piątek, 14 grudnia 2018

3 rok numerologiczny (osobisty, własny) 2021 | Numerologia partnerska

3 rok numerologiczny, 2021, 3 rok osobisty, własny, numerologia partnerska

3 rok numerologiczny (osobisty) 2021

Trzeci rok numerologiczny będzie pozytywny i korzystny. Rok ten przynosi szczęście w miłości, pracy, twórczości, a także w sferze finansów. To czas, w którym energia liczby 3 popycha nas do przodu i sprawia wiele miłych niespodzianek. Powoduje ona również rozproszenie i działanie na wielu polach. W tym roku możliwe jest zrealizowanie kreatywnych i twórczych zadań. Konieczne jest jednak ukierunkowanie swoich działań, po to, aby nie trwonić swojej energii.3 rok numerologiczny to czas, w którym pojawią się pierwsze efekty (a właściwie kiełki) działań, które zostały podjęte w 1 roku, a które wyklarowały się i ustabilizowały w 2 roku. Nie musimy już podejmować żadnych odważnych decyzji, warto skoncentrować się teraz na sobie. Można ewentualnie wprowadzić niewielkie poprawki w nasz plan działania. W 3 roku osobistym powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na to, aby sprawiać sobie samemu małe przyjemności, pamiętać o swoich potrzebach, dbać o swoje ciało.

3 rok numerologiczny, 3 rok osobisty, własny, numerologia partnerska
3 rok numerologiczny to przede wszystkim 12 miesięcy czerpania z życia, bycia radosnym, beztroskim. Przyciągamy obfitość, cuda oraz niespodzianki. Ważne są w tym okresie: relacje z innymi, komunikacja, możliwość wyrażania swoich emocji. W tym roku chcemy zostać zauważeni i docenieni, wzrasta potrzeba wyrażania się poprzez twórczość. Teraz należy wchodzić z domu, spotykać się z przyjaciółmi i znajomymi, cieszyć się każdą chwilą.Należy zwrócić szczególną uwagę na sposób w jaki gospodarujesz swoją energią, unikaj rozpraszania i postaraj się zawsze kończyć podjęte przez siebie działania, zanim podejmiesz się realizacji kolejnych przedsięwzięć. Swoją energię należy równomiernie rozłożyć na wszystkie dziedziny życia. To ważna uwaga zwłaszcza dla tych, którzy gonią za przyjemnościami, ignorując inne sfery swojej aktywności, a także dla tych, którzy lubią zaczynać wiele rzeczy, nigdy ich nie kończąc.

3 rok numerologiczny to także czas rozwoju w życiu osobistym, pracy, finansach. Nowy przypływ energii sprawi, że poczujesz się pełny energii i pozytywnych myśli. To czas, w którym spodziewać się możesz podjęcia ciekawej współpracy, nawiązania nowych znajomości, czy zakończenia problemów. W końcu to czas otwarcia! Odczuwamy w sobie potrzebę zwrócenia na siebie uwagi, błyszczenia i popularności.W 3 roku numerologicznym rozkwitniesz i zyskasz więcej pewności siebie. Można wyczuć od Ciebie wiele pozytywnej energii, magnetyzmu oraz uroku. To sprawia, że te rok sprzyja sprawom sercowym. Możesz umocnić dawne znajomości lub nawiązać nowe. Osoby bez stałego partnera mają szansę znaleźć w końcu miłość. W 3 roku łatwo się zakochać, przeżyć ekscytującą miłość i romantyczną przygodę. Rok 3 może być trudniejszy dla kobiet urodzonych w bardziej męskich wibracjach, jak 1 lub 4. Kobiety te są bardziej konkretne i w trzecim roku mogą poczuć się trochę nieswojo.

Obecnych 12 miesięcy sprzyja zmianie miejsca zamieszkania, a także wszelkim remontom czy dekorowaniu wnętrz, w końcu liczba 3 to kreatywność oraz tworzenie. Warto zadbać też o własny wygląd, zmianę garderoby. To świetny czas na naukę języków obcych czy zdobycie nowych kwalifikacji. Warto wykorzystać ten sprzyjający czas na rozwinięcie swoich zainteresowań, działalności czy zakończenie starych spraw.

3 rok numerologiczny, 3 rok osobisty, własny, numerologia partnerska
W 3 roku numerologicznym możliwe jest powiększenie się rodziny czy małżeństwo. To czas, w którym realizują się nasze oczekiwania. Możliwe jest też zdobycie nagrody czy wygranie konkursu.

Osoby bezrobotne mają szansę na zdobycie pracy, może im zostać przedstawionych nawet kilka ofert. Natomiast ci, którzy mają pracę, mają spore szanse na awans, podwyżkę czy na zmianę warunków na lepsze. Jeśli posiadasz własną firmę, to możesz liczyć w tym roku na poprawę finansów, większą liczbę klientów, czy ogólny rozwój. Istnieje szansa, że problemy rozwiążą się bez Twojej ingerencji.

Rok o wibracji 3 sprzyja osobom, których praca związana jest z działalnością artystyczną oraz komunikacją. Na powodzenie mogą liczyć aktorzy, malarze, fotografowie, pisarze, dziennikarze, muzycy itd. To czas, w którym możliwe jest wyrażenie siebie w pełni. Można liczyć w tym roku także na przypływ gotówki, jednak należy pamiętać o tym, by pieniądze nie przesłoniły tego, co jest istotne.

W 3 roku osobistym nie należy zamykać się w domu i unikać ludzi. Warto wyjść i otworzyć się na nowe znajomości i doświadczenia, a przede wszystkim należy cieszyć się każdą chwilą. Taki rok zdarzy się dopiero za 9 lat!
  

* 3 rok numerologiczny (osobisty) 2021

  
3 rok numerologiczny lata jest podróżą do osobistego szczęścia - na morzu pozorów....

Po roku, w którym potrzeby innych ludzi przyćmiły Twoje własne, nadeszła kolej na Ciebie. 3 rok numerologiczny to prostszy i bardziej swobodny dwunastomiesięczny cykl, w którym musisz nieustannie stawiać sobie pytania: "Czego chcę"?

Najważniejszymi kwestiami są Twoje własne szczęście i spełnienie, a 3 rok osobisty daje Ci możliwość odkrycia, a następnie stworzenia tego, co według Ciebie sprawi, że będziesz szczęśliwy. To, czego chcesz, jest osiągalne niezależnie od tego, co stanie na Twojej drodze. Zanim jednak uda się odkryć kierunek do Twojego szczęścia, musisz najpierw odkryć i usunąć źródła swojego nieszczęścia, które, podobnie jak Twoje relacje i problemy, mają równie wiele wspólnego z tym, co ogólnie dzieje się na świecie.

Będziesz musiał poczuć to, co czujesz i wyrazić te emocje w sposób, który jest dla Ciebie naturalny. Tylko wtedy będziesz mógł wiedzieć, czego chcesz. Szczęście jest uczuciem - emocją - które może pochodzić tylko z wnętrza i w tym roku będzie minimum jedna okazja, aby poczuć radość tak, jak nigdy wcześniej tego nie czułeś.

W miarę upływu 3 roku osobistego i w miarę jak znajdziesz się w centrum uwagi, z pewnością będziesz musiał na przemian wyrażać swoje uczucia porażki i sukcesu. To uwolnienie uczuć doprowadzi Cię do bardziej komfortowego stanu wiedzy o tym, kim, czym i gdzie teraz jesteś. Z tej realistycznej perspektywy otworzą się przed Tobą nowe możliwości. W ciągu 3 roku numerologicznego przeszłość stanie się teraźniejszością, którą stworzyłeś - a teraźniejszość stanie się inspirującym punktem wyjścia, z którego będziesz mógł budować swoją przyszłość.

Być może będziesz musiał wykonać kilka odważnych kroków w ciemności. Doświadczysz też strachu, a on pomoże rozwinąć Ci odwagę, a także uświadomić sobie, że jesteś o wiele bardziej utalentowany niż myślałeś. Przy takim poziomie samoakceptacji, Twoje kroki zamienią się w skoki, a ten rok może okazać się dla Ciebie najbardziej satysfakcjonujący w Twoim życiu.

