poniedziałek, 8 lipca 2019

Numerologia numeru telefonu. Jak wybrać numer telefonu?

numerologia numeru telefonu, jak wybrać numer telefonu
Przez całe życie otacza nas mnóstwo liczb, jest ich tysiące - PESEL, NIP, numer buta, rozmiar ubrania, numer dowodu osobistego, biletu miesięcznego, tablice rejestracyjne itd. Każdy z tych numerów oddziałuje na nas, ale większość - w bardzo minimalnym stopniu. Nie można popadać w paranoję, dlatego na samym wstępie warto zauważyć, że wibracja numeru telefonu nie odgrywa aż tak ważnej roli w naszym życiu (kluczowa jest Liczba Drogi Życia oraz wibracje imienne), jednak może być tą kroplą, która przepełni czarę. Dobrze dobrany numer przyniesie nam szczęście, a jeśli prowadzimy firmę - powodzenie w interesach. Może nie jest to najistotniejszy czynnik, jednak warto zadbać o to, by numer telefonu nam sprzyjał.Bo jeśli oczekujemy spokoju, a wibracja naszego numeru telefonu wynosi 3, to nie nadążymy go odbierać. Jeżeli natomiast chcemy, aby dzwonili do nas klienci czy rodzina i przyjaciele, a wibracja telefonu wynosi 7, to nie zdziwmy się, że będzie milczał. Ktoś, kto oczekuje zmian, w pracy chce mieć więcej zleceń, klientów, pragnie, by życie towarzyskie ożywiło się, powinien zastanowić się nad dopasowaniem swojego numeru telefonu do własnych oczekiwań. Warto dowiedzie się jak obliczać wibracje, poznać znaczenie każdej z nich, a następnie dobrać do tego, co aktualnie jest nam potrzebne.

Jak obliczyć wibrację numeru telefonu?

Każdy numer telefonu posiada swoją numerologiczną wibrację. Istnieje wiele teorii dotyczących tego, jak obliczyć wibrację telefonu, jedni twierdzą, że ważna jest ostatnia cyfra, a inni, że 4 ostatnie liczby. Aby prawidłowo obliczyć wibracje wystarczy dodać do siebie wszystkie poszczególne cyfry.Przykład
Numer 123 456 789 ma wibrację 9, gdyż 1+2+3+4+5+6+7+8+9=45
Następnie sumujemy otrzymany wynik 4+5 i otrzymujemy liczbę 9

Analizując swój numer telefonu należy zwrócić uwagę czy jakieś liczby pojawiają się więcej niż jeden raz.

Jaki numer wybrać?

Jeżeli stoisz przed wyborem numeru telefonu i nie wiesz, którą sferę życia chciałbyś poprawić - zależy Ci na tym, aby dobrać po prostu szczęśliwy numer, to powinieneś wybrać numer o takiej samej wibracji, jak twoja Droga Życia. Jeśli jesteś numerologiczną 1 - wybierz numer telefonu o wibracji 1. Im więcej przyjaznych liczb, tym lepiej współgra taki numer z nami.

Operatorzy mają w swojej ofercie tzw. "złote numery", które składają się z takich samych cyfr, a w ten sposób są łatwiejsze do zapamiętania (np. 600 222 333 lub 501 233 433). W przypadku analizy numerologicznej takiego numeru może okazać się, że zawarte w nim cztery 3 sprawią, że zmienią one wibrację główną np. na bardziej rozrywkową, a telefon wciąż będzie dzwonić. Złoty numer interpretujemy inaczej - w pierwszej kolejności zwracamy uwagę na to, ile i jakich liczb znajduje się w numerze, a następnie obliczamy wibrację główną, która wynika z całego numeru.Np. Numeru 602 880 884 będzie numerem dobrym, dla osoby, która prowadzi własną firmę, gdyż znajdują się w nim cztery ósemki. Natomiast wibracją główną jest liczba 44, czyli liczba mistrzowska, a po zredukowaniu - 8.

Byłoby idealnie, gdyby każdy numer dopasowany był do celu, do jakiego ma służyć. Na przykład artysta, aktor powinien mieć telefon o wibracji 3 lub 5. Jeśli ktoś prowadzi firmę, która ma dużą konkurencję, to dobrze by było, aby wibracja tel. wynosiła 1.

Znaczenie poszczególnych wibracji


Numer 1

Numer o wibracji 1 przynosi siłę przebicia, dlatego polecany jest osobom, które prowadzą firmę i potrzebują przebić się wśród dużej liczby konkurentów. To świetna wibracja dla szefa, który będzie w stanie przeprowadzić wiele trudnych rozmów. Rozmowy te przyniosą konkretne rezultaty. Liczba 1 to męska wibracja, waleczna, dodaje odwagi i przebojowości. Telefon o tej wibracji nie służy do pogaduszek, ale do załatwiania ważnych spraw i przekazywania istotnych informacji. Wszystko co mówi osoba spod tego numeru brzmi przekonująco. Jednak należy pamiętać, aby nie być zbyt szorstkim i pamiętać o delikatności podczas rozmowy.

Jest to liczba korzystna dla pracowników firm windykacyjnych, reklamy oraz handlowców. Każdy, kto dzwoni z numeru o wibracji 1 sprawia wrażenie osoby kompetentnej i zdecydowanej. Do osoby, która posiada telefon o tej wibracji trudno się dodzwonić, gdyż taka osoba sama woli decydować o tym, z kim będzie się kontaktować. Jest to idealny numer dla osoby niezależnej, kogoś, kto uczestniczy w jakiejkolwiek rywalizacji. Sprzyja wszelkim inicjatywom, nowym przedsięwzięciom, a także obdarza darem przekonywania.

Numer 2

Jeśli cenisz sobie długie rozmowy, to powinieneś wybrać numer telefonu o wibracji 2. Liczba ta sprzyja podtrzymywaniu kontaktów, zatem jest to dobry numer dla osoby, która będzie wykorzystywać telefon w celach prywatnych. Będzie on sprzyjać dziennikarzom czy osobom, które wykonują wolny zawód. To numer dla osób, którym zależy na negocjacjach, porozumieniu i owocnej współpracy. Warto jednak zauważyć, że będzie dobry raczej na połączenia przychodzące niż wychodzące, gdyż nie daje on siły przebicia.

Numer 2 to przede wszystkim wibracja żeńska, wspomoże osoby, które chcą dzielić się z innymi swoimi problemami i szukają wsparcia. Są to wibracje oznaczające dyplomację, wrażliwość, miłość, pokój i harmonię. Wibracja ta jest bardzo dobra dla samotnych osób szukających partnera. Numer telefonu o wibracji 2 będzie też dobry dla osób, które chcą znajdować się w stałym kontakcie z innymi (także klientami), będzie wspaniałym numerem dla domu rodzinnego, gdyż sprzyja pielęgnowaniu pozytywnych uczuć, dla poradni, szpitala. Dzwoniący pod ten numer spotkają się ze zrozumieniem i współczuciem, a także z pomocą.

Numer 3

Liczba 3 sprzyja ciekawym rozmowom oraz częstym kontaktom, gdyż 3 to energia, radość i twórczość. Numer telefonu o wibracji 3 powinny wybierać osoby samotne, gdyż liczba ta sprzyja nowym znajomościom, flirtom i romansom. Trójka to mobilność, wiele kontaktów, zmian, a przede wszystkim niezależność. W tym przypadku należy przygotować się na nieustające telefony, SMSy i MMSy. To numer świetny dla młodych ludzi, którzy szukają kontaktu z otoczeniem. Niestety może się tutaj pojawić problem z wysokością rachunków telefonicznych.

Niektórzy uważają, że należy unikać numeru 3 w przypadku telefonu służbowego. Oczywiście w przypadku pracy na etacie - pewnie tak. Natomiast jeśli wykonujesz wolny zawód i chcesz, by dzwonili do Ciebie klienci, to warto wybrać ten numer, gdyż przynosi on wiele kontaktów i rozmów. Numer ten sprzyjać będzie także dziennikarzom, artystom, handlowcom, osobom zajmującym się reklamą i sztuką. To świetny numer dla biura podróży, galerii, kina, teatru, hotelu, firm transportowych.

Jeśli jednak poszukujesz ciszy i spokoju, to numer telefonu o wibracji 3 nie jest dla Ciebie. Możesz być pewien, że ten numer znajduje się wśród najczęściej wybieranych przez przyjaciół i znajomych. Każdy będzie chciał podzielić się z Tobą swoimi przemyśleniami, uwagami i problemami. Czasami możesz być zaskoczony ilością telefonów i tym, kto posiada Twój numer i do Ciebie dzwoni, a przede wszystkim - sprawa, którą chce poruszyć.

Numer 4

Numer o wibracji 4 będzie odpowiedni dla osób konkretnych, oszczędnych oraz odpowiedzialnych. Tutaj rozmowy będą krótkie i uporządkowane, a dotyczyć będą konkretnych problemów, bez zbędnego przeciągania i pogaduszek. To numer dla dużych biznesów (służy poważnym interesom), a także świetny na numer dla pracownika. Warto przy tym zauważyć, że numer alarmowy 112 sumuje się do liczby 4, co ułatwia szybką, konkretną i sprawną komunikację, gdzie konieczne jest podejmowanie trafnych i błyskawicznych decyzji. Liczba ta przynosi stabilność, a także przyciąga konkretnych rozmówców, którzy (w przeciwieństwie do 3) wiedzą po co dzwonią. Osoby dzwoniące mają konkretne oczekiwania i wymagania.

Jest to numer dobry dla lekarzy, prawników, architektów, inżynierów, firm budowlanych, księgowych, urzędów, recepcji i wszędzie tam gdzie podstawą w kontaktach jest uzyskanie wiarygodnej informacji. Powinny go unikać osoby, które lubią częste rozmowy czy pogaduszki i nieustanny kontakt. Osoba posiadająca numer o wibracji 4 dzwoni dopiero wtedy, gdy to konieczne. Nie sprzyja flirtom, romansom, a także okazywaniu uczuć przez telefon. Wibracja 4 przynosi powagę i dystans, a nawet chłód.

Numer 5

Numer o wibracji 5 jest dobry dla kreatywnych indywidualistów, którzy są wiecznie w drodze. Energia tej liczby podobna jest do 3, z tą różnicą, że jest bardziej rozproszona i zmienna. Rozmowy będą interesujące i zaskakujące dla jednej jak i drugiej strony. Ich tematyka będzie intrygować. Telefon będzie albo nieustannie dzwonić, a następnie może nastąpić długa cisza.

Numer ten będzie dobry dla przedstawicieli wolnych zawodów, a także dla osób które pracują słowem - świetny dla ludzi mediów, dziennikarzy oraz przedstawicieli handlowych. Sprzyja flirtom, romansom, a także kontaktom intymnym. Przeznaczony dla miejsc, gdzie organizuje się zabawy i imprezy, redakcji, agencji reklamowej, klubu nocnego czy biura podróży. Z pewnością ośmieli osoby samotne, które zaczną nawiązywać rozmowy, a i do nich będą dzwonić inni. Numer o tej wibracji nie nadaje się raczej do poważnych instytucji, urzędów czy firm.

Niekiedy osoby  z tą wibracją są tak przeciążone ilością kontaktów, że zapominają oddzwonić, często zasłaniają się też potrzebą wolności

Numer 6

Numer 6 sprzyja życiu rodzinnemu, zapewnieniom o uczuciach i miłości. To dobry numer dla dzieci i osób starszych, którzy oczekują opieki. Także dzwoniący będą mogli liczyć na słowa wsparcia, a rozmowa będzie dla nich balsamem dla duszy. Numer ten sprzyja harmonijnym relacjom, porządkowi, a wszelkie nieporozumienia zostaną rozwiązane. Dzwoniący chętnie będą się zwierzać ze swoich problemów i z pewnością uzyskają pomoc. To również dobry numer dla lekarzy, opiekunek, psychologów, pedagogów, szpitali, aptek, placówek edukacyjnych, szkoleniowych, opiekuńczych. Wówczas liczba ta przynosi dobre kontakty, a jest bardziej konkretny niż 3.  Numer pomocny w miłości i partnerstwie. Sprzyja długim, ciepłym, rodzinnym rozmowom.

Numer o wibracji 6 jest idealny dla artystów. To doskonałe wibracje dla firm zajmujących się sztuką, zakładów fryzjerskich czy dla gabinetów kosmetycznych. Warto pamiętać o tym, by nie przeciągać za bardzo rozmów, bo w przeciwnym wypadku domowy budżet może nie tego wytrzymać.

Numer 7

To numer, na który trudno się dodzwonić, bo jego właściciel najczęściej gubi ładowarkę, nie lubi rozmawiać albo nie ma go przy sobie telefonu. To dobry numer dla tych, którzy mają telefon na wszelki wypadek i właściwie rzadko z niego korzystają. Siódemka z pewnością nie sprzyja komunikacji, więc nie jest to numer dla firm i osób, którym zależy na utrzymywaniu relacji. Będzie to dobry numer dla tych, którzy mają jakieś tajemnice i chcą je ukryć, np. jeśli ktoś prowadzi drugie życie itp. To idealny nr telefonu dla agentów, samotników, detektywów, osób zajmujących się nauką, naukowców, instytucji kościelnych, duchownych, osób znanych, którym telefon służy do kontaktów prywatnych. Osoby, które będą dzwonić pod ten numer często będą potrzebowały wsparcia duchowego.

W tym przypadku rozmowy o biznesach będą zdawkowe, mało konkretne i będzie ich niewiele. Jeśli będzie to numer domowy, to często będą dzwonić na niego znajomi, którzy będą chcieli się wyżalić.

Numer 8

To najbardziej "biznesowy" numer, dlatego jest polecany osobom, które prowadzą własną firmę. Wibracja liczby 8 wspiera w kontaktach z bankami, klientami oraz ważnymi osobami. Wspomaga w twardych negocjacjach przez telefon, dlatego polecany jest również handlowcom. Ósemka sprawdzi się w firmie bukmacherskiej, bankach, firmach ubezpieczeniowych, giełdzie, dużych firmach, liniach typu audiotele oraz korporacjach międzynarodowych, wszędzie tam, gdzie obraca się dużymi pieniędzmi i dąży do ich jak największego gromadzenia. Liczba ta wspiera w osiąganiu zysku, sprzyja nie tylko pomnażaniu majątku, ale także w utrzymywaniu trwałych relacji biznesowych.

Osoby posiadające ten numer powinny zwrócić uwagę na to, aby zwiększyć poziom swojej wrażliwości podczas rozmowy, zwłaszcza jeśli ktoś zwraca się z jakimś problemem.

Numer 9

Liczba 9 sprawia, że będzie to idealny numer dla instytucji charytatywnej, fundacji, stowarzyszenia, instytucji pożytku publicznego czy telefonu zaufani. Dziewiątka przynosi sławę firmie, ale niekoniecznie idą za tym pieniądze. To liczba dobra dla podróżników, wolnych duchów, indywidualistów. Wibracja 9 wnosi liczne kontakty towarzyskie i zagraniczne oraz pozytywne postrzeganie przez otoczenie. W książce telefonicznej takiego telefonu jest wiele numerów do znajomych, przyjaciół i rodziny. To bardzo dobry numer dla lekarzy i osób, które zajmują się pomocą innym (np. wolontariuszy, opiekunów). Pod ten numer dzwonić będą ludzie oczekujący pomocy, współczucia bądź zrozumienia. Liczba ta korzystna jest dla osób prowadzących działalność publiczną, lecz nieoczekujących zysków. Rozmowy są twórcze oraz emocjonalne. numerologia

2 komentarze:

  1. Witam Serdecznie i kłaniam się pełen uznania :) Jak w temacie mam mały dylemat w związku z numerem telefonu, który używam "uniwersalnie" (kontakty służbowe/kontakty prywatne). Wg numerologii jestem 33 (15.03.1986) nr telefonu: 888 786 786 - z 4 ostatnich cyfr wychodzi mi 9 i teraz nie wiem w którym kierunku pójść, tj. zostawić ten nr do konsultacji tak jak było dotychczas, przekazać go osobie, która będzie się zajmowała promowaniem tego co robię, czy też zostawić jako prywatny a do firmy znaleźć nowy nr z inną wibracją? Zawodowo uczę przedsiębiorców jak dywersyfikować dochód w firmie, optymalizować koszta, lepiej zarządzać organizacją, jakie rozwiązanie (produkty) wdrożyć, żeby zbudować pozycję eksperta w branży etc. Poza tym tworzę nowe biznesy (od podstaw), opracowuję strategie dla istniejących biznesów jak i wdrażam rozwiązania, które "ratują" biznesy. (stąd nazwa: Help Dla Biznesu) Reasumując rozwiązuje problemy przedsiębiorców lub pomagam tym, którzy chcą się nimi stać. Zauważyłem, że zbyt wiele biorę zleceń non profitowych (chcę pomóc jak największej liczbie osób, bez znaczenia na rozliczenie) lub też za przysłowiowe "grosze", co w następstwie momentami wpędza mnie w trudne sytuacje. Wreszcie doszedłem do wniosku, że czas to zmienić - zbyt wiele energii kosztuje mnie działanie w takim schemacie i hamuje inne moje projekty. Dlatego chcę wprowadzić zmiany w postaci handlowców, pracowników, którzy będą działać wg nowej strategii, stąd moje pytanie odnośnie numeru firmowego jak i doboru odpowiedniego dla mnie.
    PS>To już jest koniec mojego elaboratu - z góry ślicznie dziękuję za pomoc w wyborze numeru :) <3

    OdpowiedzUsuń