piątek, 7 grudnia 2018

Numerologia 16 - liczba karmiczna | Numerologia partnerska

numerologia 16, numerologia partnerska, karma miłości, liczba karmiczna, dług
Liczba karmiczna 16 dotyczy spraw uczuciowych, oznacza człowieka (1) wobec odpowiedzialności oraz miłości (6). Jeżeli pojawia się w portrecie numerologicznym oznacza, że dana osoba kiedyś porzuciła partnera, rodzinę, nie zwracała uwagi na czyjeś uczucie, bądź nie zaangażowała się uczuciowo w związki. Dlatego dług ten przyniesie trudności w życiu uczuciowym i rodzinnym. To sprawia, że obecnie będzie musiała popracować nad sferą uczuciową oraz nauczyć się zbudować relację z drugim człowiekiem, pozbyć się egoizmu, ambicji oraz zazdrości.Składnikiem liczby 16 jest cyfra 1, symbolizująca człowieka oraz 6, która oznacza miłość. Kiedy zsumujemy te dwie cyfry otrzymamy 7, czyli cyfrę duchowości. Oznacza to, że człowiek rozwija się poprzez miłość, a w przypadku liczby 16 przez cierpienie, pozbycie się własnego ego. Poprzez czyjąś miłość do nas, można samemu się na nią otworzyć i przyspieszyć swój rozwój. 

Liczbie 16 podlegają nie tylko relacje partnerskie, ale także inne związki np. rodzic-dziecko czy brat-siostra, kiedy jedna strona darzy miłością, a druga skacze z kwiatka na kwiatek, nie angażując się uczuciowo, ani nie ponosząc odpowiedzialności za partnera. Takie postępowanie jest wynikiem braku dostępu do własnego wnętrza, duchowości (7) poprzez zbudowanie trwałego ego. Liczba 16 oznacza zatem transformację.Osoba z 16 w portrecie numerologicznym powinna spodziewać się trudności w sferze uczuciowej, rodzinnej, związkach, miłości. Często będzie zmuszona do konfrontacji z izolacją, samotnością, nielojalnymi przyjaciółmi. Jest to konieczne po to, aby móc się rozwijać, zwłaszcza duchowo.

Jeżeli ktoś posiada liczbę 16 w swoim portrecie, to powinien zwrócić uwagę na to, aby tworzyć związki oparte na miłości, głębokim uczuciu, starać się zatrzymać miłość nawet pomimo trudności. Związek takiej osoby będzie przechodził przez wymagające poświęceń sytuacje, będzie narażony na zawirowania i problemy, jednak decyzji o rozstaniu nie należy podejmować zbyt szybko. Wcześniej należy uporać się z własnym ego.Warto podkreślić, że posiadanie tej liczby karmicznej w portrecie numerologicznym, zwłaszcza w punktach zwrotnych, oznacza, że u danej osoby mogą pojawić się trudności i wiraże w związku, ale nie musi oznaczać rozstania. Związek może być nieszczęśliwy i trudny, partner może zachowywać się w sposób egoistyczny, może być zazdrosny i upokarzać nas. Nie dzieje się to bez powodu - być może kiedyś to my byliśmy egoistami o rozbuchanym ego, i zamiast miłością kierowaliśmy się własnymi interesami.

numerologia 16, numerologia partnerska, karma miłości, liczba karmiczna, dług
Przy liczbie karmicznej 16, warto wspomnieć o tym, że mogą pojawiać się naszym życiu nieszczerzy przyjaciele. Ale i tu nie dzieje się nic bez przyczyny, bo jeśli zawiedliśmy kiedyś jako przyjaciele osobę, która traktowała nas jako kogoś najbliższego, to teraz także w tej sferze musimy odrobić swoją lekcję, która najczęściej przejawia się poprzez rezygnację z własnych zamierzeń czy bezinteresowność.

Jeśli jest podliczbą

Liczby Duszy będziesz miał trudności z wyborem przyjaciół i partnera (partnerki). Często wyrazi się to w postaci fałszywych przyjaciół, nieudanych związków uczuciowych i błędnych decyzji związanych z tą sferą życia, które zmuszą cię do weryfikacji wyobrażeń nie przystających do rzeczywistości. Ostrzega przed złamaniem serca i niewłaściwymi związkami. Jest to nauka dokonywania wyboru w oparciu o głęboką refleksję i rozwagę.
Liczby Ekspresji może wskazywać na straty materialne i gwałtowne zmiany w pozycji społecznej. Zapowiada możliwość utracenia stanowiska albo reputacji.
Liczby Realizacji Intymnej, Drogi Życia, Liczby Wcielenia, Dnia Urodzenia duma, zarozumiałość i niekontrolowane emocje mogą spowodować izolację, ucieczkę od świata. Zapowiada ekstremalne wydarzenia, gdy ktoś znajduje się na samym szczycie i gwałtownie spada na dno, np. kiedy trwa szczęśliwy związek, aż nagle przychodzi rozstanie, cios. Konieczne jest rozpoznanie własnych potrzeb emocjonalnych i wyciągnięcie wniosków ze swoich reakcji na wydarzenia zewnętrzne. Odbudowanie zaufania do samego siebie pozwoli ci odzyskać radość życia i pełnię bliskości z drugim człowiekiem. Osoba urodzona 16 dnia miesiąca podjęła się zrozumieć istotę związku i miłości. W związku może przechodzić przez rozłąkę, cierpienie i przeróżne dylematy.

Jak przerobić tę lekcję karmiczną?

numerologia 16, numerologia partnerska, karma miłości, liczba karmiczna, dług
Aby przerobić lekcję, która niesie ze sobą liczba 16, należy nauczy się tworzyć stabilne związki, wbrew wszelkim przeszkodom. Konieczne jest ustalenie priorytetów, a są nimi rodzina, miłość, opieka, przyjaźń. Należy odrzucić własną ambicje, cele i wygodę, zapanować nad agresją, czy wywyższaniem się. numerologia

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz