piątek, 30 listopada 2018

Numerologia 22 - liczba mistrzowska | Liczba 22 | Cyfra 22 | Symbolika i Znaczenie liczby 22 | Numerologia partnerska

numerologia 22, numerologia partnerska, numerologiczna 22, cyfra 22, liczba 22, liczba mistrzowska, symbolika 22, znaczenie liczby 22

DROGA ŻYCIA 22

Numerologiczna 22 - ARCHITEKT


Liczba mistrzowska 22 daje moc wewnętrzną, geniusz konstrukcyjny, błyskotliwość oraz wyższą inteligencję. Podobnie jak inne wibracje mistrzowskie, 22 potrafi znaleźć wyjście z sytuacji, które dla podstawowych wibracji są nie do przejścia. 11 i 33 odpowiadają za sferę duchową, natomiast 22 i 44 idealnie radzą sobie w świecie materii. 22 oznacza rodzaj praktycznego geniuszu. Oto numerologia 22.Wibracje mistrzowskie w portrecie numerologicznym informują, że dana osoba dysponuje szczególnym talentem, siłą wewnętrzną, a nawet światłem, którym jest w stanie zarazić swoje otoczenie. Kiedy spoglądamy na osobę, która posiada wibracje mistrzowskie, to mamy poczucie, że dana osoba w szczególny sposób podchodzi do jakiegoś aspektu swojego życia. 22, uznawane za stare dusze, które wędrują po Ziemi już kilka wcieleń, a dzięki swej wiedzy mają szansę wypełnić jakąś specjalną misję.numerologia 22, numerologia partnerska, numerologiczna 22, cyfra 22, liczba 22, liczba mistrzowska, symbolika 22, znaczenie liczby 22
Numerologiczna 22, w przeciwieństwie do 11 (która nie potrafi przekuwać pomysłów w rzeczywistość, nie jest geniuszem twórczym, lecz geniuszem idei), potrafi zrealizować swoje zamierzenia na polu materialnym. 22 posiada inteligencję i inspirację 11, bez problemów potrafi zrealizować swoje plany w świecie realnym, można nawet powiedzieć, że jest w stanie osiągnąć niemal każdy cel. 22 obdarza w siłę sprawczą – to budowniczy, realizator, to także umiejętność sprostania każdemu wyzwaniu i zamknięciu go w formie.Osoby, których Droga Życia naznaczona jest 22 są pomysłowe, uczciwe, pracowite, szczere. Mają żywy charakter, są inteligentne i błyskotliwe, jednak cechuje je chłód i dystans. Życie 22 często pełne jest napięcia i przypomina walkę, która toczona jest dla dobra ogółu, a celem jej jest konstruowanie oraz tworzenie, co wymaga ogromnego zaangażowania. Osoby te powinny unikać przepracowania, które może doprowadzić do rozdrażnienia i rozchwiania emocjonalnego.

Numerologiczna 22 - cechy

Najważniejszą lekcją numerologicznej 22 jest zauważać innych, zrozumieć ich, dawać i dzielić się. Powinny nauczyć się tworzenia z myślą o ludzkości, na szerszą skalę. Powinny również pracować nad sobą, nad swoimi emocjami, tak, aby okazywać więcej uwagi i czułości najbliższym. Ważne jest także to, aby potrafiły odpoczywać, wyłączyć się. Ich nadrzędnym życiowym celem jest praca, której oddają się zawsze z pełnym zaangażowaniem. Numerologiczne 22 nie znają takich słów jak "później", "zmęczenie", "folgowanie sobie" czy "porażka". Sukcesy, które osiągają zawdzięczają zwykle swojej ciężkiej pracy. Są ambitne, zdyscyplinowane i odpowiedzialne.

Liczba 22 związana jest przede wszystkim z tworzeniem stabilnych struktur, wiedzą oraz doświadczeniem, a osoba, która ma ją w swoim portrecie jest mistrzem działania, który do mistrzostwa opanował umiejętności czwórki, a do tego realizuje idee jedenastki. Numerologiczna 22 powinna pamiętać o tym, aby swoją wiedzę i doświadczenie wykorzystywać jedynie dla dobra ludzkości, bo w przeciwnym razie uwidocznią się wszystkie negatywne cechy czwórki i taka osoba stanie się neurotyczna.

numerologia 22, numerologia partnerska, numerologiczna 22, cyfra 22, liczba 22, liczba mistrzowska, symbolika 22, znaczenie liczby 22
22 jest liczbą perfekcji, która powstała z połączenia dwóch 11, oznaczających ducha oraz dążenie do wyższych ideałów. Mówiąc najogólniej, 22 oznacza władzę nad materią, która podlega wyższym celom duchowym. Osoba, która ma tę liczbę w Drodze Życia, posiada w sobie dużo siły, energii, które skierowane są na realizację celów materialnych. Jest budowniczym, który dąży do władzy nad materią. Zadaniem numerologicznej 22 jest tworzyć, pracować dla dobra ogółu oraz służyć wyższym ideałom. Cechuje je kreatywność, umiejętność tworzenia dalekosiężnych planów, perspektywicznego myślenia, rozmach, witalność, pomysłowość oraz umiejętność tworzenia wielkich, a jednocześnie realnych projektów. 22 są w stanie wiele osiągnąć i nie istnieje cel, którego nie byłyby w stanie osiągnąć, gdyż z łatwością pokonuje przeszkody.

Numerologiczna 22 to często człowiek sukcesu, który może zatriumfować w każdej dziedzinie, którą wybierze, nie tracąc przy tym z oczu rozwoju duchowego. Osoba o Drodze życia 22 nie działa po to, aby osiągnąć sukces, jej największym motywem jest to, aby przyczynić się do polepszenia sytuacji całej ludzkości, pchnąć na przód rozwój człowieka.

Osoby, które podlegają wpływom tej wibracji często osiągają wysokie pozycje w świecie polityki, finansów, biznesu, sztuki czy przemysłu. Są w stanie pokonać wiele przeszkód, na które natrafią podczas swojej drogi do celu. Podobnie jak mistrzowska 44, numerologiczna 22 potrafi pogodzić swoje dążenia do władzy, bogactwa czy sławy z takimi cechami jak wielkoduszność, współczucie oraz altruizm. Podobnie jak 11, 22 umie znaleźć rozwiązanie dla problemów nierozwiązywalnych, tyle, że w sensie praktycznym i bardzo konkretnym.

Numerologiczne 22 powinny pamiętać o tym, że urodziły się po to, aby pracować, tworzyć i dążyć do realizacji szczytnych ideałów. Dzięki temu, że stoją mocno na ziemi, są w stanie tworzyć realistyczne, wielkie plany, a ich talent, a nawet geniusz nie powinien się zmarnować, ani "rozmieniać się na drobne". Numerologiczna 22 powinna sobie szybko uświadomić, że ma wszelkie cechy ku temu, aby móc zbudować lepszy świat. Obdarzona zdolnością do rządzenia, a także ogromną charyzmą, ma wielką szansę, aby polepszyć swoją sytuację materialną, zdobyć władzę oraz wdrapać się na szczyt drabiny społecznej.

Numerologiczna 22 chce przyczynić się do postępu społecznego, z chęcią bierze udział we wszelkich akcjach charytatywnych. Takie działania mogą przyczynić się do osiągnięcia wewnętrznego spokoju, który jest im tak bardzo potrzebny. Ponadto w ten sposób 22 łączy materię z duchem, a dążenie do bogactwa z wielkodusznością.

Liczba ta zobowiązuje do dopinania wszystkich spraw na ostatni guzik, bo wszystko musi mieć swoje miejsce i pozostawać za nami jako zamknięta forma.

Osoba, która posiada 22 w Drodze Życia ma olbrzymie zdolności organizacyjne, a ludzie z chęcią podążają za takim człowiekiem. 22, wykorzystując cudze idee (zwłaszcza numerologicznej 11), może wcielać je w życie. A skoro sama zdobędzie bogactwo, to swoimi nadwyżkami może podzielić się z innymi i bezinteresownie ich obdarować, zwłaszcza tych, którzy żyją w niedostatku. Numerologiczna 22 jest zdolna do zdobycia wielkiego bogactwa oraz zrealizowania wspaniałych idei, a także zgromadzenia ludzi, którzy będą wspierać tych, którzy są słabsi.

Lekcją numerologicznej 22 jest pracować dla dobra ludzkości, tworzyć i działać na rzecz wspólnych, wzniosłych ideałów, aby polepszyć byt słabszych grup ludzi. Osoby z taką wibracją nie powinny się izolować i liczyć tylko na siebie. Ich misją jest tworzenie, praca na rzecz postępu społecznego, działanie na rzecz dobra ogółu.

numerologia 22, liczba mistrzowska, numerologia partnerska

Negatywna 22

Numerologiczna 22, która realizuje się w negatywny sposób ma wybujałe ambicje, a plany, które kreśli, przekraczają jej możliwości. Staje się wówczas despotyczny, nieczuły, obojętny na cudzą krzywdę, narusza prawo i reguły panujące w społeczeństwie, myli miłość z nienawiścią. Negatywna 22 staje się samolubna i nie słucha nikogo. Takie postępowania niszczy i prowadzi numerologiczną 22 do głębokiej depresji, a nawet choroby psychicznej.

numerologiczna 22, znaczenie, numerologia 22
Numerologiczna 22 w wersji negatywnej jest osobą skąpą, egoistyczną, potrafiącą zniszczyć kogoś, aby zabrać jej to, co posiada, tylko po to, by zabezpieczyć sobie lepszy byt. Takie postępowanie zazwyczaj nie kończy się dobrze, gdyż wibracje mistrzowskie zobowiązują do szczególnej postawy. Jeżeli zatem 22 kogoś oszuka, okradnie, to takie postępowanie zemści się na niej, a wszystko, co zostało zbudowane w oparciu o takie czyny, nie będzie trwałe. Bo wibracja mistrzowska wymaga etycznego podejścia i nieskazitelnego charakteru, a moc jaką obdarza przynosi możliwość zdobycia każdego szczytu. Dwie 2 oznaczają, że ile włożysz, tyle wyjmiesz, a równowaga musi być zachowana.

Osoby naznaczone cyfrą 22 często są tak zaabsorbowane swoją pracą lub misją, że nieświadomie zaniedbują swoich partnerów oraz ich potrzeby emocjonalne - zapominają o wymiarze ludzkim. Dlatego powinny się uczyć od liczby 33.

Negatywnie realizująca się osoba o Drodze życia 22 niechętnie dzieli się dobrami materialnymi, sukcesem, czy też własnymi pomysłami. Jeśli jednak 22 spełni nakaz dzielenia się, to uzyska moc do zamykania w formie osiągniętego zysku. Skorzystają na tym inni i ona sama. Warto pamiętać, że numerologiczna 22, mimo, że jest wyższą wibracją duchową, to jednak spełnia się poprzez świat materialny. Posiada ona wyjątkowy talent do nadawania formy pomysłom, które zostały wymyślone przez innych. Negatywnie realizująca się 22 może zbyt mocno przywiązywać się do własnych osiągnięć i zdobyczy, co w znaczny sposób ograniczy jej mistrzowski potencjał.

Numerologiczna 22 obdarza olbrzymią mocą w działaniu. Potrafi ona doprowadzić nawet najbardziej beznadziejne sprawy do końca, oczywiście pomyślnie. Jednak 22 w negatywie może doprowadzić do niepewności, do poczucia wewnętrznego rozdwojenia.

Wibracja ta wyraża genialną twórczość, jeśli jest użyta dla dobra ludzkości, natomiast jeśli używana jest dla celów egoistycznych, oznaczać będzie całkowitą destrukcję (depresję, szaleństwo).

numerologia 22, liczba mistrzowska, numerologia partnerska


Numerologiczna 22 a związki i miłość, numerologia partnerska

Osoby, które są 22 z Drogi Życia poszukują stabilizacji, dlatego dość wcześnie rozpoczynają poszukiwania partnera po to, aby znaleźć oparcie w rodzinie. Jednak w ich związkach może dochodzić do rozdźwięków, gdyż 22 zbyt intensywnie angażuje się w życie zawodowe, jest dość chłodna, a przy tym nie potrafi zrozumieć potrzeb partnera. Często towarzyszy jej wewnętrzne napięcie, które utrudnia życie z innymi, natomiast silna potrzeba rywalizacji, nawet w związku, jest przyczyną konfliktów. 22 mają skłonność do zaniedbywania najbliższych, grozi im pracoholizm.

numerologiczna 22, znaczenie, numerologia 22
Związek z numerologiczną 22 nie należy do łatwych, gdyż partner musi pogodzić się z tym, że to praca często jest na pierwszym miejscu. Pozytywne cechy zakochanej 22 to z kolei stałość uczuć, lojalność oraz szczerość - rodzina jest dla niej bardzo ważna i z chęcią o nią dba - również poprzez zapewnienie bezpieczeństwa i zabezpieczenie materialne.

Numerologia 22 - praca

Numerologiczne 22 wspaniale radzą sobie w pracy, są kreatywne, inteligentne, bystre i przebojowe, podejmują się największych wyzwań i przeszkód, co często w ich przypadku owocuje wielkim sukcesem, również pod względem materialnym. Jednak zagrożeniem dla wibracji 22 jest materializm, w który mogą łatwo popaść.

Osoba o Drodze życia 22 potrafi porwać innych do działania, mogą być świetnymi przywódcami w pracy, liderami zespołów czy prężnymi, pomysłowymi kierownikami. Muszą pamiętać o tym, aby nie zachłysnąć się władzą i nie zacząć wywyższać się, gdyż mogą nie znaleźć w tym umiaru. Materialistycznie usposobione numerologicznej 22 powinny popracować nad tym, by szukać radości z kontaktu z ludźmi, nie zaś tylko w pieniądzach, które finalnie nie dadzą im szczęścia.

Jest to wibracja, która pozwala tworzyć fundacje, na przykład ratujące życie dzieci czy ludzi, którzy być może zostaliby skazani przez los na poniewierkę, a nawet śmierć. 22 będzie pomagało przyciągnąć ludzi, którzy chętnie będą uczestniczyć w takich wspaniałomyślnych, altruistycznych projektach.

Numerologiczna 22 będzie dobrym inżynierem, krytykiem literackim, sędzią, prawnikiem, politykiem lub historykiem.

numerologia 22, numerologiczna 22, cyfra 22, liczba 22, liczba mistrzowska, symbolika 22, znaczenie liczby 22, numerologiczna 22

Liczba Drogi Życia ma charakter ogólny, jest tym, czym w astrologii Znak Zodiaku. Aby dowiedzieć się więcej, należy wykonać Portret Numerologiczny, który tworzy się na podstawie daty urodzenia oraz imienia i nazwiska. Taki portret jest swoistą Mapą Życia, dzięki której rozumiemy wydarzenia z naszego życia, sens naszych związków, a także to dokąd zmierzamy, a przede wszystkim - po co.
Przeczytaj więcej: Portret numerologiczny - dlaczego warto go zrobić?
numerologia

2 komentarze: