czwartek, 4 lipca 2019

Manifestacja... zaczyna się w Umyśle

Myśli stają się rzeczywistością! Jest to dość ekscytujące. Prawdopodobnie słyszałeś stwierdzenie "myśli stają się rzeczywistością" miliony razy i to jest właśnie fascynujące, ale jeśli tylko zrozumiesz prawdziwe znaczenie tych słów, poczujesz się nie tylko zdolny, ale i godny tego, czego pragniesz.
Zatem wszystko, co istnieje w tej rzeczywistości, zaczęło się w czyimś umyśle jako pomysł lub inspiracja. W ten sposób powstała elektryczność, telefony, samochód, itd. - zaczęły się w umyśle najpierw!
 

Posiadanie w umyśle idei lub formy pragnienia jest pierwszym krokiem do stworzenia jej w fizycznym życiu.

 
Więc kiedy wpadniesz na pomysł, nie szukaj usprawiedliwienia dlaczego tego nie masz. To jest coś, co robimy prawdopodobnie przypadkowo, kiedy przychodzi nam do głowy jakiś pomysł, mamy tendencję do myślenia "o to fajne, chcę tego... ale nie mam tego w tym momencie, bo _____". To jest pierwsza rzecz, którą zrobimy, a która zablokuje nam możliwość urzeczywistnienia tego pragnienia!
Ciesz się, kiedy ten nowy pomysł przychodzi ci do głowy, bo on nigdy by Ci nie przyszedł, gdyby nie był w stanie go zrealizować czy mieć. Myśl lub pomysł przychodzi, ponieważ na pewnym poziomie jesteś w jego wibracyjnym sąsiedztwie - przynajmniej na tyle, aby sformułować pragnienie tego, czego chcesz. Już samo to powinno udowodnić ci, że możesz mieć to, czego pragniesz, to tylko kwestia włożenia w to twojej energii, aby dopasować częstotliwość do twojego pragnienia, aby mogło się zrealizować!

"Jeśli zobaczysz to w swoim umyśle, wkrótce będziesz trzymać to w swojej ręce" - Bon Proctor

Wszechświat da ci to, co deklarujesz wibracyjnie i werbalnie za każdym razem, czy jest to pozytywne czy negatywne, czy tego chcesz czy nie! Uważaj na to, o czym myślisz, czego chcesz w życiu. Kiedy skupiasz się na tym, czego nie chcesz, dostajesz to. Kiedy skupiasz się na tym, czego chcesz, to też to dostajesz! Koncentruj się na tym, co jest budujące, co sprawia, że czujesz się lepiej, co jest pozytywne, to sprawi, że manifestacje staną się bardziej spektakularne i radosne, a ty szybciej dostaniesz to, czego chcesz.
 

Nie traktuj tego tak poważnie,

  
Życie powinno być radosne! Jesteśmy Wszechświatem w ciągłym ruchu, który rozszerza się i poznaje sam siebie coraz głębiej.
- Będziesz popełniać błędy.
- Będziesz się czuć, jakbyś trochę się pogubił.
- Nie będziesz mieć odpowiedzi na wszystkie pytania.
Ale to nie ma znaczenia!
Wszystkie te momenty dają ci możliwość rozwoju i wyjaśnienia, czego naprawdę chcesz od życia, są konieczne dla naszej ewolucji jako ludzi. Nigdy nie mógłbyś mieć tych wspaniałych chwil bez tych nieco gorszych. Ciesz się z tego co jest dobre, a nie rozpamiętuj tego co złe! Wiedz, że jeśli teraz czegoś nie masz, to nie znaczy, że nigdy tego nie będziesz mieć.

To logiczne dla ciebie, że masz to, czego chcesz, i to logiczne, że zaczyna się to w twoim umyśle, zanim zacznie się to w twojej rzeczywistości - inaczej przeminęłoby, a ty nie wiedziałbyś, że tego chcesz! Żylibyśmy w bardzo poplątanym Wszechświecie, gdybyśmy mieli te wszystkie myśli i idee, bez możliwości ich doświadczania i posiadania. I na szczęście, to nie jest Wszechświat, w którym żyjemy!

Bądź radosny, gdy pojawią się te nowe idee, są one początkiem czegoś pięknego!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz