środa, 3 lipca 2019

Prawo Przyciągania - jak je praktykować?

Prawo przyciągania jest najpotężniejszym prawem we wszechświecie. Podobnie jak grawitacja, jest ono zawsze w mocy, zawsze w ruchu. W tym właśnie momencie działa ono w twoim życiu. Jesteś zawsze w stanie tworzenia. Tworzysz swoją rzeczywistość w każdym momencie, każdego dnia. Tworzysz swoją przyszłość z każdą pojedynczą myślą: albo świadomie, albo podświadomie. Nie możesz od niego uciec i zrezygnować z kreacji, ponieważ tworzenie nigdy się nie kończy. Poniżej znajdziesz kilka wskazówek jak wcielić Prawo przyciągania w życie.
 

Prawo przyciągania działa ZAWSZE.

   
I to jest coś, o czym powinieneś pamiętać, ponieważ nawet jeśli o tym nie myślisz, Wszechświat odpowiada na każdą energię, którą wysyłasz. A jeśli nie chcesz, żeby to prawo działało, to właśnie dlatego jest szczególnie ważne, żebyś był świadomy tego, jakie są twoje odczucia. Nasze uczucia są najlepszym wskaźnikiem wibracji, które tam wystawiamy, co z kolei manifestujemy w naszym codziennym życiu. Kiedy jesteś szczęśliwy, wiesz, że będziesz manifestował więcej rzeczy, które są dobre, ale kiedy czujesz się źle lub jesteś zdenerwowany, będziesz powodował więcej negatywnych rzeczy. Ale kiedy zdasz sobie sprawę, że wywołujesz negatywność, to wówczas łatwo ją zmienić na coś, co kochasz, aż do momentu, kiedy poczujesz się lepiej. 

Prawdopodobnie słyszałeś zdanie "dostajesz to, co dajesz" i to jest dokładnie to, czym jest Prawo Przyciągania. Chcesz miłości? Dawaj miłość! Chcesz akceptacji? Dajcie akceptację! Lepiej, żebyś BYŁ tymi rzeczami (odczuciami). Przyjmij energię tego, czym chcesz, aby twoje życie było, i patrz, jak twoje życie zmienia się na twoich oczach.
 

Prawo przyciągania może być grą?

   
Prawo przyciągania jest jedną z tych ważnych, zmieniających życie rzeczy, że gdy otworzysz się na nie, i zrozumiesz moc wszechświata wokół siebie, nie możesz go zignorować. Jest to koncepcja, która zmienia życie, ponieważ gdy tylko ją zrozumiesz, będziesz w stanie zmienić swoje życie, jak tylko zechcesz. I to jest cudowne!
Ale czasami może to być przytłaczające i największym problemem, jaki ludzie mają z Manifestacją i "Prawem przyciągania" jest to, że wkładają cały swój czas i energię w wizualizację dużej zmiany w swoim życiu, a jeśli ona nie nadchodzi, to denerwują się i zaczynają przejawiać więcej negatywnych emocji. Więc kiedy będziesz próbować swoich sił w tym rodzaju Uniwersalnej Magii, najlepiej zacząć od małych rzeczy. I traktować je lekko, ergo czyniąc je grą, a nie wielką, zmieniającą życie sprawą, ponieważ jeśli spróbujesz przyciągnąć coś, czego naprawdę potrzebujesz, będziesz sfrustrowany, jeśli nie pojawi się w twoim życiu tak szybko, jak byś chciał.
 

Pamiętaj, o zasadzie 17 sekund.

  
Według Abrahama Hicksa po 17 sekundach czystej myśli o czymś (negatywnej LUB pozytywnej) myśl zacznie się manifestować. Więc jeżeli łapiesz się na myśleniu negatywnym, to dobra wiadomość jest taka, że masz 17 sekund, aby zmienić tę myśl w jakąś dobrą. I myślenie przez 17 sekund o czymś wspaniałym, co chciałbyś mieć w swoim życiu, jest jak najbardziej wykonalne.
  

Pierwsze ćwiczenie: Przyciągnij filiżankę kawy

   
Wypicie filiżanki kawy nie zmieni twojego życia. A jeśli nie lubisz kawy, możesz użyć innej rzeczy, którą lubisz, np. herbaty, ciasteczka, czegoś małego, na czym najprawdopodobniej Ci nie zależy. Kluczem do manifestacji jest twój brak przywiązania do niej, ponieważ im bardziej jesteś przywiązany do tego, co chciałbyś dostać, tym bardziej będziesz sfrustrowany, jeśli tego nie dostaniesz tego tak szybko, jak tego chcesz.

Zatem spróbuj zamanifestować tę filiżankę kawy, herbaty, ciastka, czy cokolwiek zwykłego. Usiądź wygodnie (na początek poszukaj miejsca, w którym nic ci nie będzie przeszkadzać podczas ćwiczenia, i będziesz mógł to zrobić z otwartymi oczami), upewnij się, że czujesz się swobodnie i komfortowo. Zamknij oczy i wyobraź sobie, że masz przed sobą tę filiżankę kawy. Powąchaj kawę, zobacz mleko obracające się w filiżance (jeśli używasz do niej mleka lub śmietanki), połóż dłoń na filiżance, z czego jest wykonana filiżanka (czy jest ceramiczna? kartonowa?). Czy ma pokrywkę? Czy widać, jak ciepło wydobywa się z kubka? Jak ona smakuje? Uzyskaj tak szczegółowe informacje o tej filiżance kawy, jakie tylko możesz, spróbuj nawet usłyszeć, jak ludzie mówią ci, że ładnie pachnie! Ale nie zastanawiaj się ani przez chwilę nad tym, jak zdobędziesz tę kawę. To będzie Cię ograniczać, a Wszechświat będzie działał w każdy możliwy sposób, by zdobyć dla Ciebie tę kawę, dlatego nie zastanawiaj się nad tym, jak ją zdobyć. Kiedy skończysz ćwiczenie otwórz oczy i powiedz "dziękuję" Wszechświatowi i kontynuuj swój dzień. Postaraj się nie myśleć o kawie i nie martwić się o to, że nie dostałeś jej w momencie, gdy otworzyłeś oczy, pozwól, aby magia trochę dojrzała.

Kiedy kawa przejawi się w twojej rzeczywistości (a tak na pewno będzie), pamiętaj, aby jeszcze raz podziękować Wszechświatowi za to, że cię wysłuchał. Wszechświat bardzo dobrze reaguje na wdzięczność, więc nie ma nic złego w dziękowaniu kilka razy dziennie za rzeczy, które lubisz mieć w swoim życiu.
  

Ćwiczenie: Czy to nie byłoby miłe, gdyby...

   
W "Proś, a będzie ci dane" Abrahama Hicksa można przeczytać o procesie zwanym "Czy nie byłoby miło gdyby..." i jest on dość prosty. Najpierw upewnij się, że czujesz się komfortowo, a następnie wymień rzeczy, których pragniesz, a kiedy skończysz, ruszasz dalej, nie myśląc o rzeczach, o które właśnie prosiłeś Wszechświat. 

W grę Czy to nie byłoby miłe, gdyby... możesz zagrać z przyjacielem, spróbuj tylko pomedytować i oczyścić swój umysł na kilka minut przed i wtedy zadeklarować to, czego chcesz. Graj aż do momentu, kiedy nic cie nie będzie przychodzić do głowy, a potem zrób coś zupełnie innego, będziesz zaskoczony, gdy zobaczysz, że te rzeczy pojawiają się w twojej rzeczywistości.
  

Gra Obfitości (Pieniądze)

   
Kolejne proste ćwiczenie, aby przyciągnąć pieniądze do swojego życia. Będziesz potrzebował notatnika lub czegoś, co pozwoli Ci śledzić swoje "pieniądze.
Pierwszego dnia wykonywania tego ćwiczenia masz 1000 złotych do wydania, napisz, co kupiłeś za pomocą tego 1K lub umieść obok niego obrazek, ponieważ z każdym dniem masz do wydania podwójną kwotę. Codziennie musisz wydać każdą złotówkę. Użyj wyobraźni do granic możliwości, pieniądze możesz wydać dosłownie na wszystko, co chcesz. Nie wolno ci podarować tych pieniędzy innej osobie na jej urodziny, rocznicę czy cokolwiek takiego, musisz je wydać. Powodem tego jest myśl, że KAŻDY z nas może w każdej chwili stworzyć dowolną kwotę, której pragnie i że jej brak nie jest możliwy dla nikogo na tej ziemi. Ważną częścią ćwiczenia jest uświadomienia tego w swojej podświadomości, że każdy ma takie samo prawo i moc do tworzenia czego chce w życiu i to pomaga ci w przypomnieniu sobie o zdolności każdej osoby do zrobienia tego w każdej chwili, kiedy tylko czujesz pokusę, by dać jej pieniądze. Będziesz zaskoczony, jak trudno jest wydać te pieniądze, gdy kwota staje się wyższa i już "masz" tak wiele rzeczy, które chcesz. Ale idea tej gry polega na tym, aby pomóc Ci uświadomić sobie, że jesteś nieograniczony i możesz osiągnąć w życiu wszystko, co chcesz.
 

Gra: Szaleństwo wdzięczności 

  
Kolejna gra stworzona przez Abrahama Hicksa, Szaleństwo wdzięczności wprowadzi cię w lepszy nastrój, jednocześnie przyciągając dobre rzeczy do twojego życia.
Na początek możesz rozejrzeć się po pokoju i pomyśleć o czymś, co naprawdę lubisz w swoim życiu. Po skupieniu się na tej rzeczy, znajdziesz coś z nią związanego, co również docenisz. Podam ci przykład: "Kocham moje psy, kocham to, że są tak szczęśliwe, kiedy mnie widzą, kocham to, że widzę je codziennie, kocham to, że mój tata je dostał, kocham to, że mój tata dał mi tak wiele rzeczy, kocham wszystkie dary otrzymane w moim życiu, kocham uczucie doceniania tych darów i kocham to, że im bardziej je doceniam, tym więcej dobrych rzeczy pojawia się w moim życiu. Kocham to życie". Widzisz, jak przeszło ono z czegoś bardzo specyficznego do czegoś znacznie szerszego? Możesz zacząć z dowolnego punktu i wymieniać, tak długo jak długo będziesz chciał, im dłużej tym lepiej.
  

Tablice wizji

   
To nie jest to gra, to jest bardziej projekt artystyczny, który pomaga w manifestowaniu tego samego. Przygotuj czasopisma, tablicę, klej i nożyczki. Następnie przeszukaj strony różnych magazynów wycinając słowa i obrazy, które chciałbyś zobaczyć, posiadać lub doświadczyć w najbliższej przyszłości. Niektóre osoby umieszczają na tej tablicy wymarzone domy, cele związane z relacjami, nowe miejsca pracy, wszystko, co tylko zapragniesz. Następnie umieść tablicę gdzieś, gdzie będziesz oglądać ją codziennie. Nie musisz przypisywać do niej żadnego większego znaczenia, upewnij się tylko, że tablica nie jest negatywna, ponieważ to sprawi, że nie będziesz miał żadnych z tych rzeczy. Wszechświat odpowiada na to, co prosimy. Udekoruj więc tę tablicę swoimi nadziejami i marzeniami i obserwuj, jak działają one w twoim życiu.
  

Gra 17 Sekund

   
Kolejny przykład ćwiczenia wg Abrahama Hicksa; jak już wcześniej wyjaśniłam, wystarczy tylko 17 sekund czystej myśli, aby coś zrealizować w swoim życiu. W tej grze wybierz 3 rzeczy, w stosunku do których nie czujesz żadnych negatywnych emocji lub jesteś neutralny, albo które mogą sprawić, że poczujesz się choć trochę lepiej. Powiedzmy, że wybierasz dziennik, jabłko i monetę, a następnie po jednym na raz wyobrażasz te rzeczy w swoim umyśle przez 68 sekund (lub 17 sekund 4 razy). Zobacz siebie wchodzącego w interakcję z tymi rzeczami, dotknij ich, powąchaj, poczuj, jak by to było, gdyby ta rzecz była w twoim życiu. Kiedy skończysz, prawdopodobnie będziesz zaskoczony widząc te trzy rzeczy, które pojawiły się w twoim życiu tego dnia lub tygodnia, a może niedługo po tym ćwiczeniu.

Celem tej gry jest nauczenie nas, jak łatwe może być manifestowanie się, i jak konkretny i szczegółowy jest Wszechświat, kiedy daje nam to, co do niego wysyłamy.  Zacznij od rzeczy, do których nie jesteś przywiązany, aż zobaczysz szybkie rezultaty, a następnie spróbuj tego z małymi rzeczami, które naprawdę chcesz zobaczyć w swojej rzeczywistości. Będziesz zdumiony jak ten mechanizm działa!

To tylko kilka "gier" lub ćwiczeń, które możesz wypróbować, aby stać się lepszym w manifestowaniu i pomóc ci jeszcze lepiej zrozumieć "Prawo przyciągania", manifestowanie i sposób przejawiania się Wszechświata.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz