czwartek, 6 grudnia 2018

Numerologia 14 - liczba karmiczna | Numerologia partnerska

numerologia 14, numerologia partnerska, karma wolności, liczba karmiczna, dług
Pojawiająca się w portrecie numerologicznym liczba 14 oznacza, że dana osoba będzie musiała zmierzyć się w swoim życiu z pojęciem wolności, będzie zmuszona do podporządkowania się określonym zasadom. Konieczne stanie się również nauczenie się funkcjonowania w określonych granicach.
Najczęściej pojawienie się tej liczby oznacza, że dana osoba w kiedyś nadużywała wolności, a przez to sprawiała cierpienie innym. Taka osoba kierowała się wyłącznie swoimi zmysłami, ignorując sferę duchową, nadużywała alkoholu, narkotyków, seksu. Obecnie będzie zmuszona nauczyć się w życiu postępować tak, aby nie wkraczać na cudze terytorium.
numerologia 14, numerologia partnerska, karma wolności, liczba karmiczna, długLiczba 14 będzie zmuszać do badania i ustalanie swojej i cudzej granicy wolności. Będą pojawiać się sytuacje, w których dana osoba znajdzie się w niczym nieograniczonej swobodzie, będzie mogła robić wszystko to, na co ma ochotę bez żadnych wewnętrznych lub zewnętrznych ograniczeń. Może też być wprost przeciwnie - znajdzie się w sytuacjach dusznych, bez wyjścia, wolności. Sytuacje te mają jeden cel - nauczyć ją czym jest wolność, jakie są jej granice i czemu służy. Konieczne jest samodzielne określenie granic dla swojego postępowania, dopiero w ten sposób możliwe będzie uzyskanie poczucia wolności wewnętrznej. Bo, wbrew pozorom, zawsze jesteśmy wolni, a stan wolności jest stanem wewnętrznym, niezależnym od warunków i ograniczeń zewnętrznych. Ważne jest to, aby przesunąć granice do własnego wnętrza, wówczas cieszymy się wolnością, nie naruszając tym samym niczyjego terytorium, czyli nie krzywdząc nikogo. Konieczne staje się skierowanie swojej uwagi nie na zmysły, a na świat nadzmysłowy, z doświadczeń, które opierają się na zmysłach - na doświadczenia duchowe, wewnętrzne. Możliwa jest też sytuacja odwrotna - stan, kiedy żyjemy w swoim świecie wewnętrznym (uczuć, przeżyć, wyobraźni, doświadczeń metafizycznych), wówczas konieczna staje się umiejętność przeniesienia do świata zewnętrznego.Zadaniem osób, które w swoim portrecie mają liczbę 14 jest to, aby nauczyły się panować nad zmysłowością, chęcią spełniania swoich wszystkich zachcianek. Powinny się skupić na rozwoju wewnętrznym, sferze nadzmysłowej. Konieczne jest uszanowanie wolności, niezależności oraz wolnej woli. Osoby, które posiadają tę liczbę w portrecie nie znoszą rutyny i z trudnością odnajdują się w codziennym rytmie dnia. Często są to osoby chaotyczne i impulsywne. Takie osoby powinny zawsze liczyć się ze zdaniem innych, uwzględniać ich wolną wolę i nie narzucać własnych rozwiązań.

numerologia 14, numerologia partnerska, karma wolności, liczba karmiczna, dług
Aby uwolnić się od karmicznej 14, należy zrozumieć, że człowiek podlega pewnym regułom, które wyznacza społeczeństwo, prawo, kultura. Nie wolno ich lekceważyć

Na koniec warto zauważyć, że liczba ta przynosi trudność w wyciąganiu wniosków i nawet pomimo tego, że dana osoba sparzy się, to nadal będzie brnąć w przykre doświadczenia - aż do czas, kiedy zrozumie swoją lekcję.

Jeśli jest podliczbą

Liczby Duszy zapowiada spotkania miłosne, które źle się skończą. Niecierpliwość i agresywność staną się przyczyną wypadków i chorób. numerologia
Liczby Ekspresji marzycielska i chaotyczna natura spowoduje trudności w zrealizowaniu się w sferze zawodowej i w rozwijaniu własnych talentów. Zapowiada to również trudności materialne.
Liczby Realizacji Intymnej, Drogi Życia, Liczby Wcielenia, Dnia Urodzenia może oznaczać bolesne straty (osób w rodzinie, domu, miłości, statusu społecznego). Nie umiesz zaakceptować zobowiązań, rutyny, rytmu życia wokół ciebie. Przywołasz więc takie doświadczenia, które zmuszą cię do zwolnienia tempa i zastanowienia się nad istnieniem innego wymiaru rzeczywistości. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz