środa, 12 listopada 2014

5 rok numerologiczny (osobisty) | Numerologia partnerska

5 rok numerologiczny, 5 rok osobisty, własny, numerologia partnerska

Piąty rok numerologiczny (osobisty)

Ten rok to przede wszystkim czas, w którym występują nieoczekiwane zdarzenia oraz zmiany w sferze uczuciowej, rodzinnej czy zawodowej. Może ich być tak wiele, że nie będziesz na nie przygotowany. Energia liczby 5 charakteryzuje się ogromną dynamiką oraz aktywnością. 5 rok numerologiczny to burzliwy okres, w którym możesz być niecierpliwy i nerwowy.
Należy jednocześnie podkreślić, że przebieg tego roku uzależniony jest od poprzedniego, od tego, czy został on właściwie wykorzystany.


W poprzednim roku rządziły rutyna, praca oraz staranne planowanie. 5 rok jest przeciwieństwem 4 - tu możesz spodziewać się dynamiki i olbrzymiego tempa. Jeśli rok 4 zamiast na wytężoną pracę przeznaczyłeś na zabawę, to w ciągu tych 12 najbliższych miesięcy będziesz ponosić konsekwencje swojego postępowania i będziesz zmuszony rozpoczynać wszystko od nowa.

5 rok numerologiczny, 5 rok osobisty, własny, numerologia partnerska
5 rok numerologiczny obfituje w zmiany, niespotykane wydarzenia, duże emocje, huśtawki nastrojów, chaos, podróże, możesz mieć też potrzebę wolności oraz niezależności. W tym czasie warto podejmować się nowych przedsięwzięć, wyszukiwać okazję, ale jednocześnie należy unikać ryzykownych zachowań i uważać - zwłaszcza jeśli podpisujemy ważne dokumenty. Na pewno 5 nie jest dobra na zaciąganie kredytów (zwłaszcza hipotecznych), rozpoczynanie długoterminowych zadań, które wymagają cierpliwości. 5 to okres cieszenia się życiem. W 5 roku możesz czuć się swobodnie, czasami nawet zbyt swobodnie. Warto jednak otworzyć się w tym roku na nowe znajomości oraz sytuacje. Nie marnuj energii - spożytkuj ją na nauczenie się czegoś nowego.


Ten rok niesie ze sobą wiele okazji, dlatego warto być czujnym i nie bać się podejmowania nowych wyzwań. Energia liczby 5 skłania do podejmowania się nowych przedsięwzięć, nie warto w tym roku być biernym, ale brać sprawy we własne ręce, bo wszystko się może zdarzyć, nawet rzeczy najmniej prawdopodobne.

W 5 roku osobistym możliwa jest zmiana miejsca zamieszkania, wyprowadzka z miasta, a nawet za granicę, zmiany w życiu uczuciowym, śluby czy zawieranie nowych znajomości. 5 sprzyja zmianom - także w pracy. Nawet jeśli nie planujesz żadnych zmian, to energia wibracji 5 wymusi je na Tobie, zwłaszcza jeśli zasiedziałeś się zbyt długo w jednym miejscu.


To też czas, w którym oddziałujemy na płeć przeciwną, mamy w sobie dużo magnetyzmu i zmysłowości, tak więc będziemy przeżywać wielkie emocje. Możliwe, że w tym roku będziesz uwikłany w romanse, a być może przeżyjesz szaloną miłość. Warto jednak zapanować nad swoją zmysłowością, aby przelotne znajomości nie zakończyły się źle. Osoby, które mają stałych partnerów mogą liczyć na ożywione życie uczuciowe, a pary niezadowolone ze swojego związku mogą spodziewać się rozstania, gdyż 5 niesie ze sobą dużą potrzebę niezależności i wolności.

5 rok numerologiczny, 5 rok osobisty, własny, numerologia partnerska
Ten rok może być ciężki zwłaszcza dla osób, które nie podążały dotąd za swoimi pasjami, to oni odczują największy brak zadowolenia w ciągu tych 12 miesięcy. A w 5 roku osobistym może przydarzyć się wiele, możemy być zaskoczeni nagłymi wydarzeniami, które odwrócą nasze życie o 180 stopni. To czas, w którym możesz wydać zgromadzone w 4 roku pieniądze

5 rok to także świetny czas na podróże, wycieczki, wyjazdy służbowe, a także na odpoczynek. Warto dokształcać się, zdobyć nowe umiejętności, zapisać się na warsztaty, zajęcia, zdawać egzaminy, czyli wszystko to, co może przynieść nam dodatkowe zyski. W tym roku tryskamy energią, zatem trzeba to wykorzystać.

Jeśli nie brakuje Ci odwagi, jesteś przedsiębiorczy i kreatywny, to możesz liczyć na zarobienie dużych pieniędzy. W końcu to właśnie teraz przytrafią Ci się największe okazje. Możesz dokonać postępu w wybranej przez siebie dziedzinie, dokonać ulepszeń, zmienić swoją sytuację - także poprzez udział w grach losowych.

Ponieważ życie w 5 roku osobisty mija szybko, jest intensywne i dynamiczne, to zaleca się wyciszenia, uprawianie sportu, a nawet medytowanie. Warto zwrócić też uwagę na swoje zdrowie, gdyż wiele chorób może być spowodowanych nadmiernym stresem.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz