środa, 31 lipca 2019

Czy wciąż widzisz liczby 11:11? | Numerologia

numerologia, 11, powtarzające się liczby, liczby anielskie, synchronizacja, liczba mistrzowska 11
Czy często widzisz powtarzające się liczby takie jak 11:11 czy 3:33? Widzenie powtarzających się liczb od dawna kojarzone jest z Boskimi czynnikami. Zazwyczaj wielokrotne dostrzeganie tych samych sekwencji liczbowych jest komunikatem, że jesteś zsynchronizowany ze Wszechświatem i otrzymujesz pewnego rodzaju intuicyjne wskazówki lub wsparcie od swoich duchowych przewodników.


Liczby niosą swoje własne specyficzne i unikalne wibracje, dzięki czemu numerologowie potrafią określić, jaki przekaz Wszechświat może próbować przekazać Ci na podstawie sekwencji liczbowych, które widzisz.

Kiedy widzicie trzy cyfry w rzędzie, takie jak 222, jest to silny znak, że jesteście dostosowani do Wszechświata i współtworzycie zarówno jego umysł, ciało, jak i ducha. W Numerologii liczba 3 jest związana z wibracjami kreacji i jest miejscem manifestacji i obfitości.

11:11 jest prawdopodobnie jedną z najsłynniejszych sekwencji liczbowych i wielu wierzy, że jest to wiadomość o przebudzeniu. Kiedy widzisz 11:11, szczególnie wielokrotnie, jest to znak z Wszechświata, że przeżywasz duchowe przebudzenie i otwarcie się na boski potencjał, który istnieje w Tobie.

Dostrzeganie 11:11 jest pięknym przypomnieniem, że żyjesz w zgodzie z celem i przeznaczeniem i jesteś wspierany i prowadzony.

W Numerologii 11 to liczba mistrzowska. Co to oznacza? Liczby mistrzowskie są liczbami powtarzalnymi (11, 22, 33 itd.). Liczby te zawierają to, co nazywamy wyższą wibracją duchową. Jeśli na przykład masz liczbę mistrzowską jako jedną z głównych liczb w portrecie numerologicznym, oznacza to, że jesteś na wyższym poziomie rozwoju i większą ilość potencjału, ale też i wyzwań. Jest to ciężki orzech do zgryzienia, a wiąże się to z większą intensywnością i dodatkowymi przeszkodami. Liczba mistrzowska faktycznie żąda od Ciebie życia w sposób mistrzowski.

O co chodzi z liczbą 11?


Przede wszystkim, cyfra 1 to nowe początki, niezależność, inicjatywa, osiągnięcia, indywidualność, pewność siebie, innowacyjność i kreatywność.

Kiedy więc gdy widzisz ten powtarzający się numer, przypomnij sobie, aby skupić się na tym, co chcesz w swoim życiu, a nie to, czego nie chcesz.

Ponieważ energia cyfry 1 intensyfikuje to, na czym się skupiasz. Gdy widzisz ten powtarzający się numer, oznacza to, że otwiera się przed Tobą okno możliwości - dzięki tej energii zaczniesz materializować swoje myśli i pragnienia z turbo-prędkością. Bądź zdyscyplinowany i pamiętaj o tym, a czym skupiasz swoje myśli! Jeśli masz czas, aby zanurzyć w pozytywnej afirmacji, to jest ten czas. Nie trać tej wartościowej i wysokiej energii.

11 jest wyższą energią cyfry 2. W cyfrze 2 chodzi o harmonię, równowagę, współpracę, dyplomację i miłość. 11 to liczba Uzdrowiciela. Ta 11 jest niezwykle intuicyjna, niezwykle wrażliwa, kreatywna.

11 może przynieść ekstremizm, który może być trudny do opanowania. Częścią tego wyzwania jest uczenie się dostosowania woli osobistej do woli Bożej lub wyższych sfer. Ci, którzy mają w portrecie 11, bezsprzecznie napotkają w swoim życiu wstrząsające, trudne i skrajne doświadczenia i sytuacje. Powodem tego jest to, że doświadczenie nie jest najlepszym nauczycielem, jest jedynym nauczycielem. Osoba, która opanuje energię 11, przejdzie przez ogień jako natchniony uzdrowiciel i mądry doradca. Aby jednak dojść do mistrzostwa, najpierw trzeba przejść tę drogę.

11:11


Wiele osób mówi, że kiedy widzisz powtarzającą się liczbę 11:11 - patrząc na przykład na zegar - jest to wiadomość od Wszechświata (lub Boga, aniołów, lub w cokolwiek wierzysz w sferze duchowej).

Gdy widzisz tę liczbę, to Wszechświat stukając Cię na ramię, daje Ci "kciuki w górę"!

Dobrze jest zatrzymać się na chwilę, gdy zobaczysz te cyfry i zauważysz, co robisz. O czym dokładnie myślałeś? Czy zastanawialiście się nad tym, co będziecie mieli na kolację, odtwarzaliście w myślach ostatnią rozmowę z mamą, czy też zastanawialiście się nad tą nową pracą?

Jeśli chodzi o datę 11.11, można ją również postrzegać jako otwarcie czy też drzwi. Dotyczy to również godziny 11:11. Jeśli spojrzysz na liczby, zobaczysz wizualne podobieństwo - każda 11 wygląda jak drzwi. Dwoje drzwi można postrzegać jako skrzyżowanie świata fizycznego i duchowego.

Możesz być również pewien, że widząc tę sekwencję liczb, otrzymujesz potwierdzenie, że idziesz naprzód z wyższym celem w życiu. Skoro 11 dotyczy duchowego oświecenia, możesz wykorzystać jego energię do zrozumienia i manifestacji swojego wyższego celu w życiu. To wskaźnik, że jesteś na dobrej drodze. Przypomina Ci również, abyś zwracał uwagę na Twoje myśli, ponieważ nasze myśli tworzą nasz osobisty świat.

Czy kiedykolwiek zauważyłeś, że ludzie, którzy  przez cały czas narzekają wydają się mieć coraz więcej rzeczy, na które mogą narzekać? Czyż nie jest zdumiewające, jak wiele strasznych rzeczy zdarza się skarżącym? Przyciągamy to, czym jesteśmy. 11:11 przypomina wam o tym, by oczyścić swój proces myślowy, bo wyniki są potężne.

Możesz powiedzieć, że dostrzeganie 11:11 jest wołaniem, delikatnie przypominającym o tym, aby dopracować i zdefiniować swoje myśli, a następnie działać na swoje pragnienia w realny, praktyczny i materialny sposób. Na przykład, powiedz, że zastanawiasz się nad podjęciem jakiegoś kursu, ponieważ pomoże Ci on zdobyć nowe umiejętności i wiedzę na temat rozwoju nowego biznesu, o którym nie możesz przestać myśleć. Problem polega na tym, że myślisz o tym już od ponad roku. Byłoby to finansowe zobowiązanie, które zadłużyłoby Cię. Nie jesteś pewien, czy naprawdę mógłbyś rozwinąć udany biznes i wszystkie swoje problemy z tym związane.

Więc zaczynasz widzieć 11:11. Na początku nie zauważałeś tego, ale po kilku tygodniach dostrzegasz, że widzisz tę sekwencję powtarzającą się co najmniej raz lub dwa razy dziennie. Następnie zaczynasz zatrzymywać się i potwierdzać dokładnie to, o czym myślałeś, gdy patrzyłeś w górę i widziałeś 11:11 na zegarze. I "voila"!  Konsekwentnie myślisz o tym konkretnym pomyśle na biznes!

W tym przypadku, jeśli powtarzające się cyfry rezonują z Tobą, to jest to Twoje "Kosmiczne uderzenie" aby coś zrobić. Nie oznacza to rezygnacji z pracy, ale oznacza to, że Wszechświat wspiera Twój pomysł i Twoje wysiłki, i że jeśli rozpoczniesz działania, to sam będziesz zaskoczony, jak wiele niespodziewanych rzeczy się wydarzy, które pomogą urzeczywistnić Twoje marzenia.

Najważniejsze: Kiedy wielokrotnie widzisz cyfry 11:11, niezależnie od wersji i konfiguracji, to znaczy, że nadszedł czas, aby skupić swoje intencje na tym, czego naprawdę chcesz! Uprzątnij swoje myśli. Skoncentruj się na konkretnym planie, który pozwoli Ci dotrzeć tam, gdzie chcesz się znaleźć, nawet jeśli boisz się, że Twoje marzenia naprawdę mogą stać się rzeczywistością. Trzeba po prostu NAPRAWDĘ wierzyć, że jest to możliwe, a następnie działać z przekonaniem.

11:11 to Twoja Kosmiczna Cheerleaderka, Twój Wspierający Rodzic, Twój Najlepszy Przyjaciel - jego jedynym celem jest informowanie, abyś nadal szedł do swojego celu i zapewnianie, że jesteś na właściwej drodze. Więc nie trać czasu i energii. Widząc 11:11, otrzymujesz Kosmiczny zastrzyk energii. Przez cały dzień 11.11. upewniaj się, że skupisz swoje myśli, masz plany i ambicje, a zobaczysz, jakie możliwości otwierają się przed Tobą.
numerologia

4 komentarze:

 1. Od kilku miesięcy towarzyszy mi liczba 2, w sekwencji 22 lub 12, znalazłam już wskazówkę co to może oznaczać ale równie często widuję liczby lustrzane jak np 12:21, 14:41, 15:51 lub 22122 jak interpretować liczby lustrzane ?

  OdpowiedzUsuń
 2. Od ponad roku wszedzie widze numer 19:02, co tez oznacza moja date urodzenia. Co takie cos moze oznaczac? Bede wdzieczna za podpowiedz.

  OdpowiedzUsuń
 3. Zas u mnie od pewnego czasu 555,777,888,666 zawsze potrójnie nie wiem czy czegoś w tym upartywac.

  OdpowiedzUsuń
 4. Od lat kilka razy dziennie 11:11 i żadnych zmian na dobre ciagle pod górkę i boleśnie ciężka wibracja numerologiczny 11 to 2 nie łatwe życie …

  OdpowiedzUsuń