sobota, 8 listopada 2014

1 rok numerologiczny (osobisty) | Numerologia partnerska

1 rok numerologiczny, 1 rok osobisty, pierwszy rok, numerologia partnerska

Pierwszy Rok Numerologiczny (osobisty)

Po 9 roku możesz czuć się wyczerpany fizycznie oraz psychicznie, ale w 1 roku osobistym z pewnością poczujesz przypływ energii! Wibracja 1 przyniesie nowe możliwości, a co najważniejsze - nadzieję, dzięki której szybko zapomnisz o poprzednich 12 miesiącach. Będzie wspaniale, jeśli już na początku 1 roku zapomnisz o wszelkich nieprzyjemnościach.


1 rok numerologiczny to początek nowego 9-letniego cyklu, to czas, w którym można zacząć wszystko od nowa, gdyż to właśnie w tym momencie masz możliwość zbudowania solidnych fundamentów. Warto ten rok rozpocząć z pozytywnym nastawieniem i nadzieją, gdyż będzie on miał wpływ na kolejne 8 lat.

1 rok numerologiczny, 1 rok osobisty, pierwszy rok, numerologia partnerska
Oprócz nowych możliwości, 1 rok numerologiczny przyniesie nowe znajomości, możliwość rozpoczęcia wspaniałych przedsięwzięć, nowe plany, pomysły oraz wydarzenia, które będą zwiastowały rozpoczęcie "nowego". Mówiąc krótko - będzie się działo! Przez najbliższe 12 miesięcy będziesz mieć możliwość zmiany swojego życia, jeśli tylko wcielisz w życie nowe pomysły.


W 1 roku osobistym będziesz pełen energii, optymizmu i entuzjazmu, pojawi się wiele możliwości, które do tej pory nie istniały. Warto wykorzystać możliwość rozpoczęcia nowych przedsięwzięć i budowy od podstaw. Ten rok przyniesie sukces oraz niezależność, przynosi możliwość przeorganizowania swojego życia. Wystarczy, że włożysz dostatecznie wiele wysiłku, a do tego wykażesz się inicjatywą oraz pomysłowością. W tym roku potrzebna jest wiara w siebie, gdyż możliwe jest bardzo wiele. Nie można przespać swojej życiowej szansy, bo istnieje możliwość zmiany, która poprawi aktualną sytuację życiową.

Jest to świetny czas nie tylko na realizację nowych pomysłów, ale także na zmianę miejsca zamieszkania, kupno mieszkania, zmianę pracy. Ważne jest to, aby wykazać się aktywnością i inicjatywą, gdyż to z jakim podejściem przejdziesz przez ten czas, będzie miało wpływ na kolejne lata. Obecnie stoisz na peronie i czekasz na pociąg, który ma za chwilę nadjechać. Zabierze Cię w nowe miejsce, warto do niego wsiąść i udać się w tę podróż.


1 rok to czas siania oraz sadzenia. Zatem odważnie planuj i wprowadzaj w swoje życie zmiany. Nie trać z oczy tego, co chcesz osiągnąć oraz tego, co chcesz robić przez kolejne lata. W tym czasie należy unikać lenistwa, a na zbieranie plonów przyjdzie jeszcze poczekać!

W sprawach zawodowych możesz liczyć na nowe wyzwania oraz zmiany. Możliwy jest w tym czasie awans, objęcie nowej posady, a może nawet założenie własnej firmy.

Jeśli natomiast prowadzisz już swoją działalność gospodarczą, to tu także możesz liczyć na zmiany. Możliwe jest poszerzenie pola działania, czy wprowadzenie na rynek nowych produktów. W tym roku możesz wdrażać nowe technologie i rozwiązania, które w znaczący sposób podniosą jakość oferowanych przez Ciebie produktów. Dobrze jest zatrudniać w tym czasie nowych pracowników, dokonywać kupna oraz sprzedaży, a także załatwiać wszelkie urzędowe sprawy.

Również w kwestii finansów można spodziewać się poprawy. To idealny czas na przeprowadzkę, ale także na usamodzielnienie się (np. od rodziców).

1 rok numerologiczny, 1 rok osobisty, pierwszy rok, numerologia partnerska
W sprawach uczuciowych także nadchodzą zmiany. Przede wszystkim osoby samotne mają możliwość znalezienia życiowego partnera. Natomiast osoby mające problemy w życiu prywatnym - mogą przeżyć rozstanie, a nawet rozwód. W 1 roku numerologicznym czekają nowe znajomości, zmiana stanu cywilnego, śluby oraz narodziny dzieci. To wspaniały czas (w przeciwieństwie do 9 roku) na to, aby podejmować ważne decyzje. Warto wykorzystać tę nową energię do wprowadzania zmian w swoim życiu.

Może się wydarzyć także coś nieplanowanego, warto wtedy zachować spokój i wykazać się aktywnością, zdecydowaniem oraz niezależnością. Należy pamiętać, aby nie wykazywać się w tym czasie egoizmem, bo może się to obrócić przeciwko Tobie.

1 rok numerologiczny to czas w którym planujemy cele na kolejne 9 lat. Warto pamiętać, że to jest nasze życie i my mamy na nie wpływ. Konieczne jest pytanie: kim jestem i dokąd zmierzam? To czas zastanawiania się nad wymarzoną pracą, przyszłym partnerem oraz życiem, a następnie wprowadzanie zmian. Konieczne jest obranie konkretnego kierunku.

9 rok zmuszał do analizy przeszłości, poprzednich 9 lat, dlatego na początku 1 roku możliwa będzie potrzeba samotności. Ale należy wejść w nowy etap i dać o sobie znać światu. Z kolejnymi mijającymi dniami pierwszego roku będziemy odczuwać coraz większą witalność, będzie nam się coraz więcej chciało.

Energia liczby 1 jest bardzo silna i dynamiczna, i nawet jeśli nie chcemy "nowego", to ono i tak przyjdzie. Pojawi się coś nowego w miejsce starego, któremu pozwoliliśmy odejść w 9 roku numerologicznym. A nawet jeśli jakieś decyzje zostały podjęte, a my nie podejmujemy się żadnych czynności, aby zaistniały, to liczba 1 i tak wprowadzi zmiany. Nie warto się opierać zmianom. Wyposażeni w odwagę i nową energię, możemy w 1 roku podbijać świat!

1 komentarz:

  1. Zgadza sie juz pod koniec zeszlego roku zaczelo sie przejasniac i po latach stagnacji raptem wystrzelily nowe mozliwosci, ktore zaczynaja rozwijac sie teraz. I prawda jest, ze analizowalam poprzednie lata. I ze czuje te nowa eneregie :)

    OdpowiedzUsuń