poniedziałek, 25 sierpnia 2014

3 - miłość, uczucia, związki - numerologia partnerska

numerologiczna 3, związek, miłość, numerologia partnerska
Trójki prowadzą intensywne życie uczuciowe. Cechują się wysoką wrażliwością, przez co przeżywają i angażują się w każdy związek. Nie znoszą samotności i tego, że partner mógłby je odrzucić, a w przypadku nieodwzajemnionej miłości mogą popadać w stany depresyjne. Są niezwykle namiętne i kochają całym swoim sercem. Jeśli już zakochają się, są wierne, a ich uczucie jest trwałe. 

Trójka bywa trudnym partnerem, gdyż osobie o tej wibracji może się wydawać, że jest ciepła, kochająca i miła, podczas gdy otocznie może uważać ją za agresywną i hałaśliwą.


Trójka obawia się braku akceptacji, dlatego często może nakładać maski. Zraniona trójka zamyka się w sobie i rzuca w wir pracy. Marzy o idealnej miłości i pragnie stworzyć ciepły oraz udany związek, przez co może mieć tendencję do życia w innym świecie.

Numerologiczne trójki powinny uważać na swoje słowa, które mogą zranić najbliższych. Najczęściej ludzie o wibracji trzy są pozytywnie odbierani przez ludzi

Jeśli trójka zdecyduje się na zawarcie związku małżeńskiego, to jest w nim lojalna, wierna i wyrozumiała. Potrafi wiele wybaczyć.


Liczba Drogi Życia ma charakter ogólny, jest tym, czym w astrologii Znak Zodiaku. Aby dowiedzieć się więcej, należy wykonać Portret Numerologiczny, który tworzy się na podstawie daty urodzenia oraz imienia i nazwiska. Taki portret jest swoistą Mapą Życia, dzięki której rozumiemy wydarzenia z naszego życia, sens naszych związków, a także to dokąd zmierzamy, a przede wszystkim - po co.

Zobacz także:

Numerologiczna 3

Numerologiczna 3 w związkach z innymi wibracjami

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz