są romantyczne, czułe, delikatne i namiętne. Płynie z nich ciepło i spokój, ludzie dobrze czują się w ich towarzystwie, toteż potrafią skraść serce płci przeciwnej. Marzeniem dziewiątek jest stworzenie stabilnego, pełnego czułości i miłości związku.

Osoby o wibracji dziewięć są gotowe wiele poświęcić, aby ich rodzina była szczęśliwa. Powinny jednak uważać, aby w ich życie nie wkradła się monotonia. Dla numerologicznych dziewiątek bardzo ważna jest wolność oraz poczucie bezpieczeństwa. Czasami mogą wydawać się ekstrawaganckie i nietuzinkowe, a ich charakter nie należy do najłatwiejszych. Dziewiątki mają tendencję do wyolbrzymiania wad, mogą być bardzo krytyczne wobec partnerów. Dla wybranki/ka serca są w stanie poświęcić bardzo wiele, niemal oddać całego siebie. Niestety, dziewiątka nie jest przy tym może tak wylewna jak inne wibracje. Ma za to inne zalety - jest wierna i lojalna. Dziewiątka jest w pełni oddana partnerowi tylko wtedy, gdy go szanuje, kiedy jednak ten przestaje zasługiwać na szacunek, dziewiątka bez skrupułów wymazuje partnera ze swojego życia.

Numerologia 9

Sławne numerologiczne dziewiątki

Jan Jakub Rousseau, Mikołaj Kopernik, Elvis Presley, Andrea Boceli, Alicia Keys, Kurt Cobain, Adele, Jimi Hendrix, Chuck Norris, Jim Carrey, Bob Marley, Harrison Ford, Matka Teresa

Liczba Drogi Życia ma charakter ogólny, jest tym, czym w astrologii Znak Zodiaku. Aby dowiedzieć się więcej, należy wykonać Portret Numerologiczny, który tworzy się na podstawie daty urodzenia oraz imienia i nazwiska. Taki portret jest swoistą Mapą Życia, dzięki której rozumiemy wydarzenia z naszego życia, sens naszych związków, a także to dokąd zmierzamy, a przede wszystkim - po co.

Numerologiczna 9 w związkach z innymi wibracjami

5 komentarzy:

  1. Jeden z najlepszych i najbardziej trafnych opisów numerologicznej dziewiątki jakie czytałam

    OdpowiedzUsuń
  2. Taki był człowiek który kochał mnie bezinteresownie i choć odszedł już bo pojawia się w moich snach i wciaż nieustannie powtarza mi że kocha mnie całą moca swą.Choć się mijamy nocą.

    OdpowiedzUsuń
  3. a jak wypada numerologia partnerska 11

    OdpowiedzUsuń