czwartek, 29 listopada 2018

Numerologia 11 - liczba mistrzowska | Liczba 11 | Cyfra 11 | Symbolika i Znaczenie liczby 11 | Numerologia partnerska

numerologia 11, numerologia partnerska, numerologiczna 11, cyfra 11, liczba 11, liczba mistrzowska, symbolika 11, znaczenie liczby 11, numerologiczna 11

DROGA ŻYCIA 11

Numerologiczna 11


Liczby Mistrzowskie to liczby, które nie podlegają redukcji. Są to liczby: 11, 22, 33, 44, 55, 66, 77, 88, 99. Jeśli w Twoim portrecie numerologicznym znajduje się taka podwójna liczba, oznacza to, że jesteś tzw. starą duszą, czyli osobą duchowo zaawansowaną, która posiada wyższą wiedzę i wskazuje drogę innym. Wszystkie osoby, które posiadają w swoim portrecie numerologicznym liczbę mistrzowską mają do wykonania zadanie. Takie osoby, jeśli realizują się w pozytywy sposób, zwykle poprzez swoje działanie ujawniają zaawansowany stan ducha. Niekiedy nie przejawiają żadnych szczególnych, wzniosłych cech, prawdopodobnie dlatego, że taka numerologiczna 11 jeszcze się nie przebudziła, bądź inne liczby w portrecie są tak silne, że osoba taka realizuje się na poziomie swojej podstawowej wibracji. Najczęściej spotykaną liczbą mistrzowską jest 11. Jakimi cechami wykazuje się numerologiczna 11? Oto numerologia 11.

Liczba 11 symbolizuje wizjonerstwo, inspirację, intuicję, wiedzę, a także umiejętność jej przekazywania. Jest pierwszą liczbą powyżej dziesięciu, która wnosi się na wyższy poziom, otwiera drogę do wyższego świata, w którym nie istnieje czas, za to istnieje szczęście i wiedza. Liczba 11 oznacza inicjatywę, której brakuje 2, a człowiek, który znajduje się pod jej wpływem może osiągnąć niemal wszystko czego pragnie.

Kim jest numerologiczna 11?

11 oznacza, że osoba o tej wibracji często doświadczała już życia na Ziemi, a jej dusza osiągnęła wyższą dojrzałość, niekiedy uważa się, że jest to tzw. stara dusza. Jest bardziej odpowiedzialna, mądrzejsza i wraca na Ziemię, aby pracować dla ludzi i pomagać im. Jedenastka jest osobą, obok której nie przejdzie się obojętnie, ponieważ czuć od niej moc, której nie można zobaczyć oczami. Niewiele się przed nią ukryje, gdyż 11 jest obdarzona nieprzeciętną intuicją.numerologiczna 11, znaczenie, numerologia 11, numerologiczna 11, cyfra 11, liczba 11, liczba mistrzowska, symbolika 11, znaczenie liczby 11
Każda numerologiczna 11 jest obdarzona wspaniałym umysłem, bystrością, refleksem oraz jasnością myślenia, a do tego ma bardzo rozwinięty zmysł wyobraźni. To zazwyczaj silne osoby, inteligentne, szlachetne, współczujące i odważne, a przy tym wrażliwe i potrafiące łatwo i szybko odkryć, co gryzie drugiego człowieka. Empatia i intuicja to wielkie przymioty numerologicznych 11, które wiedzą, czym są ideały, myślenie humanitarne i współczucie.Osoba znajdująca się w polu oddziaływania tej wibracji jest bardzo uduchowiona oraz humanitarna, natomiast spełniona - zostaje mistrzem. Liczba 11 daje całą gamę zdolności niezbędnych do bardzo subtelnego postrzegania świata. Intuicja, wrażliwość, empatia, rozliczne talenty, inteligencja, wszystko to sprawia, że ta wibracja mistrzowska jest wyjątkowa. 11 to posiadający świetną intuicję wizjoner. W pozytywnej wibracji, jej ścieżka to droga ideału, natchnienia, oryginalności, a przede wszystkim pracy na rzecz społeczeństwa, dla dobra ogółu. Numerologiczna jedenastka powinna dzielić się swoim doświadczeniem i wiedzą, inspirować innych, stąd też ma tę łatwość w odkrywaniu tajemnic życia.

numerologia 11, liczba mistrzowska, numerologia partnerska, numerologiczna 11, cyfra 11, liczba 11, liczba mistrzowska, symbolika 11, znaczenie liczby 11


Numerologiczne 11 są pozytywne, pełne miłości, kochają być z ludźmi. Są bardzo wrażliwe, dlatego potrzebują wiele miłości oraz zrozumienia. Same są cierpliwe, dociekliwe jeśli chodzi o poszukiwanie prawdy oraz zdobywanie wiedzy. Potrafią być czułe i troskliwe, ale są gotowe do tego, aby ostro zawalczyć o to, czego pragną; przy tym są nieustępliwe i zahartowane, ale nieobce jest im poświęcanie się dla dobra innych. 

Liczba ta dodaje odwagi, sporej dawki energii, a także oryginalności. Osoba, która w swoim portrecie ma liczbę 11, ma zdolności przywódcze, lecz powinna uważać z tak wysokimi i mocnymi wibracjami, aby wykorzystywać je tylko w słusznej sprawie. Numerologiczna jedenastka świetnie sprawdzi się w roli nauczyciela i wychowawcy, gdyż ma talent do przekazywania wiedzy. Potrafi także dostrzec to, czego inni nie potrafią zobaczyć. To sprawia, że numerologiczna 11 może stać się prekursorem, który wyprzedza swoją epokę. Ta wysoka wibracja słynie ze swojego artyzmu, niejednoznacznego postrzegania rzeczywistości i specyficznego charakteru, to powoduje, że w każdym towarzystwie jest pożądana.

Osoby o Drodze życia 11 powinny uważać, aby ich indywidualizm czy oryginalność nie przerodziła się w ekscentryzm i odrealnienie. Nawet jeśli nie korzysta ze swoich darów, to wciąż obdarzona jest niespotykaną intuicją, ma szerszy dostęp do wiedzy o człowieku i świecie. Wielu wielkich polityków, poetów, pisarzy, matematyków, artystów, rewolucjonistów w różnych dziedzinach życia i odważnych publicystów wywodzi się właśnie spośród jedenastek.

numerologiczna 11, znaczenie, numerologia 11
Kobieta Jedenastka ma w sobie wiele odwagi, siły i bezkompromisowości mężczyzny, natomiast mężczyzna cechuje się wrażliwością i delikatnością kobiety. Wierna i lojalna jako partner, trzyma się zasad moralnych oraz tych przez siebie stworzonych, pokazując tym samym, że można wieść etyczne i prawe życie. W ten sposób numerologiczna 11 pomaga innym, by tak jak ona żyli w zgodzie z najwyższymi nakazami moralnymi.

Mistrzostwo wymaga od nich zachowania samokontroli, świadomości wiecznego ucznia, postępowania w zgodzie z własnymi poglądami oraz systemem wartości. Inspiracja, wizjonerstwo i praca na rzecz ludzkości powinna być głównym celem numerologicznej 11. Wibracja mistrzowska 11 przynosi szczególne zdolności w dziedzinie dyplomacji oraz zdolność do godzenia zwaśnionych stron konfliktu. Wszystkich tych cech i zdolności nikt nie dał jej za darmo. Oznacza to, że sama sobie je wypracowała. Warto pamiętać o tym, że praca numerologicznej 11 wymaga wysoko rozwiniętej etyki wewnętrznej. Jeśli osoba o Drodze życia 11 będzie wykazywać się egoizmem, to szybko spadnie w dół, by w ten sposób nauczyć się szacunku dla ludzi.

Nie jest łatwo być numerologiczną 11, gdyż jedenastce przypisane jest życie z wieloma, dużymi wyzwaniami. Są to ludzie, którzy na ogół nie są rozumiani przez innych. Mogą być wybitnymi, sławnymi artystami, twórcami, naukowcami, odkrywcami, lecz za życia rzadko spotkają się z pełnym zrozumieniem. Często jest też tak, że sława i uznanie przychodzą dopiero po śmierci, kiedy doceniona zostanie jakość i rozmiar ich twórczości.

numerologia 11, liczba mistrzowska, numerologia partnerska


Negatywna numerologiczna 11

Taka osoba jest zazwyczaj nerwowa, egoistyczna, a także żądna władzy. Powinna nauczyć się, jak zapanować nad olbrzymim ego, a także zrezygnować z wybujałych ambicji. Lekcją jej jest nauczyć się dialogu, a nie manipulacji, a przede wszystkim nie powinna wykorzystywać swoich zdolności do celów materialistycznych. Mimo że jedenastka posiada dużą odporność psychiczną, nieobca jej jest depresja. Negatywna numerologiczna 11 może wpaść w trudne stany emocjonalne, napięcia nerwowe. Musi nauczyć się relaksować i odpoczywać.

Osoba o Drodze życia 11 mają tendencję do odrywania się od rzeczywistości. Powinny się skupić na tym, aby zakorzenić się w realnym świecie i przekuć wspaniałe idee w rzeczywistość. Osoby o tej wibracji powinny przyglądać się bacznie swoim emocjom, czy ich humory nie mają w sobie niewynikających ze świata zewnętrznego elementów autodestrukcyjnych.

Osoby z nadmiarem 11 często mają problemy z podejmowaniem decyzji, nie potrafią same określić jakie są i nierzadko bywa tak, że są albo altruistycznie nastawione do świata, pełne ideałów, albo są egoistyczne, nikczemne, dbające jedynie o własne interesy.

Numerologiczna 11 w negatywnej wibracji mogą mieć zbyt wysokie mniemanie o sobie i często oczekują potwierdzenia od innych ludzi o własnej wyjątkowości. Jeśli usłyszą takie słowa, to zachłystują się nimi, zapominając, że sława jest bardzo krucha. Jeżeli natomiast nie usłyszą potwierdzenia własnej wspaniałości ze swojego otoczenia, to mogą mieć tendencję do popadania w przygnębienie, wątpienia w sens swojej pracy, życia, a nawet stany depresyjne.

Bywają nerwowe i zamknięte w sobie, co bardzo utrudnia ich poznanie i docenienie wielu zalet, zdarza się im również chorobliwa nieśmiałość. Czują się wyjątkowe, ale jednocześnie boją się negatywnej oceny innych lub porażki. Wahania nastrojów i niezdecydowanie to ich cecha charakterystyczna.

numerologia 11, liczba mistrzowska, numerologia partnerska


Numerologiczna 11 - cechy

Jeśli jesteś 11 z Drogi Życia lub cyfra 11 dominuje w Twoim portrecie, to stoisz przed wielkim wyzwaniem - jesteś zobowiązany do postępowania zgodnie z surowymi zasadami moralnymi. Twoje życie można określić jako służbę. Numerologiczne "idealne" 11 nie marzą o sławie, są skromne, powściągliwe w swoich słowach i czynach, życzliwe oraz pełne współczucia. Osoby takie, które wprawdzie o sławę nie zabiegają, ale sława przychodzi do nich z czasem, jako rezultat ich postawy – rezygnacji (celowej bądź nieświadomej) ze swego EGO.

Numerologiczne 11, jeśli realizują się pozytywnie, są marzycielami, idealistami, którzy skłonni są do największych poświęceń w imię obrony wartości i ideałów. Mają olbrzymią siłę oddziaływania, mogą stać się twórcami nowej ideologii lub ruchu społecznego czy religijnego, a nawet rewolucjonistami. Zazwyczaj liczba 11 obdarza charyzmą oraz czarem, dzięki czemu podążają za nimi tłumy. Numerologiczne 11 nigdy nie będą niezauważone, posiadają przenikliwy umysł oraz wiele ukrytych talentów i zdolności. Obdarzone wspaniałą intuicją, uduchowione, a także otwarte na drugiego człowieka, współczujące, troskliwe, tolerancyjne 11 nie mają problemów z pozyskaniem zaufania i szacunku innych. Bezinteresowność, wspaniałomyślność, wielkoduszność, serdeczność i chęć służenia innym oraz gotowość do pomocy sprawia, że dla otoczenia stają się wzorem godnym do naśladowania.

numerologiczna 11, znaczenie, numerologia 11
Numerologiczne 11, które są świadome siebie i swoich cech, nawet kiedy odniosą spektakularny sukces, potrafią być skromne i nie wywyższać się, ani nie przechwalać bogactwem. Pozostają umiarkowane i wierne swoim wartościom, które zazwyczaj sprowadzają się do podążania ku duchowej doskonałości.

Oprócz charyzmy, numerologiczna 11 jest wspaniałym mówcą, który potrafi przekonywać ludzi. Lubi poświęcać się dla innych, a przy tym potrafi wykorzystać swoją kreatywność i niebanalne pomysły. Będzie świetnym lekarzem, psychologiem, pedagogiem oraz wychowawcą. Posiada wysoko rozwiniętą intuicję oraz wiedzę i mądrość. Te zdolności pozwolą na bycie wybitnym pisarzem, genialnym malarzem, czy ogólnie - artystą. Natura obdarzyła numerologiczną 11 przenikliwością, inteligencją, wrażliwością, które będzie mogła wykorzystać w sztuce. Zazwyczaj życie tej liczby mistrzowskiej jest aktywne i pełne interesujących wydarzeń. Numerologiczna 11 charakteryzuje się odwagą i energią, która niezbędna jest do realizacji przedsięwzięć, do których została powołana. Nie można jej także odmówić takich cech jak oryginalność, olbrzymia wyobraźnia, wielkoduszność, wrażliwość, wewnętrzna równowaga i zdolności wizjonerskie oraz mistyczne. 11 przez całe swoje życie będzie odkrywać tajemnice egzystencji i zagłębiać się w wiedzę. To sprawia, że może być świetnym filozofem, naukowcem czy kaznodzieją.  Praca naukowa jest również wskazana dla tego typu ludzi, ponieważ to właśnie oni są w stanie dać światu bezcenne wartości.

Wszystkie cechy, jakimi została obdarzona numerologiczna 11 pozwolą jej na osiągnięcie wymarzonych celów życiowych. Wibracja ta umożliwia zdobycie sławy, bogactwa oraz licznych zaszczytów. Jednak dla szlachetnej 11 będzie się liczyło tylko to, co ma znaczenie dla dobra ogółu. Niestety, ale istnieje także prawdopodobieństwo negatywnej realizacji, tego, że popadnie w skrajność i utraci poczucie rzeczywistości. Stanie się wówczas oderwanym od codziennych problemow dziwakiem, idealistą, który podąża za nierealnymi marzeniami i utopiami. Jeśli jednak 11 realizuje się w sposób pozytywny, to nie dojdą do głosu ciemne strony tej wibracji.

Spokojna i żyjąca w harmonii mistrzowska 11 z łatwością będzie pokonywać wszelkie trudności, stając się w ten sposób wzorem do naśladowania. Wówczas jej największą zaletą okaże się odwaga i wielka wytrwałość w obronie swoich przekonań.

Numerologiczna 11 jest osobą, która interesuje się duchowością, z chęcią podąża ścieżką ideału, marzeń, intuicji oraz natchnienia. I zdaje się, że świat sprzyja jej w tej wędrówce. Jej powinnością jest inicjować, popchnąć do działania, a także dzielić się zdobytą wiedzą z zakresu duchowości.

Siła, odwaga, intuicyjność i oryginalność powinny być wykorzystane przez 11 w sposób pozytywny i praktyczny. Powinna ona rozważnie wykorzystywać swoje liczne zalety. Czasami pomysły 11 będą tak oryginalne i ekscentryczne, że staną się niemożliwe do zrealizowania. Wówczas może ona być oderwana od rzeczywistości i negować wszystko i wszystkich.

Numerologiczna 11 powinna opanować ego, nauczyć się realnie patrzeć na rzeczywistość bez wyolbrzymionych ambicji, a także nauczyć się dialogu. Nie powinna również manipulować ludźmi, a współpracować z nim. Powinna natomiast opanować swój despotyzm, nie podążać za wymyślnymi zachciankami oraz nie wykorzystywać swoich zdolności do gonienia za celami materialistycznymi i bogactwem. Powinna również wykorzystywać swoją inteligencję w słusznych sprawach, a nie po to, aby pokazywać swoją wyższość nad innymi.

Często liczba 11 uważana jest za niesprzyjającą w sferze materialnej. Jednak jeśli nie bogactwo, a pomoc, rozwój i duchowa droga staną się jej głównym celem, to wówczas bogactwo przyjdzie samo. Wtedy 11 przyniesie nie tylko moc duchową, siłę oraz odwagę, ale także sukces, uznanie otoczenia, sławę. Jeśli 11 będzie realizować se negatywnie, to będzie podążać drogą dwójki, która będzie dodatkowo cierpieć na niedostatek, biedę i poczucie zmarnowanych szans. Dlatego jedną z najważniejszych zadań tej wibracji mistrzowskiej jest zapanowanie nad ego i narcyzmem. Przecież 11 nie musi pokazywać swojej wyjątkowości poprzez bogactwo. Powinna skupić się na rozwoju intuicji i duchowości. Jej lekcją jest dzielenie się wiedzą, inspiracja, dążenie do oświecenia.

numerologiczna 11, znaczenie, numerologia 11
U numerologicznej 11 lub u osób z nadmiarem tej wibracji w portrecie numerologicznym może dochodzić do pewnego rodzaju wewnętrznego niepokoju. Często jest on bliżej nieokreślony i osoba z wibracją 11 doszukuje się problemu w rzeczach, które nie są problematyczne. Tym niepokojem zarażają otaczające osoby, które z niepokojem zaczynają spoglądać w przyszłość.

Osoby, które są 11 z Drogi Życia, a które osiągają sukces, nie potrafią się z niego cieszyć. Mają poczucie, że jest jeszcze coś poza sferą, w której wszystko osiągnęły. Czują niepokój i wewnętrzne rozdarcie. Być może dlatego, że są to ludzie uduchowieni i często chodzą z głową w chmurach. Powinny popracować nad ty, aby świat wewnętrzny nie zdominował ich życia, umysłu, bo wówczas nie jest prawidłowo realizowany świat zewnętrzny, co może przynieść przykre konsekwencje.

Wibracje Mistrzowskie cechuje duchowość, wysoka moralność, intuicyjność, a ich wewnętrzne motywacje są szczere. Osoby o tych wibracjach zazwyczaj łączy podobne przeznaczenie, czyli życie, które wyrasta ponad przeciętność, życie interesujące, aktywne i pełne niezwykłych zdarzeń. Bardzo często osoby, które znajdują się pod wpływem wibracji mistrzowskich mają wrażenie, że są chronione i prowadzone przez bliżej nieokreśloną "siłę wyższą". Nierzadko przytrafiają się im niespodziewane i niezwykłe wydarzenia, sytuacje, które wymykają się spod ich kontroli, a które mają ogromny wpływ na ich życie.

numerologia 11, liczba mistrzowska, numerologia partnerska


Numerologiczne 11 jako partnerzy, numerologia partnerska

Zazwyczaj numerologiczne 11 są trudnymi, lecz wspaniałymi partnerami. Trudnymi - ze względu na to, że nie są zamknięci w formie. Wciąż coś dzieje się w ich wnętrzu, czują się rozdarte, co z jednej strony może zaciekawiać innych, a z drugiej - rozbija stabilność relacji. Jeśli 11 czuje wewnętrzny niepokój, to powinna tworzyć związki ze stabilnymi osobami, które trwają przy niej pomimo różnych niesprzyjających okoliczności.

numerologiczna 11, znaczenie, numerologia 11
Są partnerami wymagającymi, ale kochającymi, wiernymi oraz czułymi. Numerologiczna 11 w związku i miłości poszukuje oddania, wierności, namiętności, bliskości, a także poczucia emocjonalnego bezpieczeństwa. Są bardzo oddane, kochające i czułe. Zazwyczaj długo szukają swojego ideału, ale gdy znajdują to potrafią pokochać całym sercem i nie mają problemów z okazywaniem uczuć, ani z dochowaniem wierności. 11 są stałe w uczuciach, bardzo cenią stabilizację.

Numerologia 11 a podliczby

Należy zauważyć, że istnieje olbrzymia różnica pomiędzy 2 i 11. 11 jest wibracją mistrzowską i nie należy jej upraszczać. Pozytywne 11 dążą do osiągnięcia doskonałości i jeśli tylko podejmą trud nauki to w końcu ją osiągają. Czują silną, wewnętrzną potrzebę robienia czegoś dla świata. Negatywne 11 są destruktywne, często na siłę narzucają swoje poglądy, są despotyczne i wykorzystują innych dla własnych celów. Dążą do zdobycia bogactwa za wszelką cenę, nie potrafią zwalczyć swojego ego.

29/11 niosą za sobą spirytualną moc. 2 - pokój, miłość, współpraca, charyzma, a także doskonali mówcy. 9 - cechuje humanitaryzm, pracują dla całej ludzkości.
29/11 posiadają w sobie olbrzymie talenty, mogą ich użyć dla własnych sukcesów i wzbogacenia się, ale wybierają zwyczajne życie w służbie dla ludzkości.
29/11 jest też numerem cierpienia i wielkiego testu, numer zwany "karmą Hioba", ich ciężki życiowy test wynosi ich bardzo wysoko spirytualnie.
Negatywne wartości: są pełne dumy, egoizmu, szukają sukcesów, bogactwa, samolubne, ciężko z nimi współpracować, bardzo nerwowa energia.

38/11 najbardziej potężna ze wszystkich 11-nastek, obdarzona "darem wizjonerstwa".
3 - twórcza, towarzyska, atrakcyjna, umie wyjść naprzód, doskonały mówca.
8 - organizacja, przywódca, dobry sędzia, praktyczna.
Zawsze kiedy jest pozytywna wnosi wiele światła: ambitni, wspaniali, twórcy, towarzyscy, wspaniali przyjaciele, odnoszą sukcesy na wszystkich polach: materialnym i spirytualnym. Umieją żyć w harmonii z podświadomością i nadświadomością, są poetami i pisarzami, posiadają wiele spirytualnych talentów. W ich życie łatwo wchodzą sukcesy.
Negatywne wartości: dążą do sławy, bogactwa, pieniędzy, zbyt dumne, lubią wtrącać się w życie innych, lubią przyjemności, takie wartości spychają ich ducha na dalszy plan, ale 38/11 szybko zauważają i poprawiają swoje pomyłki.

47/11 "wewnętrzna mądrość osiągnięta przez samodyscyplinę"
4 - uczciwa, odpowiedzialna, dobry organizator, trzyma stare tradycje.
7 - wewnętrzna mądrość, mistyczna, analityczna.
O wartościach pozytywnych są autorytetem dla innych, posiadają charyzmę, są dobrym mediatorami, bardzo mistyczne, posiadają silne zapotrzebowanie wiedzy i duchowości.
Negatywne wartości: popadają szybko w nałogi, są pełne obaw, budują iluzje, gonią za bogactwami, swoją magnetyczną energią uwodzą inne osoby dla własnej przyjemności.
   

Życie numerologicznej 11 

 
Liczba 11 daje Ci moc oświecenia. Kiedy skupiasz swoje myśli na czymś, to ożywa i inspiruje. W ten sposób stajesz się natchniony relacjami i doświadczeniami. Zdobywasz wgląd, kiedy pozwalasz sobie zobaczyć, jak potężny jesteś, jeśli chodzi o łączenie właściwych ludzi, a także przekazywanie odpowiednich informacji właściwym ludziom. Twoja wrażliwość jest podstawą Twojej intuicji. Widzenie większego obrazu i "łączenie punktów" jest dla Ciebie naturalne.

Jesteś w stanie dokonać czegoś wielkiego. Możesz chcieć zdobyć sławę i fortunę. Lub możesz chcieć żyć wygodnie i cicho w duchu miłości i twórczości. Możesz chcieć zrobić coś konkretnego, aby zmienić świat. Niezależnie od tego, jakie są Twoje aspiracje, można je osiągnąć tylko dzięki Wolnej Woli. Bez wolności tworzenia własnej rzeczywistości, ani miłość, ani pokój nie mogą zwyciężyć. Jesteś w stanie zainspirować innych po prostu poprzez bycie sobą i robienie tego, co chcesz robić. Masz większy potencjał niż większość ludzi, aby wyciągnąć naukę z drastycznych zmian zachodzących na Ziemi i pokazać innym drogę naprzód - z dala od nienawiści, wojny i zniszczenia, w kierunku miłości, pokoju i twórczości.

Nie może być monopolu na coś tak indywidualnego jak ewolucja własnej duszy. Dla niektórych ludzi życie jest duchową podróżą, która ostatecznie prowadzi do zrozumienia emocji. Twoje życie jest emocjonalną podróżą, która wprowadzi Cię głęboko w duchową i materialną rzeczywistość życia. Pewne napięcia nerwowe są więc nieuniknione.

Czasami może się zdarzyć, że nie będziesz w stanie zrozumieć skąd pochodzi Twoja moc i co z nią powinieneś zrobić. Możesz zadać sobie pytanie, czy jest prawdziwa, czy nie, czy też w jakiś sposób oszukujesz samego siebie. Jeśli wycofasz się od tej ekscytującej, ale wymagającej roli przewodnika, będziesz niezadowolony, bo będziesz wiedział, że jesteś w stanie robić o wiele więcej, więc będziesz sfrustrowany samym sobą przez to, że marzysz o tym co może być zamiast o stworzeniu tego.

Liczba 11 kładzie nacisk na filozofię, naukę, etykę, duchowość, metafizykę i sztukę. Te obszary najprawdopodobniej dostarczą Ci inspiracji, której pragniesz. Kiedy już poczujesz się komfortowo z energią liczby 11, prawdopodobnie znajdziesz się w pozycji znanej osoby, ponieważ inni będą przyciągani do "mocy", którą posiadasz, nawet jeśli nie są w stanie wskazać, dlaczego tak bardzo Cię lubią.

Liczba 11 nazywana jest liczbą sławy, ponieważ ludzie znajdujący się pod jej wpływem przyciągają do siebie innych, po prostu będąc sobą. Jeśli nie aspirujesz do bycia sławnym, to przynajmniej bądź przygotowany na to, że możesz mieć wielbicieli.

Pod wieloma względami staniesz się niezbędny komuś - lub wielu ludziom - i będziesz zdumiony władzą, jaka ta pozycja Ci przynosi. Nie pozwól jednak, aby potrzeby innych ludzi pochłonęły Twoją własną wolność.

Jeśli jesteś zbyt pochłonięty samym sobą, niecierpliwy lub apodyktyczny, pojawią się problemy. Pozwól, aby każdy był tym kim jest - i oczekuj tego samego od siebie. Spróbuj najpierw odnaleźć spokój i harmonię w sobie, tak aby inni mogli czerpać korzyści i uczyć się na Twoim przykładzie. Naucz się relaksować i być w zgodzie z sobą, cieszyć się sobą i kochać siebie. Bądź świadomy wszystkiego, co dzieje się wokół Ciebie, bez zaprzeczania jako tarczy przed rzeczywistością.

Żyjemy w niepewnych czasach, które są skutkiem czynników, które muszą być rozpatrywane indywidualnie lub zbiorowo. Prawdopodobnie znajdziesz się w sytuacjach, w których będziesz musiał działać z kimś lub w grupie, a nie w pojedynkę. Uwierz, że masz wiele do zaoferowania swojej grupie. Jeśli jesteś na stanowisku kierowniczym, musisz kierować się raczej perswazją niż siłą. W rzeczywistości jest to jedyny sposób, w jaki będziesz w stanie przewodzić ludziom. 
           

numerologia 11, numerologiczna 11, cyfra 11, liczba 11, liczba mistrzowska, symbolika 11, znaczenie liczby 11, numerologiczna 11

Znane numerologiczne 11:

Barack Obama, Madonna, Al Gore, Bill Clinton, Colin Powell, Jackie Kennedy, Jennifer Aniston, Meg Ryan, Michael Jordan, Książę Karol, Ronald Reagan, Wolfgang Amadeus Mozart, Lord Byron, Maria Callas, Juliusz Verne, Antonio Vivaldi, Antonio Gaudi, Edgar Allan Poe, Whoopi Golberg, Orlando Bloom, Tony Blair, Hans Christian Anderson, Michelle Obama, Książę William, Annie Lennox, David Beckham, Jennifer Lopez, Tim Burton, Kuba Wojewódzki, Jarosław Kaczyński, Janusz Palikot, Kasia Nosowska

Liczba Drogi Życia ma charakter ogólny, jest tym, czym w astrologii Znak Zodiaku. Aby dowiedzieć się więcej, należy wykonać Portret Numerologiczny, który tworzy się na podstawie daty urodzenia oraz imienia i nazwiska. Taki portret jest swoistą Mapą Życia, dzięki której rozumiemy wydarzenia z naszego życia, sens naszych związków, a także to dokąd zmierzamy, a przede wszystkim - po co.
Przeczytaj więcej: Portret numerologiczny - dlaczego warto go zrobić?
numerologia

28 komentarzy:

 1. Poprószy meeeg mega sprawdzony a i jakże dokładny opis, niesamowita precyzja, każde zdanie i stwierdzenie zgodne z tym jakie my 11tki jesteśmy. S U P E R opis, czekałam na niego całe 30lat mojego życia, z tak dokładnym i wiarygodnym to pierwszy raz sie spotkałam. Dziękuje za oświecenie i dobre rady, wskazówki i mądre podpowiedzi.
  Pozdrawiam
  11tka

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jestem 11 ciekaw jestem Twojego charakteru mój email jamjest1987@wp.pl

   Usuń
 2. Dokladnie tak! Baaardzo się zgadza co do słowa! Dziekuje!:)

  OdpowiedzUsuń
 3. WSPANIAŁY BLOG I REWELACYJNA WIEDZA :-) DZIĘKUJĘ PANI ANNO !!! TYLE WSPANIAŁYCH INFORMACJI WSZYSTKO SIĘ ZGADZA PIĘKNIE !

  OdpowiedzUsuń
 4. 38/11 - Niby to tak, niby to nie.
  Mieszanka cech z negatywnych jak i pozytywnych wibracji liczby 11.
  Świadomość negatywnych cech, próby zwalczania na próżno.

  Po przeczytaniu artykułu i przeanalizowaniu paru spraw odnośnie tego co dzieje się w mojej głowie, stwierdzam że mam za co dziękować.
  A podziękuję raz jeszcze gdy wszystko uporządkuję.

  Pozdrawiam Anno.

  OdpowiedzUsuń
 5. Tak przy okazji to od arytmetycznej strony te liczby też są ciekawe
  29/11=2,(63) 92/11=8,(36) ich suma~11
  38/11=3,(45) 83/11=7,(54) ich suma~11
  47/11=4,(27) 74/11=6,(72) ich suma~11
  56/11=5,(09) 65/11=5,(90) ich suma~11
  Oraz 29+92=38+83=47+74=56+65=121
  A √(121)=11

  OdpowiedzUsuń
 6. Błądziłam dzięki negatywnej wibracji mojej matki.też 11 -stki.niespełnionej ,despotycznej i egoistycznej...

  OdpowiedzUsuń
 7. Jestem 11 z 38 i faktycznie mam poczucie misji i ze kiedys tu juz byłam. Na razie doswiadczyłam wiele szczęścia. Mój chłopak numerologiczna 1 bardzo wspiera mnie w mojej drodze. Dziękuje za dobry opis 11 -stek :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja także jestem 11 z 38, ale jak porównuję opis 11 z 2 to zdecydowanie pasuje do mnie dwójka (czyli 11 po redukcji). Jak to rozumieć? Że idę w życiu na skróty, nie staram się?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To może znaczyć, ze chwilowo się zagubiłaś.. nic w tym złego;) każdy tak ma... zrobiłaś 1 krok w tył aby zrobić 2 do przodu. Ale pamiętaj, że najlepszy moment do osiągnięcia zajebistego rozwoju duchowego jak i materialnego na ziemi, przypada akurat w tym okresie po 2012 co rzadko się zdarza słonko.. to nie przypadek, że trafiłaś na numerologie mistrzynio... Zalicz to;) Miłego wszystkiego, z całego serca życzę.. Pozdrawiam

   Usuń
  2. Materia zabardzo odwróciła twoją uwagę;)

   Usuń
 9. P.S.
  29/11
  Także dzień urodzenia 11

  OdpowiedzUsuń
 10. Jak okiełznać ego? Wszystkie znaki mówią, że to czas, aby to zrobić..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trening rozwoju osobistego np MA URI...polecam Hawkinsa Siła czy moc...Przekraczanie poziomów swiadomosci

   Usuń
 11. Zobaczcie co to jest Lavylites i przyłączcie się 13-19-1959. Lavylitesvip@gmai.com

  OdpowiedzUsuń
 12. Witaj, podziwiam Twą wiedzę...
  Urodziłam się 9.05.1950 i jestem 29=11, mam nazwisko 38=11, dom nr 11 itd...
  Przeszłam całkowitą i potworną karmę Hioba/utrata wszystkiego i wszystkich/. Weszłam w num. post factum onej karmy Hioba. Przeszłam spokojnie klęski i brak pieniedzy, czy bliskich nie jest dla mnie stresem.
  Pracuję dla ludzi.., jestem człowiekiem utalentowanym... Opisy zgadzają się z moim doświadczaniem. Realizuję swoje trudne życie ze spokojem dziecka.
  Dziękuję za tak trafne opisy, podziwiam wiedzę zapewne nabytą łatwo ,bo tak maja :) 11
  Krystyna

  OdpowiedzUsuń
 13. Witaj, podziwiam Twą wiedzę...
  Urodziłam się 9.05.1950 i jestem 29=11, mam nazwisko 38=11, dom nr 11 itd...
  Przeszłam całkowitą i potworną karmę Hioba/utrata wszystkiego i wszystkich/. Weszłam w num. post factum onej karmy Hioba. Przeszłam spokojnie klęski i brak pieniedzy, czy bliskich nie jest dla mnie stresem.
  Pracuję dla ludzi.., jestem człowiekiem utalentowanym... Opisy zgadzają się z moim doświadczaniem. Realizuję swoje trudne życie ze spokojem dziecka.
  Dziękuję za tak trafne opisy, podziwiam wiedzę zapewne nabytą łatwo ,bo tak maja :) 11
  Krystyna

  OdpowiedzUsuń
 14. Dzień dobry.
  Jak obliczyć podliczby? Zabrakło tej informacji, a to przecież ważne...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Teraz wiem, że te podliczby biorą się ze zwykłego obliczania numerologicznego. Czy mogłaby pojawić się o tym wzmianka w sekcji artykułu "Numerologia 11 a podliczby? Dla osób początkujących może to być cenne (sam nie wiedziałem o co chodzi z tymi podliczbami, dopiero wgłębienie się w temat rozwiało moje wątpliwości - ktoś może mieć podobnie, dlatego warto zaoszczędzić mu zwłoki).

   Usuń
 15. Z imienia i nazwiska zarówno liczba Duszy (38) jak i Ekspresji wyszła (56) mi 11.

  Jestem młody - 27 lat - i dopiero od nie dawna wszystko zaczyna powoli układać mi się w głowie. Zacząłem dostrzegać potrzebę pomagania innym ludziom - kiedyś byłem chamem - teraz uśmiecham się do nich i rozmawiam z nimi pełen empatii. Zauważyłem też że przeważnie bardzo silnie oddziaływuje na towarzystwo - zawsze w szerszym kręgu ludzi uwaga skupiała się mocno na mojej osobie. Nie wiem czy zawładnąłem ego ale czuje że kontroluje emocję, nie denerwuje się już jak kiedyś a i o niebo więcej we mnie pozytywnej energii. Niestety nie widzę jeszcze sposobu w jaki mógłbym realizować swoją misję. Liczę na to że czas pokaże. Jestem aktualnie w 1 roku numerologicznym - być może to jest ten moment w którym się znajduję i dostrzegam inną drogą życia niż zazwyczaj myślałem że się potoczy. Jeszcze nie wiem co mam z tym zrobić. Pracuje nad sobą. Wiem, że jeszcze wiele przede mną...

  OdpowiedzUsuń
 16. 29/11 Od niedawna zainteresowałem się numerologią i sprawami duchowymi. Wtedy kiedy po latach udało mi się okiełznać mój alkoholizm! 100% się zgadza. Rzeczywiście często czuje jakby coś nade mną czuwało i że mam jakąś misję do wykonania. Tylko jaką? Tego jeszcze nie wiem.

  OdpowiedzUsuń
 17. Jako 29 podzielam większość zamieszczonych tu opini.. Intuicja wręcz narzucala mi lawinę pytań na temat mojej egzystencji.. Artykuł bardzo ciekawy jak i wartosciowy dla mnie.. Tym niemniej, pozostalo pytanie.. W jaki sposób okiełznać moja ekstremalną naturę? To połączenie które wg mnie nie powinno istnieć w przyrodzie. To jakiś rodzaj choroby dwubiegunowej?
  Pozdrawiam
  zwykle bardzo pozytywnie nastawiony Rafał;)

  OdpowiedzUsuń
 18. A jak to jest jak ja jestem 5,a on 11 z 38 czy ten związek ma szanse na przetrwanie?
  I jak się może układać?

  OdpowiedzUsuń
 19. Witam,tak też przypuszczalam...opis niesamowity, dziękuję za uświadomienie...

  OdpowiedzUsuń
 20. Emanuje mną pewien rodzaj współmiernej radości,gdyż udało mi się określić misję i nazwać ją po imieniu,tym samym odczuwam iż zmierzam do równowagi,zapewne droga może być długa,a może niekoniecznie?
  Najważniejsze że ją udało mi się już namierzyć jej kierunek.

  OdpowiedzUsuń
 21. Dzis dowiedzialem sie ze jestem 11...Ale bardzo zagubiona....Mimo swojej 11 ciagle spadam.....Dziekuje za opis

  OdpowiedzUsuń