czwartek, 13 grudnia 2018

2 rok numerologiczny (osobisty, własny) 2021 | Numerologia partnerska

2 rok numerologiczny, 2021, 2 rok osobisty, własny, numerologia partnerska

1 Rok Numerologiczny (osobisty) 2021

W 2 roku osobistym nie wydarzy się nic spektakularnego, bo to czas na zmniejszenie aktywności, relaksu, a także wyklarowanie celów, które zostały wyznaczone w 1 roku. Całkiem prawdopodobne, że rok ten wyda Ci się nudny i nużący zwłaszcza po poprzednich intensywnych 12 miesiącach. W 2 roku osobistym konieczne jest przede wszystkim zwolnienie tempa oraz wyciszenie, gdyż to czas przystosowania się do nowych warunków. Twoja energia ulegnie niewielkiemu zmniejszeniu, a zapały ostudzone.2 rok numerologiczny sprzyja podejmowaniu współpracy oraz pracy w grupie. Wszelkie wspólne działania zmierzające do osiągnięcia wspólnego celu zakończą się sukcesem.

Z powodu zmniejszonej ilości energii możliwe jest odczucie zmęczenia psychicznego i fizycznego. To czas, w którym jesteśmy bardziej wrażliwi i niezdecydowani niż zwykle. Może zdarzyć się tak, że przez spowolnienie tempa w 2 roku, będziesz czuć się nieco zniechęcony. Zaplanowane w 1 roku numerologicznym zmiany nie następują tak szybko jak zaplanowałeś i realizacja działań trochę się opóźnia. Nie warto jednak przejmować się tym spowolnieniom, bo z pewnością wkrótce dojrzysz korzyści tego stanu rzeczy. 2 rok numerologiczny to czas przede wszystkim na refleksję - co było niemożliwe w poprzednim roku.

2 rok numerologiczny, 2 rok osobisty, własny, numerologia partnerska
W 2 roku należy ponownie przyjrzeć się swoim dokonaniom oraz planom i zastanowić się nad tym, które z nich warto kontynuować. Trzeba przy tym podkreślić, że realizacja decyzji, podjętych w 1 roku wymaga czasu i cierpliwości. To czas wycofania i uczenia się cierpliwości. Należy poczekać na efekty, zatem można poświęcić 2 rok np. na naukę.Jeśli Twoje relacje z bliskimi wymagają naprawy, to 2 rok numerologiczny jest idealnym czasem na odbudowywanie wszelkich kontaktów. To dobry rok na pojednanie, na wyjaśnienie wszelkich sporów, a także poprawę kontaktów zawodowych. W tym czasie jesteś szczególnie otwarty i przyjaźnie nastawiony, co spowoduje podjęcie dyplomatycznych działań. To rok partnerstwa i wyjątkowego porozumienia w związkach oraz pomiędzy małżonkami. W 2 roku jesteśmy szczególnie kochliwi, więc niewykluczone, że w tym czasie poznamy i pokochamy kogoś. Jest to świetny rok do wchodzenia w związek, podejmowanie się współpracy oraz podpisywanie umów.Jest to rok na wyhamowanie wszelkich działań, których nie należy oczywiście zaprzestawać i dalej pracować. Należy jednak wprowadzić w swoje życie nieco więcej spokoju i harmonii, przy jednoczesnym kontynuowaniu pracy, lecz już bez zbędnego pośpiechu. Ten rok upływa przede wszystkim pod znakiem pracy dla innych, a także z innymi ludźmi. Warto również zaangażować się w prace społeczne i charytatywne jako wolontariusz.

Dzięki energii wibracji dwa, która sprzyja dyplomacji i podejmowaniu współpracy, możliwe jest rozwiązanie problemów, także tych natury prawnej. Warto podpisać w tym czasie korzystną umowę bądź ugodę kończącą spór.

2 rok numerologiczny, 2 rok osobisty, własny, numerologia partnerskaWarto zająć się swoim zdrowiem, zwłaszcza jeśli odkładasz wszelkie operacje czy okresowe badania. To idealny czas na zajęcie się tego typu sprawami. Konieczna jest regeneracja sił po poprzednim okresie. 2 rok to również czas zwiększonej intuicji, dlatego dobrze jest zwrócić uwagę na swoje sny, przeczucia i naszą podświadomość. Jeśli jednak znajdziesz się pod wpływem negatywnej wibracji liczby 2, to możesz czuć się niepewny, rozedrgany, a nawet przygnębiony czy płaczliwy. Możesz mieć problemy z podejmowaniem decyzji, bo to czas wycofania, spowolnienia, spokoju oraz zamknięcia. Dużo chętniej będziesz przebywać w samotności, po to, aby oddawać się kontemplacji i rozmyśleniom. Będziesz unikać hucznych imprez i tłumnych zgromadzeń. Przy bardzo negatywnych okolicznościach, mogą pojawić się nawet stany depresyjne.

W 2 roku należy zachować spokój i być otwartym, to czas w którym wszystko samo przybędzie. Czas na podejmowanie kluczowych decyzji był w 1 roku numerologicznym, w tym roku niezbędny jest otwarty umysł. Wówczas dostrzeżesz szanse, które podsuwa Ci los.

Postaraj się nie przyspieszać żadnych spraw, rób to co do Ciebie należy, a wszystko inne pojawi się w Twoim życiu. Pośpiech w 2 roku numerologicznym nie jest wskazany - nic na siłę.
  

* 2 rok numerologiczny (osobisty) 2021

   
2 rok numerologiczny to powolna podróż łącząca z drugim człowiekiem, to partnerstwo, relacje, cierpliwość, dbałość o szczegóły, współpraca, wrażliwość i stopniowy postęp.

2 rok osobisty to inspirująca dwunastomiesięczna podróż, w której znajdziesz interesujące powiązania między swoją przeszłością, teraźniejszością i przyszłością. W końcu będziesz mógł wykorzystać te informacje, aby wyznaczyć sobie ambitny cel. Ale nie będzie łatwo, to, co wydarzy się w tym roku, będzie wymagało wytrwałości, a przede wszystkim wielkiej cierpliwości.

Po pierwsze, musisz zwolnić tempo i przestać wywierać naciski, aby uzyskać rezultaty. To, co chcesz osiągnąć zajmie Ci więcej czasu niż się spodziewałeś, więc należy złagodzić wysokie oczekiwania wobec siebie i innych, a także zwrócić należytą uwagę na szczegóły.

Musisz nauczyć się iść wolniej, uważniej i z myślą o wspólnych interesach. Jeśli tego nie zrobisz, przegapisz zbyt wiele wskazówek i połączeń, aby poczynić jakikolwiek wymierny postęp. Poszerz swoją perspektywę. Zobacz szerszy obraz. Odkryj swój związek ze wszystkim, co wpływa na Twoje życie.

Oczywiście spowolnienie może być trudne, gdy chcesz poruszać się szybciej, ale dopóki nie zwolnisz - na tyle, aby zobaczyć drobniejsze i często pomijane szczegóły swojej rzeczywistości - nie będziesz mieć pojęcia skąd przyszedłeś, kim się stajesz, gdzie jesteś, co robisz, dlaczego to robisz, dokąd zmierzasz i jaką rolę odgrywają inni w Twoim życiu. Jasność jest jednym z głównych darów w 2 roku numerologicznym, tak długo, jak długo będziesz w stanie żyć wolniej na tyle, aby móc się o tym przekonać.

Spróbuj zaakceptować wszystko, co wydarzyło się w Twojej przeszłości i jednocześnie żyj w teraźniejszości. Nie jest to łatwe zadanie, ale jeśli uczynisz z tego swój prawdziwy cel, nie będziesz walczyć ze swoim spowolnieniem, ani nie stłumisz emocji, które wywołuje, to wgląd, który zdobędziesz, przeniesie cię w wybraną przez Ciebie przyszłość.

Niech odejdzie cały Twój stres, poprzez pozwolenie na swobodny przepływ emocji. Gdy już wszystkie emocje zostaną wyrażone, będziesz mógł się zrelaksować. Bycie zrelaksowanym to bycie spokojnym z samym sobą. Choroba pojawia się, kiedy nie jesteś zrelaksowany. Jeśli będziesz zestresowany i odmówisz zwolnienia tempa, Twoje ciało będzie jeszcze bardziej obciążone ciśnieniem. Może to spowodować chorobę.

Pamiętaj: stres to presja odczuć, które nie mogą opuścić Twojego ciała, ponieważ tkwią w Tobie, a nie są wyrażane na zewnątrz. Niezależnie od tego, czy chodzi o chorobę, czy też nie, jeśli nie zmniejszysz znacząco swojego tempa i poziomu stresu w roku osobistym 2, to energia cyfry 2 znajdzie sposób, aby to zrobić za Ciebie.

Nie możesz konkurować z 2, ponieważ pokój jest naturą tej wibracji. Współpraca musi zająć miejsce konkurencji. Nie ma potrzeby forsowania się. Jeśli to zrobisz, rezultaty, których pragniesz, nie zmaterializują się w sposób, w jaki tego oczekujesz. Ale będziesz zaskoczony tym, co możesz osiągnąć, kiedy będziesz żyć w tym samym tempie co rok, w którym się znajdujesz.

Może się okazać, że zerwiesz znajomość z agresywnymi i zestresowanymi osobami. Jeżeli nie będziesz mógł fizycznie odsunąć się od nich, sprawisz tylko, żeby ich problemy nie stały się Twoimi problemami. Jest to czas głębokiej świadomości, uprzejmości i życzliwości.

Kiedy Twoje życie stanie się zagmatwane, wyobraź sobie, że stoisz na szczycie wzgórza i spoglądasz z góry na swoje życie, na wszystkich ludzi i sytuacje w nim się znajdujące. Nie będziesz mógł zostać tam zbyt długo, ponieważ w tym roku musisz być pragmatyczny. Ale ta sporadyczna perspektywa pomoże Ci zrozumieć prawdziwą naturę tego, co się dzieje, konieczność bycia cierpliwym i fakt, że życie innych ludzi jest w tym roku bardziej złożone niż twoje własne. Wkrótce opuścisz "wyścig" i staniesz się istotą ludzką, o której być może zapomniałeś.

W miarę jak Twoje zrozumienie innych ludzi będzie wzrastać, zrozumiesz, że nawet ci, którzy wydają się agresywni, mogą ukrywać w sobie wielkie nieszczęścia. Będziesz musiał być taktowny i wrażliwy na ich uczucia i znaleźć sposób na stworzenie harmonii. Nawet jeśli jesteś tym, który czuje się bezbronny i niepewny siebie, postaraj się nie reagować agresją lub przemocą. Bądź cierpliwy w stosunku do siebie, a będzie Ci łatwiej być cierpliwym w stosunku do innych. Odrobina lekkości i poczucia humoru pozwoli złagodzić napięcia, których nie da się uniknąć w tym roku.

Właściwe rozplanowanie w czasie i cierpliwość są głównymi aspektami 2 roku osobistego. Twoje cele albo są realizowane za kulisami, gdzie przedwczesne działanie nie może im zaszkodzić, albo są zależne od innych czynników, które najpierw muszą się "wydarzyć", zanim będziesz mógł postąpić do czynów.

Cierpliwość nie oznacza jedynie stawiania czoła niekorzystnym warunkom. Musisz stanąć w obronie samego siebie, gdy wymagają tego okoliczności. Ale przede wszystkim jest to rok, w którym należy spokojnie i sumiennie torować sobie drogę do przyszłego sukcesu. Wymaga to starannego i niestrudzonego zwracania uwagi na szczegóły, a także słuchania tego, co inni mają do powiedzenia.

Żadna presja nie jest wskazana. Osiągnięcia będą się rozwijać poprzez pracę zespołową. Wykorzystaj swoje umiejętności w sposób, który przyniesie też korzyści innym. Nie będziesz w stanie iść naprzód, jeśli nie będziesz cierpliwy, jeśli nie poczekasz na rozwój sytuacji w ich własnym czasie i jeśli nie złagodzisz napięć i długotrwałych obaw.

Będziesz odczuwać potrzebę większej ilości ciepła i czułości, większej akceptacji dla swoich uczuć i dla uczuć innych. Prawdziwa pomyślność i poczucie bezpieczeństwa nie mogą być realizowane poprzez agresję i wojowniczą rywalizację. Prawda, pokój, współpraca i tolerancja są teraz twoimi jedynymi sposobami, by iść naprzód.

Z tej spokojniejszej, cichszej perspektywy, znajdziesz sposoby na zmianę tego, co Ci się nie podoba. Żyjąc na tu i teraz, zrozumiesz, że teraźniejszość jest twoim jedynym wyjściem z przeszłości i twoją jedyną bramą do przyszłości.

Przeszłość i przyszłość są związane z podejmowanymi przez ciebie decyzjami i działaniami w teraźniejszości. W tym roku musisz zdecydować się na wyciszenie umysłu, rozwój intuicji i nauczyć się polegać na niej przy podejmowaniu właściwych dla Ciebie decyzji. Będziesz wiedzieć, czy coś jest dobre dla Ciebie poprzez sposób w jaki to odczuwasz. Pomimo spowolnienia w 2 roku numerologicznym, będziesz czynić znaczące postępy. Staniesz się bardziej wrażliwy na metafizykę życia i będziesz w stanie poczuć otaczającą rzeczywistość, a nie tylko polegać na innych, którzy powiedzą ci, co jest czym.

Możesz doświadczyć intensywnych przebłysków intuicji i wewnętrznej wiedzy. Dziwne sny nie są niczym nadzwyczajnym w 2 roku osobistym. Nie bój się ich. Oni starają się powiedzieć Ci coś ważnego. Dobrym pomysłem byłoby gdybyś notował wszystkie swoje sny. Zapisz je zaraz po przebudzeniu. Bez względu na to, jak abstrakcyjne czy dziwaczne wydają się one być, wkrótce zobaczysz pojawiający się wzorzec, który zapewni Ci wnikliwy wgląd w sprawy związane z Twoim codziennym życiem.

Kiedy zauważysz i poczujesz łagodną energię 2 roku, będziesz chciał w niej pozostać. Będziesz chciał z nią płynąć. W tym spokojnym stanie, Twoje rozumienie wolności i miłości poszerzy się. Będziesz wiedział, że agresja i wypieranie rzeczywistości prawie całkowicie zabiło naszą zdolność do myślenia, odczuwania, działania i radości. Tegoroczne wydarzenia pokażą Ci, że Wolna wola jest kolejnym krokiem w ewolucji człowieka. Wolna wola to przyszłość. Bez niej jesteśmy zniewoleni.

W tym roku doświadczysz rozproszenia, opóźnień i zakłóceń, które mają na celu rozwój Twojej cierpliwości. Każda taka sytuacja zawiera ważną lekcję lub szansę. Cierpliwie analizuj wszystko, co dzieje się wokół Ciebie i wewnątrz Ciebie. Naucz się czuć i doświadczać życia, zamiast zaprzeczać mu. Bądź wrażliwy. Poczuj rzeczywistość.

Jeśli chodzi o Twoje osobiste ambicje, wymagany jest niewielki wysiłek. Tegoroczne opóźniania i zakłócenia właściwie pomagają im w tym. Jeśli ulegniesz frustracji, możesz znaleźć się w niewłaściwym miejscu, w niewłaściwym czasie i będziesz potrzebować czegoś więcej niż dyplomacji, aby wydostać się z tego bałaganu.

Praca zespołowa jest bardzo ważna i prawdopodobnie będziesz miał do odegrania szczególną rolę w grupie, związku lub relacji. Bądź dyplomatyczny oraz rozważny, i spróbuj dowiedzieć się, czego inni ludzie mają Cię nauczyć lub Ci pokazać. Niektórzy będą Cię pouczać "jak to zrobić", podczas gdy inni będą Cię instruować "jak tego nie robić".

Współpracuj. Poczuj się komfortowo w roli obserwatora, osoby siedzącej na tylnym siedzeniu. Może być Ci trudno obserwować, jak ktoś inny przypisuje sobie Twoje zasługi, pomysły lub starania, albo znajduje się w centrum uwagi dzięki Tobie. Możesz nawet czuć, że ktoś celowo trzyma Cię na podrzędnej pozycji.

Jeśli pojawi się gniew, pozwól sobie go poczuć, najlepiej, gdy jesteś sam. Wydobądź go z siebie. Nie konfrontuj się z ludźmi, chyba że czujesz, że jest to absolutnie konieczne. Posłuchaj, co mówi Ci gniew lub jakiekolwiek inne uczucie, a wkrótce zrozumiesz, dlaczego Twoja obecna sytuacja jest taka, jaka jest. Zadaj sobie pytanie: "Co się tu naprawdę dzieje?" A potem usłysz cały strach i osąd zawarty w Twoich odpowiedziach. Silna chęć poczucia tego, co mówią Twoje uczucia, uaktywni Twoją intuicję i dostarczy Ci odpowiedzi, których szukasz.

Nie musisz tracić godności ani być wycieraczką, aby móc współpracować. W tym roku, rozwijasz pewność siebie i wdzięczność, które pozwolą Ci poradzić sobie ze wszystkimi sytuacjami spokojnie i skutecznie, bez wplątywania się w problemy innych ludzi. Twoja umiejętność dostrzegania i dbania o szczegóły sprawi, że będziesz ceniony i niezbędny. Jest to silna pozycja, ale nie stań się tak niezastąpiony, że nie będziesz mógł uwolnić się od niekorzystnej dla siebie sytuacji lub jej zmienić.

Jeśli nie rozwiniesz serdecznej i przychylnej postawy wobec innych, zauważysz, że Twoimi głównymi uczuciami są: nerwowość, konflikty, wina, gniew, strach, nadwrażliwość i nieczułość oraz niepohamowana krytyka. Jeśli tak się stanie, będziesz próbować kontrolować innych, lub będziesz wierzyć, że to inni mają władzę nad Tobą.

Współdziałanie z innymi wymaga od Ciebie słuchania nie tylko słów, które mówią inni, ale także rozumienia ogólnego przesłania, które starają się przekazać; postrzegania ich jako całość, zamiast koncentrowania się na jednym tylko aspekcie, i uświadomienia sobie, jak jesteś z nimi związany.

Nawet najmniejszy akt kontroli lub manipulacji może zadziałać przeciwko Tobie. W 2 roku osobistym musisz uwolnić się od sprawowania kontroli nad innymi - lub uwolnić się od ich kontroli nad Tobą. Odkryjesz, o ile bardziej kochający i miły stałeś się w trakcie tego procesu.

W zeszłym roku dowiedziałeś się o znaczeniu Twojej indywidualności i niezależności. W tym roku dowiesz się, że każdy działa zgodnie z własnymi unikalnymi energiami, każdy ma swoją historię do opowiedzenia, każdy jest jednakowo ważny i każdy ma uczucia. Sposób, w jaki traktujemy i odnosimy się do innych, wpływa na nasze uczucia i zachowania, a także na jakość życia.

Rok numerologiczny 2 uzmysłowi Ci wzorce zachowań, które ograniczają Twoją wolność lub wolność kogoś innego. W tych niespokojnych czasach, umiejętność tolerowania, rozumienia i współpracy jest prawdziwym i niezwykle cennym talentem - a w tym roku musisz pokazać, jak bardzo utalentowany jesteś w tym zakresie. numerologia

1 komentarz:

  1. Nigdy nie wierzyłam w takie rzeczy. Pamietam, że pierwszy raz usłyszałam o latach osobistych, kiedy moje życie zamieniło się w okropną ruinę. Utraciłam wszystko. Wpadłam przypadkiem na tekst o 9 roku osobistym. Czytając, nie mogłam uwierzyć! Czułam się, jakby autor opisał dokładnie moje życie. Dziś jestem w drugim roku osobistym. Pomyślałam, że wpadnę znów przeczytać, co na ten temat do powiedzenia ma autorka i znowu nie wierzę, słowo w słowo wszystko się zgadza.
    Jestem zdumiona!
    W takim razie pozostaje tylko przetrwać w cierpliwości ten drugi rok osobisty.
    Pozdrawiam autora tych jakże trafnych opisów!

    OdpowiedzUsuń