poniedziałek, 15 lipca 2019

Jak zmienić niekorzystną wibrację mieszkania lub domu? Numerologia adresu.

numerologia domu, numerologia mieszkania, numerologia adresu, zmiana numerologiczna, numerologia partnerska
Pisałam ostatnio o numerologii domu, o tym jak prawidłowo obliczyć wibrację i co oznaczają poszczególne cyfry. W numerologii nie ma dobrych i złych liczb, może być jedynie cyfra, która niesie ze sobą cechy niezgodne z naszymi oczekiwaniami. Jeśli wprowadzając się do nowego mieszkania liczymy na bujne życie towarzyskie, to że będą nas odwiedzać znajomi, a okazuje się, że czas spędzamy najczęściej w samotności, to warto przyjrzeć się bliżej numerologii naszego mieszkania. Być może mieszkamy pod adresem o wibracji 7. Wówczas powinniśmy zmienić tę niekorzystną (w naszym mniemaniu) wibrację na przykład na 3. Pojawia się pytanie jak tego dokonać?Czasami mamy wrażenie, że coś blokuje nasze szczęście, nie zdając sobie nawet sprawy z tego, że przyczyna tkwi w niekorzystnej wibracji domu. Mało kto zwraca uwagę na wibrację adresu, kupując mieszkanie czy wynajmując lokal na działalność gospodarczą - a powinno to być regułą. Dla większości osób najważniejsze jest to, aby mieszkanie było duże, przestronne, jasne, dobrze skomunikowane itd. Ale to właśnie adres będzie widnieć we wszystkich dokumentach i działać na podświadomość naszą i odwiedzających nas osób.

Zmiany niekorzystnej wibracji można dokonać dość prosto i małym kosztem, ale niewiele osób wie, jak zrobić to prawidłowo. Ważna jest tutaj zasada, że miejsce ma służyć ludziom, dlatego wibracja powinna być dostosowana do naszych potrzeb i oczekiwań. Odkładanie zmiany numerologicznej mieszkania może szybko przynieść niekorzystne konsekwencje w postaci gromadzących się problemów, nad którymi wkrótce ciężko będzie zapanować.Zmianę niekorzystnej wibracji adresu będzie można odczuć już po 3 miesiącach. Wpływ na wibrację miejsca, w którym mieszkamy ma szyld bądź numer na drzwiach. Czasami brak takiego oznaczenia może mieć negatywny wpływ.

Jak zmienić wibrację mieszkania?

Jeśli po obliczeniu okaże się, że mieszkamy pod 7, a chcemy mieć bujne życie towarzyskie lub pod 4, w której często jest coś do naprawienia, to wówczas wystarczy, że na drzwiach dopiszemy konkretną. Jeżeli zatem mieszkamy pod 4, a chcemy, aby w domu lepiej wiodło się nam finansowo to doklejamy lub dopisujemy na drzwiach literkę D. Bo wibracyjna 4 + D (czyli 4) = 8

Tutaj sprawdź jak prawidłowo obliczyć wibrację mieszkania.

Poniżej wykaz poszczególnych liter i odpowiadających im cyfr:

Literom A, Ą, J, S, Ś jest przypisana cyfra 1.
Literom B, K, T jest przypisana cyfra 2.
Literom C, Ć, L, Ł, U jest przypisana cyfra 3.
Literom D, M, V, jest przypisana cyfra 4.
Literom E, Ę, N, Ń, W jest przypisana cyfra 5.
Literom F, O, Ó, X jest przypisana cyfra 6.
Literom G, P, Y jest przypisana cyfra 7.
Literom H, Q, Z, Ż, Ź jest przypisana cyfra 8.
Literom I , R jest przypisana cyfra 9.Często mówi się, że nie jest konieczne to, aby dana literka była widoczna, że wystarczy, że my wiemy o jej istnieniu. Niektórzy zalecają nawet to, aby dopisać ją bezbarwnym pisakiem. Oczywiście jak dla mnie nie ulega wątpliwości to, że powinna ona być widoczna po zewnętrznej stronie, tak aby wszyscy mogli ją zobaczyć - wówczas literka ta zapisze się w podświadomości odwiedzających nas osób. Idealnie byłoby, gdyby była umieszczona tuż obok numeru mieszkania bądź domu. Zatem literkę należy dopisać bądź kupić np. złotą lub srebrną na aukcji internetowej (za kilka złotych). Można też wykonać ją samodzielnie.

Taka literka może będzie wyglądać dość dziwnie, a odwiedzający nas ludzie i sąsiedzi może będą się zastanawiać co ona oznacza. Niemniej jednak nie jest to nic szokującego.

Przed podjęciem się zmiany wibracyjnej naszego mieszkania, warto dobrze się zastanowić czego oczekujemy od naszego miejsca zamieszkania. Czy chcemy świętego spokoju, towarzystwa, rodzinnej atmosfery czy może pieniędzy. Warto po raz kolejny przypomnieć, że nie ma dobrych i złych wibracji, szczęśliwych czy pechowych, są jedynie nasze różne oczekiwania. Jeśli jesteśmy urodzeniową piątką, która żyje na walizkach, często się przemieszcza, to może nie ma sensu dodawać sobie jeszcze więcej energii w postaci wibracji mieszkania. Warto skupić się na sprawach, które kuleją w naszym życiu.

Oczywiście w naszym życiu najważniejsza jest Liczba Drogi Życia, cykle, szczyty, czyli interpretacja z daty urodzenia oraz imienia i nazwiska, a adres jest jedynie dodatkiem. Dodatkiem, który może przechylić szalę. Może nas wspomagać lub obciążać, dlatego jeśli wibracja mieszkania jest sprzeczna z naszymi oczekiwaniami, to należy ją zmienić. Czasami może wydać się, że to dość błaha sprawa, ale może przyczynić się do rozpadu rodziny czy bankructwa.

Obserwując lokatorów można zauważyć, że pod wibracyjną 1 mieszka osoba, która rządzi wśród sąsiadów - drzwi wejściowe mają być zawsze zamknięte, a na korytarzu czysto. Podejmuje się ona przeróżnych inicjatyw i jest pomysłodawcą nowych, sąsiedzkich przedsięwzięć. Pod wibracyjną 7 mieszka młode małżeństwo z małym dzieckiem, z czasem zaczynają się od siebie oddalać i kłócić, w końcu wyprowadzają się. Ale liczba 7 nie musi mieć takich następstw - wszystko zależy od poszczególnych portretów numerologicznych. W innym przypadku wibracyjna 7 realizuje się w inny sposób. 4-osobowa rodzina mieszka w mieszkaniu o wibracji 7. Każdy z nich spędza czas samotnie, w swoim pokoju, zwykle czytając lub zajmując się swoimi sprawami - w domu panuje intelektualna atmosfera. Inny przykład - studenckie mieszkanie o wibracji 6. Nie odbywają się w nim szalone imprezy, ale panuje rodzinna, domowa i harmonijna atmosfera.

Wiele osób unika mieszkań o wibracji 9, gdyż uważają, że jest ona niekorzystna. I rzeczywiście - 9 to oddawanie i straty, adres dobry na instytucję charytatywną. numerologia

Wibracja domu wiele znaczy, może oddziaływać pozytywnie lub negatywnie na lokatorów, ich codzienność, przebieg wydarzeń, a także kierunek myślenia, dlatego dobrze jest ją zmienić, tym bardziej, że można dokonać tego w prosty, szybki sposób i bez zbędnych kosztów.

10 komentarzy:

 1. nie rozumiem: czemu oddawanie i straty (9-tka) to dobra liczba na instytucje charytatywna?!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hej- o ile dobrze pamietam numerologiczna 9-tka lubi pomagac innym :-)

   Usuń
 2. Ja mam pytanie czysto matematyczne. Mieszkam na ul. Wielkopolskiej 29/11 a blok ma numer 107. I teraz jesli wezme liczbę mieszkania , to nawet jak je sprowadzę do jednocyfrowej liczby, to jak się dodaje numer bloku, który jest trzycyfrowy ?

  OdpowiedzUsuń
 3. Co w wypadku gdy mieszka się na osiedlu? Biorę całość? Osiedle księdza Henryka nazwisko?

  OdpowiedzUsuń
 4. numer mieszkania tj. lokalu w którym żyjemy działa najmocniej

  OdpowiedzUsuń
 5. Wynajmuje lokal na działalność gospodarczą, wyszło mi 7. Jak zmienić wibracje, żeby wiodło się lepiej finansowo?

  OdpowiedzUsuń
 6. Co strona to inaczej... Mieszkam przy ul biskupa Adama Śmigielskiego i nr mam dodać każda literę i liczbe bloku i mieszkania ? Nie chce popierdzielic sobie wibracji pomyłka :]

  OdpowiedzUsuń
 7. Mam mieszkanie pod nr 7,co zrobić aby uzyskać wibrację 6? Czy dopisać literkę np H i wtedy po ogolnym wyliczeniu czyli 7+8=15,czyli 1+5=6..?

  OdpowiedzUsuń