środa, 12 listopada 2014

6 rok numerologiczny (osobisty) | Numerologia partnerska

6 rok numerologiczny, 6 rok osobisty, własny, numerologia partnerska

Szósty rok numerologiczny (osobisty)

6 rok numerologiczny to świetny czas na podejmowanie życiowych decyzji - np. o powiększeniu rodziny, zawarcie związku małżeńskiego, stworzeniu spółki. Jest to przede wszystkim okres, w którym należy skupić się na rodzinie, stworzeniu ogniska domowego i umocnieniu więzi. Należy odsunąć na dalszy plan realizowanie swoich własnych celów, czy koncentrowanie się tylko na sobie, kluczowe jest tu zachowanie równowagi pomiędzy dawaniem a braniem, to czas odpowiedzialności za rodzinę.


6 rok numerologiczny, 6 rok osobisty, własny, numerologia partnerska6 rok numerologiczny to czas, który należy poświęcić rodzinie, partnerowi, małżonkowi, pielęgnować miłość i podsycać uczucia. Najbliższych 12 miesięcy przyniesie szczęście, harmonię oraz spełnienie w życiu rodzinnym, to czas, w którym będziemy chcieli odzyskać równowagę. Po poprzednim, 5 roku, będziemy chcieli odpocząć i odetchnąć w gronie rodzinnym. Osoby samotne mają szansę poznać miłość swojego życia - ich urok osobisty jest silniejszy niż zazwyczaj. Jednak w tym okresie może dużo bardziej doskwierać im samotność, zatem mogą marzyć i dążyć do spotkania tej jedynej/ tego jedynego. To też świetny czas na prowadzenie intensywnego życia towarzyskiego, budowanie relacji oraz na rozrywkę, zwłaszcza w wąskim gronie, wśród przyjaciół.


W 6 roku warto zakończyć wszelkie spory i pojednać się, gdyż wibracja liczby 6 sprzyja tego rodzaju gestom. Możliwe jest nie tylko pojednanie wrogów, ale także odnowienie starej miłości czy przyjaźni. Osoby będące w wieloletnich związkach mogą w końcu zawrzeć związek małżeński - to świetny czas na tego typu decyzje. Możliwe jest także powiększenie rodziny. Osoby, którym nie układa się w związkach mogą definitywnie się rozstać.

6 rok numerologiczny, 6 rok osobisty, własny, numerologia partnerskaTo świetny czas na wprowadzanie zmian w domu, w wystroju, dekorowanie wnętrz, a także zmiany w wyglądzie, zabiegi upiększające czy wymianę garderoby. W pracy nastąpi czas rozwoju, podobnie w przypadku, gdy prowadzimy własną firmę. To okres, w którym warto negocjować i podpisywać umowy, gdyż liczba 6 niesie ze sobą pozytywne wibracje, jednak należy być czujnym i nie przesadzać z nadmiernymi zobowiązaniami.

Na pomyślność w sferze zawodowej nie mogą liczyć osoby, które unikają odpowiedzialności, zobowiązań, są leniwe oraz egoistyczne. Mogą pojawić się wówczas problemy ze współpracownikami oraz ciężka atmosfera w pracy.


Wibracja liczby 6 sprzyja wszelkiej działalności artystycznej, sztuce i twórczości własnej. Warto w tym roku zadbać o to, aby zrelaksować się przy czynnościach, które wymagają zmysłu artystycznego, jak malowanie czy rzeźbienie. Dobrze jest zaangażować się w działalność charytatywną, gdyż rok ten służy wielkoduszności oraz niesieniu bezinteresownej pomocy. Rok ten sprzyja osobom pracującym w zawodzie lekarza, nauczyciela, opiekuna społecznego, a także tym, którzy związani są z estetyką - fryzjerzy, projektanci, kosmetyczki, dekoratorzy wnętrz itp.

Niektóre osoby 6 rok może przytłoczyć ilością obowiązków i odpowiedzialnością, które ograniczają niezależność. Mogą pojawić się problemy w rodzinie, które trzeba będzie rozwiązać. Postaraj się nie spieszyć i skończyć wszystkie zaczęte sprawy. Warto zauważyć, że to w tym roku pojawiają się pierwsze pomysły, które będziesz realizować w przyszłym cyklu (od 1 roku osobistego).

1 komentarz:

  1. opis jest prawdziwy i tylko umacnia mnie w przekonaniu że wolę dawać niż brać. ubiegły rok (5ka) był niezwykły ponieważ wiele się działo, choroby, wyjazdy,kłopoty.Fizycznie byłam zmęczona. Jednak preferuję ten rok pełen rodziny,znajomych i goszczenie ich w swoim życiu.Czekam zawsze na ten okres szóstkowy a zwłaszcza że jestem 6stką numerologiczną.
    Poza tym zajmuję się numerologią na co dzień, bo jest bardziej wnikliwa niż wróżba.

    OdpowiedzUsuń