piątek, 14 listopada 2014

8 rok numerologiczny (osobisty) | Numerologia partnerska

8 rok numerologiczny, 8 rok osobisty, własny, numerologia partnerska

Ósmy rok numerologiczny (osobisty)

Ten rok to przede wszystkim okres żniw, czas w którym będziesz zbierać to, co zasiałeś. To czas sukcesów, ale pod warunkiem, że włożyłeś odpowiednio dużo pracy i wysiłku w poprzednich latach. Jeśli w swoim działaniu nie byłeś wystarczająco wytrwały i konsekwentny, nie masz co liczyć na nagrodę. Jeżeli zatem w 8 roku numerologicznym spotykają Cię niemiłe niespodzianki, to znaczy, że w poprzednich latach nie przyłożyłeś się wystarczająco do swojej pracy. 8 rok to czas ciężkiej pracy, która jest odpowiednio nagradzana.


W ciągu najbliższych 12 miesięcy będziesz ponosić konsekwencje swoich czynów z przeszłości, to czas wymierzania sprawiedliwości. 8 rok to przede wszystkim rok materii, dlatego jeśli dołożyłeś wystarczająco dużo wysiłki, to możesz spodziewać się poprawy warunków materialnych w postaci podwyżki, dodatkowych pieniędzy, nagrody, możesz też dostać awans w pracy czy pomoc od wpływowych ludzi. Jeśli zatem przez ostatnie lata nie próżnowałeś, teraz przyjdzie zasłużony sukces. Pieniądze, władza, szczęście, miłość oraz poczucie spełnienia - to właśnie czeka na Ciebie w 8 roku osobistym.

8 rok numerologiczny, 8 rok osobisty, własny, numerologia partnerska
Wibracja liczby 8 przynosi dużą dawkę energii i dynamiki, doda Ci pewności siebie i siły przebicia, poczujesz przypływ mocy. Zatem to czas, w którym należy zrobić ważne kroki, wykorzystać swoją siłę i moc, nawiązać ważne kontakty, planować i działać. Wszystko to może okazać się bardzo ważne w przyszłości. Ważna też jest koncentracja na tym, co chcemy osiągnąć, a w tym roku należy skoncentrować się przede wszystkim na finansach oraz sprawach materialnych i zawodowych. Wibracja 8 obdarza dodatkową siłą woli, która pozwala wpływać na ludzi i materię. Numerologiczne 2 i 6, które nie mają natury materialnej, mogą poczuć się w tym roku nieswojo, gdyż konfrontacja ze sprawami materialnymi może okazać się dla nich bardzo bolesna.


Niektórzy będą musieli zmierzyć się w tym roku z utratą pracy czy obniżeniem zarobków, będzie to rezultat zaniedbań lub niewłaściwego postępowania. To czas, w którym na wierzch mogą wypłynąć sprawy tj. korupcja czy nieetyczne postępowanie. Ponieważ to rok żniw, to jeśli poprzednie lata spędziłeś na rzetelniej i sumiennej pracy - możesz prosić o podwyżkę, zwłaszcza jeśli od dawna nie była Ci ona przyznawana. W przeciwnym razie, jeśli poprzednie lata spędziłeś na zabawie, rozrzutności czy lenistwie - możesz spodziewać się strat i problemów finansowych. W pracy mogą pojawić się zmiany (np. zmiana pracy) oraz okazja do nauki obchodzenia się z pieniędzmi. Będziesz konfrontowany z kwestią oszczędzania, inwestowania lub trwonienia pieniędzy.


Osoby prowadzące działalność gospodarczą mogą liczyć na wzrost dochodów i powiększenie firmy. To idealny czas na inwestycje na giełdzie czy w nieruchomości, a także na realizację planów dotyczących biznesu. Pieniądze będą Cię w tym roku wyjątkowo lubiły. W tym roku pojawiają się okazje do wszelkiego rodzaju biznesowych przedsięwzięć jak np. zakładania spółek, łączenia się, zarabiania pieniędzy. Jeśli planujesz założyć własną działalność albo kupić dom lub mieszkanie, to zrób to właśnie teraz.

8 rok numerologiczny, 8 rok osobisty, własny, numerologia partnerska
Liczba 8 sprawi, że będziesz miał duży wpływ na otoczenie oraz działał w magnetyczny sposób. To rok, w którym może dojść do zawarcia małżeństwa czy poznania swojej drugiej połówki, lecz przez najbliższych 12 miesięcy należy skoncentrować się przede wszystkim na działalności zawodowej i finansach, także na uporządkowaniu małżeńskich spraw majątkowych.

W 8 roku numerologicznym należy wyszukiwać nadarzające się okazje, a tych z pewnością nie zabraknie. Warto w tym roku przyjrzeć się własnym poglądom na kwestię bogactwa i biedy, hojności i skąpstwa, pracowitości i lenistwa. Liczba 8 ma w sobie elementy materii i ducha, dlatego powinniśmy wykazać się miłością, współczuciem, wrażliwością i hojnością wobec biedniejszych, należy pogodzić miłość z pracą i pieniędzmi.

3 komentarze:

  1. no to jestem teraz w 8 czas na działania bo mam takie plany :-)

    OdpowiedzUsuń
  2. wszystko mi się sprawdziło w pozytywnym znaczeniu, widocznie wcześniej nie próżnowałam :)

    OdpowiedzUsuń
  3. w 8-ym roku poznalam bylego meza, ktorego poslubilam w 9-tym roku niestety nie znajac jeszcze numerologiii-tak mialo byc widocznie. Rzeczywiscie wiele mnie nauczyly te lata spedzone razem-istna lekcja zycia.

    OdpowiedzUsuń