środa, 24 lipca 2019

Numerologia 9 2021 | Droga życia 9 | Liczba 9 | Cyfra 9 | Symbolika i Znaczenie liczby 9 | Numerologiczna dziewiątka | Numerologia partnerska

droga życia 9, cyfra 9, liczba 9, numerologia 9, numerologiczna 9, numerologiczna dziewiątka, symbolika 9, znaczenie liczby 9

NUMEROLOGIA 9 2021

Numerologiczna 9 - MISJONARZ


Droga życia dziewiątki symbolizuje ideały, otwartość, służbę innym, uniwersalność, talent. Jest to droga nauczycieli, którzy powinni przekazywać swoją wiedzę. Dziewiątki są humanistami, idealistami, osobami pełnymi wiedzy. Dążą do poznania odpowiedzi na nurtujące je pytania, skupiają się często na poszukiwaniach intelektualnych. Dziewiątka chciałaby żyć w lepszym świecie, gdzie wszyscy są szczęśliwi, a często nawet podejmuje w tym kierunku wiele kroków. Oto numerologia 9.
 

Spis treści:

1. Numerologiczna 9 - opis ogólny

2. Numerologiczna 9 a praca i kariera

3. Numerologiczna 9 w miłości

4. Numerologiczna 9: Kobieta, Mężczyzna, Dziecko

5. Numerologiczna 9 w związku z innymi cyframi

6. Życie numerologicznej 9

7. Liczba duszy 9

8. Liczba Ekspresji zewnętrznej 9

9. Liczba Celów życia 9

10. Znane i sławne numerologiczne 9

11. Komentarze (jeśli jesteś numerologiczną 9 lub znacz kogoś o tej Drodze życia, zostaw komentarz, stwórzmy największą bazę wiadomości na temat cyfry 9)

 
Liczba 9 zamyka Skalę Numerologiczną, tym samym informując nas o osiągnięciu najwyższego etapu rozwoju duchowego. Niestety, im wyżej wchodzą, tym wyżej podnosi się poprzeczka i tym więcej trudności je spotyka. To, obok Siódemki, wibracja najbardziej uduchowiona z całej Skali Numerologicznej. Wśród dziewiątek jest wielu mistyków, misjonarzy, wizjonerów oraz altruistów.


numerologiczna 9, znaczenie, numerologia 9
Numerologiczna 9 jest współczująca, posiada wysoko rozwiniętą intuicję, zdarza się często, że obce osoby zwierzają się jej. Niekiedy dziewiątkę tak pochłaniają problemy innych, że zapomina ona o sobie i swoich bliskich. Nie potrafi też czasami odróżnić komu powinna pomóc, a kto tej pomocy nie potrzebuje. Chciałaby pomóc całemu światu i często odczuwa cierpienie innych. To sprawia, że może mieć poczucie frustracji z powodu tego, że nie żyje własnym życiem i nie jest w stanie pomóc tym, którzy tej pomocy oczekują. Można zatem uznać, że lekcją dziewiątki jest to, aby nigdy nie zapominać o sobie, bo tylko jeśli sama rozwija się i jest spełniona, może przekazać innym swoją wiedzę i ma się czym dzielić. 


Wibracja dziewięć obdarowuje zdolnościami psychicznymi, dobrocią, altruizmem, tolerancją, a także szczodrością. Dziewiątki są trochę oderwane od rzeczywistości. To artystyczne dusze lubiące bujać w obłokach, żyjące trochę w innej bajce. Wielu jest wśród nich ekscentryków, których zachowanie odbiega od przyjętych norm. Dysponują świetnym umysłem, dlatego niejednokrotnie zabłysną swoją inteligencją i mądrością. Lubią spędzać aktywnie swój wolny czas.

Numerologiczna 9 w wersji negatywnej będzie dbać jedynie o swoje interesy, będzie egoistyczna, niecierpliwa oraz uparta. Będzie podatna na wpływy innych, nieśmiała, bojaźliwa i kłamliwa. Osoby znajdujące się pod wpływem wibracji dziewięć narażone są na skrajne emocje, a wewnętrzne napięcie może prowadzić do zaburzeń nerwowych.

Numerologiczne dziewiątki powinny poświęcać się innym, służyć im i przekazywać swoją wiedzę, zatem osoby, które dążą do bogactwa i zdobycia jak największej ilości pieniędzy będą bardzo ubogie duchowo. Będzie to spełnienie się negatywne. Celem dziewiątki jest odkrycie prawdziwej natury człowieka i dostęp do wiedzy, która przekracza możliwości jej zdobycia drogą zmysłową. Rezygnacja z pogoni za dobrami materialnymi to jedynie konsekwencja osiągniętego przez nią poziomu wiedzy i mądrości.

Numerologiczna 9 w związku jest czuła, kochająca i dobra. Jeśli realizuje się w negatywny sposób to może być niewierna, dominująca i wykorzystująca drugą stronę. Potrzebuje wiele czułości i poczucia, że jest kochana. Jednak epatowanie niezależnością powoduje, że ich związki są przeważnie krótkotrwałe. Niezależność nie pozwala wepchnąć jej w jakiekolwiek ramy.

Dziewiątka oznacza czułość, altruizm, oddanie. Jest nastawiona na poświęcanie się, opiekę i pomoc innym. Osoby, które mają w portrecie numerologicznym dziewiątkę są uczuciowe, wrażliwe i empatyczne. Nie potrafią odmówić pomocy nawet obcym ludziom, są bardzo uczynne i mają dobre serce. Są wyczulone na krzywdę, ból i cierpienie. Zawsze gotowi, aby nieść pomoc. Czasami ich wielka mądrość jest nierozumiana przez proste osoby.

Numerologiczne dziewiątki lubią towarzystwo innych ludzi, uwielbiają zawierać nowe znajomości, są otwarte i ciekawe świata. W relacjach z innymi są przyjazne i tolerancyjne, czasami bywają zbyt uległe, co mogą wykorzystywać inni ludzi. Kiedy dziewiątka odkryje, że ktoś wykorzystał jej dobre serce, to jest jej przykro, ale nie zmienia to jej podejścia.

Dziewiątki charakteryzują się tym, że są bardzo uduchowione, lubią poświęcać swój czas na zdobywanie wiedzy i rozwój. Są inteligentne, dążą do samodoskonalenia, mają chłonny umysł i cechują się dużą intuicją. Numerologiczne dziewiątki są bardzo wrażliwe, cierpliwe, współczujące, wyrozumiałe, delikatne, z łatwością komunikują się z innymi. Mają potrzebę opiekowania się innymi, dbania o najbliższych i pomagania im w codziennych problemach.

Jeśli numerologiczna 9 nie skoncentruje się na pomocy innym, może mieć poczucie niespełnienia i być nieszczęśliwa. W niesieniu pomocy pomaga dziewiątce intuicja i empatia, wysoko rozwinięty altruizm oraz wrażliwość. Dziewiątki to zwykle wesołe osoby, aktywne i gadatliwe, jednak mogą mieć gorszy czas - pełen apatii i wahań nastroju. Pomimo towarzyskości zazwyczaj nie dążą do pozyskiwania większej liczby znajomych. Bardzo często decydują się na samotny tryb życia, który pozwala im wyciszyć się i odnaleźć spokój. 

droga życia 9, cyfra 9, liczba 9, numerologia 9, numerologiczna 9, numerologiczna dziewiątka, symbolika 9, znaczenie liczby 9

Numerologia 9 - kariera zawodowa

Dziewiątki nie powinny dążyć do bogactwa, jednak cenią sobie wolność finansową i komfort. Może zdarzyć się tak, że będą negatywnie patrzeć na kwestie finansowe, gdyż ich ideałem jest bezinteresowność i pomoc innym. Numerologiczne dziewiątki dobrze czują się w pracy, w której mogą przysłużyć się społeczeństwu, to właśnie wtedy mogą czerpać największą radość. Czują się wówczas potrzebni. Mądrość, inteligencja i nabyte doświadczenie pozwala dziewiątkom odnieść sukces w każdej dziedzinie. 

Numerologiczne 9 świetnie sprawdzą się w roli psychologa, negocjatora, fizjoterapeuty, osoby duchownej, polityka, prawnika, doradcy życiowego, lekarza, pielęgniarki, opiekuna osób starszych, pisarza, poety. Wiele dziewiątek pracuje w wolontariacie, co przynosi im wiele radości i satysfakcji. Będą również wspaniałymi, twórczymi artystami. Ich dziedziny to: kino, muzyka, teatr, taniec oraz malarstwo. Natomiast na stanowiskach kierowniczych będą szanowani przez swoich podwładnych. Wśród dziewiątek można spotkać także hipnotyzerów oraz magów.

Numerologia 9 - miłość, numerologia partnerska

droga życia 9, cyfra 9, liczba 9, numerologia 9, numerologiczna 9, numerologiczna dziewiątka, symbolika 9, znaczenie liczby 9
Zazwyczaj dziewiątki mają wspaniałe życie uczuciowe. Są romantyczne, czułe, delikatne i namiętne. Płynie z nich ciepło i spokój, ludzie dobrze czują się w ich towarzystwie, toteż potrafią skraść serce płci przeciwnej. Marzeniem dziewiątek jest stworzenie stabilnego, pełnego czułości i miłości związku.

Osoby o wibracji dziewięć są gotowe wiele poświęcić, aby ich rodzina była szczęśliwa. Powinny jednak uważać, aby w ich życie nie wkradła się monotonia. Dla numerologicznych dziewiątek bardzo ważna jest wolność oraz poczucie bezpieczeństwa. Czasami mogą wydawać się ekstrawaganckie i nietuzinkowe, a ich charakter nie należy do najłatwiejszych. Dziewiątki mają tendencję do wyolbrzymiania wad, mogą być bardzo krytyczne wobec partnerów. Dla wybranki/ka serca są w stanie poświęcić bardzo wiele, niemal oddać całego siebie. Niestety, dziewiątka nie jest przy tym może tak wylewna jak inne wibracje. Ma za to inne zalety - jest wierna i lojalna. Dziewiątka jest w pełni oddana partnerowi tylko wtedy, gdy go szanuje, kiedy jednak ten przestaje zasługiwać na szacunek, dziewiątka bez skrupułów wymazuje partnera ze swojego życia.

Numerologiczna 9 - Kobieta

Niezwykła, nieuchwytna kobieta, zawsze pełna ciekawych pomysłów i zawsze w ruchu. Wolisz komunikować się z ludźmi wykształconymi i inteligentnymi, ludźmi kreatywnymi, których zainteresowania leżą w zakresie filozofii, sztuki i kultury. Lubi razem z przyjaciółmi chodzić po różnych wystawach, uczestniczyć w życiu społecznym, towarzyskim i politycznym. Od wielbicieli oczekuje morza kwiatów i prezentów. Kolacja przy świecach prowadzi w jej mniemaniu do powstania silnego związku.

W relacjach z partnerem zawsze stara się przekazywać wiedzę. Potrzebuje piękna, i chce być piękna pod każdym względem. Dba o wygląd, ale w domu pozwala sobie na swobodny styl. Nienawidzi chciwości we wszystkich jej formach. Lubi swobodny styl życia i towarzystwo wielu przyjaciół. Jest zawsze nieprzewidywalna. W miłości potrafi oddać się całkowicie. Może stworzyć długotrwałą relacje z kimś, kto da jej poczucie wolności.

Numerologiczna 9 - Mężczyzna

Jest inteligentnym, romantycznym, bardzo elokwentnym człowiekiem Jest osobą otwartą, otwartą, szczerą, żyjącą z otwartym sercem. W relacjach z nim intelektualna i duchowa komunikacja staje się bardzo ważna. Trzyma się ściśle swoich przekonań, a różnice ideologiczne mogą stać się przeszkodą nie do pokonania w relacji. Miłość - to coś więcej niż to, co dzieje się w sercu. Umysł próbuje kontrolować uczucia jego i partnera. Wiele wymaga od swojej ukochanej.

Starannie planuje spotkania i myśli o wszystkich szczegółach. Docenia szacunek i uczciwość do siebie nawzajem. Zazwyczaj uważa, że ma rację i góruje widzą nad innymi. Jego głównym problemem jest przepaść między rzeczywistością a marzeniami i oczekiwaniami. Ma tendencję do unikania prawdziwej intymności w relacjach. Dla niego ważne jest, aby zachować swoją wolność i poczucie, że należy ona tylko niego. Wierzy, że seks - to fizyczne rozszerzenie intelektualnej komunikacji między partnerami. Miłość najczęściej odnajduje w podróży.

Jest bardzo wrażliwy i może poświęcić własne potrzeby dla dobra partnera. Relacje z nim mogą zamienić się w zachwycającą opowieść, ale musi nauczyć się widzieć swoją kobietę jako prawdziwą osobę.

Numerologiczna 9 - Dziecko

To dziecko to twój najlepszy nauczyciel. Podczas gdy on będzie się rozwijał, będziesz się od niego wiele uczyć. To wspaniałe dziecko ma wielką charyzmę, wszechstronny talent i wyobraźnię. Niezwykłe dziecko zadziwia swoim wglądem. Z czasem noworodek staje się niegrzecznym dzieckiem, jednak nie jest on uciążliwy. Te dzieci biorą na siebie problemy rodzinne. Rzadko zmieniają swoje zamiary. Może być zainteresowane wieloma, całkiem odmiennymi rzeczami czy sferami życia. Pozwól rosnąć jego zainteresowaniom otaczającym go światem! Numerologiczna 9 nie zawsze wyraża potrzebę miłości, ale tak naprawdę bardzo jej pragnie. Rodzice czasami zbyt łatwo mogą zapomnieć, że poważna dusza zamieszkuje ciało dziecka, które czasami chce się bawić z rówieśnikami. Posłuchaj trochę i przytul go, a w przyszłości dostaniesz niezwykle szczere i troskliwe serce. Bez względu na to, gdzie numerologiczne 9 znajdą się w życiu, zawsze będą wracać do twojego ciepłego domu.
 

Numerologia 9 związek


Numerologiczna 9 i 1
Jedynka, jako inicjator i twórca, może w dziewiątce odnaleźć bratnią duszę, która będzie ciekawa nowych przedsięwzięć. Jednak dziewiątka żyje najczęściej wśród ludzi i dla ludzi, a dla chcącej dominować i posiadać na wyłączność jedynki może okazać się to nie do zaakceptowania. Jedynka może czuć się odrzucona i zazdrosna o zainteresowanie partnera/ki innymi ludźmi. Dziewiątka, jako wrażliwsza strona, może stać się barometrem, który wskaże co dzieje się w Waszym związku.
 
Numerologiczna 9 i 2
Łączą Was wspólne ideały, zainteresowania, a także chęć utworzenia wspólnoty. Nie odnajdujecie się do końca w sferze materii, ale nie przeszkadza Wam to. Dziewiątka, poszukująca nowych doświadczeń będzie współgrała z delikatną dwójką. Oboje możecie mieć problem ze zbudowaniem poczucia bezpieczeństwa.
 
Numerologiczna 9 i 3
W związku trójki i dziewiątki nie obejdzie się bez walki o dominację, przekonywania drugiej strony do swoich pomysłów i planów. Warto abyście pamiętali, że wasze kłótnie prowadzą donikąd. Trójka powinna pamiętać o potrzebach dziewiątki i zapomnieć o tym, że jest "gwiazdą" w tym związku, natomiast dziewiątka powinna dostrzec w trójce równorzędnego partnera.
  
Numerologiczna 9 i 4
Czwórka jest osobą, która stąpa po ziemi, a dziewiątka... lata nad ziemią. Spotkanie tych dwóch typów osobowości może przynieść korzyści jednej i drugiej stronie. Czwórka może wdrożyć w życie idealistyczne koncepcje dziewiątki, przez co sprawi, że nie będą one istniały jedynie w sferze marzeń. Natomiast dziewiątka może pomóc w ich realizacji, a przy tym nauczyć się systematycznego i konsekwentnego realizowania swoich idei.
 
Numerologiczna 9 i 5
Związek piątki i dziewiątki to dynamiczny, żywy i bardzo inspirujący układ. W przypadku tej pary nie należy spodziewać się sukcesów na polu materialnym. Piątka może być dla dziewiątki inspiracją intelektualną, gdyż dziewiątka obdarzona jest niemała wyobraźnią i ma mnóstwo pomysłów. Wszystko to sprawia, że w poszukiwaniu nowych wrażeń będziecie często podróżować. Istnieje także odmienny scenariusz. Może też zdarzyć się tak, że będziecie się nawzajem irytować. Piątka wyda się dziewiątce zbyt przyziemna, a dziewiątka piątce zbyt egzaltowana.
 
Numerologiczna 9 i 6
Związek szóstki i dziewiątki, to związek dwójki idealistów. Oboje widzicie sens i powołanie w pomaganiu i służbie innym, a także w walce o prawa dla najbiedniejszych oraz sprawiedliwość społeczną. Można powiedzieć, że wspólny cel i dążenia Was łączą. W tym wszystkim nie powinniście zapominać o sobie nawzajem, o własnych potrzebach i przyjemnościach - o szczęściu osobistym.
 
Numerologiczna 9 i 7
Związek siódemki i dziewiątki może być związkiem pełnym szacunku, porozumienia, tolerancji i wzajemnej pomocy. Macie wspólne zainteresowania, które Was łączą - film, muzyka, książki i sztuka, to wasze dziedziny. Jeśli okoliczności Was nie zmuszą, to nie będziecie zawracać sobie głowy sprawami materialnymi.
 
Numerologiczna 9 i 8
Związek ósemki i dziewiątki jest bardzo twórczy dla każdej ze stron. Możecie się wzajemnie inspirować, jesteście silną, niezależną i fascynującą parą. Mogą pojawić się jednak problemy, jeśli ósemka nie będzie się chciała dalej uczyć i rozwijać, a dziewiątka będzie miała problem z zaakceptowaniem autorytetu ósemki, docenieniem jej wiedzy i zdolności przywódczych.
 
Numerologiczna 9 i 9
Wasze spotkanie to nie jest przypadek, niezależnie od tego jak potoczą się wasze wspólne losy. Związek ten jest przede wszystkim lekcją, z której powinniście nauczyć się jak najwięcej. Możecie idealnie się dogadywać i służyć sobie nawzajem pomocą, lub walczyć z drugą stroną o władzę i pragnąć wykorzystać partnera do urzeczywistnienia swoich własnych celów. Możecie być albo idealnie dopasowani - wręcz porozumiewać się bez słów, lub przeciwnie - walczyć ze sobą.
     

Życie numerologicznej 9

        
Droga Życia 9 jest drogą wglądu, hojności, emocji, współczucia, globalnej świadomości, interpretacji, różnorodności i siły. Cyfra 9 zawiera cechy wszystkich innych liczb, jak również wiele unikalnych cech własnych. Wpływ cyfry 9 sprawia, że jesteś wszechstronny i niezwykły.

Aby lepiej zrozumieć niezwykły i uniwersalny wymiar cyfry 9, dodaj liczby od 1 do 8. (1 + 2 + 3 + 4 + 5 + 6 + 7 + 8). Otrzymasz 36. Dodaj 3 i 6, a otrzymasz 9. Dodaj 9 do 9 i otrzymasz 18. Dodaj razem 1 i 8, a wrócisz do 9.

Kiedy pomnożymy 9 przez 9, otrzymamy 81. I, oczywiście, 8 + 1 = 9. Zobacz, co się dzieje, gdy pomnożymy 9 przez 9. (111,111,111 x 111,111,111). Rezultatem jest fascynujące 12,345,678,987,654,321, które po zsumowaniu dadzą 81 = 9.

Jest to jedyna liczba, która działa w tak tajemniczy sposób i tak jak 9 zawiera energie wszystkich innych liczb, tak samo Ty możesz być wszystkim dla wszystkich ludzi, zdolny do adaptacji w różnych środowiskach i sytuacjach. Ty też możesz być tajemnicą.

Cyfra 9 przybiera kształt spirali. Odzwierciedla to połączony przepływ kreatywności i ewolucji. Osoby urodzone na Drodze Życia 9 mają ogromny potencjał twórczego myślenia, dorobku artystycznego i szybkiej ewolucji umysłu, emocji i ciała. Cyfra 9 pozwala Ci żyć życiem pełnym miłości, osiągnięć i osobistej satysfakcji. Ale musisz zaakceptować, że tym po co przyszedłeś na ten świat są uczucia, które wyrażasz i rozumiesz. Droga Życia 9 jest rzeczywiście ścieżką emocjonalną. 9 jest najbardziej skomplikowana ze wszystkich liczb i najtrudniejsza do zrozumienia. Dopóki nie zrozumiesz jej ewolucyjnego sensu, życie może wydawać Ci się wiecznym roller coasterem. Możesz doświadczać ciężkich emocjonalnie sytuacji, aż w końcu zaakceptujesz to, że emocje są tym, na co masz zwrócić uwagę i nauczyć się.

Kiedy prawdziwa natura jest odrzucana lub wyolbrzymiona, możesz krzywdzić ludzi, traktując ich miłość jako coś oczywistego i próbując kontrolować ich życie. Możecie pragnąć dawać, ale dawać niewłaściwym ludziom z niewłaściwych powodów, np. z powodu poczucia wina. Niektóre numerologiczne 9 są w stanie sprawić, że inni poczują się winni, używając nieszczęścia jako wymówki, aby więcej brać niż dawać. Świadomość globalna również może istnieć, ale z bojaźliwego, egotycznego i nieakceptowalnego punktu widzenia. Wgląd może przyjść, ale zostaje odrzucony. Współczucie jest postrzegane jako słabość, ponieważ oznacza to konieczność porzucenia czujności i wiąże się z rzeczywistym odczuwaniem czegoś. Emocje są wyrażane, ale zamiast być uwolnione, są duszone w sobie. Odwaga, która jest typowa dla tych, którzy znajdują się na Drodze Życia 9, jest następnie wyrażana przez złość zamiast samoakceptację i uczciwość.

Numerologiczne 9 nigdy nie będą szczęśliwe, gdy energia ich Drogi Życia jest przesadna lub zaprzeczona, ponieważ ta nierównowaga mówi Ci, że szczęście nie istnieje, albo że liczy się tylko Twoje szczęście. Kiedy numerologiczna 9 w ten sposób doświadcza się energii, staje się ona niezwykle egoistyczna i pozbawiona współczucia. Na szczęście większość numerologicznych 9 nie pozostaje w tym ciemnym i samotnym miejscu na długo.

Umysł numerologicznej 9 rozwija się w sposób, którego inni mogą nie doświadczyć. Pozwala to poczuć swoje uczucia w ich najgłębszych i najbardziej zróżnicowanych formach. Często musisz podróżować w kierunku, który wydaje się być zły - do tyłu, tylko po to, aby pójść naprzód. Droga Życia 9 jest tak złożona i wielowarstwowa, że musisz zaangażować się w życie metafizyczne. Masz niezaspokojony apetyt na to, co duchowe i psychologiczne.

Konieczne jest podstawowe zrozumienie reinkarnacji, ponieważ jest to prawdopodobnie jedno z Twoich ostatnich żyć. Numerologiczne 9 to stare dusze, które przeżyły wiele swoich istnień. Czyż nie zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego nic Cię tak naprawdę nie szokuje? To dlatego, że widziałeś i robiłeś to wszystko wcześniej. Istniałeś w każdej formie, kolorze, rasie, wyznaniu, płci i okolicznościach. Podróżowałeś przez wszystkie dziedziny życia. Oczywiście, nie oznacza to, że nauczyłeś się wszystkiego, czego potrzebujesz, a Twoje doświadczenia w tym życiu sprawią, że wszystko będzie jasne. Przygotuj się na wyzbycie się przekonań z poprzednich żyć i naucz się czegoś nowego.

Jesteś tutaj, aby zakończyć nierozwiązane kwestie z przeszłości i przejść do wyższych poziomów egzystencji. Musisz żyć tym życiem w pełni, nauczyć się kończyć to, co zaczynasz, dopinać wszystko na ostatni guzik i zdobywać doświadczenie na błędach z przeszłości i teraźniejszości. Wszystko to może wydawać się trudnym zadaniem. Albo, w innym świetle, może to być ekscytującą i satysfakcjonującą przygodą.

Twoja postawa "żyj i pozwól żyć" jest piękną częścią tego, kim jesteś, ale może również odbić się na Tobie. Aby temu przeciwdziałać, musisz rozwijać głęboki szacunek do siebie i czuć się komfortowo w swojej roli "dawcy". Wtedy nie będziesz miał problemu z powiedzeniem "nie", gdy będzie to konieczne. Zrozumiesz, że nikt nie jest Ci nic winien, a także, że nie ma też nikogo, komu jesteś do czegoś zobowiązany. Wtedy będziesz w stanie uwolnić się od poczucia winy, które często nęka numerologiczną 9, która nie wie, co to znaczy być 9, i wówczas zrozumiesz, jak piękny może być akt bezinteresownego dawania w rzeczywistości. Pamiętaj tylko, że nie możesz dać tego, czego nie masz. I nie możesz dawać bez uzupełniania swoich własnych zapasów, bez względu na to, czy jest to energia czy rzeczy materialne. Staraj się raczej o jakość niż ilość.

Droga życia 9 daje Ci dar wszechstronności. Jest niewiele rzeczy, do których nie możesz się odnieść i prawdopodobnie wiesz trochę o wszystkim. Jednakże, chociaż taka elastyczność jest wielkim atutem, może stwarzać problemy w odniesieniu do poczucia tożsamości, zarabiania na życie i tworzenia bezpiecznej bazy dla siebie. Dlatego konieczne jest wyspecjalizowanie się w czymś, czym się pasjonujesz. W przeciwnym razie będziesz odczuwał ból niespełnienia. Samorealizacja, zwykle poprzez kreatywność i pomoc innym, jest jednym z pięknych darów, które oferuje cyfra 9.

Twoje życie często stwarza okoliczności, do których musisz się stale dostosowywać. To utrudnia skupienie się na jednej rzeczy na raz. Masz tendencję do przeskakiwania z tematu na temat, z zadania na inne zadanie, nie będąc w stanie skoncentrować się na tyle długo, aby zdobyć niezbędne doświadczenie lub wiedzę. Może się zdarzyć, że będziesz się odbijał od jednej rzeczy do drugiej, nie zdając sobie sprawy z tego, że jej ukończenie jest tym, czego Ci potrzeba.

Być może już teraz dobrze sobie radzisz w życiu, ale nie wiadomo, jak wiele mógłbyś osiągnąć gdybyś się skoncentrował. Brak koncentracji sprawia, że numerologiczne 9 nie widzą drzemiącego w sobie potencjału. To do Ciebie należy odkrycie swojego powołania (swojej pasji) i skupieniu się na nim poprzez poświęcenie odpowiedniej ilości czasu i uwagi.

Masz tendencję do marnowania czasu, energii, możliwości i zasobów na nieistotne sprawy. Musisz powstrzymać się od ciągłego dramatyzowania swojego życia i ocenić właściwie wszelkie sytuacje lub relacje, a te które wymagają wyeliminowania - zakończyć.

Aby znaleźć prawdę, musisz zacząć od początku i wrócić do źródła - początków problemu - z powrotem do przeszłości - aby uwolnić się od niewyrażonych emocji, które Cię tam trzymają. Rozpoznać, gdzie się męczysz emocjonalnie nad sprawami, w których absolutnie nic nie możesz zrobić. Kiedy zdasz sobie sprawę, że to jest to, co tak często robisz sam siebie, łatwiej będzie Ci zaakceptować przeszłość, pozwolić jej odejść i przejść do bardziej komfortowej rzeczywistości.

W końcu uczysz się, jak odpuszczać. Może to być bolesny proces, dopóki nie zrozumiesz jego konieczności - i że 9 NIE MOŻE pozwolić na odpuszczenie, dopóki nie zrozumie i nie rozwiąże w pełni danej sprawy.

Możesz zadać sobie pytanie, jak to możliwe, aby być kochającą i hojną osobą, kiedy możesz być zmuszony zranić siebie lub innych w procesie odpuszczania. Życie numerologicznej 9 nigdy nie jest proste. Bardzo często ludzie, których uważasz, że możesz zranić, muszą zostać uwolnieni, aby ich życie mogło rozwijać się w sposób dla nich naturalny. Dla Ciebie rozstania są bardzo bolesne i przerażające, ale z perspektywy czasu, okazuje się, że było to najlepsze rozwiązanie dla wszystkich zainteresowanych.

Z drugiej strony, kiedy rozwijana jest większa tolerancja dla innych, wówczas nie ma potrzeby kończenia pewnych relacji. Musisz nauczyć się akceptować różnorodność ludzi i cieszyć się bogactwem miłości, w których wspólne cele zastępują ego. Tym, którzy Cię kochają, trudno jest dzielić się Tobą ze światem, jak to często ma miejsce w przypadku numerologicznej 9. Minimum, co możesz zrobić, to pozwolić im być tymi, kim są, a nie tymi, jakimi chcesz, aby byli. Możesz być sfrustrowany tymi, którzy nie spełniają Twoich wysokich standardów, ale Twoje rozczarowanie pochodzi z Twojej własnej nietolerancji. Być może uważasz, że tolerancja jest jednym z Twoich większych zalet, ale jest to nieporozumienie, ponieważ tolerujemy tylko to, co nam się nie podoba. Akceptacja jest kluczem. Oznacza to, że musisz przestać osądzać siebie i innych.

9 to liczba DAWANIA, a najcenniejszym darem, jakim możesz kogoś obdarować, jest Twoja akceptacja ich takimi jakimi są. To w żaden sposób nie oznacza obniżania standardów lub znoszenia ciągłych szkodliwych dla Ciebie zachowań. Musisz pozostać wierny sobie i swoim zasadom. Ale Twoja wizja jest wyjątkowa i nie możesz oczekiwać od innych, że zobaczą życie tak, jak Ty je widzisz. Jeśli spróbujesz kontrolować innych, lub jeśli jesteś nadmiernie zaborczy, nieodpowiedzialny, niewzruszony, lub destrukcyjny, energia będzie działać przeciwko Tobie - w sposób dramatyczny.

Prawdopodobnie doświadczysz co najmniej jednej poważnej traumy, choroby, utraty, wypadku, skandalu lub innego dramatycznego zdarzenia, które zmienia cały przebieg Twojego życia. Jednak takie bolesne wydarzenia często okazują się być znaczącymi momentami zwrotnymi, które łączą Cię z Twoją siłą emocjonalną, co z kolei stawia Cię na bardziej świadomej drodze. Kiedy szczerze wyrażasz swoje emocje, życie dostarczy Ci wielu niezwykłych i głębokich doświadczeń i spostrzeżeń. W miarę jak Twoje doświadczenie będzie rosło, staniesz się swego rodzaju filozofem i będziesz chciał podzielić się swoim doświadczeniem z innymi.

Nie ma nic, z czym nie mógłbyś sobie poradzić. Musiałeś stawić czoła strachowi tak często, że instynktownie rozumiesz jego cel. Im bardziej stajesz twarzą w twarz ze swoimi lękami, tym bardziej będziesz wiedział, czego naprawdę trzeba się obawiać, a czego nie. To sprawia, że jesteś odważny, inteligentny i pełen współczucia. Być może będziesz musiał ciężko pracować nad budowaniem tego poziomu pewności siebie. Kiedy to zrobisz, doświadczysz ogromnej zmiany świadomości. Twoje emocje staną się Twoją siłą, a nie słabością, i rozwiniesz znacznie głębsze zrozumienie dla swojego celu jako istoty ludzkiej.

Jedną z najbardziej charakterystycznych cech numerologicznej 9, to hojność i współczucie. Inni, którzy potrafią wyczuć Twoją potrzebę dawania, mogą spróbować wykorzystać Ciebie. Dlatego musisz nauczyć się dawać tylko dlatego, że chcesz, a nie dlatego, że czujesz, że powinieneś. Nie możesz walczyć z poczuciem winy. Możesz je tylko rozpoznać i oddalić. Pamiętaj, że poczucie winy nie jest emocją, ale murem, który nie pozwala Ci poczuć czegokolwiek.

Jest wiele sposobów, aby dawać. Niewiele z nich wymaga poświęcenia. Możesz dawać jako kochający współmałżonek lub rodzic, możesz dawać dobroć i pociechę innym, lub pieniądze i pomoc materialną potrzebującym, możesz dawać przyjaźń, zachętę, możliwość, wsparcie emocjonalne, przewodnictwo i poradę; możesz dawać siebie poprzez swoją konkretną dziedzinę pracy lub poprzez bogactwo twórczego talentu.

Kiedy nie jesteś skoncentrowany, możesz dużo mówić i nie podejmować żadnych działań. Czy możesz winić innych za kradzież Twoich pomysłów, gdy jest oczywiste, że nie masz nawet zamiaru z nich skorzystać? Jesteś z natury projektantem i marzycielem, ale musisz również podjąć działania, które urzeczywistnią Twoje cele. Tylko poprzez niezachwianą wiarę w siebie możesz to zrobić.

Ścieżka Życia 9 składa się ze wszystkich innych liczb i musisz wiedzieć, na czym one polegają, aby włączyć te cechy do Twojego codziennego życia:

1. NIEZALEŻNOŚĆ: musisz wiedzieć kim jesteś, przystosowywać się do zmian i kierować swoim własnym życiem.

2. RELACJE: współpraca z innymi, cierpliwość, takt, dbałość o szczegóły, rozwijanie intuicji.

3. KREATYWNOŚĆ: komunikacja, przyjaźń, piękno i szczęście.

4. PRZEŁOM: świadomość, że praca musi być tym, co się kocha. Radzenie sobie z ograniczeniami.

5. WOLNOŚĆ: zdobywanie doświadczenia poprzez uczenie się na błędach. Podróże. Radzenie sobie z nagłymi zmianami.

6. ODPOWIEDZIALNOŚĆ: życie w wolności, odpowiedzialne życie - to ostateczny akt zachowania równowagi.

7. MĄDROŚĆ: rozwój wewnętrzny, duchowość i wiedza.

8. SATYSFAKCJA: wykorzystywanie swoich mocy manifestacji poprzez Prawdziwe Zrozumienie i Równowagę.

9. ZAKOŃCZENIE: podążanie za swoimi uczuciami - do Wolnej Woli.

Możesz być postrzegany w przeróżny sposób, od najmilszej osoby na świecie do złego czy egocentrycznego panikarza. Bardzo często to, co wydaje się innym jako "negatywne" zachowanie jest w rzeczywistości całkiem naturalne dla tego, kto doświadcza tak wielu różnych sfer życia i tak intensywnie jak Ty. Bądź sobą. Pozwól, aby Twoje uczucia przybrały swój spontaniczny bieg, przenikając Cię i wychodząc z Ciebie.

Jesteś w stanie dostrzec wszystkie strony danej sytuacji i zdajesz sobie sprawę, jak inni mogą być krótkowzroczni. Nawet jeśli frustruje Cię świat, który jest tak łatwowierny, Twoja troskliwa natura chce otworzyć ludziom oczy na rzeczywistość. Tak, jesteś osobą bardzo emocjonalną. Jesteś tutaj, aby uczyć się życia z szerszej perspektywy, a następnie przekazywać swoje odkrycia innym. Musisz znaleźć sposób na przedstawianie złożonych pomysłów w prostych formach; w przeciwnym razie Twoje życie będzie jak jedna wielka walka o to, by wyrazić siebie samego.

Możesz zaimponować innym swoją wszechstronnością i szeroką wiedzą, ale w końcu to Ty musisz czuć się spełniony. Sukces jest wynikiem połączenia różnych czynników we właściwym czasie, we właściwym miejscu i przez właściwych ludzi. Rozmyślasz głęboko o wielu rzeczach, które mają wspólny mianownik. To, czego chcesz, można określić tylko na podstawie tego, co czujesz i jak głęboko pozwalasz sobie to odczuć.

Dla Ciebie nie wystarczy tylko chcieć czegoś. Chodzi o to, aby z cierpliwością i determinacją, krok po kroku przybliżyć się do tego, czego pragniesz. W miarę jak podejmowane są kolejne kroki, nowe spostrzeżenia przyspieszają ten proces. Wtedy zdajesz sobie sprawę, że ten konkretny cel jest tylko jednym krokiem w znacznie większym procesie, i że nawet wyższe cele są osiągalne. Taka jest natura ewoluującej energii.

Cyfra 9 podkreśla znaczenie zakończenia co oznacza, że nie możesz iść do przodu, dopóki każdy krok nie zostanie zakończony. Może się zdarzyć, że będziesz musiał wrócić do rzeczy, które myślałeś że zakończyłeś. Ale gdy już nauczysz się tych lekcji, to wiele będziesz mógł jeszcze osiągnąć, zwłaszcza jeśli Twoje cele obejmują kwestie kreatywności lub humanitarne.

Nie lubisz się rozpraszać, kiedy Twoje serce jest na coś nastawione, ale Twoja zróżnicowana natura często ciągnie Cię w różnych kierunkach. Gdy zaczniesz zastanawiać się, w którą stronę pójść, inni mogą zacząć Cię postrzegać jako leniwego lub rozproszonego. Ale jeśli wierzysz w to, co robisz, krytyka innych będzie miała niewielki wpływ. Podróżujesz zupełnie inną drogą niż większość ludzi, dlatego musisz dać sobie wystarczająco dużo swobody - wystarczająco dużo dystansu - aby znaleźć swoją ścieżkę.

W końcu zarówno Ty, jak i osoby wokół Ciebie zobaczycie, że wszystkie te pozornie niezwiązane wydarzenia w Twoim życiu są w jakiś sposób ze sobą powiązane i stanowią ogniwo łączące to co nieznane z celem, jaki przyświeca Tobie w tym życiu. Postaraj się nie pozostawiać niczego niedokończonego. Dopnij wszystko na ostatni guzik. Wiedz kiedy skończyć i odpuść. Następnie idź dalej. Twoja podróż przez życie może być wspaniała, gdy wiesz, jak przemierzyć drogę z potężną, nieprzewidywalną i pełną miłości energię cyfry 9. 
                

Liczba duszy 9 (Dążenia Duszy, Wibracja Życia Wewnętrznego) Numerologia 9

 
           
Wibracja 9 jest najbardziej wolną wibracją spośród wszystkich w całej skali numerologicznej. Osoby o Liczbie duszy 9 uwielbiają nowe doświadczenia, przygody oraz nietuzinkowe życie. W głębi serca są to osoby dobre, wrażliwe i szlachetne. Marzą o dalekich podróżach, ciekawych przygodach i niekiedy bywają bardzo uczuciowe. Są głęboko humanitarne, szlachetne, a swoją miłość potrafią przelać nie tylko na swoją rodzinę i przyjaciół, ale również na całkiem obce im osoby. Bywa i tak, że problemy obcych ludzi są dla nich ważniejsze niż ich własne czy najbliższego otoczenia.

Podobnie jak osobę o Liczbie duszy 7, tę spod wibracji 9 charakteryzuje również wysoko rozwinięta intuicja, która graniczy z jasnowidzeniem, dzięki temu są w stanie przewidzieć lub przeczuć przyszłe wydarzenia. Osoby te winny bardziej uwierzyć w siebie i swoją intuicję. Jeśli pozostałe cyfry w portrecie numerologicznym będą sprzyjające, to będziemy mieć do czynienia z prawdziwym mędrcem o wyjątkowych zdolnościach parapsychologicznych.
*
Jesteś głęboko współczujący i wrażliwy. Kochasz piękno i harmonię i jesteś zdolny do przyjęcia bezosobowej postawy. Możesz wyczuć cudzą postawę i intencje. Z przyjemnością pomożesz też całemu światu.

Wasze ideały są wysokie i macie ogromną moc wpływania na innych. Wasze poczucie doskonałości jest tak wysokie, że często jesteście zniechęceni, jeśli nie możecie zrealizować swoich ideałów lub znaleźć ich w innych. Nigdy nie powinniście pozwalać, żeby te nastroje się utrzymywały, ponieważ w waszej duszy jest coś tak dobrego, tak ciepłego i wszechogarniającego, że możecie dotknąć kosmicznego umysłu i serca, jeżeli aspirujecie do Boskiej miłości. Wasze głębokie, intuicyjne zrozumienie pozwala wam dotrzeć do serc wszystkich ludzi i poprzez wyrażanie miłości, współczucia, tolerancji i filantropii stajecie się jednym z wybranych na ziemi. Oznacza to, że przebaczenie, cierpliwość, wyrozumiałość i współczucie, nawet dla tych najsłabszych, powinny zawsze kwitnąć w waszym sercu.

Będąc w istocie uczuciowym, wielokrotnie będziecie rozdarci na strzępy przez uczucia i walkę pomiędzy waszym wyższym "ja" a waszymi osobistymi pragnieniami i ambicjami. Zawsze będziecie dążyć do osiągnięcia celu: piękna, miłości i służby, ale pragnienie ludzkiej miłości, współczucia i podziwu wypełni wasz umysł, odciągając was od waszego celu - szczodrości i tolerancji wobec ogółu ludzkości. Jesteście tak bardzo świadomi miłości i służby, że szczerze staracie się osiągnąć prawdziwą doskonałość. Możesz inspirować innych i wznosić ich ideały na wielkie szczyty doskonałości, ale musisz kontrolować swoje własne emocje, ponieważ mogą cię zrujnować lub uczynić zbyt wrażliwym na własne potrzeby, chyba że zwrócisz się w kierunku twórczego dążenia do uniwersalnej prawdy. Zawsze podążaj za pięknem własnej duszy. Jesteś marzycielem, ale masz dynamiczną, wewnętrzną siłę i możesz zmaterializować swoje marzenia o miłości i sukcesie, tylko kiedy pozostaniesz wierny swojemu wewnętrznemu pragnieniu piękna, harmonii i służby.

Nigdy nie bądź krytyczny i nie poddawaj się zmiennym nastrojom, zwłaszcza kiedy zauważasz, że jesteś tylko człowiekiem, tak jak inni; ponieważ istnieje nieśmiała, kapryśna strona twojej natury, a zwłaszcza w przypadku, gdy straciłeś wiarę w siebie lub w życie lub gdy boisz się stanąć w obronie swoich ideałów, mógłbyś być wówczas bardzo niezadowolony. Będąc naturalnie hojnym i wyrozumiałym, pragnącym czynić dobro w świecie, możesz impulsywnie wchodzić w związki i przedsięwzięcia, których nie w pełni rozumiesz i które są ci narzucone. Bądźcie następnym razem mądrzejsi i temperujcie swoją miłość do służenia innym.

W sercu jesteś romantyczny i jesteś zdolny do wielkiej miłości i poświęceń. Ale romantyzm może szybko zniknąć, jeśli twój wybranek/ wybranka nie ma tej samej estetyki, bo odraża cię to, co niemiłe, sprzeczne i nieharmonijne. Żyj zgodnie ze swoimi ideałami. Noś dużo kolorów, zwłaszcza pastelowe odcienie, jeśli chcesz przyciągnąć przyjaciół.

Ekspresja zewnętrzna 9

 
Osoby te są szlachetne, bezinteresowne, hojne. Najważniejsze są dla nich problemy innych ludzi, dlatego często interesują się życiem innych, a bliscy i przyjaciele wiedzą, że w razie kłopotów mogą się do nich zwrócić i uzyskają pomoc i wsparcie, nie tylko materialne, ale też duchowe. To wszystko sprawia, że zaniedbują obowiązki rodzinne. Inni ludzie doceniają prawdomówność, prostolinijność, radość, inteligencję, mądrość i poświęcenie osób o Ekspresji zewnętrznej 9.

Należy tu też wspomnieć o sprzecznościach jakie występują u osób o Ekspresji zewnętrznej 9, gdyż czasami bywają bardzo obowiązkowe i solidne, a z drugiej - mają tendencję do życia bez planu i w chaosie. Zazwyczaj to one decydują o zasadach według których działają.

Osoba o Ekspresji zewnętrznej 9 nie powinna nigdy nosić czarnego, ale często nosi, czując się dobrze ubraną, zgodnie z modą. Liczba 9 zyskuje dzięki wykorzystaniu koloru w biznesie i jako wyraz swojej osobowości.
Może wyglądać młodo przez długi czas, jeśli zadba o skórę i zwróci uwagę na swoją postawę. Może lubić sukienki, bo ona, podobnie jak szóstka, chce czuć się wygodnie. Może mieć wpływ na innych ze względu na swój miły charakter, ale może też być niedostępna, gdy nie jest zainteresowana. Czasami wydaje się, że brakuje jej siły i atrakcyjności, choć z reguły liczba 9 ma magnetyczną osobowość.

Cele życia 9


Cele życia są tu najwyższe i najbardziej doniosłe spośród wszystkich wibracji. Najważniejsze dla tych osób jest dobro wszystkich ludzi, są one zainteresowane problemami i troskami bliźnich. To dla dobra ogółu są w stanie poświęcić to, co dla nich najcenniejsze. Ma to na celu stworzenie lepszych warunków życiowych innym ludziom, i generalnie - ich marzeniem jest budowa lepsze, piękniejszego i bardziej przyjaznego świata.

Wadą ich jest to, że nie pamiętają o samym sobie, a często także o najbliższych, stawiając innych na pierwszym miejscu. Są hojne, dobroduszne, łaskawe, wrażliwe na cudze nieszczęścia, a celem ich jest realizacja własnych, wzniosłych dążeń i w dążeniu do tego celu się spełniają. Jako, że cyfra 9 jest ostatnią cyfrą w zakresie 1-9, oznacza że jest to najwznioślejsza cyfra, która mówi o zmierzanie do duchowej doskonałości. Jeśli osoba o Ekspresji 9 nie wybierze tego celu jak swojego celu życia, wówczas nie będzie spełniona, a w jej życiu zawita gnuśność, bierność i odrętwienie. Jedną z ważniejszych rzeczy w ich życiu jest wolność, ale są w stanie poświęcić nawet ją w celu stworzenia lepszego świata. Nawet jeśli wspinają się po szczeblach drabiny zawodowej i społecznej, to ma to na celu wykonywanie takiego zajęcia, które przyczyni się do poprawy jakości życia wszystkich ludzi.

Należy jednak pamiętać, że w głębi duszy osoba o Celach życia 9 marzy o wolności, poznawaniu świata i ludzi oraz odległych podróżach. Na tym właśnie polega sprzeczność tej wibracji.

Świat filantropii jest nagrodą dla liczby 9. Służba ludzkości i realizacja braterstwa człowieka jest częścią nagrody. Być w stanie żyć ponad zazdrością, lękami i chciwością ludzkości jest częścią zwycięstwa. Świat sztuki, literatury, piękna we wszystkich jego formach daje osobistą i finansową nagrodę. Żyć dla samej siebie i pragnąć tylko osobistej miłości to przegapienie swojego celu, którym jest praca wykonywana dla wszystkich ludzi, bez względu na rasę, wyznanie, czy kulturę.
 

droga życia 9, cyfra 9, liczba 9, numerologia 9, numerologiczna 9, numerologiczna dziewiątka, symbolika 9, znaczenie liczby 9

Sławne numerologiczne dziewiątki

Jan Jakub Rousseau, Mikołaj Kopernik, Elvis Presley, Andrea Boceli, Alicia Keys, Kurt Cobain, Adele, Jimi Hendrix, Chuck Norris, Jim Carrey, Bob Marley, Harrison Ford, Matka Teresa

Liczba Drogi Życia ma charakter ogólny, jest tym, czym w astrologii Znak Zodiaku. Aby dowiedzieć się więcej, należy wykonać Portret Numerologiczny, który tworzy się na podstawie daty urodzenia oraz imienia i nazwiska. Taki portret jest swoistą Mapą Życia, dzięki której rozumiemy wydarzenia z naszego życia, sens naszych związków, a także to dokąd zmierzamy, a przede wszystkim - po co.
numerologia

Numerologiczna 9 w związkach z innymi wibracjami

numerologia 9

32 komentarze:

 1. Carl Gustav Jung był dziewiątką...

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeden z najlepszych i najbardziej trafnych opisów numerologicznej dziewiątki jakie czytałam

  OdpowiedzUsuń
 3. Taki był człowiek który kochał mnie bezinteresownie i choć odszedł już bo pojawia się w moich snach i wciaż nieustannie powtarza mi że kocha mnie całą moca swą.Choć się mijamy nocą.

  OdpowiedzUsuń
 4. a jak wypada numerologia partnerska 11

  OdpowiedzUsuń
 5. Super opis też jestem 9 wszystko się zgadza extra 😍😍😂😂😂

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ja niby też, serio jesteśmy podobni, myślimy tak samo ić czujemy tak samo?😅😂

   Usuń
 6. 9 mają piekne dusze, tylko trzeba na bieżąco pracować z emocjami i traumami, ponieważ tak bardzo wrażliwe dusze to też duża odpowiedzialność i ryzyko, że wszystko możo pójść nie w tym kierunku.

  OdpowiedzUsuń
 7. Co raz zdarza mi się wchodzić na strony z opisami numerologicznej 9. Muszę przyznać,że ten jest naprawdę trafny. Marzę o związku z mężczyzną który również jest 9- niestety takich że świeczka szukać:( Pozostaje mi zrobić sobie jeszcze portret numerologiczny by móc do niego sięgać w gorszych chwilach;) pozdrawiam serdecznie;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam jestem jednym z niewielu

   Usuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  3. Jestem 9. W 99.5%. Mam 24lata. Jak chcesz możemy się poznać. Napisz mi maila. patrykinuk52@gmail.com. Data urodzenia: 12.08.1996

   Usuń
 8. A co jak z imienia jestem dziewiątka, z nazwiska też i z daty urodzenia ? Informację o tym którą cyfrę dopasować do litery zaczerpnąłem z wiki.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pierwszy raz w życiu trafiłam na tak obszerny opis. Dziękuję za ten artykuł :)

   Usuń
  2. Nie tutaj miał być ten powyższy komentarz. Miał być on osobny a nie jako odpowiedź. Ale skoro już tutaj piszę to powiem, że też tak mam, że imię, nazwisko i data urodzenia to 9 ;)

   Usuń
 9. Wow.
  I co dalej?
  Kiedy skończy się ta zła passa?

  OdpowiedzUsuń
 10. W wielu kwestiach się zgadzam... Jako dziecko byłem dokładnie taki jaki w opisie. Wielu dorosłych mi powtarzało, że jestem poważny nad wiek. Jednocześnie wielu było zaskoczonych moimi wieloma talentami. Obecnie zaś jako dorosły jestem osobą nastawioną na walkę, lubię rywalizację i adrenalinę. Lubię zwyciężać i mieć rację. Pomaganie innym nie jest dla mnie tak satysfakcjonujące, jak bycie znanym i szanowanym. Wolę mieć rację niż współpracować. Macie podobnie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przed Tobą prawdziwa dziewiątka10 stycznia 2021 02:06

   To ty jesteś znacznie inna 9 Panie kolego b0 te prawdziwe dziewiątki nie mogą mieć racji muszą czasem stawić czoła z rwxjo tego ze służy innym i new et gdy nie mają racji nie możesz z nimi walczyć o Swoje tylko dac im to czego chcą czyli. Nie mówię ze ze wszystkimi bo by nam weszli na głowę

   Usuń
 11. Wszystko się zgadza. Wypisz wymaluj cała ja. Jednak z wiekiem zauważyłam, że wiele cech pogłębia się i w rzeczywistości czuję się oderwana od świata. Życie też parę razy rzuciło mnie na kolana, mam za sobą trudne przeżycia, ale spowodowało to u mnie wycofanie i niestety brak ufności do świata.
  Dziękuję za tak dokładny opis 9. Pozdrawiam z całego serca.

  OdpowiedzUsuń
 12. Jedna rzecz mi się nie zgadza w układance... Skoro 9 przypisuje się planetę Mars czyli wojowniczość i agresję, to skąd altruizm i humanizm charakterystyczny przecież dla Urana (Wodnik) ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja np,jestem 9 i mam mocny charakter pasujacy do Marsa, jednoczesnie jestem chodząca wrazliwoscia... cos w tym jest

   Usuń
  2. Mocny charakter i chodząca wrażliwość... Brzmi jak kapryśne dziecko :P

   Usuń
  3. Wojowniczość ale by bronić pokrzywdzonych ludzi i zwierząt lub idei, przynajmniej tak jest u mnie. Niestety jestem strasznie poblażliwa gdy chodzi o mnie i ktoś mnie wykorzystuje. Późno to zauważam.Mam sporo do nauczenia.Dziekuje za ten wspaniały opis 9. Nigdy nie spotkałam równie dokładnego. Idę dokładnie tą ścieżką jaka jest zaplanowana a moją obecną bolączką jest znalezienie pasji jako źródła zarobku. Pozdrawiam wszystkie cudowne 9-tki, jesteśmy wyjątkowe choć mocno zagmatwane🙂

   Usuń
 13. Praktycznie wszystko się zgadza👌 Dusza artystyczna + praca z energiami (bioenergoterapia). Z jednej strony np. twarde stąpanie po Ziemi, realizm, obowiązkowość, a z drugiej fruwanie w obłokach🤣 Takie są chyba tylko 9tki😁 Bardzo dziękuję za tak dogłębne opracowanie i wszystkim przesyłam trochę fantastycznej energii🌞

  OdpowiedzUsuń
 14. Odpowiedzi
  1. Ja bym powiedział, że są okresy wyżu wręcz manii, a później ciemne doły depresji... Numerologiczna 9 ma w swoim życiu wiele do przejścia i posmakowania, nie tylko miodu, ale goryczy... Niestety.

   Usuń
 15. Jestem numerologiczną 9. To jest cała prawda o mnie. Taka właśnie jestem, nic dodać, nic ująć.

  OdpowiedzUsuń
 16. Nie lubię swojego numeru właśnie za kapryśność, skłonność do poświęceń, kierowanie się dobrem innych zamiast swoim, brak praktycznego myślenia i zamiłowanie do spraw duchowych. Cechy, totalnie nieprzydatne we współczensym świecie, czasem wręcz szkodliwe. Liczy się pieniądz, przebojowość i trochę arogancji, wszystko czego 9 nie lubi i co przychodzi jej z wielkim trudem.

  OdpowiedzUsuń
 17. Czy ktoś tak jak ja, niecierpi swojego numeru i myśli o samobójstwie?

  OdpowiedzUsuń
 18. Cały opis znajdującej się tu 9tki jest przepiękny i trafny, proszę jednak nie zapominać,że aby obraz całej osobowości był spójny to jest jeszcze liczba wnętrza*suma samogłosek w imionach i nazwiskach, która rzutuje bardziej na życie niż liczba zewnętrza czyli suma spółgłosek imion i nazwisk. Dodać trzeba jeszcze osobisty rok numerologiczny w którym się znajdujemy ponieważ postrzeganie siebie diametralnie się wtedy może zmieniać...Jako 9tka a dodatkowo\wenętrza 7 i zewnetrzna 7\ wiem,że nasze numerologiczne życie nie jest usłane różami ale i tak uważam,że spadliśmy z nieba rozdawać piękno i miłość wszem i wobec. Cudowne i utalentowane wszechstronnie z nas piękne istoty. Dziękuję

  OdpowiedzUsuń