wtorek, 18 grudnia 2018

7 rok numerologiczny (osobisty, własny) 2021 | Numerologia partnerska

7 rok numerologiczny, 2021, 7 rok osobisty, własny, numerologia partnerska

7 rok numerologiczny (osobisty) 2021

To rok, w którym możemy skupić się na zagłębianiu się w życie duchowe, tym bardziej, że ostatnie 6 lat naznaczone było podążaniem za dobrami materialnymi. To czas, w którym warto zadać sobie najistotniejsze pytania, a także zastanowić się nad sensem dotychczasowych działań. Jeśli pojawią się wątpliwości, to warto utwierdzić się w przekonaniu, że podążamy właściwą drogą. Najbliższych 12 miesięcy to czas wycofania, zagłębiania się w swoim wnętrzu, skoncentrowanie na rozwoju wewnętrznym.7 rok numerologiczny, 7 rok osobisty, własny, numerologia partnerska6 rok numerologiczny sprzyjał pielęgnowaniu miłości i rodzinnej atmosferze. Liczbę siedem charakteryzuje indywidualizm oraz introwertyczne zachowania, dlatego możesz mieć olbrzymią potrzebę odosobnienia, przebywania w samotności, a także wyciszenia i uspokojenia się. Wskazany jest kontakt z naturą, kontemplowanie i medytacja. Powinieneś znaleźć czas na przemyślenia i pogłębioną analizę, by zastanowić się nad swoim życiem, ocenić jakość relacji z najbliższymi oraz popełnione błędy. Dzięki temu, będziesz w stanie stwierdzić, co obecnie jest dla Ciebie najważniejsze, a także zmienić się wewnętrznie.7 rok numerologiczny to czas refleksji, w którym rozwijamy się duchowo, gromadzimy życiową mądrość, a także skupiamy się na prawdziwych wartościach. To dobry moment na uświadomienie sobie kim jesteśmy i po co tu jesteśmy oraz zrozumienie tego, że jesteśmy duszą, która posiada ciało, a nie na odwrót. Wyostrza się intuicja, to świetny czas a modlitwę, medytację. Warto odważyć się i zagłębić się w życie wewnętrzne, nawet jeśli odnajdziemy wewnątrz siebie bolesne uczucia i niezagojone rany. Może to czas na przebaczenie oraz uwolnienie się od żalu i trudnych przeżyć? Należy pamiętać, że nie jest nam potrzebny żaden guru, bo każdy z nas ma bezpośrednie połączenie ze Stwórcą.

W 7 roku osobistym nie wydarzy się nic spektakularnego czy godnego uwagi, największe zmiany mogą nastąpić w Tobie. To czas izolacji, zmniejszonej liczby kontaktów z innymi, choć należy podkreślić, że będą one dużo bardziej pogłębione. W 7 roku nie powinniśmy gonić za dobrami materialnymi, a skupić się na swoim wnętrzu i budowie silnego charakteru oraz etyki wewnętrznej. Osoby o Drodze Życia o bardziej materialistycznym zapatrzeniu mogą czuć się nieswojo (np. 4 lub 8). Należy uważać, aby podczas tych 12 miesięcy nie "odlecieć" za bardzo, gdyż można stracić kontakt z rzeczywistością - trzeba pamiętać o codziennym życiu oraz obowiązkach. To niestety także czas, w którym może dopaść nas smutek i depresja.7 rok numerologiczny, 7 rok osobisty, własny, numerologia partnerska
Podczas najbliższego roku nie powinniśmy się spieszyć, konieczna będzie tutaj wykazanie się cierpliwością. Będziemy mieć wrażenie, że inni nas izolują, staniemy się bardziej wrażliwi i głodni wiedzy. Rok ten sprzyja również nauce oraz zdobywaniu wiedzy.

W związkach możliwe niewielkie odchłodzenie, a niekiedy dochodzić może do nieporozumień i wzajemnych pretensji. Możliwe jest spotkanie bratniej duszy i porozumienie na płaszczyźnie duchowej, choć nie jest to rok, który sprzyja budowaniu trwałych związków.

W 7 roku osobistym nie powinniśmy uganiać się za pieniędzmi, jeśli tylko przestaniemy o nich myśleć, same pojawią się w naszym życiu, zwłaszcza jeśli zajmiemy się tym, co przynosi nam spełnienie w życiu. Dla osób, które prowadzą działalność gospodarcza może to być rok neutralny. Możliwe jest odejście wspólnika ze spółki. To świetny czas, aby zadbać o swoje zdrowie fizyczne i psychiczne. numerologia
 

* 7 rok numerologiczny (osobisty) 2021

 
7 rok numerologiczny to "podróż do wnętrza siebie", to rok nauki.

Wibracja cyfry 7 wnosi atmosferę prywatności, samotności i spokoju. Cyfra 7 nieustannie poszukuje odpowiedzi na ciągłe pytania o sobie i życie. Szuka prawdy, mądrości, godności, spełnienia i doskonałości. W tym roku to samo dotyczy Ciebie.

Jednak nie wiedząc, jaki jest jej cel, droga 7-ki może być zagmatwana, a nawet przygnębiająca. Bez względu na to, jak bardzo chcesz ruszyć do przodu, jest to rok nauki, jak stwarzać warunki, których naprawdę chcesz dla siebie. W tym procesie, 7 rok numerologiczny będzie wystawiać Cię na te obszary życia, z których nie jesteś zadowolony, tak, że będziesz mógł uświadomić sobie, jak satysfakcjonujące może stać się Twoje życie, jeśli będziesz chciał dokonać zmian, które muszą być dokonane. Tylko wtedy będziesz wiedział, gdzie naprawdę należysz w tym szybko rozwijającym się i niepewnym świecie.

W tym skoncentrowanym na samym sobie roku, będziesz szukał - i znajdował - kierunek, który będzie dla Ciebie odpowiedni. Pojawi się poważniejsza strona Twojej natury, wraz z wyraźną świadomością, że stan obecny nie jest już wystarczająco dobry dla Ciebie. Ale zamiast pośpiesznie szukać nowych możliwości, bądź cierpliwy i czekaj na okazje, które nadejdą. Staraj się nie zmuszać siebie, by brnąć na przód za wszelką cenę. To nie jest czas na działanie - to jest czas na planowanie.

Zwolnij tempo i przyznaj, że czujesz się zagubiony na wielkim oceanie życia. Nie jesteś pewien, czego chcesz, a nawet jeśli jesteś pewien, wiesz, że nigdy nie dostaniesz tego, chyba że podejmiesz poważne zobowiązanie w tym zakresie. Nie panikuj. Poczucie zagubienia może być jedynym sposobem, aby dowiedzieć się, gdzie jesteś - a to dokładne miejsce, w którym powinieneś być. Zatem wszystko odbywa się planowo.

Możesz odczuwać potrzebę spowolnienia i uproszczenia działań. W 7 roku numerologicznym ludzie mają tendencję do podróżowania i upadków, jeśli wszystko odbywa się zbyt szybko. Może to dosłownie oznaczać upadek fizyczny i chociaż nie musi się to zdarzyć, jeśli jesteś ostrożny, to jego celem jest zaszokowanie Cię i zmuszenie do spokojniejszego i bardziej introspekcyjnego działania.

Albo też "upadek w roku 7" może przekształcić życie prywatne w życie w blasku fleszy. 7 to liczba skandali, tajemnic, spisków i paranoi! Tam, gdzie duma (poczucie wyższości) negatywnie wpływa na innych, upadek jest całkiem możliwy. W ten czy inny sposób, zaprzeczenie nie jest opcją w tym roku, a jeśli ulegniesz jakiemukolwiek "upadkowi", to szybko zdasz sobie sprawę, że to nie tylko nieunikniona sytuacja, ale także okazja, aby iść naprzód w bardziej odpowiednim dla Ciebie kierunku.

7 podkreśla introspekcję, emocje, analizę, intuicję, refleksję, odosobnienie, badania i wiarę. Ma to być cichszy, "wewnętrzny" rok, w którym można nauczyć się odpowiedzi na najbardziej palące i często unikane pytania.

Musisz szukać tego, co jest dla Ciebie najlepsze, studiować i analizować to, czego trzeba się nauczyć, aby stało się to rzeczywistością. To może potrwać cały rok, aby dowiedzieć się pewnych rzeczy, więc nie zakładaj, że znasz już odpowiedzi na wszystkie pytania. Natychmiastowa gratyfikacja nie znajduje się w tegorocznym planie.

Kiedy wolne tempo wibracji 7 powoduje frustrację i niepokój, przypomnij sobie, że nie jest to brak możliwości poruszania się, ale szansa na bardziej realistyczne podążanie w kierunku długoterminowych celów. Bądź cierpliwy. Miej wiarę. W 7 roku numerologicznym wymagana jest bardzo mała aktywność. Powinna ona być wykorzystywana do zdobywania doświadczeń psychicznych i emocjonalnych, które umożliwią większe osiągnięcia w 8 roku numerologicznym.

Chociaż Twoje życie będzie toczyć się powoli, możliwe jest, że będą się działy ważne rzeczy, ale postępy te powinny być postrzegane jako kamienie milowe do większych możliwości, które pojawią się w przyszłym roku. Bez względu na to, co się stanie, staniesz się świadomy niedoskonałości w swoim życiu, abyś mógł przestudiować i przeanalizować swoje możliwości.

Wszystko, czego doświadczasz w tym roku, będzie wynikało z mocy refleksyjnej wibracji 7. Gdy moc ta zostanie rozpoznana, Twoje życie stanie się łatwiejsze do zrozumienia i zorganizowania. Refleksja oznacza nie tylko patrzenie wstecz i zastanawianie się nad przeszłością, ale również patrzenie na wszystko i na wszystkich w teraźniejszości oraz na to, że Twoja rzeczywistość jest odzwierciedlona w Tobie przez tych ludzi i rzeczy. Cokolwiek lub ktokolwiek wpływa na Ciebie jest Twoją rzeczywistością. Będziesz czuć, że niektóre aspekty Twojej obecnej rzeczywistości są nie na miejscu i nie są Ci już potrzebne.

Bez względu na to, jak bardzo jesteś "zaawansowany" duchowo lub materialnie, refleksyjna moc 7 roku numerologicznego odsłoni pustą przestrzeń w Twoim życiu, która może sprawić, że poczujesz się całkiem samotny. Zaakceptuj, że ta pustka istnieje, a odkryjesz pełnię swoich prawdziwych możliwości. Pustka jest Twoim własnym niespełnionym potencjałem.

Kiedy pojawiają się głębokie emocje, poczuj je. Doświadcz ich. Nie zaprzeczajcie im. Jeśli wystąpi zły stan zdrowia, jest to wskazówka, że nagromadzenie niewyrażonych emocji pęka, aby się wydostać, i może to zrobić w formie tego, co błędnie nazywamy depresją. W rzeczywistości jest to tłumienie - "trzymanie się" własnych emocji. Kiedy uczucia te zostaną rozpoznane i uwolnione z ciała, nastąpi wielka poprawa w psychicznego, fizycznego i emocjonalnego zdrowia.

Nigdy nie zachodzi potrzeba zranienia siebie lub kogokolwiek innego, kiedy uwalniasz swoje emocje. Ale należy poświęcać czas samemu sobie, bez rozpraszania uwagi, tak aby uczucia, które się pojawiają, mogły zostać poddane stosownej analizie. Czasami Twoje uczucia mogą Cię zaskoczyć, tak jakby były to mroczne tajemnice, które trzymałeś w tajemnicy sam przed sobą, ale wgląd w to, co się z tym wiąże, zwiększy Twoje zaufanie.

Nadmierna analiza jest formą zaprzeczenia. Zbyt duża analiza oznacza, że masz prawidłową odpowiedź, ale nie zgadzasz się z nią. Poszukujesz odpowiedzi, którą byś wolałbyś od zaakceptowania prawdy. Pamiętaj, że prawda dla jednego niekoniecznie jest prawdą dla drugiego i że prawda ma tendencję do popychania Cię do szaleństwa tuż przed tym, jak uwolni Cię. Być może to, co kiedyś uważałeś za szaleństwo, jest po prostu tym, czego potrzebujesz, aby uwolnić się od przestarzałych przekonań.

Nie możesz oczekiwać, że inni będą wiedzieć, co myślisz lub czujesz, lub że rozumieją Twoje nastroje i tajemniczość. Mogą myśleć, że znajdujesz się na innej częstotliwości (i rzeczywiście tak jest w tym roku). Możesz być trudny w odbiorze lub zrozumieniu. Nikt nie potrafi odczytać Twojego umysłu ani doświadczyć Twoich uczuć. Więc komunikuj się. Zamiast uznawać swoje relacje za oczywiste, spróbuj je zrozumieć.

Każda osoba w Twoim życiu odzwierciedla teraz Twoją rzeczywistość. Ich zachowania i postawy mogą wiele Cię nauczyć o samym sobie i dostarczyć ważnych informacji na temat tego, co dzieje się w Twoim życiu.

Wykorzystaj ten rok, aby zdobyć wiedzę, pewność siebie i doświadczenie. Uświadom sobie, jak bardzo jesteś wyjątkowy i utalentowany. Zaakceptuj, że jesteś wolnym duchem. Uwzględnij różnorodność życia i swoje miejsce w nim. Ten rok introspekcji i badania duszy jest szansą na ponowne odkrycie siebie takim, jakim jesteś obecnie - i na porzucenie osoby, którą byłeś kiedyś. Życie nie ogranicza się do jednego pola czy miejsca. Poznaj na nowo "wielki" świat, jego piękno i okropności, jego ekscytacje i przeciętność. Rozpoznanie tych skrajności pomoże Ci zapewnić sobie zrównoważoną pozycję dla siebie.

W tym roku poznasz podstawy magii. Tak, magia. Tajemnice manifestacji. Prawa obfitości. Wola określa, czego chce poprzez sposób, w jaki czuje. Świadomość musi następnie zaplanować to osiągnięcie poprzez rozważenie i zaaranżowanie wszystkich faktów. Musisz stawić czoła swoim lękom i pozwolić im przejść i wyjść z Ciebie. Wtedy będziesz wiedzieć, czego należy się obawiać, a czego nie.

Prawdziwa wola osiągnięcia sukcesu uwolni Cię z niewoli poczucia winy. Bez poczucia winy, Twoja rzeczywistość może być postrzegana jako to, czym naprawdę jest, a wtedy równowaga może być zachowana. Bez równowagi, Twoja "czary" mogą się zmaterializować, ale nie tak, jak się tego spodziewałeś. Akceptacja rzeczywistości jest kluczem, a do tego potrzebna jest Twoja całkowita obecność. Tylko będąc całkowicie obecnym w danej sytuacji znajdziesz odpowiedzi, których potrzebujesz. Dlatego właśnie 7 rok osobisty jest po to byś planował, a niekoniecznie działał.

Życie wykracza daleko poza nasze własne prywatną przestrzeń. Poza naszą żywą planetą, jesteśmy połączeni z całym wszechświatem, który jest pełen życia i energii, których nawet nie możemy sobie wyobrazić. Poznaj każdy aspekt swojej rzeczywistości, a do końca tego roku nie będzie wątpliwości, kim i czym jesteś i gdzie pasujesz w tym ciągle zmieniającym się kalejdoskopie, który nazywamy życiem.

Jeśli uważasz, że znasz już swoją prawdziwą tożsamość, być może w 7 roku znajdziesz ciekawe lub nawet szokujące odkrycia. 7 rok osobisty pozwoli Ci odkryć, jak doskonały może stać się Ty i Twoje życie, gdy Twoja wola połączy się z wiedzą.

3 komentarze:

  1. Prawda! To był bardzo ciężki rok, pełen samotności i rozczarowań. Czekam na lepsze jutro w 8 roku, który już zaraz się zacznie...

    OdpowiedzUsuń
  2. Z tego wynika ze to raczej rok 8 jest ciężki wiec nie spodziewaj się lepszego a gorszego.

    OdpowiedzUsuń
  3. To jest straszny rok dla mnie .juz marze zeby sie skonczyl , ciagla analiza wewnetrzna wychodzi mi juz nosem. Czuje sie jakbym 24 godziny na dobe uczyla sie nieustannie swojej osobowosci.chce juz zyc i dzialac. 8 roku nadchodz jak najprędzej

    OdpowiedzUsuń