czwartek, 7 sierpnia 2014

Numerologia 7 | Droga życia 7 | Liczba 7 | Cyfra 7 | Symbolika i Znaczenie liczby 7 | Numerologiczna siódemka | Numerologia partnerska

droga życia 7, cyfra 7, liczba 7, numerologia 7, numerologiczna 7, numerologiczna siódemka, symbolika 7, znaczenie liczby 7

DROGA ŻYCIA 7

Numerologiczna 7 - FILOZOF


Droga numer siedem symbolizuje wiedzę, intuicję, intelekt, kontemplacje, powściągliwość, wiarę oraz tajemnicę. Jest to wibracja, która ukierunkowuje ku życiu wewnętrznemu. Można powiedzieć, że samotność jest wpisana w tę liczbę, gdyż sprzyja ona zagłębianiu się we własne wnętrze. Z drugiej jednak strony liczba siedem powiązana jest z materią, jej dogłębnym poznaniem. Osoba znajdująca się pod wpływem tej liczby zdobędzie wiedzę, ale jedynie w przypadku wyobcowania. Oto numerologia 7.Dostęp do wiedzy można uzyskać na kilka sposobów. Na przykład poprzez wyobcowanie, wycofanie się z codzienności: z powodu ciała (np. choroba), z powodu wiary (wstąpienie do zakonu) albo poprzez poznanie (poświęcenie się nauce). Siódemki silnie skupiają się na własnym rozwoju, aby zbliżać się do wymarzonej pracy, figury, czy aby zdobyć wykształcenia. Posiadają analityczny umysł, co prowadzi je na drogę rozmyślań, refleksji nad sobą, ludźmi i światem, skłania je do dogłębnych badań naukowych. Doskonała intuicja, spostrzegawczość przenikliwość, a do tego wspaniały zmysł obserwacji pomaga odczytać intencje zanim inni zorientują się w sytuacji. Ta intuicja i przenikliwość mogą pozostać niezauważone przez inne osoby, głównie ze względu na fakt, że siódemka nie lubi przebywać w zbyt dużych grupach, ani popisywać się swoją wiedzą. Godność siódemki odczytywana jest jako wywyższanie się i arogancja.droga życia 7, cyfra 7, liczba 7, numerologia 7, numerologiczna 7, numerologiczna siódemka, symbolika 7, znaczenie liczby 7
Numerologicznym 7 ciężko jest znieść krytykę, która budzi w nich poczucie żalu. Mają także problemy z przyjmowaniem wszelkich porażek i trudności. Zwykle chcą być najlepsze w każdej dziedzinie, zwłaszcza w pracy. Są niepewne siebie, dlatego nakładają maski, które mają ją osłonić. Kiedy siódemka poczuje się pewniej i zaufa komuś, to dopiero wtedy zaczyna się otwierać. Na pozór twarda i silna siódemka, w rzeczywistości jest bardzo delikatna, dlatego potrzebuje zrozumienia i wiele czułości.Numerologiczne siódemki starają się robić wszystko w 100%, często są perfekcjonistami. Pomimo tego, że mają raczej tajemniczą naturę, to w towarzystwie lubią zwracać na siebie uwagę i błyszczeć, natomiast w domu, wśród bliskich cichną i swoją uwagę kierują ku wnętrzu. Siódemki powinny pamiętać o tym, aby pieniądze i rzeczy materialne nigdy nie stały się jej celem. Kiedy przestanie zabiegać o dobra materialne, to kwestie finansowe ułożą się samoistnie, bez żadnego wysiłku. Siódemki będą bogate, jeśli swoje życie skierują na ścieżkę rozwoju duchowego, zagłębiania się w życie wewnętrzne, a dzielenie się swoją wiedzą z innymi stanie się ich celem. Siódemki są bardzo inteligentne i błyskotliwe, dużo myślą, zastanawiają się nad wieloma aspektami życia i analizują, dlatego często są milczące lub wydają się być zarozumiałe. Potrzebuje wiele czasu tylko dla siebie, w czasie którego wycofuje się z życia i spędza go w samotności. Ten wolny czas spędzają czas na samodoskonaleniu się i nauce, dzięki temu są wykształcone, oczytane i kulturalne. Siódemka jest zawsze elegancka, błyskotliwa, szykowna i elokwentna, a do tego świetnie potrafi odnaleźć się w każdym towarzystwie.

Numerologiczna 7, która wibruje negatywnie będzie dążyć do posiadania jak największej ilości przedmiotów, grozi jej zbytnie przywiązanie do rzeczy. Negatywna siódemka może się stać zamknięta w sobie, nieufna, wyobcowana, lekceważąca, a także nieuczciwa. Takiej siódemce brak będzie wiary w siebie, będzie cyniczna i wyrachowana. Osoba o wibracji siedem powinna skupić się budowaniu zaufania, integracji z rodziną i przyjaciółmi, skracaniu dystansu, pokory. Siódemki powinny uważać, aby nie stały się zbyt krytyczne wobec siebie i bliskich, złośliwe i zakompleksione. Wymagania, które będzie stawiać innym mogą okazać się nie do przejścia. Siódemka może mieć skłonność do depresji, która zaprowadzi ją do totalnej izolacji, a do tego wpędzić ją może w uzależnienia.

Siódemka nie należy do wibracji partnerskich lub rodzinnych. Może jednak dążyć ona do małżeństwa jeśli spotka swoją pokrewną duszę, z którą poczuje kontakt na poziomie intelektualnym i duchowym. Często skrywa swoje prawdziwe uczucia, bojąc się, że ktoś może ją skrzywdzić i sądząc, że okazywanie sobie uczuć jest oznaką słabości. Siódemka jako partner często wymaga od drugiej połówki rezygnacji z własnych marzeń oraz ambicji, a także przyjęcia swojego punktu widzenia.

Osoby o wibracji siedem są wiernymi partnerami i małżonkami. Mają wysokie libido, ale kierują się zazwyczaj rozsądkiem. Czasami siódemki mogą sprawiać wrażenie osób chłodnych i obojętnych, ale to złudzenie, bo mają one dużą potrzebę zdobycia szacunku i zaufania innych ludzi. Siódemki słyną z tego, że mają świetną intuicję i z olbrzymią trafnością potrafią przewidzieć niektóre wydarzenia i określić osoby. Są wrażliwe i chętnie dzielą się swoją wiedzą oraz tym, co mają. Dzięki udzielonej pomocy są w stanie uchronić innych od cierpienia, także tego duchowego.

Numerologiczne 7 z chęcią prowadzą życie na uboczu, samotne, wśród książek, często towarzyszy im sztuka. Uwielbiają czytać wielkie dzieła literackie, słuchać twórczości znanych kompozytorów oraz podziwiać obrazy wybitnych malarzy. Osoby o tej wibracji mają w sobie wielką potrzebę poznania oraz doświadczenia. Są marzycielskie, idealistyczne i niestety trochę oderwane od rzeczywistości. Przez to życie wydaje się im być brutalne i nieustannie je rozczarowuje.

droga życia 7, cyfra 7, liczba 7, numerologia 7, numerologiczna 7, numerologiczna siódemka, symbolika 7, znaczenie liczby 7

Numerologia 7 - kariera zawodowa

Numerologiczne siódemki są dokładne i sumienne podczas wykonywania swoich obowiązków, są staranne i odpowiedzialne. Zawsze starają się, aby to co robią było wykonane w 100%, dlatego czasami mogą być uważani za perfekcjonistów. Mogą stworzyć sprawnie działający biznes, choć muszą pamiętać, że to nie dobra materialne i pieniądze powinny być ich celem. Zazwyczaj wiele wymagają od swoich podwładnych, z którymi potrafią jednak stworzyć poprawne relacje, głównie ze względu na swoją kulturę osobistą.

Siódemki, ze względu na swoją ogromną wrażliwość mogą być świetnymi artystami, natomiast wysoko rozwinięta intuicja sprawia, że sprawdzą się wszędzie tam gdzie potrzebne jest zrozumienie i pomoc drugiemu człowiekowi - psycholog, psychiatra, lekarz. Mają wyczucie smaki i poczucie piękna, zatem będą świetnymi fryzjerami, dekoratorami, projektantami.

Interesujące dla siódemki będą takie dziedziny takie jak: nauka, psychologia, filozofia, astrologia, medycyna, a także inne, w których niezbędna jest umiejętność analizy, wykorzystania własnych wniosków, a także doświadczeń. Idealne stanowisko dla wibracji siedem to między innymi filozof, nauczyciel, poeta lub pisarz.

Numerologia 7 - miłość, numerologia partnerska

droga życia 7, cyfra 7, liczba 7, numerologia 7, numerologiczna 7, numerologiczna siódemka, symbolika 7, znaczenie liczby 7, miłość
Numerologiczna 7 lubi izolować się od społeczeństwa, dlatego niekiedy trudno jest jest wejść w stały związek. Nieśmiałość i izolacja powodują, że powoli otwierają się na nowe znajomości. Choć tego nie okazują, to są bardzo wrażliwymi i uczuciowymi osobami. Kiedy już się zakochają i zaufają, to chcą partnerowi uchylić nieba.

Elokwentne numerologiczne siódemki szybko znajdują temat do wspólnej rozmowy. Powinny zwrócić uwagę na to, aby nie izolować się za bardzo od partnera, gdyż na dłuższą metę drugiej stronie może to bardzo przeszkadzać. Wrażliwe siódemki bardzo źle reagują na złość, krytykę i agresję, dlatego ich partnerzy powinni mieć to na uwadze. Siódemka dąży do stabilnego, pełnego zaufania oraz miłości związku, pomimo tego, że nie jest to wibracja szczególnie małżeńska czy rodzinna. Jest jednak lojalną, wierną i wrażliwą partnerką oraz świetnym towarzyszem życiowym.

Numerologia 7 związek

 
Numerologiczna 7 i 1
Siódemka wniesie do związku wrażliwość na sztukę oraz filozoficzne i wnikliwe spojrzenie na świat, natomiast jedynka nowe pomysły i idee. Ten związek może być dla Was niezwykłym przeżyciem, gdyż to, że się do siebie zbliżyliście, biorąc pod uwagę różnice pomiędzy Wami, nie było takie oczywiste. Oboje możecie wiele nauczyć się od siebie.
 
Numerologiczna 7 i 2
Zarówno dwójka, jak i siódemka to chłodne i powściągliwe osoby, jednak u każdej z nich przejawia się to w inny sposób. Dwójka jest niepewna, stąd u niej ta powściągliwość, natomiast chłód, który charakteryzuje siódemkę wynika z dystansu wobec świata. Siódemka i dwójka znajdą wspólne tematy w dziedzinie muzyki, literatury, filmu, a także badania tajemnic przyrody. Siódemka ma skłonności do bycia samą, izolacji, co może nieco niepokoić dwójkę. Ale po zaakceptowaniu tych odmienności są w stanie stworzyć trwały i wspaniały związek.
 
Numerologiczna 7 i 3
Ekstrawertyczna trójka i skryta siódemka to na pewno ciekawe połączenie. Kiedy siódemka z kimś się zwiąże - to tylko na poważnie. Siódemka i trójka będą się wzajemnie inspirować i rozwijać swoje zdolności i talenty. Trojka powinna pamiętać o powściągliwej naturze siódemki, zaakceptować jej wycofanie i nie zmuszać do wychodzenia, kiedy pragnie zostać sama, a wówczas z pewnością związek będzie udany i satysfakcjonujący dla obu stron.
 
Numerologiczna 7 i 4
Czwórka to liczba, która związana jest z materią, natomiast siódemka oznacza uwolnienie od materii. Związek tych dwóch liczb jest bardzo silny i stały. Siódemka najczęściej będzie inspirować partnera do działania, natomiast czwórka zrealizuje się tutaj jako wykonawca pomysłów siódemki.
 
Numerologiczna 7 i 5
Piątka jest liczbą, która poszukuje, ale nowych doświadczeń szuka na zewnątrz, natomiast siódemka to także poszukiwacz, lecz doświadczeń szuka wewnątrz siebie. Piątka powinna nauczyć się milczeć, a siódemka zacząć jej słuchać. Obie te liczby potrzebują wolności - siódemka odczuwa potrzebę izolacji, a piątka wolności - i na tym polu będą się doskonale rozumieć. Niekiedy może się zdarzyć, że piątka będzie chcieć wolności, ale tylko dla samej siebie. Jeśli pokonacie te trudności, to macie szansę stworzyć twórczy, poważny i wspaniały związek.
 
Numerologiczna 7 i 6
Związek ten cechuje wiele sprzecznych dążeń i należy włożyć odrobinę wysiłku w to, aby pogodzić wspólne interesy. Nadopiekuńcza szóstka może naruszać niezależność siódemki, dlatego powinna pamiętać o tym, aby pozostawić jest wolną przestrzeń, w której tak lubi przebywać. Przez to szóstka może czuć się niekiedy niepotrzebna. Jeśli jednak uwzględnicie te sprzeczności i własne potrzeby, to macie szansę, aby stworzyć wspaniały związek.
 
Numerologiczna 7 i 7
Związek siódemki z inną siódemką to świetny układ dwóch niezależnych i pełnych dystansu osób. Rozumiecie siebie nawzajem, wspólne dążenia duchowe i intelektualne, a także spokojne życie. Oboje lubicie niekiedy odizolować się, dlatego jeśli druga strona ma chęć pobycia samemu, to doskonale to rozumiecie. Jest to idealny układ, aby przeprowadzić wspólnie badania naukowe, ponieważ nie tylko dobrze się rozumiecie, ale też działacie podobnymi metodami.
 
Numerologiczna 7 i 8
Można powiedzieć, że wiele Was różni, a także łączy jednocześnie. Łączy Was chęć poznania sfery duchowej, a dzielą metody. Siódemka odrzuca świat materialny, natomiast ósemka stara się opanować go - są to dwie drogi, które prowadzą Was ku wolności. Siódemka powinna docenić odwagę i skuteczność ósemki, natomiast ósemka - mądrość siódemki, jej przenikliwość i sposób patrzenia na świat. Razem możecie stworzyć udany związek.
 
Numerologiczna 7 i 9 
Związek siódemki i dziewiątki może być związkiem pełnym szacunku, porozumienia, tolerancji i wzajemnej pomocy. Macie wspólne zainteresowania, które Was łączą - film, muzyka, książki i sztuka, to wasze dziedziny. Jeśli okoliczności Was nie zmuszą, to nie będziecie zawracać sobie głowy sprawami materialnymi. 

droga życia 7, cyfra 7, liczba 7, numerologia 7, numerologiczna 7, numerologiczna siódemka, symbolika 7, znaczenie liczby 7

Sławne numerologiczne siódemki

Fiodor Dostojewski, Królowa Hiszpanii Zofia, Al Pacino, Muhammad Ali, Leonardo Di Caprio, Marilyn Monroe, Księżna Diana, Stephen Hawking, Natalie Portman, Mel Gibson, Naomi Watts, Johnny Depp, Bruce Lee, Carmen Electra, Julia Roberts

Liczba Drogi Życia ma charakter ogólny, jest tym, czym w astrologii Znak Zodiaku. Aby dowiedzieć się więcej, należy wykonać Portret Numerologiczny, który tworzy się na podstawie daty urodzenia oraz imienia i nazwiska. Taki portret jest swoistą Mapą Życia, dzięki której rozumiemy wydarzenia z naszego życia, sens naszych związków, a także to dokąd zmierzamy, a przede wszystkim - po co.

Numerologiczna 7 w związkach z innymi wibracjami

12 komentarzy: