środa, 15 maja 2019

Dzień urodzenia 19 znaczenie • numerologia • horoskop • urodzony 19 dnia miesiąca

dzień urodzenia 19, znaczenie, numerologia, horoskop, 19
Jesteś pewny siebie i cenisz swoją niezależność. Chcesz być tak wolny, jak to tylko możliwe, i dołożyć wszelkich starań, aby tak się stało. Masz dużo możliwości w życiu, ale wiele z nich uważasz za ograniczające i mogą one ograniczyć Twoją niezależność. Powinieneś zrozumieć, że nie możesz uciec od społeczeństwa, a prawdziwą niezależnością jest uznanie swoich zależności i pogodzenie się z nimi.


Jesteś bardzo ambitny i wiesz, jakie kroki należy podjąć, aby odnieść sukces. Z łatwością czerpiesz inspirację i lubisz słuchać pochwał. Ludzie tacy jak Ty są niezawodnymi i prawdziwymi profesjonalistami. Wszystkie działania, w których bierzesz udział, zyskują dzięki Twojemu wkładowi. Jesteś pracowity i to sprawia, że ludzie Cię szanują.

Chętnie podejmujesz ryzyko, aby zdobyć to, czego chcesz. Możesz zmieniać otoczenie, przenosić się do innego miasta, zrywać z kimś znajomość, jeśli tylko czujesz, że nie pozwala Ci to na osiągnięcie celu.
    

Twoje niedoskonałości

       
Trzymasz się z dala, to jest ok, ale masz też tendencję do bycia na dystans. Musisz spojrzeć szerzej na siebie i ludzi wokół, bo chcesz osiągnąć swój cel, ale robienie wszystkiego samemu może zająć zbyt wiele czasu, podczas gdy inni mogą wnieść doskonałe pomysły lub wskazać błędy, których Ty nie widzisz. Pomyśl o społeczeństwie jako narzędziu, które pomoże Ci robić rzeczy lepiej i osiągać Twoje cele.

Możesz stać się naprawdę uparty i zawzięty. W rezultacie możesz stać się odizolowany i przestać się rozwijać. Jesteś oddany swoim pomysłom, a jeśli zawiodą, stajesz się surowszy jako osoba. Jesteś dość wrażliwy, starasz się unikać krytyki zamiast wykorzystywać ją do poprawy sytuacji. Twoja determinacja jest wyjątkowa i może być bardzo szybko wynagrodzona, po prostu musisz być bardziej otwarty.

*
         

Twoje mocne strony

         
Jesteś bardzo zdeterminowany i pragniesz niezależności. Dążysz do osiągnięcia samowystarczalności, jesteś w stanie znieść wiele w walce o wolność . Powodem jest Twoje pragnienie niezależności, które jest tak silne, że przyćmiewa wszystko inne. Jak powiedział poeta John Donne: "Żaden człowiek nie jest samoistną wyspą; każdy stanowi ułomek kontynentu, część lądu.". Jest to główna lekcja w Twoim życiu: poznać różnicę między marzeniem o wolności a rzeczywistością współzależności.

Jesteś bardzo ambitny i masz silne dążenie do sukcesu i władzy. Chociaż jesteś pewny siebie, lubisz być zachęcany. Jesteś sumiennym pracownikiem i istotnym elementem każdego przedsięwzięcia, w które jesteś zaangażowany. Pociągasz ludzi swoim głębokim zaangażowaniem w pracę i determinacją, z jaką ją wykonujesz.

Jesteś pionierem; jesteś gotów podjąć ryzyko, aby uzyskać to, czego pragniesz. Z tego powodu jesteś skłonny często zmieniać swoje otoczenie, i nawet czerpiesz z tego przyjemność.
           

Twoje wyzwania

         
Twoim wyzwaniem jest wypracowanie szerszego spojrzenia na siebie i innych. Wymieniaj się pomysłami z innymi, żebyś nie został osamotniony. Może to być dla Ciebie rodzajem więzienia. Potrafisz być bardzo uparty, co wynika ze strachu. Spróbuj dostrzec, że życie to tylko ekosystem, delikatnie zbalansowany w taki sposób, że wszyscy się wzajemnie wspierają. Okazujesz swoje uczucia w sposób demonstracyjny i jesteś gotów poświęcić się dla innych. Jesteś idealistą, ale jeśli Twoje ideały zawiodą, możesz stać się gorzki i niemiły. Jesteś bardzo wrażliwy, masz wiele emocjonalnych wzlotów i upadków. Masz tendencję do wpadania w dramatyczne sytuacje, ale lubisz kontrolować swoje emocje w miejscach publicznych i znikać, jakby wszystko było pod kontrolą. Z Twoją determinacją, pomysłowym i kreatywnym umysłem, masz potencjał do zdobycia i zarobieni dużych pieniędzy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz