czwartek, 25 lipca 2019

Numerologia 11 2021 - liczba mistrzowska | Liczba 11 | Cyfra 11 | Symbolika i Znaczenie liczby 11 | Numerologia partnerska

numerologia 11, numerologia partnerska, numerologiczna 11, cyfra 11, liczba 11, liczba mistrzowska, symbolika 11, znaczenie liczby 11, numerologiczna 11

NUMEROLOGIA 11 2021

Numerologiczna 11


Liczby Mistrzowskie to liczby, które nie podlegają redukcji. Są to liczby: 11, 22, 33, 44, 55, 66, 77, 88, 99. Jeśli w Twoim portrecie numerologicznym znajduje się taka podwójna liczba, oznacza to, że jesteś tzw. starą duszą, czyli osobą duchowo zaawansowaną, która posiada wyższą wiedzę i wskazuje drogę innym. Wszystkie osoby, które posiadają w swoim portrecie numerologicznym liczbę mistrzowską mają do wykonania zadanie. Takie osoby, jeśli realizują się w pozytywy sposób, zwykle poprzez swoje działanie ujawniają zaawansowany stan ducha. Niekiedy nie przejawiają żadnych szczególnych, wzniosłych cech, prawdopodobnie dlatego, że taka numerologiczna 11 jeszcze się nie przebudziła, bądź inne liczby w portrecie są tak silne, że osoba taka realizuje się na poziomie swojej podstawowej wibracji. Najczęściej spotykaną liczbą mistrzowską jest 11. Jakimi cechami wykazuje się numerologiczna 11? Oto numerologia 11.

Liczba 11 symbolizuje wizjonerstwo, inspirację, intuicję, wiedzę, a także umiejętność jej przekazywania. Jest pierwszą liczbą powyżej dziesięciu, która wnosi się na wyższy poziom, otwiera drogę do wyższego świata, w którym nie istnieje czas, za to istnieje szczęście i wiedza. Liczba 11 oznacza inicjatywę, której brakuje 2, a człowiek, który znajduje się pod jej wpływem może osiągnąć niemal wszystko czego pragnie.
 

Kim jest numerologiczna 11?

11 oznacza, że osoba o tej wibracji często doświadczała już życia na Ziemi, a jej dusza osiągnęła wyższą dojrzałość, niekiedy uważa się, że jest to tzw. stara dusza. Jest bardziej odpowiedzialna, mądrzejsza i wraca na Ziemię, aby pracować dla ludzi i pomagać im. Jedenastka jest osobą, obok której nie przejdzie się obojętnie, ponieważ czuć od niej moc, której nie można zobaczyć oczami. Niewiele się przed nią ukryje, gdyż 11 jest obdarzona nieprzeciętną intuicją.

numerologiczna 11, znaczenie, numerologia 11, numerologiczna 11, cyfra 11, liczba 11, liczba mistrzowska, symbolika 11, znaczenie liczby 11Każda numerologiczna 11 jest obdarzona wspaniałym umysłem, bystrością, refleksem oraz jasnością myślenia, a do tego ma bardzo rozwinięty zmysł wyobraźni. To zazwyczaj silne osoby, inteligentne, szlachetne, współczujące i odważne, a przy tym wrażliwe i potrafiące łatwo i szybko odkryć, co gryzie drugiego człowieka. Empatia i intuicja to wielkie przymioty numerologicznych 11, które wiedzą, czym są ideały, myślenie humanitarne i współczucie.

Osoba znajdująca się w polu oddziaływania tej wibracji jest bardzo uduchowiona oraz humanitarna, natomiast spełniona - zostaje mistrzem. Liczba 11 daje całą gamę zdolności niezbędnych do bardzo subtelnego postrzegania świata. Intuicja, wrażliwość, empatia, rozliczne talenty, inteligencja, wszystko to sprawia, że ta wibracja mistrzowska jest wyjątkowa. 11 to posiadający świetną intuicję wizjoner. W pozytywnej wibracji, jej ścieżka to droga ideału, natchnienia, oryginalności, a przede wszystkim pracy na rzecz społeczeństwa, dla dobra ogółu. Numerologiczna jedenastka powinna dzielić się swoim doświadczeniem i wiedzą, inspirować innych, stąd też ma tę łatwość w odkrywaniu tajemnic życia.

numerologia 11, liczba mistrzowska, numerologia partnerska, numerologiczna 11, cyfra 11, liczba 11, liczba mistrzowska, symbolika 11, znaczenie liczby 11


Numerologiczne 11 są pozytywne, pełne miłości, kochają być z ludźmi. Są bardzo wrażliwe, dlatego potrzebują wiele miłości oraz zrozumienia. Same są cierpliwe, dociekliwe jeśli chodzi o poszukiwanie prawdy oraz zdobywanie wiedzy. Potrafią być czułe i troskliwe, ale są gotowe do tego, aby ostro zawalczyć o to, czego pragną; przy tym są nieustępliwe i zahartowane, ale nieobce jest im poświęcanie się dla dobra innych. 

Liczba ta dodaje odwagi, sporej dawki energii, a także oryginalności. Osoba, która w swoim portrecie ma liczbę 11, ma zdolności przywódcze, lecz powinna uważać z tak wysokimi i mocnymi wibracjami, aby wykorzystywać je tylko w słusznej sprawie. Numerologiczna jedenastka świetnie sprawdzi się w roli nauczyciela i wychowawcy, gdyż ma talent do przekazywania wiedzy. Potrafi także dostrzec to, czego inni nie potrafią zobaczyć. To sprawia, że numerologiczna 11 może stać się prekursorem, który wyprzedza swoją epokę. Ta wysoka wibracja słynie ze swojego artyzmu, niejednoznacznego postrzegania rzeczywistości i specyficznego charakteru, to powoduje, że w każdym towarzystwie jest pożądana.

Osoby o Drodze życia 11 powinny uważać, aby ich indywidualizm czy oryginalność nie przerodziła się w ekscentryzm i odrealnienie. Nawet jeśli nie korzysta ze swoich darów, to wciąż obdarzona jest niespotykaną intuicją, ma szerszy dostęp do wiedzy o człowieku i świecie. Wielu wielkich polityków, poetów, pisarzy, matematyków, artystów, rewolucjonistów w różnych dziedzinach życia i odważnych publicystów wywodzi się właśnie spośród jedenastek.

numerologiczna 11, znaczenie, numerologia 11
Kobieta Jedenastka ma w sobie wiele odwagi, siły i bezkompromisowości mężczyzny, natomiast mężczyzna cechuje się wrażliwością i delikatnością kobiety. Wierna i lojalna jako partner, trzyma się zasad moralnych oraz tych przez siebie stworzonych, pokazując tym samym, że można wieść etyczne i prawe życie. W ten sposób numerologiczna 11 pomaga innym, by tak jak ona żyli w zgodzie z najwyższymi nakazami moralnymi.

Mistrzostwo wymaga od nich zachowania samokontroli, świadomości wiecznego ucznia, postępowania w zgodzie z własnymi poglądami oraz systemem wartości. Inspiracja, wizjonerstwo i praca na rzecz ludzkości powinna być głównym celem numerologicznej 11. Wibracja mistrzowska 11 przynosi szczególne zdolności w dziedzinie dyplomacji oraz zdolność do godzenia zwaśnionych stron konfliktu. Wszystkich tych cech i zdolności nikt nie dał jej za darmo. Oznacza to, że sama sobie je wypracowała. Warto pamiętać o tym, że praca numerologicznej 11 wymaga wysoko rozwiniętej etyki wewnętrznej. Jeśli osoba o Drodze życia 11 będzie wykazywać się egoizmem, to szybko spadnie w dół, by w ten sposób nauczyć się szacunku dla ludzi.

Nie jest łatwo być numerologiczną 11, gdyż jedenastce przypisane jest życie z wieloma, dużymi wyzwaniami. Są to ludzie, którzy na ogół nie są rozumiani przez innych. Mogą być wybitnymi, sławnymi artystami, twórcami, naukowcami, odkrywcami, lecz za życia rzadko spotkają się z pełnym zrozumieniem. Często jest też tak, że sława i uznanie przychodzą dopiero po śmierci, kiedy doceniona zostanie jakość i rozmiar ich twórczości.

numerologia 11, liczba mistrzowska, numerologia partnerska


Negatywna numerologiczna 11

Taka osoba jest zazwyczaj nerwowa, egoistyczna, a także żądna władzy. Powinna nauczyć się, jak zapanować nad olbrzymim ego, a także zrezygnować z wybujałych ambicji. Lekcją jej jest nauczyć się dialogu, a nie manipulacji, a przede wszystkim nie powinna wykorzystywać swoich zdolności do celów materialistycznych. Mimo że jedenastka posiada dużą odporność psychiczną, nieobca jej jest depresja. Negatywna numerologiczna 11 może wpaść w trudne stany emocjonalne, napięcia nerwowe. Musi nauczyć się relaksować i odpoczywać.

Osoba o Drodze życia 11 mają tendencję do odrywania się od rzeczywistości. Powinny się skupić na tym, aby zakorzenić się w realnym świecie i przekuć wspaniałe idee w rzeczywistość. Osoby o tej wibracji powinny przyglądać się bacznie swoim emocjom, czy ich humory nie mają w sobie niewynikających ze świata zewnętrznego elementów autodestrukcyjnych.

Osoby z nadmiarem 11 często mają problemy z podejmowaniem decyzji, nie potrafią same określić jakie są i nierzadko bywa tak, że są albo altruistycznie nastawione do świata, pełne ideałów, albo są egoistyczne, nikczemne, dbające jedynie o własne interesy.

Numerologiczna 11 w negatywnej wibracji mogą mieć zbyt wysokie mniemanie o sobie i często oczekują potwierdzenia od innych ludzi o własnej wyjątkowości. Jeśli usłyszą takie słowa, to zachłystują się nimi, zapominając, że sława jest bardzo krucha. Jeżeli natomiast nie usłyszą potwierdzenia własnej wspaniałości ze swojego otoczenia, to mogą mieć tendencję do popadania w przygnębienie, wątpienia w sens swojej pracy, życia, a nawet stany depresyjne.

Bywają nerwowe i zamknięte w sobie, co bardzo utrudnia ich poznanie i docenienie wielu zalet, zdarza się im również chorobliwa nieśmiałość. Czują się wyjątkowe, ale jednocześnie boją się negatywnej oceny innych lub porażki. Wahania nastrojów i niezdecydowanie to ich cecha charakterystyczna.

numerologia 11, liczba mistrzowska, numerologia partnerska


Numerologiczna 11 - cechy

Jeśli jesteś 11 z Drogi Życia lub cyfra 11 dominuje w Twoim portrecie, to stoisz przed wielkim wyzwaniem - jesteś zobowiązany do postępowania zgodnie z surowymi zasadami moralnymi. Twoje życie można określić jako służbę. Numerologiczne "idealne" 11 nie marzą o sławie, są skromne, powściągliwe w swoich słowach i czynach, życzliwe oraz pełne współczucia. Osoby takie, które wprawdzie o sławę nie zabiegają, ale sława przychodzi do nich z czasem, jako rezultat ich postawy – rezygnacji (celowej bądź nieświadomej) ze swego EGO.

Numerologiczne 11, jeśli realizują się pozytywnie, są marzycielami, idealistami, którzy skłonni są do największych poświęceń w imię obrony wartości i ideałów. Mają olbrzymią siłę oddziaływania, mogą stać się twórcami nowej ideologii lub ruchu społecznego czy religijnego, a nawet rewolucjonistami. Zazwyczaj liczba 11 obdarza charyzmą oraz czarem, dzięki czemu podążają za nimi tłumy. Numerologiczne 11 nigdy nie będą niezauważone, posiadają przenikliwy umysł oraz wiele ukrytych talentów i zdolności. Obdarzone wspaniałą intuicją, uduchowione, a także otwarte na drugiego człowieka, współczujące, troskliwe, tolerancyjne 11 nie mają problemów z pozyskaniem zaufania i szacunku innych. Bezinteresowność, wspaniałomyślność, wielkoduszność, serdeczność i chęć służenia innym oraz gotowość do pomocy sprawia, że dla otoczenia stają się wzorem godnym do naśladowania.

numerologiczna 11, znaczenie, numerologia 11
Numerologiczne 11, które są świadome siebie i swoich cech, nawet kiedy odniosą spektakularny sukces, potrafią być skromne i nie wywyższać się, ani nie przechwalać bogactwem. Pozostają umiarkowane i wierne swoim wartościom, które zazwyczaj sprowadzają się do podążania ku duchowej doskonałości.

Oprócz charyzmy, numerologiczna 11 jest wspaniałym mówcą, który potrafi przekonywać ludzi. Lubi poświęcać się dla innych, a przy tym potrafi wykorzystać swoją kreatywność i niebanalne pomysły. Będzie świetnym lekarzem, psychologiem, pedagogiem oraz wychowawcą. Posiada wysoko rozwiniętą intuicję oraz wiedzę i mądrość. Te zdolności pozwolą na bycie wybitnym pisarzem, genialnym malarzem, czy ogólnie - artystą. Natura obdarzyła numerologiczną 11 przenikliwością, inteligencją, wrażliwością, które będzie mogła wykorzystać w sztuce. Zazwyczaj życie tej liczby mistrzowskiej jest aktywne i pełne interesujących wydarzeń. Numerologiczna 11 charakteryzuje się odwagą i energią, która niezbędna jest do realizacji przedsięwzięć, do których została powołana. Nie można jej także odmówić takich cech jak oryginalność, olbrzymia wyobraźnia, wielkoduszność, wrażliwość, wewnętrzna równowaga i zdolności wizjonerskie oraz mistyczne. 11 przez całe swoje życie będzie odkrywać tajemnice egzystencji i zagłębiać się w wiedzę. To sprawia, że może być świetnym filozofem, naukowcem czy kaznodzieją.  Praca naukowa jest również wskazana dla tego typu ludzi, ponieważ to właśnie oni są w stanie dać światu bezcenne wartości.

Wszystkie cechy, jakimi została obdarzona numerologiczna 11 pozwolą jej na osiągnięcie wymarzonych celów życiowych. Wibracja ta umożliwia zdobycie sławy, bogactwa oraz licznych zaszczytów. Jednak dla szlachetnej 11 będzie się liczyło tylko to, co ma znaczenie dla dobra ogółu. Niestety, ale istnieje także prawdopodobieństwo negatywnej realizacji, tego, że popadnie w skrajność i utraci poczucie rzeczywistości. Stanie się wówczas oderwanym od codziennych problemow dziwakiem, idealistą, który podąża za nierealnymi marzeniami i utopiami. Jeśli jednak 11 realizuje się w sposób pozytywny, to nie dojdą do głosu ciemne strony tej wibracji.

Spokojna i żyjąca w harmonii mistrzowska 11 z łatwością będzie pokonywać wszelkie trudności, stając się w ten sposób wzorem do naśladowania. Wówczas jej największą zaletą okaże się odwaga i wielka wytrwałość w obronie swoich przekonań.

Numerologiczna 11 jest osobą, która interesuje się duchowością, z chęcią podąża ścieżką ideału, marzeń, intuicji oraz natchnienia. I zdaje się, że świat sprzyja jej w tej wędrówce. Jej powinnością jest inicjować, popchnąć do działania, a także dzielić się zdobytą wiedzą z zakresu duchowości.

Siła, odwaga, intuicyjność i oryginalność powinny być wykorzystane przez 11 w sposób pozytywny i praktyczny. Powinna ona rozważnie wykorzystywać swoje liczne zalety. Czasami pomysły 11 będą tak oryginalne i ekscentryczne, że staną się niemożliwe do zrealizowania. Wówczas może ona być oderwana od rzeczywistości i negować wszystko i wszystkich.

Numerologiczna 11 powinna opanować ego, nauczyć się realnie patrzeć na rzeczywistość bez wyolbrzymionych ambicji, a także nauczyć się dialogu. Nie powinna również manipulować ludźmi, a współpracować z nim. Powinna natomiast opanować swój despotyzm, nie podążać za wymyślnymi zachciankami oraz nie wykorzystywać swoich zdolności do gonienia za celami materialistycznymi i bogactwem. Powinna również wykorzystywać swoją inteligencję w słusznych sprawach, a nie po to, aby pokazywać swoją wyższość nad innymi.

Często liczba 11 uważana jest za niesprzyjającą w sferze materialnej. Jednak jeśli nie bogactwo, a pomoc, rozwój i duchowa droga staną się jej głównym celem, to wówczas bogactwo przyjdzie samo. Wtedy 11 przyniesie nie tylko moc duchową, siłę oraz odwagę, ale także sukces, uznanie otoczenia, sławę. Jeśli 11 będzie realizować se negatywnie, to będzie podążać drogą dwójki, która będzie dodatkowo cierpieć na niedostatek, biedę i poczucie zmarnowanych szans. Dlatego jedną z najważniejszych zadań tej wibracji mistrzowskiej jest zapanowanie nad ego i narcyzmem. Przecież 11 nie musi pokazywać swojej wyjątkowości poprzez bogactwo. Powinna skupić się na rozwoju intuicji i duchowości. Jej lekcją jest dzielenie się wiedzą, inspiracja, dążenie do oświecenia.

numerologiczna 11, znaczenie, numerologia 11
U numerologicznej 11 lub u osób z nadmiarem tej wibracji w portrecie numerologicznym może dochodzić do pewnego rodzaju wewnętrznego niepokoju. Często jest on bliżej nieokreślony i osoba z wibracją 11 doszukuje się problemu w rzeczach, które nie są problematyczne. Tym niepokojem zarażają otaczające osoby, które z niepokojem zaczynają spoglądać w przyszłość.

Osoby, które są 11 z Drogi Życia, a które osiągają sukces, nie potrafią się z niego cieszyć. Mają poczucie, że jest jeszcze coś poza sferą, w której wszystko osiągnęły. Czują niepokój i wewnętrzne rozdarcie. Być może dlatego, że są to ludzie uduchowieni i często chodzą z głową w chmurach. Powinny popracować nad ty, aby świat wewnętrzny nie zdominował ich życia, umysłu, bo wówczas nie jest prawidłowo realizowany świat zewnętrzny, co może przynieść przykre konsekwencje.

Wibracje Mistrzowskie cechuje duchowość, wysoka moralność, intuicyjność, a ich wewnętrzne motywacje są szczere. Osoby o tych wibracjach zazwyczaj łączy podobne przeznaczenie, czyli życie, które wyrasta ponad przeciętność, życie interesujące, aktywne i pełne niezwykłych zdarzeń. Bardzo często osoby, które znajdują się pod wpływem wibracji mistrzowskich mają wrażenie, że są chronione i prowadzone przez bliżej nieokreśloną "siłę wyższą". Nierzadko przytrafiają się im niespodziewane i niezwykłe wydarzenia, sytuacje, które wymykają się spod ich kontroli, a które mają ogromny wpływ na ich życie.

numerologia 11, liczba mistrzowska, numerologia partnerska


Numerologiczne 11 jako partnerzy, numerologia partnerska

Zazwyczaj numerologiczne 11 są trudnymi, lecz wspaniałymi partnerami. Trudnymi - ze względu na to, że nie są zamknięci w formie. Wciąż coś dzieje się w ich wnętrzu, czują się rozdarte, co z jednej strony może zaciekawiać innych, a z drugiej - rozbija stabilność relacji. Jeśli 11 czuje wewnętrzny niepokój, to powinna tworzyć związki ze stabilnymi osobami, które trwają przy niej pomimo różnych niesprzyjających okoliczności.

numerologiczna 11, znaczenie, numerologia 11
Są partnerami wymagającymi, ale kochającymi, wiernymi oraz czułymi. Numerologiczna 11 w związku i miłości poszukuje oddania, wierności, namiętności, bliskości, a także poczucia emocjonalnego bezpieczeństwa. Są bardzo oddane, kochające i czułe. Zazwyczaj długo szukają swojego ideału, ale gdy znajdują to potrafią pokochać całym sercem i nie mają problemów z okazywaniem uczuć, ani z dochowaniem wierności. 11 są stałe w uczuciach, bardzo cenią stabilizację.

Jesteś szczerym i wiernym kochankiem i nie możesz (i nie wolno Ci) wchodzić w związek przypadkowo lub bez duchowego zaangażowania. Jesteś również bardzo namiętny i oddajesz siebie w całości swojemu partnerowi, robiąc wszystko, co w Twojej mocy i więcej, aby uczynić go szczęśliwym. Cudza przyjemność jest Twoją przyjemnością.

Dla numerologicznej 11 dobry będzie partnera o stabilnej, sympatycznej osobowości, ponieważ ognisty temperament można zaostrzyć niepokój i wahania nastroju, które mogą być niekorzystne dla 11. Należy również szukać partnera, który zachęca do otwarcia się i podzielenia się swoimi uczuciami, ponieważ jest to coś, co sprawia problem numerologicznym 11.

Numerologiczna 11 najlepiej nadaje się do relacji z 2, ponieważ 2 i 11 są intensywnie powiązanymi liczbami. Jesteście bardzo dobrzy w komunikowaniu się ze sobą nawzajem w zakresie swoich potrzeb - mówicie tym samym językiem. 2 może dać Ci zrozumienie i stabilność, których potrzebujesz, podczas gdy Ty możesz pomóc 2 rozwinąć silne poczucie własnej wartości i gotowość do badania świata.
         

Numerologiczna 11 - praca, biznes, kariera

   
Kariera nie jest czymś, o czym numerologiczna 11 zazwyczaj myśli. Nie jesteś nadmiernie przywiązany do materialnego sukcesu, a więc większość ścieżek kariery, które są oparte na materialnym sukcesie są dość nieatrakcyjne.

Praca, której szukasz, powinna odwoływać się do Twojej wrażliwości moralnej, etycznej i duchowej. Dlatego właśnie tak wiele numerologicznych 11 ma tendencję do zajmowania się sztuką - możesz odnaleźć spełnienie w sztuce i znaleźć sposób, aby to zrobić - pieniądze, które na niej zarabiasz, muszą wystarczyć tylko na to, żebyś mógł to robić dalej.

Wolfgang Amadeusz Mozart, Edgar Allan Poe i Hans Christian Anderson byli numerologicznymi 11, wszyscy zadawali pytania i sprzeciwiali się rzeczywistości w swoim czasie i stworzyli jedne z najbardziej legendarnych dzieł sztuki współczesnego zachodniego świata.

Numerologiczne 11 czują się dobrze na ścieżkach nauczania mistycznego i duchowego. Byłbyś bardzo dobrym przywódcą religijnym lub doradcą duchowym, zakładając, że znajdziesz jedną ścieżkę religijną, która całkowicie Cię zadowoli. Jesteś bardzo dobry w słuchaniu ludzi i autentycznie słyszysz ich obawy, dlatego ludzie tak bardzo ciągną do Ciebie jako do powiernika, dzięki czemu jesteś doskonałym doradcą.

Niektóre numerologiczne 11 lubi nauczać, interesuje je także medycyna, ponieważ uważają, że są to najskuteczniejsze sposoby na uszczęśliwienie świata, co jest bardzo ważne dla osób o Drodze życia 11.

Ponieważ numerologiczne 11, zwłaszcza te, które odczuwają silny wpływ cyfry 2, są doskonałymi komunikatorami, mogą również odnieść sukces w pracy, która wiąże się z komunikacją. Numerologiczne 11, to bardzo dobrzy tłumacze ustni i pisemni, a ci, których interesuje praca wśród ludzi, dobrze poradzą sobie w public relations i marketingu.

Szczególnie odpowiednia dla numerologicznych 11 jest praca, która polega na przekazywaniu opinii pomiędzy dwiema osobami lub grupami o różnych światopoglądach. To sprawia, że jesteś idealny na stanowiska w stosunkach międzynarodowych i negocjacjach. Fora ONZ są pełne numerologicznych 11, które robią wszystko, co w ich mocy, aby pośredniczyć między grupami o sprzecznych priorytetach, jednocześnie minimalizując dysharmonię w interakcjach.

Jesteś również bardzo dobry w rozwiązywaniu konfliktów jako takich, co sprawia, że możesz być bardzo atrakcyjnym pracownikiem w prawie każdej firmie. Szefowie szukają ludzi, którzy potrafią rozwiązywać problemy, a nie je tworzyć, a numerologiczna 11 jest do tego idealna.

Mając to na uwadze, możesz mieć zagwarantowane miejsca pracy w niemal każdej dziedzinie, którą jesteś zainteresowany. W rozmowach kwalifikacyjnych wypadasz bardzo dobrze i możesz urzec swoją szczerą, roztropną i spokojną osobowością, i w ten sposób zdobyć wymarzoną pracę. Każda firma będzie czerpać korzyści z talentów numerologicznych 11, aby utrzymać spokój i wprowadzić trochę moralnej stabilności do miejsca pracy.

Podczas gdy generalnie nie poświęcasz dużo energii na osiągnięcie sukcesu w biznesie, będąc o wiele bardziej zainteresowanym poszukiwaniami duchowymi i pracą umysłu, to praca, która może zapewnić Ci zarówno stymulującą pracę, jak i zasoby do wykonywania ulubionej pracy, może być dla Ciebie nieoceniona.

Taka praca może dać Ci pewną dozę stabilności, jak również zapewnić Ci miejsce, w którym możesz wykonywać pracę, która poprawia świat, a jej wartość nie może być bagatelizowana.
             

Numerologia 11 a podliczby

Należy zauważyć, że istnieje olbrzymia różnica pomiędzy 2 i 11. 11 jest wibracją mistrzowską i nie należy jej upraszczać. Pozytywne 11 dążą do osiągnięcia doskonałości i jeśli tylko podejmą trud nauki to w końcu ją osiągają. Czują silną, wewnętrzną potrzebę robienia czegoś dla świata. Negatywne 11 są destruktywne, często na siłę narzucają swoje poglądy, są despotyczne i wykorzystują innych dla własnych celów. Dążą do zdobycia bogactwa za wszelką cenę, nie potrafią zwalczyć swojego ego.

29/11 niosą za sobą spirytualną moc. 2 - pokój, miłość, współpraca, charyzma, a także doskonali mówcy. 9 - cechuje humanitaryzm, pracują dla całej ludzkości.
29/11 posiadają w sobie olbrzymie talenty, mogą ich użyć dla własnych sukcesów i wzbogacenia się, ale wybierają zwyczajne życie w służbie dla ludzkości.
29/11 jest też numerem cierpienia i wielkiego testu, numer zwany "karmą Hioba", ich ciężki życiowy test wynosi ich bardzo wysoko spirytualnie.
Negatywne wartości: są pełne dumy, egoizmu, szukają sukcesów, bogactwa, samolubne, ciężko z nimi współpracować, bardzo nerwowa energia.

38/11 najbardziej potężna ze wszystkich 11-nastek, obdarzona "darem wizjonerstwa".
3 - twórcza, towarzyska, atrakcyjna, umie wyjść naprzód, doskonały mówca.
8 - organizacja, przywódca, dobry sędzia, praktyczna.
Zawsze kiedy jest pozytywna wnosi wiele światła: ambitni, wspaniali, twórcy, towarzyscy, wspaniali przyjaciele, odnoszą sukcesy na wszystkich polach: materialnym i spirytualnym. Umieją żyć w harmonii z podświadomością i nadświadomością, są poetami i pisarzami, posiadają wiele spirytualnych talentów. W ich życie łatwo wchodzą sukcesy.
Negatywne wartości: dążą do sławy, bogactwa, pieniędzy, zbyt dumne, lubią wtrącać się w życie innych, lubią przyjemności, takie wartości spychają ich ducha na dalszy plan, ale 38/11 szybko zauważają i poprawiają swoje pomyłki.

47/11 "wewnętrzna mądrość osiągnięta przez samodyscyplinę"
4 - uczciwa, odpowiedzialna, dobry organizator, trzyma stare tradycje.
7 - wewnętrzna mądrość, mistyczna, analityczna.
O wartościach pozytywnych są autorytetem dla innych, posiadają charyzmę, są dobrym mediatorami, bardzo mistyczne, posiadają silne zapotrzebowanie wiedzy i duchowości.
Negatywne wartości: popadają szybko w nałogi, są pełne obaw, budują iluzje, gonią za bogactwami, swoją magnetyczną energią uwodzą inne osoby dla własnej przyjemności.
   

Życie numerologicznej 11 

  
Jeśli masz 11 w Drodze życia, masz potencjał, aby być źródłem inspiracji i oświecenia dla ludzi. Posiadasz nadmierną ilość energii i intuicji. W Twojej psychice dzieje się tak wiele, że często jesteś źle rozumiany na wczesnym etapie życia, co sprawia, że jesteś nieśmiały i wycofany. Masz dużo większy potencjał niż myślisz.

INSPIRUJĄCA SIŁA DROGI ŻYCIA 11

Jako numerologiczna 11 ożywiasz każdą sytuację, w którą wchodzisz. Inspirujesz ludzi, ale bez świadomego wysiłku. Energia zdaje się przepływać przez Ciebie bez Twojej kontroli. To daje Ci zarówno moc, jak i czasami emocjonalne zawirowania. Jesteś kanałem informacji pomiędzy tym, co wyższe i niższe. Idee, myśli, zrozumienie i wgląd - wszystko to może przyjść do Ciebie bez konieczności przechodzenia przez racjonalny proces myślowy. Wydaje się, że istnieje most lub związek pomiędzy Twoją świadomą i nieświadomą sferą, dostosowujący Cię do wysokiego poziomu intuicji, przez który może przepływać nawet psychiczna informacja. Wszystko to składa się na wielką zdolność wynalazczą. Wielu wynalazców, artystów, przywódców religijnych, proroków, wybitnych twórców i czołowych postaci w historii miało Drodze życia 11.

MIECZ OBUSIECZNY

Ponieważ liczba 11 jest tak bardzo naładowana, że doświadczasz konsekwencji miecza obosiecznego. Posiadasz wielkie zdolności, ale poddajesz się za bardzo samorefleksji i własnej samokrytyce. Często czujesz się bardzo świadomy siebie. Na jakimś poziomie jesteś świadomy, że się wyróżniasz. Nawet gdy próbujesz wtopić się w otoczenie, często czujesz się widoczny, obcy i nie na miejscu. Otrzymujesz błogosławieństwo w postaci przesłania lub określonej roli do odegrania w życiu. Ale musisz się wystarczająco rozwinąć, aby w pełni wykorzystać tę szansę. Do tego czasu Twój rozwój wewnętrzny ma pierwszeństwo przed Twoją zdolnością do materializowania wielkiego przedsięwzięcia, które wybrałeś do wykonania. W rezultacie, numerologiczne 11 wydają się rozwijać powoli, ale mają po prostu więcej do osiągnięcia w swojej ewolucji niż przeciętny człowiek. Tak więc, Twój prawdziwy sukces zazwyczaj nie zacznie się aż do osiągnięcia dojrzałości, w wieku od 35 do 45 lat, kiedy to posuniesz się dalej na swojej ścieżce.

Często możesz być sfrustrowany, głównie dlatego, że masz bardzo wysokie oczekiwania wobec siebie. Ale te oczekiwania mogą być nierealistyczne i mogą przeszkodzić w osiągnięciu czegokolwiek. Możesz być bardzo niepraktyczny, wyobrażając sobie budowę wieżowca, kiedy wszystko, co jest Ci potrzebne, to dwupiętrowy dom. Możecie również cierpieć z powodu dezorientacji i braku kierunku.

WADY I NADZIEJE, JAKĄ DAJE 11

Droga Życia 11 może spowodować utratę pewności siebie i początek głębokiej depresji. Przyczyną tych problemów emocjonalnych jest brak zrozumienia własnej wrażliwości i potencjału. Twoje pragnienie osiągnięcia wielkich celów jest ogromne. Jednak brak wiary we własne możliwości realizacji tego marzenia może wywołać wiele frustracji. Czujesz ogromny potencjał, który posiadasz, co wymaga równie wielkiej wiary w swoją zdolność do materializowania swoich marzeń. Pewność siebie jest kluczem, który odblokowuje Twój potencjał. Na poziomie ściśle fizycznym, musisz chronić swój system nerwowy, który jest nadmiernie wrażliwy na stres z powodu Twojej głębokiej wrażliwości. Depresja jest często wynikiem długich okresów stresu, które przeminęły bez uleczenia. Szukaj spokojnych i harmonijnych miejsc, relaksującej muzyki i stosuj zdrową dietę w celu przywrócenia równowagi i spokoju. Jako numerologiczna 11, jesteś bardzo naładowaną wersją 2 i posiadasz wiele cech i talentów z tej liczby.

NUMEROLOGICZNA 11: UZDROWICIEL, MEDIATOR, ARTYSTA

Możesz być niezwykle dyplomatyczny i taktowny. Jesteś również cierpliwy i gotowy do współpracy. Potrafisz dobrze pracować w grupach i jesteś w stanie znaleźć sposób na osiągnięcie porozumienia między różnymi poglądami. Lubisz muzykę i poezję i potrzebujesz harmonijnego środowiska.

Masz poczucie piękna, równowagi i rytmu. Masz zdolności lecznicze, szczególnie w takich dziedzinach jak masaż, akupunktura, fizykoterapia i doradztwo. Jesteś wrażliwym i namiętny kochankiem, Twoja spostrzegawczość uświadamia Ci potrzeby i pragnienia partnera, które jesteś w stanie zaspokoić z niemal magiczną delikatnością. Jednak kiedy czujesz, że jesteś źle traktowany lub porzucony przez partnera, możesz zareagować z niszczycielską mocą, czasami mściwie używając krytyki.

Jesteś dobrym towarzyszem i masz poczucie humoru. Kiedy znajdziesz swoją niszę w życiu i zaczniesz realizować swój prawdziwy potencjał, Twoje nagrody z nawiązką zrekompensują Ci wcześniejsze przykre życiowe doświadczenia. 
*
Liczba 11 daje Ci moc oświecenia. Kiedy skupiasz swoje myśli na czymś, to ożywa i inspiruje. W ten sposób stajesz się natchniony relacjami i doświadczeniami. Zdobywasz wgląd, kiedy pozwalasz sobie zobaczyć, jak potężny jesteś, jeśli chodzi o łączenie właściwych ludzi, a także przekazywanie odpowiednich informacji właściwym ludziom. Twoja wrażliwość jest podstawą Twojej intuicji. Widzenie większego obrazu i "łączenie punktów" jest dla Ciebie naturalne.

Jesteś w stanie dokonać czegoś wielkiego. Możesz chcieć zdobyć sławę i fortunę. Lub możesz chcieć żyć wygodnie i cicho w duchu miłości i twórczości. Możesz chcieć zrobić coś konkretnego, aby zmienić świat. Niezależnie od tego, jakie są Twoje aspiracje, można je osiągnąć tylko dzięki Wolnej Woli. Bez wolności tworzenia własnej rzeczywistości, ani miłość, ani pokój nie mogą zwyciężyć. Jesteś w stanie zainspirować innych po prostu poprzez bycie sobą i robienie tego, co chcesz robić. Masz większy potencjał niż większość ludzi, aby wyciągnąć naukę z drastycznych zmian zachodzących na Ziemi i pokazać innym drogę naprzód - z dala od nienawiści, wojny i zniszczenia, w kierunku miłości, pokoju i twórczości.

Nie może być monopolu na coś tak indywidualnego jak ewolucja własnej duszy. Dla niektórych ludzi życie jest duchową podróżą, która ostatecznie prowadzi do zrozumienia emocji. Twoje życie jest emocjonalną podróżą, która wprowadzi Cię głęboko w duchową i materialną rzeczywistość życia. Pewne napięcia nerwowe są więc nieuniknione.

Czasami może się zdarzyć, że nie będziesz w stanie zrozumieć skąd pochodzi Twoja moc i co z nią powinieneś zrobić. Możesz zadać sobie pytanie, czy jest prawdziwa, czy nie, czy też w jakiś sposób oszukujesz samego siebie. Jeśli wycofasz się od tej ekscytującej, ale wymagającej roli przewodnika, będziesz niezadowolony, bo będziesz wiedział, że jesteś w stanie robić o wiele więcej, więc będziesz sfrustrowany samym sobą przez to, że marzysz o tym co może być zamiast o stworzeniu tego.

Liczba 11 kładzie nacisk na filozofię, naukę, etykę, duchowość, metafizykę i sztukę. Te obszary najprawdopodobniej dostarczą Ci inspiracji, której pragniesz. Kiedy już poczujesz się komfortowo z energią liczby 11, prawdopodobnie znajdziesz się w pozycji znanej osoby, ponieważ inni będą przyciągani do "mocy", którą posiadasz, nawet jeśli nie są w stanie wskazać, dlaczego tak bardzo Cię lubią.

Liczba 11 nazywana jest liczbą sławy, ponieważ ludzie znajdujący się pod jej wpływem przyciągają do siebie innych, po prostu będąc sobą. Jeśli nie aspirujesz do bycia sławnym, to przynajmniej bądź przygotowany na to, że możesz mieć wielbicieli.

Pod wieloma względami staniesz się niezbędny komuś - lub wielu ludziom - i będziesz zdumiony władzą, jaka ta pozycja Ci przynosi. Nie pozwól jednak, aby potrzeby innych ludzi pochłonęły Twoją własną wolność.

Jeśli jesteś zbyt pochłonięty samym sobą, niecierpliwy lub apodyktyczny, pojawią się problemy. Pozwól, aby każdy był tym kim jest - i oczekuj tego samego od siebie. Spróbuj najpierw odnaleźć spokój i harmonię w sobie, tak aby inni mogli czerpać korzyści i uczyć się na Twoim przykładzie. Naucz się relaksować i być w zgodzie z sobą, cieszyć się sobą i kochać siebie. Bądź świadomy wszystkiego, co dzieje się wokół Ciebie, bez zaprzeczania jako tarczy przed rzeczywistością.

Żyjemy w niepewnych czasach, które są skutkiem czynników, które muszą być rozpatrywane indywidualnie lub zbiorowo. Prawdopodobnie znajdziesz się w sytuacjach, w których będziesz musiał działać z kimś lub w grupie, a nie w pojedynkę. Uwierz, że masz wiele do zaoferowania swojej grupie. Jeśli jesteś na stanowisku kierowniczym, musisz kierować się raczej perswazją niż siłą. W rzeczywistości jest to jedyny sposób, w jaki będziesz w stanie przewodzić ludziom.
*
Jaka jest numerologiczna 11? Droga życia to cyfra bądź liczba, która wynika z numerologicznej redukcji daty urodzenia. Umożliwia wgląd w istotę Twojej osobowości, a także pozwoli Ci lepiej zrozumieć drogę do sukcesu w Twoim życiu.

W numerologii liczba 11 jest pierwszą z czterech Liczb mistrzowskich (pozostałe trzy to 22, 33, 44). Liczby te dodają mistycznego znaczenia i są niezwykle pomyślne dla osób nimi obdarzonymi.

Liczby mistrzowskie mogą być zredukowane do jednocyfrowych liczb (11 do 2, 22 do 4 i 33 do 6), więc możesz mieć pewne cechy odpowiedniej jednocyfrowej liczby, która jest uzupełnieniem cech, które posiadasz z Liczby mistrzowskiej.

Liczba 11 jest najbardziej czułą i intuicyjną z wszystkich Dróg życia. Jesteś również osobą najbardziej skłonną do duchowych i mistycznych uniesień, ponieważ Twoje wielkie poczucie intuicji łatwo łączy Cię z wyższymi siłami. Liczba 11 to doskonała liczba dla filozofa duchowego, ponieważ jesteś gotów zgłębiać tajemnice wszechświata bez strachu czy osądu.

Z drugiej strony, mając Drogę życia 11, możesz pozbyć się niepokoju i strachu, ponieważ często stajesz w obliczu kosmicznej prawdy. Większość 11 radzi sobie z tym z wdziękiem, ale jest to wielki ciężar do wykonania, zwłaszcza dla młodych numerologicznych 11, a traumatyczne doświadczenia psychiczne z dzieciństwa mogą nawiedzać Cię w dorosłym życiu.

Numerologiczne 11 najlepiej sprawdzają się w poszukiwaniu kosmicznej równowagi duchowej. Ścieżki, które podkreślają spokój, jak Buddyzm zen czy Taoizm przyciągają wiele numerologicznych 11, ale prawie każda ścieżka religijna może przynieść wielką radość i spełnienie w życiu numerologicznej 11, pod warunkiem, że dana ścieżka nie jest dogmatyczna, że aż powstrzymuje Cię od poszukiwania odpowiedzi.

Jesteś wizjonerem i nie radzisz sobie zbyt dobrze, gdy jesteś związany oczekiwaniami innych ludzi. Z tego powodu liczba 11 czyni numerologiczne 11 wspaniałymi artystami, pisarzami i muzykami. Jesteś niezwykle utalentowany w przekazywaniu swojej kosmicznej świadomości w sztuce i nie boisz się tworzyć dzieł, które inni ludzie uważają za awangardowe lub dziwaczne.

Fundamentalna energia cyfry 2 daje Ci również wielką zdolność do udanej współpracy z ludźmi. Cenisz harmonię i jesteś bardzo przygnębiony, kiedy wokół Ciebie są zdenerwowani i smutni ludzie, ponieważ łatwo możesz odebrać i przenieść na siebie ich samopoczucie.

Twoja empatia sprawia, że jesteś doskonałym mediatorem i możesz słuchać każdego bez osądu i udzielać mu dobrych rad na temat drogi, którą podążać.

Jesteś obdarzony wielką wewnętrzną siłą i możesz ukończyć wszystko, co zaczniesz i na co się zdecydujesz.

Poprzez odblokowanie potencjału 11 i dojście do pełniejszego zrozumienia, jak wpływa on na Twoje spojrzenie na życie, możesz wykorzystać pozytywne aspekty Drogi życia 11 na swoją korzyść i znaleźć sposoby, aby uniknąć uwikłania się w negatywne jej elementy.

Odnajdywanie spełnienia na Drodze życia 11 - Numerologia 11


Numerologiczna 11 jest już w sposób naturalny nakierowana na drogę do spełnienia, a większość z 11 będzie miała silne intuicyjne poczucie tego, co musi zrobić, aby spełnić się i stać się szczęśliwą w swoim życiu. Będziesz czuł swój cel silnie i będziesz miał silne poczucie, jak go osiągnąć.

Najlepszą rzeczą, jaką może zrobić numerologiczna 11, aby znaleźć spełnienie, jest zebranie odwagi, aby działać zgodnie ze swoimi wizjami. Nie bój się - Twoja silna intuicja nie będzie Cię źle kierować.

Pozostaniesz niespełniony tylko wtedy, gdy zatrzymasz się z powodu strachu lub wątpliwości. Czasami możesz być przytłoczony siłą swoich duchowych połączeń i wahać się, czy działać na ich podstawie, ponieważ uważasz, że nie mogą być tak prawdziwe, jak się wydają.

To błąd. To właśnie poprzez działanie możesz odnieść wielki sukces. Celowo praktykuj działanie bez strachu, ponieważ niezdecydowanie może być jednym z największych ograniczeń, jakie liczba 11 nakłada na Ciebie.

Powinieneś również stworzyć silną grupę przyjaciół, najlepiej taką, która ma wiele różnych filozoficznych i duchowych spojrzeń na życie. Może to pomóc Ci poszerzyć Twój umysł i nieustannie pokazywać Ci nowe spojrzenia na świat, co pomaga wzmocnić Twoją naturalną empatię.

Zaangażowanie się w życie ludzi, którzy mają różne punkty widzenia, zapobiegnie również wpadnięciu w zachowania hiper-moralizujące, a nawet bardzo ekstremalne, co jest czymś, co jest zagrożeniem dla niektórych numerologicznych 11.

Masz tak silne poczucie duchowości, że chcesz się nim dzielić z innymi i wierzysz, że każdy powinien i ma takie samo bardzo etyczne podejście do duchowości, jakie Ty masz. Oznacza to, że niektóre numerologiczne 11 mogą być odebrane jako osoby, które pięknie mówią, ale mają śliskie poglądy na moralność.

Odnajdziesz szczęście poprzez używanie intuicyjnej wrażliwości względem uczuć innych, aby pomóc im. Możesz być wielką pomocą dla swoich przyjaciół, będąc doskonałym słuchaczem i doradcą rozwiązującym problemy.

Pielęgnuj swoje relacje z innymi w sensowny sposób, budując silne więzi z przyjaciółmi i potencjalnym partnerem poprzez praktykowanie otwierania się na nich zarówno emocjonalnie jak i intelektualnie.

Nie bój się, że ludzie będą myśleć, że jesteś dziwny - ludzie, którzy myślą, że jesteś dziwny i tak nie odgrywają ważnej roli w Twoim życiu, a Ty zaoszczędzisz tylko czas poprzez natychmiastowe odcięcie ich od nich, a nie poprzez ukrywanie prawdziwego "ja", aby utrzymać ich wokół siebie.

Ogólnie rzecz biorąc, numerologiczna 11 może odnaleźć największe szczęście poprzez przyjęcie, a nie zaprzeczanie, duchowej i mistycznej głębi jej prawdziwego ja. Mądrość i natchnienie liczby 11 bezpiecznie przeniesie Cię przez trudne czasy, pod warunkiem, że jesteś gotów zaufać swojej Drodze życia.

Podsumowanie


Definicja numerologicznej 11 może wydawać się anachroniczna w naszym współczesnym świeckim świecie, ze względu na niesamowite skupienie się numerologicznej 11 na duchowości i religii. Od niepamiętnych czasów były to ważne elementy w społeczeństwie, ale współczesna kultura zachodnia coraz częściej zastępuje je wiedzą naukową i psychologiczną.

Nigdy nie będziesz jednym z tych, którzy zaprzeczają znaczeniu nauki i wiedzy, ale musisz również czuć się komfortowo, kiedy sięgasz do swojej głębokiej duchowości. Nie ma w tym miejsca na wstyd i nie ma powodu, aby zaprzeczać jej znaczeniu w Twoim życiu lub na świecie. Zaprzeczenie tylko Cię obciąży, a zaakceptowanie jej znaczenia może doprowadzić Cię do jeszcze większej radości i oświecenia.

Jesteś w stanie uczynić to, co najlepsze na świecie, wykorzystując swoją duchową siłę, by poprowadzić innych ku szczęśliwszemu życiu. Chcesz czynić dobro na świecie i poprawiać życie innych, czy to poprzez tworzenie sztuki, poradnictwo duchowe, czy też bardziej ugruntowaną dziedzinę, jak np. nauczanie dzieci lub zapewnianie ludziom opieki medycznej.

Bez względu na to, w jaki sposób zdecydujesz się na wprowadzenie szczęścia na ten świat, musisz również skoncentrować się na wprowadzeniu szczęścia do swojego własnego życia poprzez stworzenie silnych związków. Potrzebujesz stabilnych, pewnych ludzi, aby otrzymać solidne podstawy, na podstawie których będziesz mógł osiągnąć wspaniałe rzeczy.

Dlatego właśnie relacje, które koncentrują się na koleżeństwie tak bardzo przemawiają do numerologicznych 11. Wymaga czasu i wysiłku, aby stać się w pełni emocjonalnie otwartym z inną osobą, ale gdy już będziesz w zaufanej relacji, ta osoba stanie się Twoją podporą w czasach zawirowań.

Nie neguj znaczenia poszukiwania lepszego świata. Altruizm jest dla Ciebie niezwykle ważny i będzie Twoim największym źródłem spełnienia w życiu. Będziesz znacznie bardziej spełniony, jeśli będziesz gotów zaakceptować, że jest to coś ważniejszego dla Ciebie niż pieniądze, sława lub jakiekolwiek inne atrybuty sukcesu, które przemawiają do innych numerologicznych cyfr.

Znajomość znaczenia liczby 11 może pomóc Ci rozwinąć sposób życia, który jest bardziej zgodny z Twoimi osobistymi, wewnętrznymi pragnieniami i celami. Zdając sobie sprawę z niektórych tendencji - a nawet pułapek - które wynikają z liczby 11, możesz uniknąć negatywnych elementów tej liczby i utrzymać się na właściwym torze z pozytywnymi elementami, prowadzącymi do ciekawych i bardzo udanych doświadczeń życiowych, w szczególności w relacjach z innymi ludźmi.

Czy czujesz siłę swojej Drogi życia 11? Czy kierujesz się wewnętrzną intuicją, która jest tak silna, że czasami walczysz o zaakceptowanie jej mocy? Czy odczuwasz satysfakcję z poprawy jakości życia innych, szczególnie poprzez swoją wrażliwość emocjonalną i zdolność do skutecznej komunikacji między ludźmi o różnych światopoglądach? W jaki sposób wykorzystasz naturalną energię liczby mistrzowskiej 11, aby zrealizować swoje cele i spełnić swoje marzenia?
           

numerologia 11, numerologiczna 11, cyfra 11, liczba 11, liczba mistrzowska, symbolika 11, znaczenie liczby 11, numerologiczna 11

Znane numerologiczne 11:

Barack Obama, Madonna, Al Gore, Bill Clinton, Colin Powell, Jackie Kennedy, Jennifer Aniston, Meg Ryan, Michael Jordan, Książę Karol, Ronald Reagan, Wolfgang Amadeus Mozart, Lord Byron, Maria Callas, Juliusz Verne, Antonio Vivaldi, Antonio Gaudi, Edgar Allan Poe, Whoopi Golberg, Orlando Bloom, Tony Blair, Hans Christian Anderson, Michelle Obama, Książę William, Annie Lennox, David Beckham, Jennifer Lopez, Tim Burton, Kuba Wojewódzki, Jarosław Kaczyński, Janusz Palikot, Kasia Nosowska

Liczba Drogi Życia ma charakter ogólny, jest tym, czym w astrologii Znak Zodiaku. Aby dowiedzieć się więcej, należy wykonać Portret Numerologiczny, który tworzy się na podstawie daty urodzenia oraz imienia i nazwiska. Taki portret jest swoistą Mapą Życia, dzięki której rozumiemy wydarzenia z naszego życia, sens naszych związków, a także to dokąd zmierzamy, a przede wszystkim - po co.

numerologia 11

numerologia

54 komentarze:

 1. Poprószy meeeg mega sprawdzony a i jakże dokładny opis, niesamowita precyzja, każde zdanie i stwierdzenie zgodne z tym jakie my 11tki jesteśmy. S U P E R opis, czekałam na niego całe 30lat mojego życia, z tak dokładnym i wiarygodnym to pierwszy raz sie spotkałam. Dziękuje za oświecenie i dobre rady, wskazówki i mądre podpowiedzi.
  Pozdrawiam
  11tka

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jestem 11 ciekaw jestem Twojego charakteru mój email jamjest1987@wp.pl

   Usuń
  2. Jak Wy to liczycie?
   No:38-11?

   Usuń
  3. Dodajesz do siebie wszystkie liczby w Twoje dacie urodzenia. Jeśli wynik końcowy wyjdzie 11, 22, 33, 44 nie dodajesz już ich do siebie, tylko wtedy jesteś mistrzowską liczbą. Natomiast jeśli Ci wyjdzie przykładowo 34, to jesteś numerologiczną 7. Warto też wspomnieć, że czasami bywa tak, że osoba z mistrzowską liczbą 33 rezygnuje z tej drogi i kroczy przez życie jako 6 (i to się tyczy też reszty mistrzowskich liczb)

   Usuń
 2. Dokladnie tak! Baaardzo się zgadza co do słowa! Dziekuje!:)

  OdpowiedzUsuń
 3. WSPANIAŁY BLOG I REWELACYJNA WIEDZA :-) DZIĘKUJĘ PANI ANNO !!! TYLE WSPANIAŁYCH INFORMACJI WSZYSTKO SIĘ ZGADZA PIĘKNIE !

  OdpowiedzUsuń
 4. 38/11 - Niby to tak, niby to nie.
  Mieszanka cech z negatywnych jak i pozytywnych wibracji liczby 11.
  Świadomość negatywnych cech, próby zwalczania na próżno.

  Po przeczytaniu artykułu i przeanalizowaniu paru spraw odnośnie tego co dzieje się w mojej głowie, stwierdzam że mam za co dziękować.
  A podziękuję raz jeszcze gdy wszystko uporządkuję.

  Pozdrawiam Anno.

  OdpowiedzUsuń
 5. Tak przy okazji to od arytmetycznej strony te liczby też są ciekawe
  29/11=2,(63) 92/11=8,(36) ich suma~11
  38/11=3,(45) 83/11=7,(54) ich suma~11
  47/11=4,(27) 74/11=6,(72) ich suma~11
  56/11=5,(09) 65/11=5,(90) ich suma~11
  Oraz 29+92=38+83=47+74=56+65=121
  A √(121)=11

  OdpowiedzUsuń
 6. Błądziłam dzięki negatywnej wibracji mojej matki.też 11 -stki.niespełnionej ,despotycznej i egoistycznej...

  OdpowiedzUsuń
 7. Jestem 11 z 38 i faktycznie mam poczucie misji i ze kiedys tu juz byłam. Na razie doswiadczyłam wiele szczęścia. Mój chłopak numerologiczna 1 bardzo wspiera mnie w mojej drodze. Dziękuje za dobry opis 11 -stek :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja także jestem 11 z 38, ale jak porównuję opis 11 z 2 to zdecydowanie pasuje do mnie dwójka (czyli 11 po redukcji). Jak to rozumieć? Że idę w życiu na skróty, nie staram się?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To może znaczyć, ze chwilowo się zagubiłaś.. nic w tym złego;) każdy tak ma... zrobiłaś 1 krok w tył aby zrobić 2 do przodu. Ale pamiętaj, że najlepszy moment do osiągnięcia zajebistego rozwoju duchowego jak i materialnego na ziemi, przypada akurat w tym okresie po 2012 co rzadko się zdarza słonko.. to nie przypadek, że trafiłaś na numerologie mistrzynio... Zalicz to;) Miłego wszystkiego, z całego serca życzę.. Pozdrawiam

   Usuń
  2. Materia zabardzo odwróciła twoją uwagę;)

   Usuń
 9. P.S.
  29/11
  Także dzień urodzenia 11

  OdpowiedzUsuń
 10. Jak okiełznać ego? Wszystkie znaki mówią, że to czas, aby to zrobić..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trening rozwoju osobistego np MA URI...polecam Hawkinsa Siła czy moc...Przekraczanie poziomów swiadomosci

   Usuń
  2. What??????
   Opowiedz, proszę!!!!

   Usuń
 11. Zobaczcie co to jest Lavylites i przyłączcie się 13-19-1959. Lavylitesvip@gmai.com

  OdpowiedzUsuń
 12. Witaj, podziwiam Twą wiedzę...
  Urodziłam się 9.05.1950 i jestem 29=11, mam nazwisko 38=11, dom nr 11 itd...
  Przeszłam całkowitą i potworną karmę Hioba/utrata wszystkiego i wszystkich/. Weszłam w num. post factum onej karmy Hioba. Przeszłam spokojnie klęski i brak pieniedzy, czy bliskich nie jest dla mnie stresem.
  Pracuję dla ludzi.., jestem człowiekiem utalentowanym... Opisy zgadzają się z moim doświadczaniem. Realizuję swoje trudne życie ze spokojem dziecka.
  Dziękuję za tak trafne opisy, podziwiam wiedzę zapewne nabytą łatwo ,bo tak maja :) 11
  Krystyna

  OdpowiedzUsuń
 13. Witaj, podziwiam Twą wiedzę...
  Urodziłam się 9.05.1950 i jestem 29=11, mam nazwisko 38=11, dom nr 11 itd...
  Przeszłam całkowitą i potworną karmę Hioba/utrata wszystkiego i wszystkich/. Weszłam w num. post factum onej karmy Hioba. Przeszłam spokojnie klęski i brak pieniedzy, czy bliskich nie jest dla mnie stresem.
  Pracuję dla ludzi.., jestem człowiekiem utalentowanym... Opisy zgadzają się z moim doświadczaniem. Realizuję swoje trudne życie ze spokojem dziecka.
  Dziękuję za tak trafne opisy, podziwiam wiedzę zapewne nabytą łatwo ,bo tak maja :) 11
  Krystyna

  OdpowiedzUsuń
 14. Dzień dobry.
  Jak obliczyć podliczby? Zabrakło tej informacji, a to przecież ważne...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Teraz wiem, że te podliczby biorą się ze zwykłego obliczania numerologicznego. Czy mogłaby pojawić się o tym wzmianka w sekcji artykułu "Numerologia 11 a podliczby? Dla osób początkujących może to być cenne (sam nie wiedziałem o co chodzi z tymi podliczbami, dopiero wgłębienie się w temat rozwiało moje wątpliwości - ktoś może mieć podobnie, dlatego warto zaoszczędzić mu zwłoki).

   Usuń
 15. Z imienia i nazwiska zarówno liczba Duszy (38) jak i Ekspresji wyszła (56) mi 11.

  Jestem młody - 27 lat - i dopiero od nie dawna wszystko zaczyna powoli układać mi się w głowie. Zacząłem dostrzegać potrzebę pomagania innym ludziom - kiedyś byłem chamem - teraz uśmiecham się do nich i rozmawiam z nimi pełen empatii. Zauważyłem też że przeważnie bardzo silnie oddziaływuje na towarzystwo - zawsze w szerszym kręgu ludzi uwaga skupiała się mocno na mojej osobie. Nie wiem czy zawładnąłem ego ale czuje że kontroluje emocję, nie denerwuje się już jak kiedyś a i o niebo więcej we mnie pozytywnej energii. Niestety nie widzę jeszcze sposobu w jaki mógłbym realizować swoją misję. Liczę na to że czas pokaże. Jestem aktualnie w 1 roku numerologicznym - być może to jest ten moment w którym się znajduję i dostrzegam inną drogą życia niż zazwyczaj myślałem że się potoczy. Jeszcze nie wiem co mam z tym zrobić. Pracuje nad sobą. Wiem, że jeszcze wiele przede mną...

  OdpowiedzUsuń
 16. 29/11 Od niedawna zainteresowałem się numerologią i sprawami duchowymi. Wtedy kiedy po latach udało mi się okiełznać mój alkoholizm! 100% się zgadza. Rzeczywiście często czuje jakby coś nade mną czuwało i że mam jakąś misję do wykonania. Tylko jaką? Tego jeszcze nie wiem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W sumie jest to bardzo proste, ale to co proste nie musi okazać się takie łatwe. Mamy pozytywne 11 i negatywne 11. Musimy zdać test, że zapanowaliśmy nad negatywnymi cechami duszy. Tu na ziemi bardzo często ego przesłania nam prawdę po to byśmy umieli odnaleźć siebie jako mistrzów.

   Usuń
 17. Jako 29 podzielam większość zamieszczonych tu opini.. Intuicja wręcz narzucala mi lawinę pytań na temat mojej egzystencji.. Artykuł bardzo ciekawy jak i wartosciowy dla mnie.. Tym niemniej, pozostalo pytanie.. W jaki sposób okiełznać moja ekstremalną naturę? To połączenie które wg mnie nie powinno istnieć w przyrodzie. To jakiś rodzaj choroby dwubiegunowej?
  Pozdrawiam
  zwykle bardzo pozytywnie nastawiony Rafał;)

  OdpowiedzUsuń
 18. A jak to jest jak ja jestem 5,a on 11 z 38 czy ten związek ma szanse na przetrwanie?
  I jak się może układać?

  OdpowiedzUsuń
 19. Witam,tak też przypuszczalam...opis niesamowity, dziękuję za uświadomienie...

  OdpowiedzUsuń
 20. Emanuje mną pewien rodzaj współmiernej radości,gdyż udało mi się określić misję i nazwać ją po imieniu,tym samym odczuwam iż zmierzam do równowagi,zapewne droga może być długa,a może niekoniecznie?
  Najważniejsze że ją udało mi się już namierzyć jej kierunek.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Określenie misji jest bardzo istotne dla 11-ki :)

   Usuń
 21. Dzis dowiedzialem sie ze jestem 11...Ale bardzo zagubiona....Mimo swojej 11 ciagle spadam.....Dziekuje za opis

  OdpowiedzUsuń
 22. To ciekawe. Ogólnie jestem 3 ale pasuje to do mnie tylko częściowo. Za to 11 bardzo. Może dlatego że urodziłam się jako wcześniak. Gdybym przyszła na świat "normalnie" byłabym 11... Ciekawe czy to może mieć jakiś związek...

  OdpowiedzUsuń
 23. Dodam że byłabym 11 z 38 a liczby 3 i 8 pojawiały się w moim życiu tak często że zdawały się mnie prześladować...

  OdpowiedzUsuń
 24. Cześć. Jako 11-tka założyłem dziś zbiórkę - https://pomagam.pl/4SinUsTeam
  Chętnie usłyszę, co o tym myślicie. Uda się, czy będzie kompletne fiasko?

  OdpowiedzUsuń
 25. Witam. Jestem 11 z 29.ur się w maju.
  W życiu mieszkałam w 4 domach wszystkie miały nr 5 😁
  Ot, taka ciekawostka.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też wielokrotnie już mieszkałam pod "piątką"! Teraz mieszkam pod 14. Jestem 11 z 38. Widzi ktoś tutaj jakąś wytłumaczalną zależność?

   Usuń
  2. Sprawdź czy twoja mama nie była w ciąży w roku przestepnym jeśli tak to odejmij 1 od swojej sumy

   Usuń
  3. Urodziłam się 4. Lipca 1989, a więc mama zaszła w ciążę w roku 1988, który był rokiem przestępnym. Czy to znaczy, że powinnam rozważać siebie jako numerologiczną 1, a nie 11? (To byłoby zaskakujące, bo 11 bardzo do mnie pasuje).

   Usuń
 26. Stara dusza 11 na temat reinkarnacja w ciele że skutkiem negatywnym ,,

  OdpowiedzUsuń
 27. myślisz że 11/29 ma szansę z 11/38? a poza tym wiele się dowiedziałam i bedę wracała do tego bloga, jeszcze nie raz go przeczytam

  OdpowiedzUsuń
 28. Dziękuję za tak obszerny opis. W mojej dacie urodzin 11.09.1975 wychodzi mnóstwo 11. Rzeczywiście rozwój duchowy i wysokie standardy moralne są dla mnie podstawą istnienia. Dobrze to sobie uzmysłowić. Empatia i współczucie nie są słabością a wartością dodaną, która wzbogaca człowieka. Teraz rozumiem dlaczego ludzie tak łatwo otwierają się przede mną i spowiadając się, szukają oparcia, zrozumienia niekiedy porady. A myślałam, że tak mało wnoszę jako człowiek w życie innych. Chyba jestem zbyt surowa dla siebie. Artykuł pokrywa się z moim charakterem, światopoglądem w 100 %. Dziękuję za jakby nie było pochwałę.

  OdpowiedzUsuń
 29. Jestem 29/11. Jakieś 15 lat temu otworzyła się przede mną tzw. ścieżka duchowa przez bardzo mocno znaczący sen. mam odczucie, że obecnie poszukiwacz we mnie już skończył swoje. Nie wiem , skąd i jak działa numerologia, jestem otwarta na różne wskazówki, a ta 11 pasuje do mnie . Dziękuję , to naprawdę duże wsparcie.

  OdpowiedzUsuń
 30. Witam, jestem 11 z 29. Wspaniały opis :) Od dzieciństwa czułem, że ze mną jest coś nie tak - w znaczeniu pozytywnym - że coś na demną czuwa oraz że jestem po prostu i wbrew wszystkiemu szczęściarzem. Zbliżam się już do 50tki i pomimo bardzo ciężkich przeżyć wciąż tak uważam. Czuję wielką potrzebę zgłębiania świata duchowego i tylko gdy mam okazję z kimś porozmawiać czy pomóc poprzez rozmowę to doznaję wielkiego szczęścia i jakby olśnienia :) 11stki , nie możemy się poddawać i pełni ufności , z jasnym umysłem i miłością wyruszyć w tę wspaniałą przygodę !!! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzień dobry, mam podobnie choć empatia nie jest moją najmocniejszą stroną. Siła i odczucie, że coś nade mną czuwa minęły ostatnio, sporo przeszłam. Jestem w podobnym wieku, nieźle sobie radzę ale czuję, że idę cały czas w dół. Tęsknię za jasnym umysłem i pewnością siebie... Jak wrócić na jasną stronę mocy?

   Usuń
  2. 11 z 38. Całe życie wyraziście, odważnie, z mocą słowa, suwerennością w myśleniu, często w kontrze do stada, nierozumiana. Czujesz, że dobrze będzie się odezwać? Pisz
   ofertabum@gmail.com

   Usuń
 31. jak można okreslic rok spod 11/47?

  OdpowiedzUsuń
 32. Permanentny konflikt z otoczeniem prawie od zawsze,

  OdpowiedzUsuń
 33. Miałam tak, aż wzięłam do siebie Osho:
  "Niższemu nie przeciwstawiaj się, lecz dąż do wyższego, a zauważysz, że niższe przestało cię zajmować" :)
  Czujesz potrzebę rozmowy ze starą optymistyczną duszą? Pisz: ofertabum@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 34. Niesamowite, że odkryłam to właśnie teraz. Całe życie zastanawiałam się co robię źle, że ludzie tak na mnie reagują, widzą, idą za mną, słuchają. A inni wręcz krytykują, bo nie rozumieją. Akurat w tym momencie swojego życia najbardziej takiej wiedzy potrzebuję. Zrozumiałam siebie i akceptuję w pełni swoją inność. Dziękuję i pozdrawiam 11(29)

  OdpowiedzUsuń
 35. Witam, dopiero niedawno znajoma "uświadomiła" mi znaczenie daty urodzin. Wszystko się zgadza. Ja jestem 11-tką a mój mąż 33... :)

  OdpowiedzUsuń
 36. A co z "czystą" 11.... 08.01.2000 daje od razu 11 a nie np 29 które później daje 11 czy to ma znaczenie?

  OdpowiedzUsuń