Pamiętaj tylko, że odwaga to nie jest brak strachu. Jeśli się nie boisz, to odwaga nie ma z tym nic wspólnego. Odwaga jest akceptacją strachu i przekonaniem, że możesz sobie poradzić lub przebrnąć przez to, co go powoduje.

Oprócz odwagi, 3 reprezentuje lekkość, szczęście, niewinność, pokój, prawdę, przyjaźń, kreatywność, komunikację, młodość, piękno, optymizm, śmiech, i miłość. Oczywiście, wszystko ma swoją przeciwstawną skrajność, a energia wibracji 3 nie jest tu wyjątkiem.

Ten rok "światła" z pewnością ma też swoją ciemną stronę, która może obejmować depresję, smutek, winę, plotki, ucisk, zniszczenie, kłamstwa, wrogów, brzydotę, pesymizm, cynizm, chłód, odrzucenie, skandal, a nawet okrucieństwo.

Jeśli doświadczysz którejkolwiek z tych rzeczy, spróbuj zrozumieć, że mają one również swój cel. Te niekorzystne elementy często pojawiają się w naszym życiu w 3 roku numerologicznym, aby pokazać nam, jak łatwo utożsamiamy szczęście z rzeczami powierzchownymi i płytkimi. Tegoroczne doświadczenia zaprowadzą Cię na głębsze wody - to będzie też potencjał dla głębszych i bardziej znaczących form szczęścia.

3 rok osobisty akcentuje niezależność w relacjach miłosnych. Nie jest to sprzeczność, ale szansa na głęboką miłość bez ciągłego martwienia się o to, co pomyślą inni. Im więcej akceptujesz siebie i robisz to, co chcesz robić, tym bardziej inni zaakceptują Cię takim, jakim jesteś, ponieważ będą świadkami zadziwiającego piękna, które przychodzi z autentyczną pewnością siebie. Kiedy to wewnętrzne piękno jest wyrażane na zewnątrz, to trudno jest się mu oprzeć. Cyfra 3 to energia przyciągania i charyzmy.

Pokazywanie fałszywej pewności siebie (zachowanie pozorów), nie może działać w 3 roku numerologicznym. Udawanie, że jesteś szczęśliwy lub pozbawiony lęku jest niemożliwą do wykonania rolą i w końcu staje się boleśnie widoczne przez widoczny brak osobistego zadowolenia. W 3 roku jest oczywiste, że nie jest wymagana aprobata innych.

Zwróć uwagę na trójstronną lub trójkątną naturę swoich relacji. Pojawią się tarcia, jeśli spróbujesz zjednoczyć pewne osoby, które nie należą do tego samego zestawu ram społecznych. Próbując zadowolić jednego, możesz zdenerwować kogoś innego. Wszystko, co możesz zrobić, to zadowolić najpierw samego siebie i pozwolić, aby to inni sami decydowali, z kim chcą się przyjaźnić.

Przyjaciele odgrywają ważną rolę w 3 roku numerologicznym, więc postaraj się wygospodarować więcej wolnego czasu na spotkania towarzyskie. Jaki masz pomysł na rozrywkę? Czy w Twoim życiu towarzyskim jest miejsce na wyobraźnię lub kreatywność, czy też spotkania są zawsze takie same? Czy żyjesz według własnego projektu, czy po prostu podążasz za tłumem? Szukasz przyjaźni lub aprobaty?

W tym roku prawdopodobnie zdasz sobie sprawę z tego, że wyrosłeś z niektórych przyjaźni i związków, co może być dla Ciebie szokiem. Twoja wola, na którą składają się wszystkie Twoje uczucia, chce być w końcu wolna. Chce przebywać wśród innych, którzy również cenią wolność i wyjątkowość. Twoje doświadczenia pokażą Ci, że Wolna wola jest właściwą miarą ludzkiej ewolucji, która w 3 roku numerologicznym może się znacznie rozszerzyć.

Zachowaj swoją cenną indywidualność. Masz wiele dobrych cech, które należy rozwijać. Jeśli odkryjesz talent, o którym nie wiesz, że go posiadasz, postaraj się go rozwijać z pasją. Skoncentruj się na samodoskonaleniu, na wszystkich poziomach. Możesz chcieć zmienić swój wygląd, aby lepiej dopasować go do nowych pomysłów, ale to będzie wymagało wyeliminowania złych przyzwyczajeń.

Twoje obowiązki będą łatwiejsze do wypełnienia, jeśli postawisz na pierwszym miejscu własne szczęście. Miej na uwadze swoje cele, kiedy dokonujesz nowych odkryć dotyczących tego, czego pragniesz. Bądź przygotowany na dokonanie drastycznych zmian. Skoncentruj się. Twoja uwaga może być zbyt rozproszona, ale dzięki 3 roku numerologicznemu będziesz miał wszelkie możliwości, aby je wykorzystać.

Żyjemy w świecie pełnym biedy i cierpienia, a Ty pewnie się zastanawiasz, czy poszukiwanie osobistego szczęścia jest właściwe lub realne. Poczucie winy podpowie Ci, że jest ono złe lub nieosiągalne. Ale 3 rok osobisty przypomni Ci, że życie nigdy nie powinno być nieszczęśliwym doświadczeniem, a pozwalając poczuciu winy zawładnąć Tobą, dajesz mu jeszcze więcej mocy, aby rozprzestrzenić się szerzej na cały świat. Traktuj poważnie swoje prawo do szczęścia, prawo do życia tak, jak tego chcesz.

Czy to oznacza, że powinieneś zignorować to, co dzieje się wokół Ciebie lub odmówić pomocy tam, gdzie jest ona potrzebna? 3 rok numerologiczny może brzmieć jak egoistyczny czas, ale tak nie jest. Nie będziesz w stanie osiągnąć sukcesu poprzez dbanie jedynie o własne interesy. Przeciwnie, życie skłoni Cię do nawiązywania kontaktów z innymi w przyjazny, optymistyczny i dobrze odbierany sposób. Twoje przyjazne zachowanie przyciągnie sukces, którego szukasz. Pomyśl w kategoriach tego, co możesz wnieść do relacji czy sytuacji, a nie tego, co możesz z niej zyskać. Wtedy zobaczysz, że Twoja hojność i dobroć są Ci zwracane na różne sposoby.

W tym roku poznasz różnicę między miłością a poczuciem winy. Tam, gdzie istnieje poczucie winy, miłość nie może istnieć. 3 to liczba niewinności. Tegoroczne wydarzenia pokażą, że poczucie winy jest tak naprawdę największą przeszkodą w dążeniu do spełnienia. Jedynym sposobem, aby ją usunąć, jest zaprzestanie osądzania tego, co jest słuszne, a co nie, oraz rozwinięcie całkowitej akceptacji dla własnej naturalnej zdolności do przyzwoitości i współczucia.

3 to liczba komunikacji i ekspresji, a więc przekonasz się, że słowa mówione lub pisane, obrazy, dźwięk, humor i niezwykłe pomysły odgrywają teraz kluczową rolę w Twoim życiu. Ważne jest, abyś poważnie podszedł do swoich pomysłów i był w stanie faktycznie zrealizować je w świecie materialnym.

Ale należy dodać tu małą uwagę. Te czynniki mogą również stwarzać wiele problemów, jeśli są one używane bez względu na rzeczywistość, w której żyjesz. W 3 roku numerologicznym nierzadko zdarza się, że słowa są rzucane a wiatr, a uczucia wyrażane w sposób, który obraża lub boli. Nie należy tego lekceważyć, bo jeśli tak się stanie, możesz znaleźć się w trudnej sytuacji, która nie będzie łatwa do naprawienia. Słowa i obrazy są narzędziami twórczymi. Szkody powstałe w wyniku używania ich w sposób destrukcyjny są często nie do naprawienia.

Bardzo ważne jest, abyś sam sprawdził fakty. Często w 3 roku osobistym odkrywamy, jak łatwo ulegamy najdonośniejszym głosom lub głosom "autorytetu". Prawda może być jednak zakopana pod warstwami kłamstw lub nieporozumień, więc staraj się zachować otwarty umysł.

3 to liczba wystąpień. To, co wydaje się być prawdą, musi być też widoczne w głębi, swojej istocie, a nie tylko to, co wydaje się być na powierzchni. Przyjrzyj się głębiej temu, z czym masz do czynienia i pamiętaj, że istnieje duża różnica między walką a wysiłkiem.

3 to liczba optymizmu, która, jeśli dobrze zrozumiana, jest ważnym narzędziem do osiągania swoich celów. Przyciągasz do siebie to, czego oczekujesz, czy robisz to świadomie czy podświadomie. Poczucie winy mówi nam, że optymizm rodzi fałszywą nadzieję i rzeczywiście, jeśli nie działamy tak, by wykorzystać potencjału, który nam ujawnia. Celem optymizmu nie jest oszukiwanie nas w zaprzeczaniu naszym problemom, ale pokazanie nam, że istnieją większe możliwości. Optymizm polega na tym, aby jak najlepiej wykorzystać okoliczności, w jakich się znajdujesz.

Pomysły, plany lub projekty, które rozpocząłeś dwa lata temu, mogą teraz nabrać rozpędu. To znacznie zwiększy Twój optymizm i stworzy nową podstawę do działania. Celuj wysoko. Daj z siebie wszystko, co najlepsze.

Jedną z unikalnych cech cyfry 3 jest rozprzestrzenianie się na innych. Piękno, które pochodzi z prawdziwej pewności siebie, przekazuje inspiracje innym. Pesymizm, uraza lub krytyka przekazują brzydotę i przygnębienie. Rozprzestrzeniająca się cecha 3 może mieć trwały wpływ na Ciebie i Twoich bliskich. Cokolwiek czujesz, mówisz, robisz lub tworzysz, będzie miało to wpływ na innych, na ich nastrój i atmosferę.

Spotkasz też na swojej drodze cyników i tych, którzy uwielbiają krytykować. Przez jakiś czas możesz być nawet jednym z nich. W tym roku odkryjesz wiele uczuć i poglądów, które dobrze ukryłeś, nawet przed sobą. Dowiesz się, że Twoje nieszczęście jest wynikiem odrzucenia przez Ciebie prawdziwych uczuć i, co najważniejsze, ich wyrażania.

Jednym z tych uczuć jest złość. W roku, w którym powinieneś dostawać to, co chcesz, radzenie sobie z ludźmi i sytuacjami, które pojawiają się, aby Ci przeszkodzić w uzyskaniu tego, może wywołać taki rodzaj gniewu, o którym nawet nie wiedziałeś że istnieje w Tobie. Jednak inni nie powstrzymują Cię przed tym. Ty sam pozwalasz, aby stare przekonania i oczekiwania ograniczały Twój rozwój. To od Ciebie zależy, czy zrobisz to, czego chcesz.

Będziesz miał swoje problemy w tym roku, ale jesteś w stanie poradzić sobie z nimi w miarę ich powstawania. Twoje osobiste szczęście jest głównym celem i ważne jest, aby zrozumieć, że szczęście jest emocją, która musi być wyrażona w momencie kiedy ją czujesz. 3 to liczba spontaniczności.

Chociaż 3 rok osobisty często rozpoczyna się od podkreślenia tego, co sprawia, że jesteś nieszczęśliwy, jego celem jest pomóc Ci zobaczyć siebie w nowym, pozytywnym świetle. Jeśli pozwolisz, aby Twoja wola - Twoje najgłębsze uczucia - poprowadziły Cię, to prawdopodobnie w tym roku spotka Cię wiele wspaniałych niespodzianek. Nawet gdy czytasz to, energia wibracji 3 oferuje Ci prezent w postaci optymizmu, który zawsze jest pozytywnym początkiem. Ciesz się swoją podróżą przez 3 rok numerologiczny. Będzie to ciekawa i kreatywna podróż. numerologia

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz