niedziela, 3 sierpnia 2014

Numerologia 3 | Droga życia 3 | Liczba 3 | Cyfra 3 | Symbolika i Znaczenie liczby 3 | Numerologiczna trójka | Numerologia partnerska

cyfra 3, droga życia 3, liczba 3, numerologia 3, numerologiczna trójka, symbolika 3, numerologiczna 3, znaczenie liczby 3

DROGA ŻYCIA 3

Numerologiczna 3 - ARTYSTA


Często uważa się, że trójka jest jedną z najszczęśliwszych cyfr. Osoba o drodze życia trzy jest pozytywnie nastawiona do życia, towarzyska, kreatywna i twórcza. Posiada dużą wyobraźnię i naturę artystyczną. Uważa się, że trójka sprzyja artystom, osobom, które marzą o założeniu dużej, kochającej się rodziny. Numerologiczne trójki są szczere, wesołe, przyjazne, optymistyczne i z dużą wyobraźnią. Otwarta, serdeczna, ciepła, obdarzona magnetyzmem trójka na pewno nie ma problemów z oczarowaniem otoczenia. Oto numerologia 3.Numerologiczna 3 jest ekstrawertykiem, który realizuje się poprzez kontakt z innymi. Rozbrykane i energiczne trójki rzadko żyją w odosobnieniu, zazwyczaj ludzie uwielbiają ich towarzystwo, co bardzo je cieszy. Zdecydowana większość trójek ma olbrzymią wyobraźnię, lotny umysł i otwartą naturę, dzięki czemu mają zwykle wielu przyjaciół i znajomych oraz podobają się płci przeciwnej.  Są elokwentne, lubią przechwałki i komplementy.

Trójka ma wiele talentów, dzięki którym jest w stanie wyrazić swoje emocje i uczucia. Jest elokwentna i słynie ze swojej erudycji. Jest inteligentna i błyskotliwa, a dodatkowo posiada umiejętność zarażania swoim optymizmem i entuzjazmem. W towarzystwie jest zazwyczaj pożądanym gościem, gdyż nikt tak jak trójka nie ma takiego uroku i czarującej, ciekawej osobowości. Trójki są numerologicznymi duszami towarzystwa, które zawsze rozkręcą nudą i nieudaną imprezę, gdyż mają 100 pomysłów na minutę.cyfra 3, droga życia 3, liczba 3, numerologia 3, numerologiczna trójka, symbolika 3, numerologiczna 3, znaczenie liczby 3
Numerologiczna 3 czuje się spełniona dopiero wtedy, kiedy kocha i jest kochana, w przeciwnym razie czuje się nieszczęśliwa. Realizuje się w szczęśliwym związku i rodzinie, a jeśli nie może takiego stworzyć, to będzie miała poczucie "umierania".

Numerologiczna trójka jest osobą niezależną i oryginalną, bardzo ceni sobie swoją wolność i suwerenność w podejmowaniu decyzji. Nie znosi rutyny i monotonnego życia. Jest dynamiczna i lubi zmiany, z ciekawością podchodzi do nowych wyzwań, nie cierpi nudy. Z życia chce czerpać jak najwięcej, ceni sobie harmonię i otaczających ją radosnych ludzi. Jej życie jest ciągle w biegu, przez co nie raz zapomina o wielu obowiązkach. Trójka bywa często nieśmiała, jednak nie ma większych problemów z wyrażaniem własnych uczuć i emocji.Numerologiczne 3 lubią się podobać, nie tylko płci przeciwnej. Lubią, kiedy inni zwracają na nie uwagę, są zauważone i wyróżnione. Często przesadnie dbają o swój wygląd zewnętrzny i są dumne z niego. To życiowi optymiści umiejący w pełni cieszyć się życiem i do tego korzystać z okazji, które się nadarzają. Lubiane, kochane, a wręcz uwielbiane przez przyjaciół. Trójka jest gadułą, potrafi rozmawiać niemalże godzinami, przez co wielokrotnie zdarza się jej z tym przesadzać.

Cenią sobie życie w spokoju i harmonii, dlatego omijają wszystkie sytuacje, które mogłyby w jakiś sposób zaburzyć lub skomplikować ten spokój. Bo trójka lubi życie łatwe i lekkie, co może się wiązać z brakiem talentu do zarządzania pieniędzmi i wydawaniem ich na zbytki.

Negatywne trójki mogą być bardzo powierzchowne, szybko oceniać ludzi bez poznawania ich, a w doborze przyjaciół kierować się statusem majątkowym. Mogą być zazdrosne i ekstrawaganckie. W swoim środowisku mogą być postrzegane jako najwięksi plotkarze, którzy nieustannie czymś się chwalą, a do tego przyjmują jakąś pozę i udają kogoś innego. Negatywna trójka jest znerwicowana i lękliwa, co może utrudniać kontakt z innymi. Będzie ona wówczas skazana na swoje własne towarzystwo. Negatywna trójka będzie uciekać od odpowiedzialności, stanie się hipokrytką, która dba jedynie o swoje interesy, a innych wykorzystuje dla własnych celów.

Często dzięki swej fascynującej osobowości są rozpieszczane przez innych i wtedy mogą stracić kontakt z rzeczywistością, nie pracując nad swoimi wadami. Mogą stać się próżne, łatwowierne, wyniosłe i egocentryczne.

Trójki są odważne, lubią ryzykowne zachowania. Brakuje im zahamowań, dlatego często pakują się w poważne problemy. Zdarza się im lekkomyślność, nieodpowiedzialność, bywa, że powiedzą o jedno słowo za dużo i nie chcą przyznać, że zawiniły. Inną wadą trójek jest impulsywność - często reagują przesadnie i niewspółmiernie do sytuacji, wybuchają nagle i bez ostrzeżenia. Trójki mają problem z dochowaniem sekretów, zdarzy im się skłamać i podkolorować nieco rzeczywistość. Nigdy ie przyzna się do błędu.

Trójki są szczęściarzami, którym większość rzeczy wychodzi, co często może powodować u nich poczucie wyjątkowości. Wtedy trójka będzie uważać, że wszystko ma na wyciągnięcie dłoni, zaniecha pracy nad sobą, a do tego będzie podchodzić do wszystkiego ze słomianym zapałem.

Pieniądze zazwyczaj lubią trójkę, która uważa, że są one po to, aby z nich korzystać. "Pieniądze szczęścia nie dają, dopiero zakupy" - takie słowa mogłaby wypowiedzieć numerologiczna trójka. Nie żałuje sobie ona przyjemności, innym także lubi sprawiać prezenty. Nie jest ona zachłanna, ale nie jest też zbyt oszczędna. Nie obchodzi jej pogoń za materialnym światem, po prostu chce mieć wygodne i przyjemne życie.

cyfra 3, droga życia 3, liczba 3, numerologia 3, numerologiczna trójka, symbolika 3, numerologiczna 3, znaczenie liczby 3

Numerologia 3 - kariera zawodowa

Numerologiczne trójki nie potrafią zbyt długo przebywać w samotności, dlatego najczęściej podejmują pracę, która wymaga od nich nieustannego kontaktu z innymi ludźmi. Trójki są bystre, inteligentne, a do tego posiadają liczne talenty. Wszystko to sprawia, że ich praca staje się owocna.

Dzięki komunikatywności szybko nawiązują kontakty i rozwiązują konflikty. Błyskawicznie uczą się nowych umiejętności, często poszerzają swoją wiedzę i umiejętności. Bywają niezdecydowane - to skłania je do częstych zmian pracy i miejsca zamieszkania. Jeśli tylko wiedzą czego chcą i mają określony cel, to na pewno osiągną wymarzony sukces. Numerologiczne trójki charakteryzuje słomiany zapał, dlatego często pozostawiają niedokończoną pracę.

Numerologiczne 3 są ambitne, dlatego lubią wysoko zwiesić sobie poprzeczkę. Największy sukces i spełnienie mogą osiągnąć, jeśli będą miały do czynienia w swojej pracy z ludźmi.

Praca, którą wykonują powinna wynikać z pasji. Spełniają się w zawodach, gdzie konieczna jest komunikacja, mobilność, kreatywne myślenie. Świetnie odnajdą się w zawodzie pisarza, dziennikarza, poety, aktora, komika, nauczyciela, psychologa, lekarza, przedstawiciela handlowego, adwokata, pielęgniarki, artysty. Mogą zająć się dziedzinami, gdzie konieczne jest twórcze podejście - dekoratora wnętrz, w rzemiośle, malarstwie, sztuce.

Numerologiczne trójki w pracy są bardzo kreatywne oraz przedsiębiorcze. Przy odrobinie samodyscypliny, koncentracji i wytrwałości zdobędą nawet najtrudniejszy szczyt i to z łatwością, o której inni mogą tylko marzyć. Praca trójki powinna jednak być ciekawa i dawać jej możliwość rozwoju. Trójki są bardzo lubiane i szanowane przez pracowników i współpracowników, gdyż ich pozytywne nastawienie do świata udziela się innym.

Numerologia 3 - miłość, numerologia partnerska

numerologiczna 3, znaczenie, miłość, numerologia 3
Numerologiczne trójki są bardzo wrażliwe, dlatego łatwo je skrzywdzić. Zwykle bardzo przeżywają każdy swój związek. Jeśli pokochają kogoś, kto nie odwzajemnia ich uczucia będą miały poczucie porażki, mogą popadać w depresję i doły psychiczne. Każdą miłość odczuwają bardzo intensywnie i poważnie, a każda wydaje im się właśnie tą jedyną, najprawdziwszą.

Zazwyczaj nie mają problemów z poznawaniem nowych ludzi, gdyż są bardzo towarzyskie i komunikatywne. Wiele osób ulega ich urokowi, zwłaszcza płeć przeciwna. Korzystają ze swojego zniewalającego czaru dopóki nie trafią na swoją drugą połówkę jabłka.

Trójki powinny uważać na to co mówią, bo mogą skrzywdzić kochaną przez siebie osobę. Uwielbiają rozmyślać nad swoją idealną, upragnioną miłością, to romantycy i marzyciele. Niekiedy można odnieść wrażenie, że żyją w odrealnionym świecie.

Małżeństwo trójki jest lojalne i wyrozumiałe, partnerzy potrafią wiele sobie wybaczyć. Marzą o tym, aby stworzyć udany, kochający się i ciepły związek.
 

 Numerologia 3 związek


Numerologiczna 3 i 1
Czarująca i ekstrawertyczna trójka jest świetnym partnerem dla jedynki, która doceni atrakcyjność partnera/ki. Z kolei trójce podobać się będzie przywództwo w związku i zdecydowanie jedynki, a ponadto pomoże mu ona w realizacji ambitnych planów. Artystyczna trójka na pewno będzie inspirować jedynkę do wyznaczania nowych celów, które razem będą osiągać. Ważne jest jednak, aby jedynka traktowała poważnie trójkę, a wówczas wiele wspólnie osiągniecie.
 
Numerologiczna 3 i 2
Związek tych dwojga będzie wymagający. Dwójkę urzekł czar i bezpośredniość trójki, natomiast trójka przejrzała się w dwójce jak w lustrze i zapewne spodobało się to, jak widzi ją partner. Wraz z upływem czasu tych dwoje może poróżnić sposób widzenia świata. Dwójka uzna, że trójka nie jest już tak atrakcyjna i czarująca jak wydawała się być na początku. Jeśli jednak połączy Was głębokie uczucie, a związek będzie mieć solidne podstawy, to nawet różnice w postrzeganiu rzeczywistości nie będą w stanie Was rozdzielić.
 
Numerologiczna 3 i 3
Związek czarującej trójki z inną urokliwą trójką to nieustanny spektakl i jedynie od Was zależy, czy będzie to udane przedstawienie. Oboje jesteście osobowościami, które potrzebują rozmowy, innych ludzi i tego, żeby działo się coś ciekawego. W waszym domu będzie mieć miejsce wiele ciekawych spotkań, wspólnie poznacie nietuzinkowych ludzi, a wam nigdy nie będzie doskwierać nuda. Jednak, aby do tego doszło musicie dogadać się miedzy sobą i pomagać sobie w znalezieniu drogi twórczej realizacji.
 
Numerologiczna 3 i 4
Związek ten będzie wymagał od Was wielu wyrzeczeń i może przechodzić perturbacje w procesie "docierania się". Jeśli jednak przetrwacie ten czas, pójdziecie na wzajemne ustępstwa, to okaże się, że warto było się starać. Trójka nie będzie w tym związku wielbiona za swój urok, będzie musiała poważniej przyjrzeć się swojemu życiu i porzucić lekkomyślne zachowanie. Czwórka ma szansę docenić w trójce to, czego sama ma w niewielkiej ilości: swobodę, dystans, lekkość w życiu.
 
Numerologiczna 3 i 5
Bardzo twórczy i stymulujący związek dla obu stron. Trójkę i piątkę połączy wiele dziedzin życia: podróże, zdobywanie nowych umiejętności, działalność artystyczna, nowe doświadczenia i znajomości. Warto, aby trójka pamiętała, że dla piątki bardzo ważna jest kwestia wolności, zatem musi pozostawić jej terytorium, po którym piątka będzie się swobodnie i samotnie poruszała. Natomiast piątka będzie wymuszać na trójce większą koncentrację oraz poważne podejście do planów.
 
Numerologiczna 3 i 6
Szóstka wprowadzi w życie trójki odrobinę spokoju, dużo odpowiedzialności i harmonii, za to trójka zapewni partnerowi radość z życia. Wasz dom będzie komfortowy, pięknie urządzony, a odwiedzający go ludzie będą się w nim bardzo dobrze czuli. Wasze zainteresowania skupią się przede wszystkim na rozwijaniu talentów, pogłębianiu wiedzy i rozwijaniu zainteresowań. Powinniście jednak uważać, aby nie brać na siebie zbyt wielu obowiązków, którym nie będziecie w stanie podołać. Wasz związek może nieco skomplikować tendencja do wzajemnych oskarżeń. Jeśli jednak porozumiecie się na wszystkich płaszczyznach, stworzycie szczęśliwy i harmonijny związek.
 
Numerologiczna 3 i 7
Ekstrawertyczna trójka i skryta siódemka to na pewno ciekawe połączenie. Kiedy siódemka z kimś się zwiąże - to tylko na poważnie. Siódemka i trójka będą się wzajemnie inspirować i rozwijać swoje zdolności i talenty. Trójka powinna pamiętać o powściągliwej naturze siódemki, zaakceptować jej wycofanie i nie zmuszać do wychodzenia, kiedy pragnie zostać sama, a wówczas z pewnością związek będzie udany i satysfakcjonujący dla obu stron.
 
Numerologiczna 3 i 8
W tym związku to ósemka będzie przewodnikiem, a trójka powinna się na to zgodzić. Można powiedzieć, że dla ósemki to naturalny podział ról, który z pewnością przyniesie wiele korzyści obu stronom. Niekiedy beztroska trójka samowolnie oddaje się pod opiekę swojemu partnerowi - ósemce. Czasami z niewielkimi protestami. W związku trójki i ósemki to właśnie ósemka najczęściej dba o materialne zabezpieczenie waszej przyszłości.
 
Numerologiczna 3 i 9 
W związku trójki i dziewiątki nie obejdzie się bez walki o dominację, przekonywania drugiej strony do swoich pomysłów i planów. Warto abyście pamiętali, że wasze kłótnie prowadzą donikąd. Trójka powinna pamiętać o potrzebach dziewiątki i zapomnieć o tym, że jest "gwiazdą" w tym związku, natomiast dziewiątka powinna dostrzec w trójce równorzędnego partnera.
 

cyfra 3, droga życia 3, liczba 3, numerologia 3, numerologiczna trójka, symbolika 3, numerologiczna 3, znaczenie liczby 3

Sławne numerologiczne Trójki

Kartezjusz, Karol Dickens, Juan Casanova, Fidel Castro, Reese Witherspoon, Celine Diin, Christina Aguilera, Katy Perry, Cameron Diaz, Rihanna, Snoop Dogg, Nelly Furtado, Jackie Chan

Liczba Drogi Życia ma charakter ogólny, jest tym, czym w astrologii Znak Zodiaku. Aby dowiedzieć się więcej, należy wykonać Portret Numerologiczny, który tworzy się na podstawie daty urodzenia oraz imienia i nazwiska. Taki portret jest swoistą Mapą Życia, dzięki której rozumiemy wydarzenia z naszego życia, sens naszych związków, a także to dokąd zmierzamy, a przede wszystkim - po co.

Numerologiczna 3 w związkach z innymi wibracjami

2 komentarze: