piątek, 5 lipca 2019

Jak polepszyć swoje wibracje? Prawo przyciągania w praktyce

Prawo przyciągania to atrakcyjna, magnetyczna moc Wszechświata, która przyciąga podobne energie. Przejawia się ono poprzez siłę tworzenia, wszędzie i na wiele sposobów. Nawet prawo grawitacji jest częścią prawa przyciągania. Prawo to przyciąga myśli, idee, ludzi, sytuacje i okoliczności. Jak lepiej dostosować się do odpowiednich wibracji i jak zastosować Prawo przyciągania w praktyce?
  

Kontrolowanie swoich wibracji

      
Nie jest to takie trudne, zwłaszcza po pewnym czasie. I być może kontrola jest zbyt silnym słowem, tu chodzi raczej o zrozumienie i wykorzystanie wibracji z korzyścią dla siebie, i o tym tu piszę.

Najważniejszą rzeczą do zapamiętania przy całej tej "pracy" jest to, że kiedy czujesz się naprawdę dobrze i komfortowo - to moment, kiedy przychodzą do ciebie naprawdę dobre rzeczy. Nie musisz kontrolować, wizualizować, marzyć, żądać, modlić się, itd. czegokolwiek, jeżeli tylko jesteś zaangażowany w bycie szczęśliwym w każdej możliwej chwili jak to tylko możliwe. Każdy z nas przekazuje Wszechświatowi swoje nadzieje i marzenia od chwili kiedy pojawiliśmy się na tej Ziemi, więc Wszechświat od zawsze wie czego chcemy. 

A zbliżamy się coraz bardziej do tego, czego chcemy tylko poprzez bycie szczęśliwym! Wiem, że brzmi to tak, jakbyś musiał włożyć jeszcze więcej pracy, ale tak naprawdę nie musisz! Zauważysz, że podczas wykonywania ćwiczeń z Prawa przyciągania (przeczytasz w poprzednich postach), w których czułem się niewiarygodnie dobrze, to dni, w których rzeczy, o których marzysz, zaczynają się manifestować w twojej rzeczywistości. A dni, w których bardziej koncentrujesz się na braku tego, czego chcesz, to dni, w których w zasadzie nic się nie dzieje! Więc jeszcze raz, po prostu staraj się być tak szczęśliwy jak to tylko możliwe w każdej chwili i to wszystko, co tak naprawdę musisz wykonać.
Na poziomie wibracyjnym to, czego pragniemy, już się dzieje.

Istnieją miliony równoległych rzeczywistości, które dzieją się w tym samym czasie. Jest rzeczywistość, w której ja tego nie piszę, jest rzeczywistość, w której piszę to w zupełnie inny sposób, jest rzeczywistość, w której ja to piszę i nigdy nie publikuję tego w Internecie... dosłownie miliony różnych scenariuszy dzieje się TERAZ. Tylko wiedząc, że to, czego pragniesz, dzieje się teraz i wszystko, co musisz zrobić, to stać się szczęśliwym, aby to uzyskać, to jest to wystarczająco duża motywacja, aby być bardziej świadomym tego, co wysyłam do Wszechświata jako wibracje.

Poprzez odkrycie Einsteina dowiedzieliśmy się, że WSZYSTKO jest zrobione z tej samej energii. Że my, ludzie, natura, dźwięki, gwiazdy, dosłownie wszystko składa się z tej samej dokładnej energii. Chociaż mogą wydawać się inne (energia, która ogrzewa Twój dom, wydaje się inna niż Twoje ciało fizyczne), kiedy dotrzesz do rdzenia tego, co tworzą te subatomowe cząstki, w rzeczywistości są one tą samą energią. Zaczyna się jako fala energetyczna, następnie przechodzi w cząsteczkę, gdzie łączy się z dodatkowymi cząstkami, które harmonizują z jej częstotliwością.

Ta ostatnia część jest ważna, ponieważ świadomość tego, pomoże Ci zrozumieć, dlaczego kiedy rzeczy są dobre, wydaje się, że stają się jeszcze lepsze, a kiedy są złe, wydaje się, że stają się jeszcze gorsze. To wszystko ma związek z twoją koncentracją.

Ważne jest również, aby pamiętać, że aby dojść do tych ważnych informacji, naukowcy musieli badać tę energię. Einstein myślał, że energia jest w cząsteczkach, podczas gdy Neils Bohr uważał, że energia jest reprezentowana w falach. Stwierdzono, że fale, których energia zaczyna zmieniać się w cząsteczki odbywa się na podstawie myśli i wierzeń jednostki, która ją obserwowała.
Jeśli to nie dowodzi ci tej niesamowitej mocy, którą posiadamy, to nie wiem co mogłoby innego pomóc w tym.

Twoje emocje dają ci najlepszą wskazówkę, na jakim poziomie wibrujesz. Kiedy jesteś szczęśliwy, podekscytowany, zakochany, zachwycony itp. wibrujesz na wysokim poziomie. Podczas gdy emocje takie jak depresja, smutek, pesymizm itp. wibrują na niższym poziomie. Pomyśl o samym sobie, kiedy jesteś szczęśliwy, dużo się ruszasz, masz w sobie podniecenie i czasami jesteś tak podekscytowany, że czujesz prawie zdenerwowanie! To uczucie mówi ci, że jesteś w zgodzie z naprawdę wspaniałymi rzeczami. A kiedy czujesz się przygnębiony, smutny lub niezadowolony, nie chcesz się ruszać, nie masz motywacji i czujesz, że czegoś ci brakuje. To jest dobry przykład, aby pokazać ci poziom, na którym wibrujesz. Ale nie zadręczaj się tym, że czujesz się kiepsko lub źle, wszyscy czasem tak mamy! Możesz potraktować te emocje jako informację, że nie jesteś w pełni zestrojony z tym, czego chcesz, ale możesz to zmienić! Bądź wdzięczny za swoje emocje, ponieważ mówią ci one, do czego cię prowadzą.
 

Twoja koncentracja jest najważniejsza.

   
Prawdą jest, że to na czym się skupiasz, czy to dobre czy złe, będziesz przyciągał rzeczy o podobnej wibracji. Dlatego też, kiedy mówisz takie słowa jak "jestem spłukany" czy "nigdy nie mógłbym sobie na to pozwolić", robisz sobie ogromną krzywdę! Być może w rzeczywistości, w której obecnie jesteś, nie stać cię na wszystko, co chcesz, ale to nie znaczy, że nie ma innej rzeczywistości, w której współistnieją ze sobą, gdzie możesz sobie pozwolić na wszystko, co chcesz. Przejście do tej rzeczywistości jest tak proste jak powiedzenie sobie, że zawsze możesz sobie na wszystko pozwolić, powtarzaj to codziennie. Wierz we własne poczucie bezpieczeństwa finansowego, poczuj się tak, jakbyś nigdy nie martwił się o pieniądze, i wiedz, że pieniądze zawsze znajdą swoją drogę do Ciebie.
Brzmi to tak, jakbym mówiła ci, żebyś się tu okłamywał, i w pewnym sensie tak jest. Ale ten rodzaj ćwiczeń jest najlepszym sposobem na przeniesienie się do rzeczywistości, której pragniesz. Słyszałeś zwrot "udawaj to tak długo, aż to zrobisz", prawda? Dokładnie o tym mówię! 

Dostrój się do najlepszych myśli, rzeczy, ludzi, muzyki, afirmacji, a zobaczysz, że bardzo szybko rzeczy, o których marzysz, przyjdą do Ciebie, i to w mgnieniu oka. Na początku poczujesz, że okłamujesz siebie, i musisz trochę okłamywać siebie, i będziesz robić to tak dobrze, że uwierzysz, że to się dzieje naprawdę w czasie rzeczywistym. Postaraj się widzieć świat wokół WYRAŹNIE tak, jak chcesz, nawet jeśli nie widzisz go własnymi fizycznymi oczami, zobacz go w swoim umyśle i doświadcz go. To właśnie wtedy magia naprawdę zaczyna się dziać. Używając afirmacji takich jak: "Jestem miłością, jestem obfitością, jestem pięknem" i naprawdę wierząc w nie, zaczynasz odblokowywać wiele naprawdę wspaniałych rzeczy, które pojawią się w końcu w twoim życiu. Ponieważ umieszczasz siebie w czasie teraźniejszym i czujesz energię tego, czego pragniesz - to jak możesz nie być w stanie przyciągnąć tego do siebie? Ucieleśniasz to, co chcesz, a wszechświat nie będzie miał innego wyboru jak tylko dać to tobie.

Dlatego właśnie bycie wdzięcznym i przebywanie w stanie wdzięczności tak często, jak to tylko możesz, jest tak bardzo korzystne. Ponieważ przez ten czas, gdy skupiasz się na rzeczach, które lubisz i wyrażasz swoją wdzięczność za nie, wzmacniasz tylko przyciąganie tych rzeczy i dopasowanie wibracyjne do nich. Mówienie "dziękuję" jest także bardzo pomocne.
  

Wszystko zaczyna się od Ciebie

  
i to jest jedna z najtrudniejszych prawd do przełknięcia, kiedy naprawdę zaczynasz to rozumieć. Bo kiedy zrozumiesz, że tworzysz rzeczywistość swoimi myślami i uczuciami, to zaczynasz zdawać sobie sprawę, że jedyną rzeczą, która blokuje cię przed tym, czego chcesz, jesteś ty sam. Lub bardziej konkretnie - twoje przekonania. W związku z tym przemiana tych przekonań jest bardzo ważna. Właśnie dlatego negatywne emocje nie są tak złe jak myślisz, ponieważ zwracają naszą uwagę na to, że nie jesteśmy dopasowani do naszych prawdziwych siebie i tego, czego chcemy. A to może pomóc nam zrozumieć "dlaczego". Więc następnym razem, gdy stwierdzisz, że czujesz się źle, spróbuj sprawdzić swoje przekonania, które sprawiają, że tak jest. Może się wydawać na pierwszy rzut oka, że to inni ludzie lub sytuacje sprawiają, że czujesz się w ten sposób, ale w rzeczywistości to twoje przekonania i przypisywanie swojego samopoczucia do konkretnych osób i sytuacji sprawiają, że czujesz się źle. 

To ty jesteś tym, który tu rządzi, to ty przypisujesz emocje do rzeczy. Ale kiedy już zorientujesz się, czym jest to przekonanie, które cię powstrzymuje przed tym, czego pragniesz, możesz rozpocząć jego zmianę!

Zmiana twoich przekonań będzie procesem, a afirmacje bardzo ci pomogą w zmianie. Ale ogólnie rzecz biorąc, najpierw powinieneś skupić się na dobrym samopoczuciu!  Możesz osiągnąć coś znacznie większego niż wszystko, co kiedykolwiek do tej pory! Pamiętaj, że widzisz to, w co wierzysz. Jeśli nie wierzysz w to, co widzisz, wkrótce tego nie zobaczysz (to nie będzie istnieć w twojej rzeczywistości). Więc zmiana twoich przekonań na temat siebie, swojej mocy i świata wokół ciebie sprawia, że świat jest lepszy!

Nawet znalezienie odpowiedzi na pytania lub rozwiązania jest proste, wystarczy wyobrażenie sobie siebie z tym wszystkim, co zostało już odkryte - dopasuj się do rozwiązania na tyle, na ile to możliwe, a ono będzie musiało przyjść do ciebie.

Nasza moc jest ogromna i fascynująca, a uświadomienie sobie tego jest najlepszym doświadczeniem, jakie kiedykolwiek możesz mieć w życiu!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz